Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
@آریا سنپای

یه تشکر فوق ویژه برای پست و وقت ای که برای پست گذاشتی بکنم.

به شخصه این نظرم رو دارم که واقعاً نییت بودن، چیزی نیست که آدم بتونه بهش افتخار کنه و یا تو سر کسی اون رو بزنه و دنبال برتری بین بقیه باشه...
کسایی که زمانی، یا برای چند سال نییت بودن، خوب متوجه میشن که زندگی ـشون تو اون دوران واقعاً بی معنی و پوچ بوده...شاید کسایی که الان نییت هستند قبول نکنند و خودشون رو به خواب زده باشند.
ولی...مابقی پیغام PM شد :d

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
من همیشه دوست دارم وقتی چیزی رو تجربه می کنم از Origin اش تجربه کنم...به نظرتون واسه این NHK رمانشو بخونم خوبه؟کیفیت بصری انیمه چطوریه؟(IGN به رمانش 9 از 10 داده)

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
@آریا-سنپای
آقا ترکوندی با این پستت!:D...خوندن پستهای آریا سنپای ن تنها ثواب داره‌...اگه کسی نخونتشون کفاره هم داره:D!
+++++++++++++++++
بنده ک الآن در دوره‌ی نیتینگایینگا بسر میبرم فکر کنم این انیمه رو اگه ببینم بدجور خراب شم!:|بنظر جو بشدت سوپر التیمیت خاصی داره...

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
فقط من فکر میکنم سیزن 2 SWO داره خیلی کند و خسته کننده پیش میره یا شما هم اینجوری فکر میکنین:-/:d
Tokyo Ghoul هم خوشبختانه تو قسمت جدید از سانسورای مسخره خبری نبود امیدوارم کلا بیخیال سانسورکردن بشن

آخرین ویرایش:

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,795
نام
Masoud
سلام.
تو سانسور انیمه ها ممکنه یه صحنه کلاً حذف بشه ، یا فقط مثل عکس زیر سانسور میکنن؟ :

ddb5b8d603f8.jpg

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خاطرات بازیسنتر ـ یادداشت‌های شخصی علی دانته:
" تاریخ دقیقش رو یادم نیست اما..."
" وقتی اولین بار انیمه دیدم 18 یا 19 ساله بودم"
Historie
:D
=======
Gosick تموم شد :D

خوشبختانه انیمه به اون سمتی که فکر میکردم نرفت و داستان رو خیلی خوب ادامه دادن. پایانش هم خوب کار شده بود و مثل بعضی انیمه ها نصفه و نیمه یا روی اعصاب نبود. فقط به نظرم بهتر میشد اگه یکم پایان انیمه رو شبیه بازی VC میساختن:
نه اینکه دقیقا مثل هم باشن. منظورم اینه که یه کوچولو از زندگی کوجو و ویکتوریکا بعد از تموم شدن جنگ و ازدواجشون رو هم نشون میدادن. نیازی هم نبود خیلی به این بخش بپردازن در حد 1 یا 2 دقیقه، مثل VC که مشخص میشه ولکین و آلیشیا با همدیگه ازدواج کردن، روستاشون رو از اول ساختن و یه دختر کوچولو هم دارن که اسمش رو گذاشتن ایسارا. شاید روی همدیگه این صحنه ها 2 دقیقه هم نباشند ولی خب با وجود کوتاه بودنش یه حس Closure خیلی خوبی به بازیکن/ببیننده منتقل میکنند.
یا مثل Steins Gate:
که با وجود پایان فوق العاده ای که داشت بازم اومدن یه OVA برای هوادارا درست کردن و چند سال بعد زندگی اوکابه و ماکیسه رو نشون دادن.

روابط بین شخصیت ها هم اکثرا خوب کار شده بود (خصوصا رابطه بین کوجو و ویکتوریکا) و به جذابیت داستان اضافه میکرد. تنها گله من از داستان انیمه بخش های مختلفی بود که داستان فقط یه اشاره کوچیکی بهشون میکنه و بعد کلا بیخیالشون میشه:
جریان گرگای خاکستری و اینکه واقعا میتونند به گرگ تبدیل بشن یا نه. یا وجود جادو و پیشگویی در بین مردم اون قبیله یا توانایی استفاده از چشمه دانش و اصلا سرچشمه اون.

بحث رابطه بین شخصیت ها شد، یه ایرادی هم بگیرم از:
رابطه آلبرت و کردلیا

متاسفانه به نظرم رابطه بین این دو شخصیت اصلا خوب کار نشده بود. اوایل که اصلا نمیدونستیم چه نسبتی با هم دارن و فکر میکردیم زن و شوهر بودن (که اگه واقعا اینطوری بود رابطه شون با کارای که توی انیمه انجام میدن همخونی بیشتری داشت و طبیعیتر به نظر میومد) ولی خب بعدا مشخص میشه که در واقع آلبرت کردلیا رو میدزده و بهش تجـاوز میکنه تا بتونه یه گرگ خاکستری با خون خودش داشته باشه. به نظرم اون نفرت کردلیا نسبت به آلبرت رو نتونستن به خوبی به تصویر بکشن و حتی به نظر میومد کشته شدن آلبرت توسط کردلیا هم بیشتر بخاطر عشق کردلیا به دخترش باشه تا نفرتش نسبت به آلبرت و بلایی که آلبرت سرش آورده.

گفتم عشق کردلیا نسبت به دخترش، به نظرم یکی دیگه از رابطه هایی که توی انیمه خیلی جالب کار شده بود همین رابطه کردلیا و ویکتوریکا بود. دو شخصیت هیچوقت با همدیگه روبرو نمیشن اما به خوبی میشه عشق و علاقه مادر و دخترانه ای که به همدیگه دارن رو توی کارهاشون دید.

ولی خب از این موضوعات که بگذریم به طور کلی انیمه خیلی خوبی بود و برعکس بعضی انیمه های دیگه ی این سبک *سرفه* Death Note *سرفه* تونست تا آخر داستان کیفیت خودش رو حفظ کنه.

پ.ن: آها داشت یادم میرفت، یکی دیگه از خوبی های انیمه این بود که تونسته بودن خیلی قشنگ خرافه پرستی اروپایی ها رو به تصویر بکشن. خصوصا سر جریانات:
مانستر شارمن، که یه کشور بخاطر یه داستان و یه خرافه به آشوب کشیده شده بود و آلبرت با استفاده از این موضوع تونست یه ملت رو توی دست خودش بگیره.

آخرین ویرایش:

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
یکی دو سال میشه هــــیچ انیمه ای نگاه نکردم. قبلا باکومان رو دنبال می کردم و آخرین انیمه ای هم که نگاه کردم Usagi Drop بود. چی پیشنهاد می کنین؟ نظرتون راجع به Attack on Titan چیه؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
یکی دو سال میشه هــــیچ انیمه ای نگاه نکردم. قبلا باکومان رو دنبال می کردم و آخرین انیمه ای هم که نگاه کردم Usagi Drop بود. چی پیشنهاد می کنین؟ نظرتون راجع به Attack on Titan چیه؟

خوبه...ولی قبلش F/Zero رو ببین:Dاگه ندیدی...
P.S:ستاد ترویج خَفَنیمه‌ی F/Z

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
670
نام
امیرحسین
نظرم اینه که یکی از بهترین انیمه های تاریخه:d

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل

هم Attack on Titan چیز خوبی ـه هم Fate Zero که mmansori85 گفت.

سایتی هست انیمه ها رو لینک مستقیم بذاره؟

PMـشد

+++++++++++++++

کسی اینجا OST انیمه ی Mushishi Zoku Shou رو دانلود کرده؟!
برام خیلی عجیبه که آهنگ ED قسمت 03 تو مجموعه ای که دانلود کردم نیستش...
تو نت نسخه های Edit شده از خود انیمه ـش فقط هست.!

+++++++++++++++

امیرحسین@

Tokyo ESP که هیچی، اصلاً من خوشم نیومد، انیمه ـش واقعاً ضعیف بودش

ولی Zankyo no Terror رو نگا کن، دو قسمت اولش خوب بود...برات هایپ ـش نمیکنم، فقط قسمت اولش رو نگا کن، اگه به سلیقت خورد، ادامش بده.

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,151
نام
بهزاد
دوستان جوجو بین خبر دارن نسخه BD که بدون سانسور باشه اومده یا نه؟
من خودم فصل یک رو دارم ولی میخوام اگر بشه این نسخش رو هم بگیرم :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,293
نام
امیر حسین
امیرحسین@

Tokyo ESP که هیچی، اصلاً من خوشم نیومد، انیمه ـش واقعاً ضعیف بودش

ولی Zankyo no Terror رو نگا کن، دو قسمت اولش خوب بود...برات هایپ ـش نمیکنم، فقط قسمت اولش رو نگا کن، اگه به سلیقت خورد، ادامش بده.
آخه من قسمت اول رو ببینم،ادامش میدم :-" مگر اینکه وسط راه که معمولا میشه قسمت 6-7 ، حسش بپره! :-" مثل فصل دوم چونیبیو که همچنان ول گشته اون وسط! دقیقا بلایی که سر فصل اولش هم اومده بود! (که البته بعدا تمومش کردم :d )
ولی...احتمالا میبینمش پس! :d

---
Glasslip :
قسمت اول : :-/
قسمت دوم : 6 ضلعی :wallbash:
---
Tokyo Ghoul :
همممم! اینم حس دوگانه! :|

کلا فقط احساسم به Barakamon ، یه حس صاف و ساده و بدون حس منفیه! :d
خداکنه همشون رو تا آخر ببینم! :| چون چیزی رو این وسطا ول کنم،میره رو اعصابم! :|

---
بحث Jojo شد! اینم جزو برنامه هایی بود که باید میرسیدم به هفتگی! :| یادم رفته بود کاملا! :-" + Yowamishu Pedal :-"
چقدر انیمه چندفصلی شروع کرده بودم:|

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
وان پیس این هفته چه خفن تموم شد :x
Sanji Vs Doflamingo
وای چی بشه مبارزه این دوتا :x ای بزنه سانجی یه تنه دوفلا رو شکست بده حال کنیم >:) (توهمات یک سانجی فن:-" )
فقط حالا یکی به من بگه چجوری تا قسمت بعدی صبر کنم؟! :((
تازه هفته بعد هم که وان پیس نداریم و قسمت بعدی دو هفته دیگه میاد :((:((:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر