Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
نام
یاسر
سلام ناکاماهای من !
چطوریــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد ؟!

بچه ها میخواستم بدونم انیمه ی Pupa کی شروع میشه ؟

1 روز و 23 ساعت و 14 دقیقه دیگه قسمت اول پخش میشه :d

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
الان که رفتم دیدم , در یکی از پست های خودم هم بهش اشاره کرده بودم ولی چه کنم که از زور تنبلی نخواستم زمانش رو بخاطر بسپارم :d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
نام
Amir Ho3ein
خب Gosick رو هنوز تموم نکردم؛ پرهام هم افکار پلیدی (Aku No Afkar :D) داره (اسپویل :|) پس سریع تر باید تمومش کنم :-" :D
Aku No Hana تموم شد. انیمه جالبی بود ولی به نظرم سیزن 2 هم خواهد داشت. از خود انیمه بهتر زیرنویسش بود! کولاکی بود اصلا!!! همه چیز زیر نویس شده بود که هیچ، بعضی از قسمت ها آدم فکر می‌کرد واقعا تو خود انیمه فارسی نوشته! مثلا کتاب Aku No Hana که دست تاکائو بود جوری زیر نویس رو قرار داده بودن و رنگ بندی کرده بودن که دقیقا روی خود کتاب و به صورت مایل چاپ شده بود "گل های پلیدی" عالی بود :love:
هنوز One Piece و Steins Gate و FullMetal و Attack on Titan و Ergo موندن :-" :D

m.a.t

کاربر سایت
نام
محمد علی
خب Gosick رو هنوز تموم نکردم؛ پرهام هم افکار پلیدی (Aku No Afkar :D) داره (اسپویل :|) پس سریع تر باید تمومش کنم :-" :D
Aku No Hana تموم شد. انیمه جالبی بود ولی به نظرم سیزن 2 هم خواهد داشت. از خود انیمه بهتر زیرنویسش بود! کولاکی بود اصلا!!! همه چیز زیر نویس شده بود که هیچ، بعضی از قسمت ها آدم فکر می‌کرد واقعا تو خود انیمه فارسی نوشته! مثلا کتاب Aku No Hana که دست تاکائو بود جوری زیر نویس رو قرار داده بودن و رنگ بندی کرده بودن که دقیقا روی خود کتاب و به صورت مایل چاپ شده بود "گل های پلیدی" عالی بود :love:

وان پیس و باقی انیمه های بلند رو شوت کن کنار. فعلاً از انیمه های کوتاه لذت ببر:biggrin1:
فکر می کنم با این حرف خون خودمُ حلال کردم، اما به حرف های ملت گوش نده. 600 قسمت انیمه دیدن ارزش نداره آدم از انیمه های کوتاه غافل بشهb-)
-------------------------
قسمت 75 اخوی های فضا، یکی از بهترین چیزهایی بود که این چند وقت اخیر دیدم. هنوز به پای قسمت های 51-52 و 40-44 نرسیده. اما باز هم عالی بود.
نیمی از مدتش داشتم از خنده وا می رفتم و توی نیمه ی دومش دلم می خواست گریه کن:D

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
نام
بردیا دلوشی
وان پیس و باقی انیمه های بلند رو شوت کن کنار. فعلاً از انیمه های کوتاه لذت ببر:biggrin1:
فکر می کنم با این حرف خون خودمُ حلال کردم، اما به حرف های ملت گوش نده. 600 قسمت انیمه دیدن ارزش نداره آدم از انیمه های کوتاه غافل بشهb-)
-------------------------
قسمت 75 اخوی های فضا، یکی از بهترین چیزهایی بود که این چند وقت اخیر دیدم. هنوز به پای قسمت های 51-52 و 40-44 نرسیده. اما باز هم عالی بود.
نیمی از مدتش داشتم از خنده وا می رفتم و توی نیمه ی دومش دلم می خواست گریه کن:D

من میترسم مخالف محمد علی دونو حرف بزنم ! :d
ولی در کل باهات مخالفم محمد جون !! :-s

من خودم اول ناروتو رو تموم کردم رسیدم به هفتگی زمان آرک پین بعد نشستم وان پیس رو رسوندم هفتگی بعدش بلیج رو رسوندم هفتگی که تموم شد ! :|
بعدش 3 انیمه کوچیک دیدم به ترتیب another , persona 4 , kuroko no basket season 1 ‍‍!!
بنظرم بیشتر چسبید وقتی انیمه های بزرگ رو میرسی به هفتگی راحت کوچیک هارو میبینی ! :d
بعدش هم HxH رو دیدم !‌ :d
بنظر من بهتره بلند رو تموم کنی برسی هفتگی بعدش با خیال راحت کوچیک هارو ببین !‌
بهت هم پیشنهاد میکنم تا یک انیمه رو تموم نکردی شروع نکنی انیمه ی دیگه رو بهتره اینطوری !‌

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

آفرین داداش حصین جان دانته گل انیمه هایی که گفتم رو تموم کردی :
الان بشین این هارو نیگا کن حال کنی :
Magi: The Labyrinth of Magic
25قسمته
فصل دوش هم این هفته قسمت 13 اومده
--------------------------------------------------
Accel World خیلی باحاله !

Biohazard

کاربر سایت
نام
مجتبی
به نظر من زودتر شروع کن به دیدن One Piece ! به نظر من انیمه ای هست که هیچوقت تکرار نمیشه! من تابستون با این انیمه زندگی کردم:d تیکه هایی داره که بینظیره!!
ارزش 600 قسمت رو داره! بعد هم FullMetal و Shingeki No kKyojin.

persiane

کاربر سایت
نام
ستار
فقط تو یه کلمه فوقالعاده بود واقعا لذت بردم از دیدنش....باورم نمیشه نترو کایچو اینقدر سنش
باشه...یاد دمبلدور میندازه ادمو....
بی صبرانه منتظر قسمت بعد هستم......

NoctisSasuke

کاربر سایت
نام
Farshad
میخوام بهترین انیمه تاریخ رو به همه معرفی کنم

انیمه Nazo no Kanojo X

درسته نقاشیش زیاد دل چسب نیست اما کاراکترای فوق معرکه و داستان خیلی عمیقی داره :))

تا نبینین نمیتونین درکش کنین :))

این انیمه رو از یه بنده خدایی (شینه) گرفتم که محض دیوانه کردن من داده بود و به هدفش هم رسید :|

- - -ویرایش - - -

کسی از مانگای D.Gray-Man خبر نداره؟

من که هرجا سرچ میکنم فروما تاپیکای چند ماه پیش رو میاره که میگن مریضه جامپ از تو لیست خودش حذف کرده و این حرفا میخوام ببینم اطلاعات جدیدی ازش نیومده؟

چون یه جا خونده بودم انگار از ژانویه دوباره میخواد شروع به کار کنه

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
نام
بردیا دلوشی
با سلام بچه ها ‍!

میخواستم بدونم این دو انیمه ی بلند زیر در چه حدن ؟
پیشنهاد میکنین ببینم :

Space brothers
Saint seiya omega

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
کی ؟ >:)
فووا آیکا - Fuwa Aika
دختری بی نقص از همه لحاظ در انیمه Zetsuen No Tempest . امروز که قسمت 20 انیمه دارم , نگاه می کنم هنوز درک زیبایی های کلام و حرف هایی که آیکا در یک بازه زمانی خیلی کم زده میشه , رو نتونستم به صورت کامل درک بکنم :x
پ.ن: خواستم بزارم تا امروز جواب ـت رو بدم .

Naruto

کاربر سایت
نام
داود
دختری بی نقص از همه لحاظ در انیمه Zetsuen No Tempest . امروز که قسمت 20 انیمه دارم , نگاه می کنم هنوز درک زیبایی های کلام و حرف هایی که آیکا در یک بازه زمانی خیلی کم زده میشه , رو نتونستم به صورت کامل درک بکنم :x
پ.ن: خواستم بزارم تا امروز جواب ـت رو بدم .

هنوز مونده به بی نقص بودنش پی ببری :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر