Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
View attachment 331591

داره بالاخره این فصل زمستون هم تموم میشه و باهاش دو تا از بهترین انیمه ها با شخصیت اصلی مونث هم از پیش ما میرن :(

فریرن به نظرم خیلی نیاز دوباره به تعریف و تمجید نداره. اگه کسی این فصل ندیدتش دیگه کلاهیه که رفته سرش
ولی Kusuriya no Hitorigoto یا همون The Apothecary Diaries واقعا کاریه که نباید از دست دادش. 12 قسمت اول شاید یکم کند و از هم گسسته باشه. ولی مطمئن باشید نیمه دومش یکی از بهترین پلات لاین های فصل رو داره و لاکان به قطع یکی از بهترین شخصیت فرعی های ساله برای من
کوسوریا ببینید که خیلی خوبه. مائومائو هم خداست :x بهترین گربه سال :D

======================

View attachment 331597

پوستر انیمه Blue Box

انیمه ورزشی رومنس مدرسه ای در مورد یه پسره تنیس باز و یه دختره بسکتبالیست که شروع می کنند به هم علاقمند شدن و بعدش مثلث عشقولانه و...
کار جمع و جور و تمیزیه
اون عکس اول واقعا حقه!

---

این Blue Box چیزی که نوشتی انگار پرسیدن چه انیمه هایی دوست داری، ریختن تو مخلوط کن، گفتن بیا تحویل بگیر:D
ببینیم چی میشه:-"

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
قسمت ۲۳ داروساز ازون قسمتا بود که اصلا متوجه گذر زمان نشدم. یعنی اوپنینگ پخش شد بعد انیمه شروع شد و یهو دیدم رسیدیم به پخش اندینگ! واقعا فوق‌العاده بود این قسمت. خیلی مختصر و مفید گذشته‌ی یکی از شخصیتای مهم انیمه رو گذاشتن جلومون. حقیقتش نمیدونم اونایی که فریرن-ساما و مائومائو رو ندیدن، پاییز و زمستون خود را چگونه گذروندن :D یعنی انیمه‌های خوب کم نداشتیم ولی خب اکثرشون سلیقه‌ای بودن اما این دوتا واقعا مو لا درزشون نمیره. قطعا وقتی تموم شن، نبودشون حس خواهد شد.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
View attachment 331827
dungeon meshi خیلی خوبه 10/10

دانجن مشی فراتر از خوبه واقعا. این شخصیت مارسیل یکی از بهترین و بانمک‌ترین کرکترای دختریه که دیدم تو انیمه‌ها :D هر ۴تاشون خیلی خوبن خصوصا اینکه با هم خیلی خوب مَچ شدن ولی خب مارسیل یه چیز دیگس واسه من. این آشپزی کردنشون عالیه. کلا ایده‌ی خیلی خفنی داشت و انیمه‌ی خیلی با کیفیتی هم از آب دراومد. دمشون گرم.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
بامدادی که گذشت، در حالی که یک ساعت به پایان سال باقی مونده بود بالاخره Made in abyss رو تموم کردم :D نمیدونم چرا فکر میکردم تموم شده و فصل بعدی در کار نیست و وقتی فصل دوم تموم شد شدیدا تو کف موندنم! واقعا نمیتونم صبر کنم برای اینکه بفهمم چی میشه و چه اتفاقاتی قراره بیفته. اما برسیم به خود انیمه خصوصا فصل دومش. من نمیدونم سازنده‌های این انیمه رو کی اذیت کرده بوده که همچین دنیای تلخ و تاریک و خشنی ساختن! یعنی عشق و دوستی و محبتم به مقدار کافی داره اما خشونتش اینقدر زیاده که اونارو میشوره میبره. فصل دوم که واقعا یکی از بی‌رحم‌ترین چیزایی بود که دیدم اگر بی‌رحم‌ترین نبوده باشه! ولی در عین حال، خیلی قشنگ و خفنه. دنیایی که ساختن واقعا پیچیده و پر جزئیاته اما خیلی خوب از پس روایت داستان و پرداخت به کرکترا بر اومدن. کوچکترین ضعفی میتونه کار رو خراب کنه و مخاطبم شدیدا گیج بشه اما خب اصلا اینطوری نشد. کرکترای به شدت خوب. دنیایی دوس داشتنی و بامزه که خشونت عجیبی توش موج میزنه. از نظر آرت و گرافیک و کلا بصری هم خیلی زیبا بود. طراحی موجوداتش عالی و بی‌نقص. در کل خیلی خوشحالم که دیدمش و تنها نکته منفی اینه که فصل بعدیش تاریخی نداره!

سال نو همگی هم مبارک. سالی پر از انیمه‌های خوب آرزو میکنم واستون.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,386
نام
محمد
بامدادی که گذشت، در حالی که یک ساعت به پایان سال باقی مونده بود بالاخره Made in abyss رو تموم کردم :D نمیدونم چرا فکر میکردم تموم شده و فصل بعدی در کار نیست و وقتی فصل دوم تموم شد شدیدا تو کف موندنم! واقعا نمیتونم صبر کنم برای اینکه بفهمم چی میشه و چه اتفاقاتی قراره بیفته. اما برسیم به خود انیمه خصوصا فصل دومش. من نمیدونم سازنده‌های این انیمه رو کی اذیت کرده بوده که همچین دنیای تلخ و تاریک و خشنی ساختن! یعنی عشق و دوستی و محبتم به مقدار کافی داره اما خشونتش اینقدر زیاده که اونارو میشوره میبره. فصل دوم که واقعا یکی از بی‌رحم‌ترین چیزایی بود که دیدم اگر بی‌رحم‌ترین نبوده باشه! ولی در عین حال، خیلی قشنگ و خفنه. دنیایی که ساختن واقعا پیچیده و پر جزئیاته اما خیلی خوب از پس روایت داستان و پرداخت به کرکترا بر اومدن. کوچکترین ضعفی میتونه کار رو خراب کنه و مخاطبم شدیدا گیج بشه اما خب اصلا اینطوری نشد. کرکترای به شدت خوب. دنیایی دوس داشتنی و بامزه که خشونت عجیبی توش موج میزنه. از نظر آرت و گرافیک و کلا بصری هم خیلی زیبا بود. طراحی موجوداتش عالی و بی‌نقص. در کل خیلی خوشحالم که دیدمش و تنها نکته منفی اینه که فصل بعدیش تاریخی نداره!

سال نو همگی هم مبارک. سالی پر از انیمه‌های خوب آرزو میکنم واستون.
من آخرین بار که مانگا رو چک کردم زیاد جلو نرفته و اینکه فکر کنم دیگه فصل بعد فصل پایانی انیمه میشه.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
یه انیمه مشتی با محوریت کشتی کج زنان بگو از اونا که دوبلش قویه:D
متاسفانه تخصصی توی هن/ تای ندارم. :D
این چیزی که می‌خوای توی اون دسته قرار میگیره:>

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009