Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
خوبی نتفلیکس اینه تمام سری هایی که کار می‌کنه همش با هم میاد .... الان کلی انیمه این فصل هست که سه ماه تا ۶ ماه بیشتر باید صبر کنم تا انیمه های این فصل تموم بشه بشینم بینم ....
فصل بعدم که اسلایم تا ۹ ماه دیگه طول می‌کشه ...

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
272
نام
آرش
چی به سر هاربل سابز اومده :|

چند روز پیش رسما کرکره رو داد پایین و تعطیل کرد :( ظاهرا دلیل اصلیش مشکلاتی بوده که کرونا برای کار و زندگی تیم‌شون پیش آورده.
---------
Kamisama ni Natta Hi - Ep 01
جدی کسی شروع نکرده این کار رو یا ننوشته چیزی یا من پست‌اش رو ندیدم؟ :D
قسمت بامزه و خاصی بود. گرافیک هم که مشدی. و حسابی تو کار شخصیت اصلیه موندم :D
یه حدس‌های جالبی هم می‌شه زد همین اول که خب ببینیم چی می‌شه

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,094
نام
هومن
خب داستان Yahari بعد 7 سال رسید به اخر خط و تموم شد رفت با همه خوبی های و بدی های که داشت! :((تو این سه فصل داستان خیلی بالا پایین شد ولی شدیدا لذت بردم از بحث جدال کاراکترها که هرکدوم راه روش خودشون رو داشتن!هیگکایا کسی بود که بخاطر این که از جمع دور شده بود و منزوی شده بود ارزش خودش رو فراموش کرده بود و براش مهم نبود چه بلایی سرش بیاد و حاظر بود خودش رو قربانی تا مسائل اش رو حل کنه بجای این که با مشکلاتش روبرو بشه و حل اش کنه فقط دنبال قربانی کردن خودش بود!از یه طرف یوکینو داشتیم که یه دختره همه چیز تمام بود که می خواست مستقیم با مشکلات روبرو بشه و حل اش کنه از یه طرف هم می خواست اعتماد بنفس خودش رو بدست بیاره و به همه بگه که اره کاری که میکنه درسته و....ولی نمی تونست به نتیجه دلخواه برسه و از این که میدید هیگکایا با قربانی کردن خودش نتایج بهتری میگیره ناراحت میشد که باعث شد یه رابطه بین اینا به وجود بیاد!!وتو فصل سوم رسما جای این دوتا عوض شد و این یوکینو بود که داشت به خودش اسیب میزد تا اثبات کنه خودش رو و.....از این طرف یویی هم یه اچار فرانسه بود این وسط هر دو طرف رو ارام می کرد:-$
خلاصه داستان جوری شد که اخرش یه مثلث عشقی اخرش درست شد طبق....:Dولی اصلا به روند انیمه صدمه نزد و من از تک تک قسمت هاش لذت بردم
و در اخر فصل سوم هم هیگکایا و یوکینو به هم رسیدن:xو یویی هم:((ولی خودش هم میدونست از همون اول که هیگکایا دلش با یکی دیگه است!
به همه پیشنهاد میدم حتما این انیمه رو ببینید.رسما 100 صفحه هم بیام بنویسم باز کم گفتم همین خلاصه نوشتن هم سخته واقعا
امتیاز من در اخر 9/10

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
برو شکر کن برات ارزش قاعل شدن پستت رو پاک نکردن و ادیتش کردن وگرنه جمله آخرت اسپویله
دمشون گرم.من اعتراضی ننوشتم.سعی کردم چیزی اسپویل نشه.پرسیدم تا بدونم و تکرار نکنم
یک سوال این انیمه الان باتوجه به فیلم و انیمه ش دقیقا تو چه ژانری میره؟ کسی مشابه این چیزی سراغ داره؟؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: zack fair and m.a.t

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
چرا غیبت میکنی مومن خدا اینهمه کار تاپ و درجه ۱ بهت معرفی کردم :D کار بدی کردم کار بهت معرفی کردم طرف بمب اتم میزنن زنده میمونه و یه تنه استکبار جهانیو شکست میده ؟
یا اون یکی که طرف ملت بهش فحش میدم قوی میشه ؟
و ...
خیلی بی انصافی !
همین جمله ت رو نگاه...
به استکبار دونو کاری معرفی کردی که توش یک تنه استکبار جهانیو شکست میده طرف؟ :D

حالا کدوم کار؟ :-"

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
همین جمله ت رو نگاه...
به استکبار دونو کاری معرفی کردی که توش یک تنه استکبار جهانیو شکست میده طرف؟ :D

حالا کدوم کار؟ :-"
rebirth of the urban immortal cultivator
از روزی که اینو بهش معرفی کردم دیگه اون آدم سابق نشد :D یه خوی هیتلر مانندی پیدا کرده هرکی کوچکترین مخالفتی باهاش میکنه میخواد سر به تنش نباشه >:)

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,124
نام
محمد علی
rebirth of the urban immortal cultivator
از روزی که اینو بهش معرفی کردم دیگه اون آدم سابق نشد :D یه خوی هیتلر مانندی پیدا کرده هرکی کوچکترین مخالفتی باهاش میکنه میخواد سر به تنش نباشه >:)
برای تنویر افکار عمومی:
یه نفر به یه دختره میگه بالا چشمت ابروـه.
نقش اول میاد بهش میگه مزاحم نشو.
یارو میگه برو بابا.
نقش اول می‌گه بچه کجایی؟
یارو میگه بچه مونتنگرو.
با یه حرکت ناغافل، کله یارو رو قطع می‌کنه.
بعد میره سمت مرز مونتنگرو. از همون لب مرز شروع می‌کنه به کشتن.
=====
یه صحنه دیگه.
نقش اول داره توی ساحل با نامزدش قدم می‌زنه.
یارو میاد میگه این دختر خوشگله رو میدی یه دور باهاش بزنیم.
نقش اول میگه برو تا نکشتمت.
یارو میگه من پسر فلان خاندان خرپول این استانم.
نقش اول یارو رو می‌کشه و بعد خاندانش رو هم منقرض می‌کنه.
====
از این که رییس جمهور آمریکا و گنده‌ترین ژنرال روس هم آخر هفته میان کفش‌هاش رو واکس می‌زنن هم چیزی نمی‌گم که اسپویل نشه.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
برای تنویر افکار عمومی:
یه نفر به یه دختره میگه بالا چشمت ابروـه.
نقش اول میاد بهش میگه مزاحم نشو.
یارو میگه برو بابا.
نقش اول می‌گه بچه کجایی؟
یارو میگه بچه مونتنگرو.
با یه حرکت ناغافل، کله یارو رو قطع می‌کنه.
بعد میره سمت مرز مونتنگرو. از همون لب مرز شروع می‌کنه به کشتن.
=====
یه صحنه دیگه.
نقش اول داره توی ساحل با نامزدش قدم می‌زنه.
یارو میاد میگه این دختر خوشگله رو میدی یه دور باهاش بزنیم.
نقش اول میگه برو تا نکشتمت.
یارو میگه من پسر فلان خاندان خرپول این استانم.
نقش اول یارو رو می‌کشه و بعد خاندانش رو هم منقرض می‌کنه.
====
از این که رییس جمهور آمریکا و گنده‌ترین ژنرال روس هم آخر هفته میان کفش‌هاش رو واکس می‌زنن هم چیزی نمی‌گم که اسپویل نشه.
بجای این مقوا ها برو بشین Tenki no Ko رو نگا کن....الاف ـمون کردی میخام نظرسنجی تاپیک رو پاک کنم :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,445
نام
محمد
بجای این مقوا ها برو بشین Tenki no Ko رو نگا کن....الاف ـمون کردی میخام نظرسنجی تاپیک رو پاک کنم :D
خلیل خوب شد گفتی، جان من بیا یک نظرسنجی جدیدی بزار پیر شدیم بخدا!:|

پیشنهاد: "بهترین پارت جوجو" بین اینایی که انیمه شدن!:D
حالا اگه بقیه پیشنهادی دارن بیان بگن.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
منم دیدم ولی هنوز امتیاز ندادم:(

خیلی لذت بردم، ولی همچنان باغ کلمات و بارونش برام جذاب تر بود، کدوم گزینه میشه؟ :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر