Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,772
نام
Masoud
Sword Art Online - Alicization - E10
برخلاف قبلیا این یکی واقعا خوبه از اکشنش که بگذریم داستانش جالبه تصور کنید همچین چیزی رو اگه واقعا اتفاق بیوفته(صبر کنید بینم، داستان آشناست ما وضعیتمون اینجوری نیست؟ :D)
[/SPOILER]
داداش این سورد فصلاش ربطی به هم ندارن؟
بعد این که من فصل اول رو چند سال پیش تا قسمت 11 دیدم حالم ازش به هم خورد یکی از بدترین انیمه هایی شد که دیدم ، حالا با این اوصاف ببینم این فصل رو؟

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
داداش این سورد فصلاش ربطی به هم ندارن؟
بعد این که من فصل اول رو چند سال پیش تا قسمت 11 دیدم حالم ازش به هم خورد یکی از بدترین انیمه هایی شد که دیدم ، حالا با این اوصاف ببینم این فصل رو؟
همش با هم مرتبطه،میشه دید ،ولی احتمالش هست بعضی چیزا گنگ باشه یا بعضی شخصیت ها رو نشناسی و ندونی نقش و پیشینشون تو داستان چیه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
سلام نظراتتون درباره rainbow و banana fish چیه ؟ D:
ارزش دیدن دارن؟
Rainbow رو که من خیلی دوست داشتم:x مخصوصا نیمه ی اولش عالی بود! :x
حتما حتما پیشنهاد میشه دیدنش!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
این قدر امیر رینبو رو دوست داره دو بار کامنت داد
بی شوخی من مانگا رو خوندم فوق العاده است
نت ضعیفه جایی که هستم، 50بار باید بزنم پست فرستاده بشه...تا یکی دوتاش بره...بعد 50بار تلاش کنم رفرفش بشه تا چندتاش رو پاک کنم=))

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
چنتا اسکچ که از انیمه های مورد علاقم کشیدم رو اینجا میزارم
آماتورین ولی دیدنشون خالی از لطف نیست:D

اون ساسوری بود ها...گارا یکی دیگه بود:-":-"
آخخخ یادش بخیر قسمت های مربوط به ساسوری چه خوب ببود(یا شایدم نبود...یادم نیست ولی من خاطره خوشی داشتم باهاش)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
خب در مورد High Score Girl صحبت کنم یا Sweet Home
از Zombieland Saga بگم یا شاهکاری به اسم Boy and the Beast ؟

ولی وللش :D... بذارید در مورد یه کاری صحبت کنم که همتون می شناسید...:D حداقل AAAAAAAAAA های شخصیت اصلی شو یه سری تون خوب به خاطر دارید :D
بله میخوایم در مورد یکی از شونن های محبوب حال حاضر یعنی Black Clover صحبت کنیم!!

jjbt_mv5bmjnhngq3mmitodnlyy00n2njltgxmjqtmgewmjmzmgyynmvlxkeyxkfqcgdeqxvyodm2mjc4mzi_._v1_.jpg

خب خب خب...چی بگم در مورد شبدر سیاه (جزو معدود مانگاهای شونن که ترجمه فارسیش معنی و آهنگ خوبی میده :D)
اگه بخوام خلاصه بگم میشه گفت بلک کلاور یه فیری تیل بهتره!;;)
راستش قبل از هر چیز بهتره بگم من هیچی از انیمه بلک کلاور رو ندیدم و مستقیم طبق معمول به مانگا چسبیدم و مبنای کارم مانگا است
تنها چیزی که از انیمه دیدم اوپنینگ سوّم اش Black Rover ـه که هولی شعـــــــــط!!! خیلی خوبه این اوپنینگ\m/\m/\m/
خودتون گوش بدید فقط:

ولی مانگا.... این که چرا بلک کلاور یه فیری تیل بهتره خیلی عوامل متعدد داره...اول از همه خوبی بلک کلاور اینه که نه خودش نه فن بیس اش ادّعای حاکمیت رو ژانر شونن رو ندارن و صرفاً قصد دارن یه کار خوب باشن و ازش لذت ببرن. همین باعث میشه بعضی موقع ها از BNHA بلک کلاور قابل تحمل تر و لذت بخش تر باشه. البته این که ادعا ندارید دلیل نیست گند بزنید به همه چی...این همون اشتباهیه که فیری تیل می کنه و مدام به زمین میخوره.
بلک کلاور تو همون نگاه اول مهم ترین برتری ای که داره اینه که دنیایی که ساخته خیلی با دنیای یه کار فانتزی جادویی قرون وسطایی هماهنگه...فیری تیل کلا از این لحاظ تو در و دیوار بود. بخش اعظم این کار به عهده آرت شخصیت ها و محیط هاست که دم یوکی تاباتا گرم...از این لحاظ واقعاً ترکونده...

بلک کلاور هم مثل اکثر شونن های دیگه، کاراکتر اصلی یه بند در مورد عدالت و این چیزا شر و ور میگه...واقعاً از این لحاظ بلک کلاور نزدیک ایدئولوژی محشر BNHA و One Piece و نحوه ارائه شون نمیشه ولی نسبت به بقیه یه سری برتری هایی داره. اول این که زر زرهای آستا(:-w) در مورد اختلاف طبقاتی کاملاً با وقایع داستان جور در میاد... واسه همین خیلی کمتر کرینجی اند و اتفاقاً چند جا خیلی آستا و یونو رو اپیک می کنه.B-) نکته دوم که برای بلک کلاور برتریه، سرعت و روند فوق العاده اش تو این بخش هاست... این خیلی مهمه خییییییییلی... و خیلی از شونن ها توش با اختلاف گند میزنن... بلک کلاور همچین چیزی نیست. اگه آستا میخوره زمین و از رفقاش قدرت میگیره این حرکت روند مبارزه رو متوقف نمی کنه.
نکته ی سوم و به نظر من اساسی ترین نکته واسه لذت بردن از بلک کلاور خود بلک بولز و بر و بچ اون جان. فلسفه وجود همچین گروهی، آدم های توش، سردسته این گروه و نقش شخصیت اصلی و هیروئین داستان تو این گروه و رازهای گروه و.... واقعاً محشر ترین چیز بلک کلاوره... >:D<این همون چیزیه که باعث میشه از دکتر سنگی و وان پیس هم لذت ببرید. بلیچ که تو این زمینه اوت بود. BNHA و فیری تیل هم خیلی تو این زمینه زور میزنن ولی خب به نظر من بلک بولز کارشون رو به عنوان این المان داستانی خیلی بهتر انجام میدن و پیشرفت و لول آپ شدن شخصیت های گروه خیلی لذت بخشه و مبارزه ها و تیکه های داستانی هر شخصیت جالبه به نظرم...
دو تا نکته دیگه هم هست که نقاط قوت بلک کلاور اند
اولیش روند شدیداً سریع داستانه. یوکی تاباتا هر چی رو ندونه اینو حداقل میدونه که داستانش به عنوان یه شونن معمولی رو به خوب چقدر کشش داره و واقعاً داره تخته گاز میره جلو... بخاطر همین خوندن بلک کلاور پشت هم به شدت حال میده و خسته کننده نمیشه(کاملاً برعکس BNHA و وضع فعلی وان پیس که نمیشه پشت هم خوندن یه جلد رو تحمل کرد(:|) مسئله این جاست این مورد که نقطه قوت مانگاست ظاهراً تو انیمه و مخصوصاً اوایل کار به شدت نادیده گرفته شده و خب نتیجه اش انیمه با کله رفته تو دیوارB-(
نکته مثبت آخر هم رومنس های این ور و اون ور داستانه که خودشون رو زور نمی کنن تو داستان ولی به طرز فرعی ای نمک داستان رو زیاد می کنن...

خب نکات منفی...چون بالاخره همون جور که گفتم بلک کلاور با وجود برتری های فنی اش یه جاهایی واقعاً می لنگه که شاهکار نمیشه
بزرگترین نکته منفی داستان اینه که پلات اصلی تا این جای کار واقعاً ساده بوده و هیچ جایی از لحاظ احساسی درگیر کننده نبوده...(مگر اندک موقعیت هایی) و صد البته مرگ های به شدت کم...حدس من اینه که تاباتا واقعاً نمیدونه کشتن کاراکترها اپیک تره یا زنده کردن و برگردوندن با ابهت شون... چون یه سری جاها این یکی واقعاً Backfire می کنه و گند میزنه به حساسیت داستان... داستانی هم که حساسیت اش کم باشه کلا نمیشه...از این لحاظ من به شدت BNHA رو دوست دارم:)>-... اون کار مرگ خاصی نداره ولی واقعاً به وقتش کاملاً حساسیت داستان رو منتقل می کنه. استاد خلق حساسیت هم تو داستان بدون شک هارا یاسوهیسا با کینگدام ـه^:)^...این بشر تا قلبتون رو نیاره دهنتون ول کن نیست!!!:-s این قدر این مانگا از این لحاظ خفنه ولی خب بلک کلاور از این لحاظ اوته یکم :D
آنتاگونیست های فرعی ضعیف اند و بدتر از همه ظاهراً دست بردار هم نیستن!~X( بر و بچ کشور دایاموند رو استثناءً دوست داشتم ولی مینیون های اکیپ خورشید سیاه و اونا واقعاً ضعیف بودن و بدتر از همه به هیچ وجه دست بردار هم نیستن و هنوز هم که هنوزه نمردن خیلی هاشون.
و خب قدرت های جادویی....تو این زمینه واقعاً بعضی جاها مانگا خیلی خوب میشه...مثل جادوهای انتقالی و سیستم تله های زورا یا بمب های مگنا و گربه ی سرنوشت ونسا(:-t) و سیستم کاری گری و کل سیستم هنری که خیللی حال کردم باهاش
ولی بقیه اکثراً عین بقیه کارهای جادویی میره تو کار باف کردن عناصر طبیعی که رو مخه تو اکثر مبارزات...
ولی خب قدرت آستا به عنوان شخصیت اصلی خیلی خوبه و با شمشیر جنگیدن اش کلی فضا بهش تو مبارزه با بقیه میده... اون سایه شیطانیش هم خیلی خوفهB-)

و خب بهترین شخصیت داستان هم زورا است:x از قیافه شیطانی تا نحوه حرف زدن و کارهایی که با تله هاش می کنه...همه محشر اند...خیلی دوستش دارم
سیسفولگئون :D هم از اکیپ شیرها خیلی خوبه:x:x حیف خیلی تو داستان نیست ولی جاهایی که هست خفن میدرخشه!!\m/

در نهایت این مدت کوتاهی که صد و خورده ای چپتر بلک کلاور رو خوندم خوش گذشت و اون قدر که می گفتن بد نببود
:D

Last edited by a moderator:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اهم :D
خوب فصل داره تموم میشه من نظرمو در مورد 3-4 تا انیمه ای که دنبال میکنم بدم :D

Goblin Slayer - لعنت به هایپ :|
یعنی انیمه معمولی تر و generic تر از این نیست :| 5/10 :|

Bunny Girl Senpai - اینم توی فورم ها و سایت های مختلف نسبتا زیاد هایپ شده :D
انیمه بدی نیست، ولی خوب خیلی خاص و عالی هم نیست. دیدنش اخر هفته ها، وقتی ادم بیکاره و فقط میخواد یه چیز ساده ببینه خوبه.... 7/10 :D

Tokyo Ghoul re season 2 - واقعا برای من جالبه که چطور یه استدیو میتونه از یه مانگای به اون خوبی یه همچین چیزی درست کنه. این یه امر طبیعی هست که معمولا وقتی انیمه از روی مانگا یا ناول درست میکنن، نمیتونن همه جزییات رو توی انیمه نشون بدن و در کل انیمه ها خلاصه تر هستن، ولی tg re کلا از روی چپتر های مانگا میپره :D مثلا 5 چپتر رو کلا بهش اشاره ای نمیکنن و فقط شخصیت های جدید رو وارد انیمه میکنن :| برای کسی که فقط انیمه رو دیده باشه واقعا وقت تلف کردنه.... حیف اون opening خوب.
در کل اینکه حیف :| میدونستیم که این انیمه هم زیاد خوب نیست ولی نه تا این حد :|
2/10

Banana Fish - به نظر من بهترین انیمه جدید فصل قبل بود و توی این فصل هم عالی ادامه پیدا میکنه. منو یاد 91 days میندازه و اون انیمه رو خیلی دوست داشتم!
8/10

Jojo - no comment :D
9/10

Slime san هم همش میخواستم شروع کنم ولی نشد :/ شاید بعدا شروعش کنم...

+
خب در مورد High Score Girl صحبت کنم یا Sweet Home
از Zombieland Saga بگم یا شاهکاری به اسم Boy and the Beast ؟

ولی وللش :D... بذارید در مورد یه کاری صحبت کنم که همتون می شناسید...:D حداقل AAAAAAAAAA های شخصیت اصلی شو یه سری تون خوب به خاطر دارید :D
بله میخوایم در مورد یکی از شونن های محبوب حال حاضر یعنی Black Clover صحبت کنیم!!

:D
من چند اپیزود اول BC رو وقتی شروع به پخش شد دنبال میکردم، ولی واقعا غیر قابل تجمل بود :|
بخاطر همون AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA بیشتر :| :D
یعنی دوباره برم سراغش :D :D :D

آخرین ویرایش:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
اون ساسوری بود ها...گارا یکی دیگه بود:-":-"
آخخخ یادش بخیر قسمت های مربوط به ساسوری چه خوب ببود(یا شایدم نبود...یادم نیست ولی من خاطره خوشی داشتم باهاش)
قسمت های ساسوری تنها قسمت هایی بود تو کل انیمه که ساکورا یه خاصیتی از خودش نشون داد احتمالا واسه همون بوده :D:-":-"

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل

Attachments

• Yowamushi Pedal - New Generation - E25.zip
    10.9 KB · مشاهده: 4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟