Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Tenshi

کاربر سایت
Jan 6, 2015
147
دوستان کسی از فروش Houseki no Kuni و اینکه داستان مانگا بعد از پایان فصل اول انیمه چقدر پیش رفته و کلا چقدر احتمال داره فصل دومی براش ساخته بشه خبر نداره؟
-------------------------
کیفیت انیمیشن Yagate Kimi ni Naru خیلی بدجور بالاست. یه چیزی در حد Violet Evergarden یا حتی بالاتر

مطمئنید منظورتون Irozuku Sekai no Ashita kara نیست؟ Yagate Kimi ni Naru انیمیشن نسبتا ساده ای داره مخصوصا شخصیتاش :-?

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
کیفیت انیمیشن Yagate Kimi ni Naru خیلی بدجور بالاست. یه چیزی در حد Violet Evergarden یا حتی بالاتر

دقیقا من همین جوری گفتم یکی از انیمه های جدید رو ببینم شروعش کردم !! ولی خیلی خوب و امیدوار کننده بود !!!

............

Fairy tail final
یکی از انیمه های بلند قدیمیه که من همون ۳-۴ قسمت اول از ۹ سال پیش انگویینگ بودم و دنبال میکردم و این دیگه پایانه و وقت خداحافظیه !!! از طراحی جدید کارکترا خوشم نمیاد ولی کلا کیفیتش خوب بود !!

......

Goblin slayer نامبر ۱ این فصله !!! نه به خاطر خشونت و این جور چیزا چون من خودم به شخصه بر خلاف سایر انیمه بین ها به این چیزا کردیت نمیدم (نقدم میکنم خشونت زیاد رو ) ولی جدا اتمسفر و سناریو اتفاقات و سبک مبارزه خیلی خوب بود !! خشونت هم چاشنی و بوستر جدیت و حساسیت زایی بود !! خیلی همه چیز خوب بود !!!

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,035
نام
Ali
Goblin slayer خیلی تعریفشو شنیدم این چند روزه هم این جا هم جاهای دیگه ، دیدمش خوشم اومد و دنبالش میکنم احتمالا
اما همش یه حسی داشتم که اسپین اف اورلرد هست ( اگر یهو مومون رو میدیدم تعجب نمیکردم :D )
خوبیش اینه تو نبود اورلرد تا یه مدتی چیزی با اتمسفر اون هست که سرگرممون کنه
تو فروم های خارجی چرا انقدر سوسول زیاده ؟ هی میگن اگر حساس هستید نبینید و غیره و غیره ...ما برسرک دیده ها رو از چی میترسونید ؟ :D

dgsa_do-not-threaten-her-goblins.jpg

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
دوستان کسی از فروش Houseki no Kuni و اینکه داستان مانگا بعد از پایان فصل اول انیمه چقدر پیش رفته و کلا چقدر احتمال داره فصل دومی براش ساخته بشه خبر نداره؟

فروش بلوری ها و... اش خوب بود(غافلگیر کننده نبود)...داستان انیمه قشنگ 30 چپتر مانگا رو پوشش میده (در حقیقت 36 چپتر ولی 5 چپتر برای یه ته بندی درست درمون که آرک بعدی شروع نشه اون وسط میپره)
از اون موقع تا حالا تا چپتر 71 رفته...
فصل دو فکر نکنم حدّاقل امسال (2019) بیاد...:((:((ولی اگه بیاد قشنگ قیامته هر فصلی بیاد....\m/\m/
با این حال کامیتونیتی به شدّت فعالی داره HnK خدا رو شکر(حداقل بین خودشون و تو ژاپن) مانگاشم اکثر جلداش ترجمه شده و دوبله رسمی انگلیسی اش هم تو راهه... مانع تجاری ای برا فصل بعد وجود نداره عملاً

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
که اینطور....
نمیدونم چرا نیمه دوم، فصل دوم رو نگا نکردم....حتماً درگیر یه موضوع و یا پروژه ای شدم...نشد نگاش کنم....و گرنه از شخصیت ها و فضاهای انیمه خیلی خوشم میاد.
تعدد کانوجو های کاوایی تو انیمه رو هم که کلاً دوست دارم....

اشتباه کردم...باید این رو هفتگی نگاه میکردم....چون هفتگی دانلوش میکردم.....ندیدمش، فک میکردم به سری قبلش مربوطه، باید سوال میکردم توی تاپیک....
اوکی...میزارمش تو برنامه ی دیدنم

+++++++++++++++++

Yagate Kimi ni Naru - E01
خیلی طرفدار سبک Shoujo Ai یا یه کلاس بالاتر از اون yuri.....اصلا نیستم...
ولی خوب، گفتم تو این فصل، یه تستی تو Shoujo Ai بزنم....ببینم چی میشه :D

نمیدونم انتخاب درستی کردم یا نه....ولی فعلاً نگاش میکنم ببینم چطور پیش میره
اگه سوزناک بشه... دچار دوگانگی شخصیت بشن و شُر شُر اشک بریزن، خیلی خوبه :x

+++++++++++++++++

Goblin Slayer - E01
WTF.........چه شروع خشنی داشت >:) خیلی حال کردم، امیدوارم که حسابی dark بشه
دم White Fox گرم....ولی چرا فقط 12قسمت ـه!!!

++++++++++++++

Hinomaru Sumo - E01
ورزش سومو.....اصلاً خوشم نمیاد ازش، یه باری هم بودش پخش زنده یه مسابقه رو تو یکی از شبکه های ژاپنی داشتم نگا میکردم...ولی بازم حال نکردم باهاش :D
برای قسمت اولش بد نبود...ولی کاملاً معلومه که اصلاً از اون تیپ انیمه های نیس که ازش خوشم بیاد....
ولی فعلاً تا قسمت 3ـش نگا میکنم...

+++++++++++++

Radiant - E01
بنظرم انیمه ی ضعیفی بودش...خیلی ازش خوشم نیومد....
اگه جای پسره "ست" خانم "هان میگومی" دوبله میکرد...بیشتر از شخصیت اصلی انیمه خوشم می آمد.

فک نکنم خیلی بهش امیدی باشه...

++++++++++++

Uchi no Maid ga Uzasugiru - E01
خیلی باحال بودش....گرافیک و انیمیشن و طراحی دوتا شخصیت اصلی رو خیلی دوست داشتم...
دوبله ـش رو هم دوست داشتم...دوبلورهای خوش صدایی رو گذاشتن.... OP ED انیمه رو هم خودشون خوندن...ED ـش قشنگ بود.
یه چندتا شخصیت کاوایی دیگه هم قراره اضافه بشن تو داستان که بشدت ازش استقبال میکنم...

از اون تیپ انیمه اس که بدرد هفتگی دیدن میخوره...

Hinomaru Sumo
به عنوان شخصی که نمیدونستم انیمش قراره بیاد :D و همین هفته پیش مانگاش رو خوندم میگم واقعا کار با کیفیتیه همینکه ورزشی مثل سومو رو میتونه فوق العاده جذاب نشون بده خودش کلیه و این نکتشم خیلی دوست دارم که خیلی رو دوران دبیرستان زوم نمیکنه خیلی زود وارد فاز حرفه ای سومو و دوران بزرگسالی میشه و درام کارم قویتر میشه
پیشنهاد میکنم حتما تا آخر دنبالش کنی
انیمشم طبق چیزی که تو قسمت اول دیدم نسبتا خوش ساخته و درصد خوبی وفاداره به مانگا

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
فروش بلوری ها و... اش خوب بود(غافلگیر کننده نبود)...داستان انیمه قشنگ 30 چپتر مانگا رو پوشش میده (در حقیقت 36 چپتر ولی 5 چپتر برای یه ته بندی درست درمون که آرک بعدی شروع نشه اون وسط میپره)
از اون موقع تا حالا تا چپتر 71 رفته...
فصل دو فکر نکنم حدّاقل امسال (2019) بیاد...:((:((ولی اگه بیاد قشنگ قیامته هر فصلی بیاد....\m/\m/
با این حال کامیتونیتی به شدّت فعالی داره HnK خدا رو شکر(حداقل بین خودشون و تو ژاپن) مانگاشم اکثر جلداش ترجمه شده و دوبله رسمی انگلیسی اش هم تو راهه... مانع تجاری ای برا فصل بعد وجود نداره عملاً
چپتر جدید نیومده؟ داره یادم میره اتفاقات و شخصیت ها رو.

• Like
Reactions: m.a.t

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اگه همین روزا خبر اومد که من رو دستگیر کردن بردن زندان تعجب نکنید . . . . . . . Fate/kaleid liner Prisma☆Illya دیدم . . . . و عاشقش شدم :x

ولی خب این حجم از حرکات اهم اهمی با دختر بچه ها تو یه انیمه خیلی معروف ندیده بودم

my eye's have been blessed

هر چند فصل 4ش زباله تموم شد

این فصل رو هم با SAO و Double Ga. . . Decker شروع کردم

SAO برا قسمت اول جدا از هیتری بی دلیل بعضیا واقعا خوب بود ولی خب اگه بخواد مسخره بازی همه فصلای قبلیش رو تکرار بکنه یعنی عاشق شدن بی معنی و یهویی همه دخترا نسبت به کیریتو و OP بودن احمقانه کیریتو که برن بمیرن ولی تا اینجا برا قسمت اول که خوب بود ( Trap Kirito in High Quality :x )

Double Decker هم مسخره بامزه ای میزنه D: راوی داستان عالیه D:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,438
نام
مسلم
الان قسمت آخر گینتاما رو دیدم. چی شد آخرش؟ تموم شد یا نشد؟
من مانگا رو هم دنبال نمیکردم که بدونم چقدر رفته جلو، کسی میدونه ادامه داستان رو از چه چپتری باید بخونم؟:-"

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

mldqaz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
96
الان قسمت آخر گینتاما رو دیدم. چی شد آخرش؟ تموم شد یا نشد؟
من مانگا رو هم دنبال نمیکردم که بدونم چقدر رفته جلو، کسی میدونه ادامه داستان رو از چه چپتری باید بخونم؟:-"
تموم نشد. قسمت اخر نشون داد که باز هممون ترول شده بودیم :D
مانگا از زمستون از یه مجله ی دیگه به صورت ماهانه (به جای هفتگی) منتشر میشه. انیمه هم (خدا میدونه کی) ادامش میاد با عنوان Gintama: End of Sky.
نمیدونم مانگا در کجا سیر میکنه ولی با این حساب پیشنهاد میکنم صبر کنی برای انیمه چون کیفیت مانگا و انیمه زمین تا اسمون فرق میکنن.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
Golden Kamuy - E13
شروع فصل دومش هیچ چیز ویژه ای نداشت....دقیقاً مثل همون روند فصل 1 ـش بود.

Fairy Tail Final Season - E278
اینکه بعد از پایان فصل دوم، چقدر فاصله تا پایان مانگاس، کسی خبر داره؟
امیدوارم که حداقل یه 50 قسمتی باشه...که قشنگ 1سال نگاش کنیم...

Sword Art Online - Alicization - E01
برای قسمت اول، قشنگ بودش...داستان بعد از پایان فصل دوم هستش...

پارت دوم فصل دوم و فصل سوم SAO رو ضربته ای 2روزه دیدم :D
Sword Art Online Alternative - Gun Gale Online خیلی قشنگ بودش، باب هفتگی دیدن بودش، حیف )":

Gintama - E367
خدا خفنه ـتون کنه که یه دنیا رو سر کار گذاشتید >:)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
Golden Kamuy - E13
شروع فصل دومش هیچ چیز ویژه ای نداشت....دقیقاً مثل همون روند فصل 1 ـش بود.

Fairy Tail Final Season - E278
اینکه بعد از پایان فصل دوم، چقدر فاصله تا پایان مانگاس، کسی خبر داره؟
امیدوارم که حداقل یه 50 قسمتی باشه...که قشنگ 1سال نگاش کنیم...

Sword Art Online - Alicization - E01
برای قسمت اول، قشنگ بودش...داستان بعد از پایان فصل دوم هستش...

پارت دوم فصل دوم و فصل سوم SAO رو ضربته ای 2روزه دیدم :D
Sword Art Online Alternative - Gun Gale Online خیلی قشنگ بودش، باب هفتگی دیدن بودش، حیف )":

Gintama - E367
خدا خفنه ـتون کنه که یه دنیا رو سر کار گذاشتید >:)
فکر کنم گفتن ۲۵ قسمته

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
درود .

انیمه جدید خوب چی سراغ دارید که من ببینم ؟
بگو چیا دیدی، از چه سبکی خوشت میاد...تا بهتر بشه پیشنهاد داد....

فکر کنم گفتن ۲۵ قسمته

بعید میدونم که 25تا باشه....چون قراره تا اخر داستان رو تو همین فصل 3 برن

چک کردم...مانگا تو 545 چپتر تموم شده....فصل دوم انیمه تا چپتر 419 رو پوشش داد.
الان قسمت 278 فصل جدید انیمه، تو مانگا از چپتر 420 شروع شده.

125 چپتر مانگاس که باید انیمه بشه....

یه حساب سر انگشتی، (اگه تمام چپترهای سابق مانگا رو بدون حذفیات انیمه کرده باشن، چون مانگا رو نخوندم)
دو فصل اول انیمه 277 قسمت بودش که 44 قسمت اون فیلر بودش، که 233 قسمت Canon بوده.
در ادامه میشه گفت که 419 چپتر شد 233 قسمت انیمه، یعنی هر 1.8 چپتر مانگا، 1قسمت انیمه شده.
125 چپتر باقیمونده، رو اگه رو همون حساب بزنیم و حذفیات نداشته باشه، میشه تقریباً 70قسمت انیمه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر