Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
دوستانی که مانگای وان پیس رو دنبال میکنن منتظر یه چپتر خفن تو این هفته باشند اگه اسپویل هایی که ازش اومده درست باشه :D

انیمه های این فصل رو هم میخواستم بیام نظرم رو بگم ولی سرما خوردم فعلآ حال تایپ کردن ندارم این یکی دو جمله رو هم به عشق وان پیس نوشتم B-)
ملت: شرط میبندم riverie اندازه وانو هایپ نیست.
Oda: hold my sake

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
خوب این صرفا به تم داستان بر میگرده
تو Fate/Zero مثل آدمیزاد روند مبارزه شکل می گیره : هفت نفر که هر کدوم هدفی دارن میان مبارزه می کنن
اما تم F/SN اینه که آدمایی که نمیخواستن یهو وارد این جریانا میشن. و اینکه این دفعه Eizenbern ها و اون یارو Kotomine یه جور تقلب کردن که کل سیستم تقریبا به هم ریخته جوری که Holy Grail War نمیشه بهش گفت

حالا ممکنه یکی یه روند داستانی رو دوست داشته باشه و اون یکی رو نه. بحث سابجکتیوه
اینکه همه چی بهم ریخته باشه دلیل نمیشه یه نووب به معنای واقعی کلمه، بتونه رو به رو یه حرفه ای که دیدیم چیا ازش بر میاد! بایسته!
هم مبارزه این نوبه، هم سرونتش!
اگر با منطق F/Z بخوایم حساب کنیم، به نظرم هیچ جوره نمیشه به F/SNجات، چیزی جز آشغال گفت! :-"

Shameless One

کاربر سایت
Mar 10, 2017
113
نام
طارق عبدالعزیز
اینکه همه چی بهم ریخته باشه دلیل نمیشه یه نووب به معنای واقعی کلمه، بتونه رو به رو یه حرفه ای که دیدیم چیا ازش بر میاد! بایسته!

داداش مگه دراگون باله قدرتی مقایسه می کنی :D

• Like
Reactions: Empyrium and m.a.t

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
داداش مگه دراگون باله قدرتی مقایسه می کنی :D
بالاخره اگر تو یک دنیا داره داستان روایت میشه، بلی! :D
بالانس و ... که نباید بهم ریخته بشه:|

اگر F/Z یه انیمه درپیت بود میگفتم درپیت بعدی هم ببین از اکشن لذت ببر، ولی با این سطح کیفی، نع! :|
من تو کتم نمیره کوتومینه از یه نوبی مثل شیرو شکست بخوره!
کوتومینه که اونجوری پا به پای کریتسوگو جنگید، و شیرو که تا یه هفته قبل به زور میدونست جادو چیه!
یه چی تو این مایه هاست که لوفیه قسمت اول(با 10سال سابقه تمرین البته! ) با کایدو بجنگه و شکستش بده=))

بعد از اونطرف سیبر که اونجوری خار و خفیف بود، حالا بزنه گیلگمش رو=)) اونم سیبری که تو F/Z قدرتش از کریتسوگو تغذیه میشد و اینجا از شیرویی که خودش وضعیتش وخیمه=)) (حالا از وخامت اوضاع و صرفا جهت فن سرویس بودن این بخش تو رمان میگذریم :| )

از ساکورا هم که چیزی نگم بهتره! اون نگاه وحشتناک به کاریا، تبدیل میشه به سنپای سنپای سنپای :)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
کسی زیرنویس فارسی انیمه Lupin را دارد برام لینکش را بدهد با تشکر
سری Lupin III Part V رو میخوای که الان داره پخش میشه یا قدیمی تر رو میخوای؟

Attachments

• Lupin III Part V.zip
    108.5 KB · مشاهده: 8

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
فیت زیرو رو هم زیاد نبرید بالا اونم کم مشکل نداشت D:

خیلی کار سرگرم کننده ای بود ولی اصلا بی نقص نبود

تو زباله بودن استی نایت هم شکی نیست و فقط و فقط برا مبارزه هاش ارزش داره یکی ببینتش

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی

اگر F/Z یه انیمه درپیت بود میگفتم درپیت بعدی هم ببین از اکشن لذت ببر، ولی با این سطح کیفی، نع! :|
کوتومینه که اونجوری پا به پای کریتسوگو جنگید، و شیرو که تا یه هفته قبل به زور میدونست جادو چیه!
یه چی تو این مایه هاست که لوفیه قسمت اول(با 10سال سابقه تمرین البته! ) با کایدو بجنگه و شکستش بده=))

بعد از اونطرف سیبر که اونجوری خار و خفیف بود، حالا بزنه گیلگمش رو=)) اونم سیبری که تو F/Z قدرتش از کریتسوگو تغذیه میشد و اینجا از شیرویی که خودش وضعیتش وخیمه=)) (حالا از وخامت اوضاع و صرفا جهت فن سرویس بودن این بخش تو رمان میگذریم :| )

از ساکورا هم که چیزی نگم بهتره! اون نگاه وحشتناک به کاریا، تبدیل میشه به سنپای سنپای سنپای :)

تو زباله بودن استی نایت هم شکی نیست و فقط و فقط برا مبارزه هاش ارزش داره یکی ببینتش
واقعاً دلتون میاد این جوری بگید؟
حتی به خاطر گل روی شیرو هم که شده باید F/SN رو ببینن همه:):):):):):):):):)

Shameless One

کاربر سایت
Mar 10, 2017
113
نام
طارق عبدالعزیز

اینم باید در نظر بگیری کوتومینه تو این قسمت عملا نیمه مرده هستش اون قدرت سابق رو نداره
البته Saber تو Fate/Zero میشه گفت در حقش کم لطفی شده. یعنی اینی که تو Fate/ Stay Night هست قدرت اصلیشه و تو Fate/Zero ضعیف تر نشون داده شده.
خودمم ولی با اون قسمتی که Saber یهویی گیلگمش رو میترکونه مشکل دارم :D تو UBW که Archer میزنتش به نظرم منطقی تره

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش

هی هی حواست باشه داری راجع به fate zero حرف میزنی!
من کاری ندارم stay nigt ناهنجاری و داستان ضعیف یا یک سری حرکاتی داشت که با عقل جور در نمیومد .. ولی zero هیچی کم نداشت... بر خلاف سری fate این یکی(zero) واقعا راه 180 رو پیش گرفت،

cloud _ strife

کاربر سایت
Aug 8, 2009
460
نام
کاوه
سلام
از انیمه های این فصل، یکی انیمه Hinamatsuri رو خیلی دوست دارم:D طنز تلخی داره و تا جای ممکن سعی کرده از کلیشه های انیمه های طنز فاصله بگیره. یه جاهایی نمیدونستم به موقعیتی که شخصیت ها درش قرار گرفتن باید بخندم یا براشون گریه کنم:D
حتما و حتما مانگاش رو هم بخون:D کلا خوندن مانگاش رو به همه توصیه می‌کنم، به خصوص به کسایی که از مانگایی مثل یوتسوبا (Yotsuba) خوششون اومده. هینتا ماتسوری یه جورایی ورژن بزرگسالانه‌ی یوتسوبا هستش. به نظر من مانگاش به شکل مشخصی از انیمه‌اش بهتره. هر شش دقیقه‌‌ از یک قسمتِ انیمه، تقریبا یک چپتر از مانگا رو پوشش میده و خوب، اون یک چپتر مانگا حداقل 40 صفحه داره! طبیعتا تبدیل کردن یک چپتر چهل صفحه‌ای به شش دقیقه باعث حذفِ یکسری جذئیات هم میشه. به غیر از اون، بعضی از چپترهای مانگا رو، که اتفاقا خیلی هم با نمک‌اند، متاسفانه به انیمه تبدیل نکردند :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر