Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
سلام
Nanatsu no taizai s2 قسمت ۸ به بعد زیرنویس داره؟
به نظرتون ادامه رو از مانگا بخونم یا منتظر فصل بعدی باشم؟

بله تا این قسمت اخر که 13باشه...زیرنویس فارسی ـش موجوده.

++++++++++++++++

Amanchu Advance - E02
چقدر خوبه این انیمه....از اون دس انیمه هاس که منتظر زیرنویس فارسی اون نمیشم...تا دانلود میشه درجا نگاش میکنم...
خیلی دوس داشتنی ـه....

Boku no Hero Academia - E40
برای قسمت دوم بد نبودش....امیداورم که هر چی زودتر برگرده به داستان اصلی و از این تمرین کردن ها power up ها خارج بشه.

Boruto - Naruto Next Generations - E53
ای بابا...من دارم اشتباه میکنم یا درسته؟ چرا این ارک داره میره تو فاز فیلم سینمایی Boruto Naruto the Movie ....؟؟؟؟

Full Metal Panic Invisible Victory - E01
اینقدر FMP برام قدیمی شده بود که base اصلی داستان کلاً یادم رفته....
حداقل مثل بقیه انیمه ها...یه سری فلش بک میزد.....تا اینطور یه کله نره تو داستان اصلی....به زور جزئیات داستان رو یادم امد.
ولی دمشون گرم...همون گرافیک و طراحی و صدا گذاری....قبل هستش...عشقم که چیدوری هس :x که خانم ساتسوکی-چان جای اون صحبت میکنه.
یکی از دوبلورهای یونیک هستش که صداش رو خیلی دوست دارم..ولی متاسفانه نسبت به بقیه ی دوبلورهای زن...کم کار تر هستش.

Nanatsu no Taizai - Imashime no Fukkatsu - E13
پسر...چقدر خوب شده این انیمه....فقط تقاضا میشه که dark اون رو بیشتر کنن.

One Piece - E832
هی...چی بگم اخه...از وقت حروم کردنم بگم یا از skip time کردن هام.....این فاز موزیکال چرت چیه که تو این ارک هست.

Otaku ni Koi wa Muzukashii - E01
فعلاً هیچیش معلوم نیس....ولی با قسمت اولش به نظر نمیاد از اون تیپ انیمه های باشه که به سلیقه ـم بخوره...ولی بخاطر A-1 Pictures نگاش میکنم
یه چیزی که درباره ی دوبلورها برام جالب بودش..یه دبلور تازه کار بین سایر دوبلورهای قدیمی هستش که اسمش نظرم رو جلب کرد
اقای Itou Kento .... نمیدونم با Itou Shizuka چان چه نسبتی داره...برادر کوچیکتر شیزوکو-چان هستش یا فقط یه تشابه فامیلی هستش.

Tada-kun wa Koi wo Shinai - E02
خیلی با قسمت دومش حال نکردم...ولی خوب طبیعی ـه تو اینطور انیمه ها...فعلاً ادامش میدم که ببینم داستان جلوتر چطور پیش میره.

Yowamushi Pedal - Glory Line - E14
نمیدونم چرا کسی در مورد این انیمه تو تاپیک صحبت نمیکنه.....لامصب هیجان این فصلش خیلی زده بالا...مسابقه ـشون نفس گیر شده.
بخصوص روز اول مسابقه که حسابی حال داد....

Darling in the FranXX - E14
یعنی اگه کمتر از این بودش...
دم ایچیگو گرم.....یعنی اگه ذره ای کمتر از این کار رو انجام میداد.....من از ادامه ی داستان کلاً نا امید می شدم.....
چون هنوز یه فصل دیگه داریم که انیمه باید ادامه پیدا کنه...همینطوری کشک ای کشک ای که نمیشه بهم برسن...تازه اون لامصب ای که بهش پدر میگن...این وسط پشم ـه که این دوتا بهم برسن.....تازه از مرگ 02 هم تو پایان داستان استقبال شدید میشه. :D

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
Darling in the FranXX - E14
یعنی اگه کمتر از این بودش...
Nooooooooooo
التماسی میگم داری با قلب و روان من بازی میکنی... نکن خدا رو خوش نمیاد! بعد از این که چند نفری بحث کردیم مشکل اصلی ایچیگو نیست! خود hero خرفت هست که همچین بلایی سر خودش نازل کرده. . دست خودش رو کوتاه کرد.. ولی تو فروم های خارجی چرخی بزنی همه دارن ایچیگو رو فحش میدن..خلیل شما همیشه به انیمه ها نگاه بیرحمانه داری؟با عشق هلو برو تو گلو هم میونه نداری

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
@Police _ 110

درود...
خلیل دونو- چرا هیچی از Aku no Hana نمیسازن- 5ساله منتظر فصل بعدی انیمش هستیم...

-______-

بردیا خان...والا بعید میدونم که ادامه ای برای "آکو نو هانا" ساخته بشه....مانگاش هم تموم شده
اگه بخوایم در مورد کارگردانش اقای Nagahama Hiroshi بگیم که بعد از انیمه ی The Reflection که سال پیش امد و یه افتضاح به تمام معنا بودش....
تا الان هیچ کار جدیدی رو دست نگرفته...یا من خبر ندارم....بعید میدونم که بدن دست کارگردان دیگه ای انیمه رو بسازه.

اگه میتونی و وقت ـش رو داری مانگاش رو بخون....من یه مدت حوصله کردم و چندتا چپترش رو خوندم....خیلی خفن میشه...البته به شدت منشوری میشه....دیگه درگیر کارهام شدم...نشد که ادامش بدم.
حالا که گفتی...دوباره میزارمش توی لیستم که دوباره برم سراغش

Nooooooooooo
التماسی میگم داری با قلب و روان من بازی میکنی... نکن خدا رو خوش نمیاد! بعد از این که چند نفری بحث کردیم مشکل اصلی ایچیگو نیست! خود hero خرفت هست که همچین بلایی سر خودش نازل کرده. . دست خودش رو کوتاه کرد.. ولی تو فروم های خارجی چرخی بزنی همه دارن ایچیگو رو فحش میدن..خلیل شما همیشه به انیمه ها نگاه بیرحمانه داری؟با عشق هلو برو تو گلو هم میونه نداری

کلاً شخصیت هیرو از اون تیپ بچه مثبت های حال بهمزن هستش که هیچ باهاش حال نمیکنم...توی داستان به @*/- حسابش نمیکنم.

این عشق هلو برو تو گلو.....مگه داریم سریال آبکی ایرانی نگا میکنم.....که آخرش با یه عروسی جمعش کنن.
انیمه ای که پتانسیلش رو داره، باید تراژدی بشه.... مخالف سر سخت happy endingـم تو چنین مواردی ـم :)>-

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
بردیا خان...والا بعید میدونم که ادامه ای برای "آکو نو هانا" ساخته بشه....مانگاش هم تموم شده
اگه بخوایم در مورد کارگردانش اقای Nagahama Hiroshi بگیم که بعد از انیمه ی The Reflection که سال پیش امد و یه افتضاح به تمام معنا بودش....
تا الان هیچ کار جدیدی رو دست نگرفته...یا من خبر ندارم....بعید میدونم که بدن دست کارگردان دیگه ای انیمه رو بسازه.

اگه میتونی و وقت ـش رو داری مانگاش رو بخون....من یه مدت حوصله کردم و چندتا چپترش رو خوندم....خیلی خفن میشه...البته به شدت منشوری میشه....دیگه درگیر کارهام شدم...نشد که ادامش بدم.

کلاً شخصیت هیرو از اون تیپ بچه مثبت های حال بهمزن هستش که هیچ باهاش حال نمیکنم...توی داستان به @*/- حسابش نمیکنم.

این عشق هلو برو تو گلو.....مگه داریم سریال آبکی ایرانی نگا میکنم.....که آخرش با یه عروسی جمعش کنن.
انیمه ای که پتانسیلش رو داره، باید تراژدی بشه.... مخالف سر سخت happy endingـم تو چنین مواردی ـم :)>-
خلیل خان ومپایر نایت رو بگو :D چرا خبری از ادامش نمیشه :( تا کی باید صبر کنیم :(.یکی از خاص ترین رومنس هایی که تو عمرم دیدم :D

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش

از تیکه که به hero انداختی شدید استقبال میشه! اگر خرفت و امل و به قول خودت زیادی بچه مثبت گاگول نبود که این بلا ها سرش نمیومد. از اول انیمه بدبخت سرویس شد.. سوال تخصصی تر دارم! با وجود 24 قسمت ایا امکانش هست برای فصل دوم تمدید بشه؟ یعنی پتانسیل و کشش داره؟
با تراژدی و هر چیزی که بگی کنار میام حتی پایان تاریک یا پایان غم انگیز! ولی از کشته شدن 02 اصلا خوشم نمیاد و کاملا حرکت منسوخ و مبتدی هست بنا به دلایلی.... اصلا شاید hero رو بکشن؟ نظرت چیه.؟اینطوری هم تراژدی تر میشه هم دراماتیک! ... چون یک حسی بهم میگه کل اون شهر مرده و سرد(به قول 02 lifless city) با اون راهبه ها که بهشون میگن papa نابود میشه! یا به وسیله 02 یا hero با همکاری02 یا کل تیم! ...یا تو جنگ بزرگ که تو قسمت 14 حرفش بود توسط klexure ها کشته میدن

• Like

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
خلیل خان ومپایر نایت رو بگو :D چرا خبری از ادامش نمیشه :( تا کی باید صبر کنیم :(.یکی از خاص ترین رومنس هایی که تو عمرم دیدم :D
والا Vampire Knight رو ندیدم و ازش هیچ خبری ندارم...ولی الان که گفتی Vampire Knight یاد انیمه ی Diabolik Lovers افتادم....
نمیدونم چرا شخصیت پسر خوشگل تو انیمه از دو سه تا بالاتر میره....دیگه نمیتونم انیمه رو نگا کنم....:D

املای کلمه Gameing توی امضاتون نادرسته. درستش Gaming است.:-bd
بهنام جان، تقریباً یه 13سالی هست که همینطور اشتباه ـه :D
وقتی اون موقعه داشتم درستش میکردم اشتباه نوشتم...بعداً هم بهم گفتن...ولی دیگه هیچ وقت درستش نکردم LOL :-"

سلام
@Police _ 110
خلیل ترتیب full metal panic ها چجوریه ؟

فصل اول Full Metal Panic با 24 قسمت هستش
فصل دوم Full Metal Panic Fumoffu با 12 قسمت....که این فصل بیشتر کمدی ـه....خیلی باحاله
فصل سوم Full Metal Panic The Second Raid با 13 قسمت و یه تک قسمتی OVA هستش
الان هم که فصل جدید Full Metal Panic Invisible Victory هستش....که فک کنم قراره 12 قسمتی باشه.

بین فصل جدید و فصل قبلی 13سال فاصله ـس

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
انیمه جدید کاپیتان سوباسا بخاطر بد بودنش یه آرزویی برام ایجاد کرد و اون اینه که کاش کیفیت بلوری نسخه های قدیمی تر کاپیتان سوباسا منتشر میشد.=P~
(حتی توی ترکرهای خصوصی هم هنوز کیفیت DVDRip دارند:-w)

املای کلمه Gameing توی امضاتون نادرسته. درستش Gaming است.:-bd
اقا این ارزو رو باید به گور ببریم! انیمه خیلی قدیمیه و الان هم داره remake میشه! شما search کن تو نت ببین soundtracks collection کاپتان سوباسا کی اومده، تازه 4 یا 5 تا از ترک هایی که مد نظرم بود تو کالکشن import نکرده بودن

• Like

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
والا Vampire Knight رو ندیدم و ازش هیچ خبری ندارم...ولی الان که گفتی Vampire Knight یاد انیمه ی Diabolik Lovers افتادم....
نمیدونم چرا شخصیت پسر خوشگل تو انیمه از دو سه تا بالاتر میره....دیگه نمیتونم انیمه رو نگا کنم....:D

بهنام جان، تقریباً یه 13سالی هست که همینطور اشتباه ـه :D
وقتی اون موقعه داشتم درستش میکردم اشتباه نوشتم...بعداً هم بهم گفتن...ولی دیگه هیچ وقت درستش نکردم LOL :-"

فصل اول Full Metal Panic با 24 قسمت هستش
فصل دوم Full Metal Panic Fumoffu با 12 قسمت....که این فصل بیشتر کمدی ـه....خیلی باحاله
فصل سوم Full Metal Panic The Second Raid با 13 قسمت و یه تک قسمتی OVA هستش
الان هم که فصل جدید Full Metal Panic Invisible Victory هستش....که فک کنم قراره 12 قسمتی باشه.

بین فصل جدید و فصل قبلی 13سال فاصله ـس
خلیل san ادم پیر میشه که بعد 13 سال!!؟ اون بنده خداهایی که فن انیمه هستن چی کشیدن!
از نظرت darling in the franxx پتانسیل و کشش فصل 2 رو داره با وجود 24 قسمت بودن فصل اول.؟یعنی ممکنه فصل2 هم بسازن!

• Like
Reactions: zack fair

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,471
نام
مسلم
Full Metal Panic Invisible Victory قسمت اول
اونقدر فاصله افتاده که حتی یادم رفته بود یه سری از شخصیت ها هم وجود داشتن ولی خوشبختانه قسمت اول به جای اینکه مثل بعضی انیمه هایی که همین چند ماه پیش فصل قبلشون پخش بشه بشینه از اول همه چیز رو تعریف کنه بدون مقدمه وارد داستان شد و همون حس و حال قدیمی رو دوباره برام زنده کرد. خوشبختانه تکلیف انیمه با رومنسش هم دیگه مشخص شده و حداقل شخصیت های اصلی در حوزه مسائل عشقولانه گاگول تشریف ندارن. فقط یه ذره خط مشی انیمه از رومنس های ژاپنی فاصله گرفته که به نظرم اونقدرها هم چیز بدی نیست (حیف که دست های پزده نزاشتن این دو تا مرغ عشق به کارشون برسن:)))

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
Full Metal Panic Invisible Victory قسمت اول
اونقدر فاصله افتاده که حتی یادم رفته بود یه سری از شخصیت ها هم وجود داشتن ولی خوشبختانه قسمت اول به جای اینکه مثل بعضی انیمه هایی که همین چند ماه پیش فصل قبلشون پخش بشه بشینه از اول همه چیز رو تعریف کنه بدون مقدمه وارد داستان شد و همون حس و حال قدیمی رو دوباره برام زنده کرد. خوشبختانه تکلیف انیمه با رومنسش هم دیگه مشخص شده و حداقل شخصیت های اصلی در حوزه مسائل عشقولانه گاگول تشریف ندارن. فقط یه ذره خط مشی انیمه از رومنس های ژاپنی فاصله گرفته که به نظرم اونقدرها هم چیز بدی نیست (حیف که دست های پزده نزاشتن این دو تا مرغ عشق به کارشون برسن:)))
من نمیدونم چرا به این انیمه دست نزدم! شاید قدیما علاقه ای به مکا نداشتم!
برام واضح روشن کن که تو تمام سریاش تا الان اتفاقات تلخ قراره بیفته مثل بعضی از انیمه ها یا نه!

حداقل شخصیت های اصلی در حوزه مسائل عشقولانه گاگول تشریف ندارن. فقط یه ذره خط مشی انیمه از رومنس های ژاپنی فاصله گرفته
تیکه nice و بجایی انداختی:D و دوباره میگم خاک بر سر hero بی عرضه گاگول... نمیدونم چرا حرصم نمیخوابه از دست این کاراکتر هرچی خودم رو با انیمه های دیگه و گیمینگ مشغول میکنم باز ناخوداگاه میاد تو مغزم:|

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,471
نام
مسلم
Souten no Ken Re Genesis قسمت اول

هوس کردم برای تنوع هم که شده یه انیمه مردونه ببینم (دیگه بسه هر چی کاوایی دیدم:D). تا این سه قسمتی که دیدم بد نبوده. داستان که هنوز جای باز شدن زیاد داره. از اونجایی که فضای انیمه هم اکشنه تمام CGI ساخته شده که به نظرم این کارشون به جا بوده چون انیمیشن ها اینطوری روونتر هستن و تم گرافیکی انیمه هم مدام بین صحنه های مبارزه و صحنه های بدون اکشن عوض نمیشه. فقط به نظرم سیاهی لشکر ها رو زیاد روشون وقت نذاشتن و کیفیت مدل هاشون خیلی پایینه، هیچکدوم هم خون ندارن، البته یه چیزهای قرمزی میپاشه بیرون ولی نمیدونم توی هوا بخار میشه چی میشه:D. حالا درسته که من با پیش زمینه انیمه مردونه رفتم سراغش ولی به نظرم دیگه شخصیت اصلی رو زیادی مردونه کردن، یه جورایی ترکیبی از بروسلی و آرنولد شده و از قرار معلوم مانگاکا موقع الهام گرفتن برای شخصیت اصلی توی انتخاب کردن بین این دو تا بازیگر سردرگم مونده بوده و آخر سر از هر دو استفاده کرده (دقیقاً این دلیلی بود که من Hokuto no Ken رو از قسمت اولش دراپ کردم، به غیر از مدل موی دهه هشتادیش:-"). البته فقط شخصیت اصلی اینطوری نیست و تقریباً هر چی مرد توی انیمه اس روی دست آرنولد بلند شدن و یه جورایی دیگه شورش رو در آوردن:)) بابا دیگه مانگاکای جوجو هم بعد از سه سری فهمید مردهای هیکلی از مد افتادن و زد توی خط slim ـیی (البته اونم دیگه از اونور پشت بوم افتاده و دیگه فرق زن و مرد هم نمیشه تشخیص داد). میرسیم به صداگذاری:D ساندترک های خوبی داره، بعضی وقت ها به حدی که زیرنویس رو ول میکنم و فقط به موسیقی گوش میدم. صداگذارها هم کارشون رو خیلی خوب انجام دادن، ولی با اینکه فی ین جزو شخصیت های مثبت انیمه اس هر وقت صداش رو میشنوم نمیدونم چرا ناخودگاه همچین چیزی جلوی چشمم میاد:D

پ.ن: انگار قبلاً هم یه سری دیگه از انیمه ساخته بودن، کسی میدونه این ادامه همونه یا اینکه بازسازیه؟

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
دستت در نکنه واقعا عالی بود و تا حدودی فن های darling in the franxx حق دارن ولی همش تقصیر ایچیگو نیست
کمی رو راست باشیم و منطق رو کمی صلب کنیم! همه از ایچیگو بدشون اومد و hate ورزی میکنن به ایچیگو(تو اینستا و فروم های خارجی که من کلی تیکه کلام و فحش جدید یاد گرفتم)ایچیگو کارش مشکل داشت رو حساب عشق بچگی و تجربه کم و بیننده اگر از زاویه ایچیگو با شرایط و شناختی که ازش داشتن نگاه میکردن کم تر کاسه کوزه رو سرش میشکستن(یکی از همون بیننده ها من بودم که همه چیزو گردن ایچیگو انداختم) ، ولی رفتار hero گاگول و خرفت(دوباره داغم تازه شد)1000 برابر بد تر از ایچیگو بود...
این hero دقیقا 2 بار وقت داشت به ایچیگو همه چیو بگه، یکی وقتی ایجیگو تنها اومد و دومیش وقتی که خود hero نفس زنان رسید دید 02 قاطی کرده... وحتی اخرین لحظه که 02 اومد از کنارش خیلی بی تفاوت وبا نامیدی رد شد و hero جلوش مثل گاو ایستاد! اونجا واقعا از ته دل و قلب سوختم.. وقتی رسید دمه هواپیما ،اقا تازه یادش افتاد بره دنبال 02 که ایچیگو مثل سیریش چسبید بهش، حتی اونجا هم hero هیچی به ایچیگو نگفت! اخه چرا؟ مشکلت چیه ؟اوتیسم داری لعنتی!؟
بگذریم از ضعف کارگردانی و داستان نویسی این چپتر و واقعا باید به نیشیگوری گفت چرا؟؟؟ چرا این قسمت ،مخصوصا چند تا سکانس یکم عقلانی تر و منطقی تر روایت نشد؟ 02 و hero موش و گربه بازی در بیارن! یا هیرو بچه مثبت گاگول شروع کنه داد و بیداد کردن و حرف هایی رو که اصلا نباید میزد تو اخرین سکانس بیمارستان زد!
این وسط بیشتر از همه دلم برای goro سوخت! هم زیاد کتک خورد هم از نظر عشقی کتک خورد ولی بازم لبخند زد!
Kokoro هم خیلی منطقیه و اگاهانه عمل میکنه از اون هم خوشم میاد
پ. ن:توی Twitter ، یکی نوشته بود:دلم میخواد از روی ایچیگو با کامیونم رد بشم چند بار هم دنده عقب و جلو بگیرم:))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر