Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
13160.jpg
Rurouni Kenshin: Trust and Betrayal
یک OVA چهار قسمتی از کنشین که به زیبایی هرچه تمام تر تقابل عشق و نفرت رو به نمایش میزاره... نمایشی هنری و احساس برانگیز که بیننده رو کامل جذب خودش میکنه و در همین چهار قسمت نتیجه ی این تقابل رو به بهترین شکل ممکن به سرانجام میرسونه:x
کارگردانی خیلی خوب و فضاسازی تاریک و مرده به همراه موسیقی احساس برانگیز در کنار کاراکترهایی که با وجود فرصت کم به خوبی پرداخته شده بودند باعث شد تا این اثر به یکی از بهترین آثار درامی که دیدم تبدیل بشه:x
نمره ی کل: 9/10[/QUOT]
یعنی عالیه...خوب چیزی رو کردی
220px-Rurouni_Kenshin_-_Trust_%26_Betrayal_Blu-ray.jpg

کاور نسخهbluray
اقا پویا Rurouni Kenshin نسخه سال 1999 رو دیدی؟سرچ کردم بغض گلوم رو گرفت،voice actor هاش پیر شدن:(

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,057
نام
Ali
من به شدت منتظر High school ام واقعا خبر پخش فصل جدیدش خیلی خوشحالم کرد:D . دلم برا ریاس تنگ شده :( ،کلا بهار طوفانی در پیش هست :>

I'm a simple man i see rias , i press like

تو اينترنت چه غوغايي بود :D
كلا از اون انيمه هايي كه تو جمع دوستات كه نشستي و راجب انيمه حرف ميزنيد كسي روش نميشه چيزي راجبش بگه ولي همه (تقريبا) ديدنش :D

خوش به حالتون بحثایی که میکنید چند نفری هستن که باهاتون حرف بزنن

من یه بار یه سوال پرسیدم Pico بهتر است یا Chico بعد دیدم همه بلاکم کردن

e9ug_img_2955.png

آخرین ویرایش:

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
سلام

کد گیاس که کلاً پر از باگه داستانش . برای همینم نه از انیمه خوشم میاد و نه از شخصیت هاش . خیلی مصنوعی و توخالی بودن .
وضعیت دفترچه مرگ بهتره . نیمه اولش فوق العادست ولی یهو سقوط میکنه . خیلی وحشتناک سقوط میکنه . با استفاده ای که لایت از دفترچه میکنه هم به شدت مشکل دارم . کارای خیلی موثرتر و راحت تری میتونست انجام بده .
به هر حال اینا نظر شخصی منه .

لایت از اول تا اخر داستان فقط میخواست "god of justice" بشه
هیچ قوس شخصیتی یا نطقه عطفی نداشت.
انگار یک روبات بدون احساس که هدف براش وسیله رو توجیه میکنه
داستانش هم خالی از باگ نبود.
من خودم یکی از فنهای انیمه ام ولی دلیل نمیشه نقصاشو نگیم

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,093
نام
هومن
کلا صنعت انیمه تو ژاپن نابود شده یا در حال نابودی هست!:D رسما میشه با یه نگاه به کاور یا داستان یا ... ۱۰ تا دخترا در مقابل یک پسر(که اخرش معلوم میشه اون پسره هم دختر بوده) و یا ۱۰ تا پسر با مو ها رنگارنگ در مقابل یک دختر!~X( دیگه نه داستان مهم نه و.... کلی صحنه کلیشه ای کلی صحنه از مد افتاده که نمی گم جاش اینجا نیست:D که به بدترین شکل دارن اجرا میشن!از اون بدتر خوده مررم ژاپنی هستن که به جای تحریم یا ندیدن اینجور چیزا میرن واسه این گوگولی مگلوی ها سایت ازدواج میزنند~X( رسما فروش انیمه هارو ببینی میبینید چقدر وضع بازار خرابه!
الا تو این جریان ۲تا اتفاق خوب افتاده یکی ورود نتفلیکس به انیمه یازی بود که بعنوان اولین کار devil man cry baby عالی بود یکی هم ساخته شدن انیمه توسط چین و دوبله اون توسط ژاپنی ها که روز به روز بیشتر میشن نمونش outcast که الا ۲ فصل اومده و جدا خوب بوده تا الا!
الا کلی مانگای توپ دارن خاک می خورن یا انیمه نمیشن یا اگه انیمه بشن یه چیزی در berserk میسازن که رسما هر چی ابرو مانگا هست رو می برن و....

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
کلا صنعت انیمه تو ژاپن نابود شده یا در حال نابودی هست!:D رسما میشه با یه نگاه به کاور یا داستان یا ... ۱۰ تا دخترا در مقابل یک پسر(که اخرش معلوم میشه اون پسره هم دختر بوده) و یا ۱۰ تا پسر با مو ها رنگارنگ در مقابل یک دختر!~X( دیگه نه داستان مهم نه و.... کلی صحنه کلیشه ای کلی صحنه از مد افتاده که نمی گم جاش اینجا نیست:D که به بدترین شکل دارن اجرا میشن!از اون بدتر خوده مررم ژاپنی هستن که به جای تحریم یا ندیدن اینجور چیزا میرن واسه این گوگولی مگلوی ها سایت ازدواج میزنند~X( رسما فروش انیمه هارو ببینی میبینید چقدر وضع بازار خرابه!
الا تو این جریان ۲تا اتفاق خوب افتاده یکی ورود نتفلیکس به انیمه یازی بود که بعنوان اولین کار devil man cry baby عالی بود یکی هم ساخته شدن انیمه توسط چین و دوبله اون توسط ژاپنی ها که روز به روز بیشتر میشن نمونش outcast که الا ۲ فصل اومده و جدا خوب بوده تا الا!
الا کلی مانگای توپ دارن خاک می خورن یا انیمه نمیشن یا اگه انیمه بشن یه چیزی در berserk میسازن که رسما هر چی ابرو مانگا هست رو می برن و....

در این بین کارهای متفاوت هم هست

50 تا پسر

بدون دختر

اهم Touken Ranbu

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
2017 Anime Awards

جوایز کرانچی رول ! مای هیرو اکادمی درو کرد ! سایر جوایزم رسید به کوبایاشی ز دراگون مید و مید این ابیس ! Aoty هم شد مید این ابیس! کلا جوایزشون معقول و خوب بود !

عشق خودم kimi no na wa هم که شد بهترین فیلم

وای باز شروع شد ! خو با این نگاه و طرز تفکر شما میشه clannad after story و ماهو شوجو مدوکا و انجل بیتز و stain gate و سری باکمونوگاتاری حتی کد گیاس و و و و و و و هم در همین دسته بندی قرار داد و فاتحه همه چی رو خوند ! قرار نیست هر چی انیمه میسازن تو رنج برسرک و حمله به غول و گانتز در بیان خو !

Last edited by a moderator:

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
من برام واقعا سوال شده که مگه نتفلیکس خودش انیمه میسازه؟ من فکر کنم فقط نقش حامی مالی رو برای استدیو های ژاپونی داره و لایسنس انیمه دستشه وگرنه استدیو گارگردان و باقی عوامل هنوز خداروشکر ژاپونیه + قبل از devilman crybaby ی کاره دیگه هم داشتن اگه اشتباه نکنم

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,093
نام
هومن
وای باز شروع شد ! خو با این نگاه و طرز تفکر شما میشه clannad after story و ماهو شوجو مدوکا و انجل بیتز و stain gate و سری باکمونوگاتاری حتی کد گیاس و و و و و و و هم در همین دسته بندی قرار داد و فاتحه همه چی رو خوند ! قرار نیست هر چی انیمه میسازن تو رنج برسرک و حمله به غول و گانتز در بیان خو !
نه ببین قاطی نکن:D چند نفر دور هم جمع میشن و یه داستان عالی میسازن که من و همه لذت می بریم نمونش re zero بود یا konosuba که جدا عالی بودن!ولی بیشتر اینا جمع میشن واسه فن سرویس یا هی هنتای هنتای گفتن الکی و... که ادم اعصابش خورد میشه!قدیما کده گیاسی دت نوتی و... بودن که تو هر فصل کلی انیمه تو این سطح بود + bleach یا naruto که رقابت می کردن!!ولی الا هیچی!انیمه خوب هم داریم الا ولی یه 12 قسمت میسازن ادامه رو می برنش به 6 ماه دیگه پخش کنند بعد انیمه که فقط کارش فن سرویس و ... هست 24 قسمتی میاد اونم کیفیت ساخت عالی بعد مانگا خوبی مثل Ajin با اون گرافیک........خلاص من یکی که تنها اومید رو نتفلیکس می دونم که با سرمایه گذاری تو مانگا های خوب و... میتونه کیفت کار رو بالا ببره!

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
میشه اینجوری گفت که الان انیمه ها رو دارن کاملاً هدفمند میسازن و دیگه اون تازگی و یونیک بودن سابق رو ندارن .
حالا این وسط کارهای خوبی مثل Made In Abyss یا مای هیرو آکادمیا هم پیدا میشن ولی در مجموع دارن از انیمه و مانگا برای قرستادن پیام در جهت تغییر بعضی عادات جامعشون استفاده میکنن .

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
2017 Anime Awards

جوایز کرانچی رول ! مای هیرو اکادمی درو کرد ! سایر جوایزم رسید به کوبایاشی ز دراگون مید و مید این ابیس ! Aoty هم شد مید این ابیس! کلا جوایزشون معقول و خوب بود !

عشق خودم kimi no na wa هم که شد بهترین فیلم

البته خیلی خیلی انتخاباشون بهتر از فجایع سال پیش بود ولی امسال هم کم گند نزدنا الان مثلا جایزه بهترین هیرو میدوریا آخه؟ چیکار کرد اول تا آخر انیمه؟ چه حرکت قهرمانانه ای انجام داد؟ خیلی شخصیتای بهتری بودن که به جاش انتخاب بشن

بهترین دختر انیمه ای اوچاکو؟ D: واقعا موندم شاید بنده خداها انیمه دیگه ای ندیده بودن غیر این گفتن بزار همینو بزاریم D:

من با بهترین ویلین هم مشکل دارم D: درسته خفنه و هدف باحالی داشت ولی اصلا ویلینی نبود که فاجعه به بار بیاره و این حرفا حالا تو مانگا بیشتر تاثیر گذاشته چون بیشتر پیش رفت تو مانگا ولی تو انیمه نه خیلی

با بقیه مشکل زیادی ندارم D:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
نه ببین قاطی نکن:D چند نفر دور هم جمع میشن و یه داستان عالی میسازن که من و همه لذت می بریم نمونش re zero بود یا konosuba که جدا عالی بودن!ولی بیشتر اینا جمع میشن واسه فن سرویس یا هی هنتای هنتای گفتن الکی و... که ادم اعصابش خورد میشه!قدیما کده گیاسی دت نوتی و... بودن که تو هر فصل کلی انیمه تو این سطح بود + bleach یا naruto که رقابت می کردن!!ولی الا هیچی!انیمه خوب هم داریم الا ولی یه 12 قسمت میسازن ادامه رو می برنش به 6 ماه دیگه پخش کنند بعد انیمه که فقط کارش فن سرویس و ... هست 24 قسمتی میاد اونم کیفیت ساخت عالی بعد مانگا خوبی مثل Ajin با اون گرافیک........خلاص من یکی که تنها اومید رو نتفلیکس می دونم که با سرمایه گذاری تو مانگا های خوب و... میتونه کیفت کار رو بالا ببره!
به نظر من شما داری همه چی رو با هم قاطی میکنی ! همون موقع هم ۳۰-۴۰ تا انیمه هر فصل منتشر شد فقط دو سه تاش تاپ بود ! الان خیلی وضعیت بهتر شده هم کمی هم کیفی ! فقط اون موقع که مثلا خیلی ها انیمه ببین شدن ! یک دهه انیمه ندیده تاپ جمع شده موجود بود که کسی که تازه انیمه بین شده میتونست ببینه ! خیلی هم عالی ! الان که همه اونا رو دیده و منتظر انیمه های جدید فصلیه !این تصور براش به وجود میاد که وا اسفا صعنت انیمه به فا* رفت ! تنها چیزی که نسبت به ۱۵-۲۰ سال پیش فرق کرده اینه که دیگه انیمه بلند نمیسازن ( کار خوبیم میکنن ) و یه انیمه بی کیفیت بصری با یه خروار فیلر به خورد مخاطب نمیدن !
مبحثی که مطرح میکنید ! دقیقا مثل همون مثالیه که زدم ! اگه بخوایم همه چیز رو از روی کاورش قضاوت کنیم !

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
این حرف که صنعت انیمه قبلا خوب بوده و الان نیست و ... از نظر من کاملا بدون پایه و اساس و الکیه :D
این حرف رو به همه تعمیم نمیدم ولی بیشتر به نظر میاد چون تعداد زیادی انیمه‌ی سطح بالا رو تو تعداد سالای کمی دیدین الان همش انتظار دارین هر سال نصف انیمه ها شاهکار باشن !
اصلا همچین چیزی وجود نداره ! کدوم صنعتو دیدین که این مدلی باشه ؟
هر صنعیتم مسلما در جهت خواست مخاطباش پیش میره که اینجا مخاطب ژاپنی تعیین کننده‌ی اینه که چی ساخته بشه و نشه در نتیجه در مقابل اینکه شما میای میگی صنعت داره نابود میشه باید در نظر بگیری یه عده ای که اتفاقا صنعت داره با پولی که همونا خرج میکنن پیش میره نظرشون اینه که خیلیم خوبه در شرایط فعلی !
جدای از اون مگه انیمه‌ی سطح بالا کم داریم ؟ حالا چون دوستان با ناروتو و ... خاطره دارن دلیل نمیشه کارای شونن خوب کم باشه ! از شوکوگکی نو سوما تا مای هیرو آکادمیا و بالروم ئه یوکوسو و اخیرا بلک کلاور همه تو همین سالای اخیر وارد شد.
یا از نظر کلی تو همین سال ۲۰۱۷ ما شاهکاری مثل فصل دوم shouwa genroku rakugo shinjuu رو داشتیم ! kuzu no honkai داشتیم ( که حداقلش کلیشه ای که دوستان میگفتن نبود)
فصل دوم KonoSuba
kobayashi-san chi no maid
little witch academia
3gatsu no lion
acca-13-ku-kansatsu-ka
فصل دوم boku no hero academia
فصل دوم shingeki no kyojin
Re:creators
saenai heroine no sodatekata ♭
Tsuki ga Kirei
Sagrada Reset
Natsume Yuujinchou Roku
Uchouten Kazoku 2
و ....
اینا فقط کارایی خوبی هستن که تا آخر بهار ۲۰۱۷ اومدن ! جدا از اینکه شاهکار هستن یا نه ( که بعضیاشون هستن ! ) حداقل هرکدوم کارای خوبی تو سبکای متفاوتن بعد چطور میاین میگین کلیشه من نمیدونم :D
بله مسلما هر سال هم تعداد زیادی انیمه داریم که کلیشه باشن ! اما این چیزیه که هر صنعتی ! داره، یه صنعت نشون بدین که کلیشه نداشته باشه.
فن سرویسم چیز طبیعیه که هر صنعتی داره که اونم بر میگرده به سلیقه‌ی مخاطبی که از اون محصول استفاده میکنه و سازنده محصولی رو که داره ارائه میده برای خریدن توسط همون مخاطبه پس طبیعیه که بیاد و از این شیوه ها استفاده کنه ( حالا یه سری خوششون میاد یه سری نه )
بازم میگم مشکل اصلی اینه که دوستان پشت سر هم بهترین انیمه های چندین سال رو تو مدت زمان کمی دیدن و الان احساس میکنن هر فصل شاهکار ندارن (یا اینکه خیلی از کارایی که میاد رو نمیبینن که این کارا دقیقا میشن همونایی که بوق و کرنا نمیشن و کمتر دیده میشن در عین کیفیت فوق العاده ای که ممکنه داشته باشن) در حالی که این طبیعیه اگه هر فصل شاهکار داشتیم ( که بازم اگه نگیم شاهکار هر فصل یه انیمه لااقل خیلی خوب و عالی داریم ) باید تعجب میکردیم :D

===============================================================================

درمورد Netflix هم تا وقتی آزادی عمل رو به سازنده بده و فقط دخالتش در حد بودجه باشه (عمرا :D) خیلی عالیه همین Devil Man Crybaby رو اینکارو کردن که خوب شد ولی در عوض مثلا Blame! رو ساختن که اگه مانگا رو بخونین میفهمین چه اقتباس فاجعه ای بود !!!
باید مدت بیشتری بگذره تا معلوم بشه تأثیر Netflix رو صنعت مثبته یا منفی چون با این مقدار بودجه ای که داره وارد میکنه ممکنه بعدا خیلی تأثیر بذاره رو استدیوها و باعث تغییر کل صنعت بشه که این میتونه انیمه رو از اون اصل خودش دور کنه و شاهد انیمه های خیلی بیشتری که مطابق با سلایق غربی ساخته میشن باشیم.

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
806
نام
پویا
این بحث سر اینکه کیفیت انیمه های فعلی بالاست یا نه بیشتر برمیگرده به سلیقه. این انیمه هایی که برای یک سال کامل لیست میکنید شاید برای شما شاهکار باشن ولی در بهترین وضعیت نهایتا یکی دو تاشون واقعا در این حد و اندازه ظاهر میشن (Made in Abyss)... مگرنه الان مورد دارم خیلی برای Citrus غش و ضعف میکنن و بهترین انیمه فصلشون هم هست :-"
اونایی هم که میگن قبلا چون ملت تازه شروع کرده بودن و انیمه ندیده زیاد بود و این حرفا تا حدودی حرفشون درسته ولی یادتون باشه کم نبودن فصل هایی مثل پاییز 2012 توش انیمه هایی مثل:
Robotics;Notes
JoJo's Bizarre Adventure

Shinsekai yori
Gintama
Bakuman
Psycho-Pass
K
Zetsuen no Tempest
Magi: The Labyrinth of Magic
Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

داشتیم. که اگه یه نگاه بهشون بندازید میبینید حداقل سه تاشون بدون شک شاهکار بودن(گینتاما، باکومن، سایکو پاس) و سه تای دیگه هم اگه با سلیقه ی کسی تضاد نداشته باشه در همون حد هست... بقیه هم به راحتی در دسته ی خیلی خوب قرار میگیرن... به جز اینا تنوع این انیمه ها رو با انیمه های فصلی فعلی مقایسه کنید... زمانی که هر کسی با توجه به سلیقه ش راحت میتونست انیمه ی دلخواه خودش رو پیدا کنه... بعد مدت ها یه بوکو آکادمی هیرو یا یه Made in Abyss با یه دنیای جذاب و داستانی زیبا اومدن همه خشتک پاره کردن ولی همچین انیمه هایی یه زمانی اینقدر نادر و کمیاب نبودن... وضعیتی که الان من و شاید امثال من باهاش مشکل داشته باشن فقط سطح کیفی کار نیست بلکه با یکنواختی خیلی از انیمه ها هم مشکل دارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر