Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
البته همون که گینتاما رو گفتی نمیبینی شدت فاجعه موقعیت دستم اومد و دیگه ادامه نمیدم 3:

دیگه بالاخره هر کسی نباید با مفهوم Perfection آشنا باشه 3:

راستی اون انیمه ها انیمه هایی بودن که خودم این فصل دارم میبینم یا 2 تاشون رو هنوز شروع نکردم ولی تو معرکه بودنشون شکی نیست

یه سری خوبای دیگه هم باید باشه مثلا قسمتای اول اینا هم دیدم تعریف میکنن

Juuni Taisen

Dies irae

Inuyashiki مخصوصا این

Ousama Game

Garo

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
انقدر بهت بگم هر دو هفته دو قسمت میبینم اونم در بهترین حالت روحی و روانی و تمرکز :D الان از یه ماه و نیم قبل شروع کردم قسمت 6م.
پیگیر احوالت تو تاپیک فیلم و سینما هستم و میدونم فیلم باز قهاری هستی و مسلط به سینما الانم که یکم انیمه میبینی بازم سلیقت خوبه و قدر شاهکارو میدونی و اهمیتی نمیدی که انیمیشنه یا فیلم
خیلی خوبه این انیمه اینو تموم کردی اگه ergo proxy رو ندیدی حتما شروعش کن که اونو دیگه خیلی باید با دقت ببینی که پر از فلسفس :D

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
Saint Seiya Hades Chapter

جمله ی هرچی جلوتر رفت بدتر شد رو فک کنم از این انیمه مثال زدن، سری اولش که تا قسمت 74 خیلی خوب بود، همکاری زیاد بین شخصیتای اصلی، مبارزات هیجانی و خشونت، شخصیت پردازی خوب. اما بعد اون قسمت يه دفعه دیگه همکاری کلا فقط شد کمک کردن به هم موقع آخرین مبارزه

داستان تکراری که هردفعه آتنا رو یکی میدزده زندانی میکنه ایناi بعد شکست یه سری افراد (که همیشه هرکدوم فرمانده یه جایین) و رییسه نجاتش بدن

مبارزاتم که همیشه اولش تا مرگ میرن بعد يه دفعه با چرت و پرتایی مثل امید و عشق به صورت هندی قدرت میگیرن کسی تا 2 دقیقه پیش یه دستی میزدشونو یه مشت میکنن، طوری دیگه استرس داستان براتون صفر میشه میدونین اینا هیچوقت نمیمیرن یا شکست واقعی نمیخورن نویسنده به سبک فیلم هندی خلق شون کرده

این فصلم دقیقا همونطور بود باز، اولش خوب و هیجانی استرسی شروع شد ولی باز از وسط مضخرف شد دوباره برگشت به فاز پاور اپ مسخره و عشق و امید، داستانم که نداره در حقیقت انیمش کلش مبارزس

ولی حالا من بهش 6 از 10 رو میدم فقط بخاطر پایانش که خیلی خوب و تراژدی تموم شد

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.a.t and zack fair

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
هر چهار قسمت ousama game که تا حالا اومده نگاه کردم. به نظرم ایده جالبی داره ولی انگار سازنده بیمار‌ جـ*نسی بوده :|
چه وضعشه آخه هر قسمت وارد همچین مسائلی می شه :|

• Like
Reactions: mikelwar and m.a.t

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
هر چهار قسمت ousama game که تا حالا اومده نگاه کردم. به نظرم ایده جالبی داره ولی انگار سازنده بیمار‌ جـ*نسی بوده :|
چه وضعشه آخه هر قسمت وارد همچین مسائلی می شه :|

یکی از انیمه هایی بود که من خیلی بهش امید داشتم، کلا این سبک انیمه ها رو من دوست دارم، حال و هوای Future Diary داشت با مقدار زیادی خون
اما بعدا سرچ کردم و مانگا رو یک نگاهی کردم و نظرات رو خوندم، کلا ناامید شدم
این موارد توی خود مانگا هست، انیمه از روی مانگا ساخته شده و اقتباسی نیست
نکته بعدی اینه که خود مانگا ضعیفه و ضعف داستانی و شخصیت پردازی داره

در نتیجه امیدی بهش نداشته باش، دراپش کن

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
این Funimation همکار Toei animation نبود ؟

کاش سونی این Toei رو هم میخرید تعطیل میکرد ... ای پی مانگاهایی که Toei گند زد بهشون میفتاد دست شرکتای بهتر !

نه آقا :D
Toei Animation زیر مجموعه Toei Company اه که توپ تکونش نمی ده

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
یعنی Toei معدن طلا دستشه و گند زده بهش:|
فقط... یحتمل با صرف هیچ هزینه ای سود خوبی دارن که دست نمیزنند به تیم های ساخت انیمه هاشون!
یه 4نفر برای انیمیشن ها طراحی میکردن به جایی بر نمیخورد! حداقل احساس نکنیم مانگا انیمیشن بهتری داره از انیمه:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر