Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
یعنی واقعا به بیگ مام خسته نباشید عرض میکنم:|
موقع شیرینی خوردن یعنی دیگه هیچ حسی غیر از خوردن نداره! زد همه رو ترکوند که:|

باز هم ورود اولین آدم خوار به دنیای وان پیس رو تبریک میگم:-"

نکته بعدی.... با خوردن آدم، قدرت میوه انتقال پیدا میکنه؟ یا حداقل بخشیش!!! شاید بلک بیرد هم همچین غلطی کرده و قدرت وایت بیرد رو گرفته! فکر کنم دکتر هم که با خودش برده بود زیر پارچه:-" (مثلا قلب انسانی که میوه خورده؟)

به نظرم مهم ترین نکته ی فلش بک این باشه! نه گذشته ی بیگ مام:-"

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
!Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo

کاملا نا امید کننده بود برام . اصلا نتونستم تحملش کنم . من انتظار یه انیمه مثل gate رو داشتم ... این چرت و پرتا چی بود . واقعا عذاب بود .
وقتی میبینم همچین انیمه هایی با همچین داستانایی تولید میشن به حال خودم تاسف میخوردم (جبر جغرافیایی - اینقدر به خودم سخت میگیرم)

zack fair

کاربر سایت
Dec 27, 2007
641
نام
على
دوستان یه سوال.فیلم های Hunter x Hunter ارزش دیدن دارن؟داستانشون ادامه ی مانگاس یا مستقله؟
------
ادیت:ترتیب دیدنشون مهمه؟

ممنون
نه ربطی به مانگا ندارن. داستانشون مستقل تقریبا. اول هم phantom rogue رو ببین بعد last mission.

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
دوستان من در حال حاضر به انیمه علاقه بسیار شدیدی پیدا کردم و تنها دو انیمه دیدم یکی AOT و دیگری توکیو غول.
زیاد با انیمه ها اشنایی ندارم و دنبال چند تا انیمه مختلف خفنم از هر سبکی ، فقط میخوام مثل ناروتو ( اگه درست گفته باشم ؟:D ) طولانی نباشه و زیر نویسش راحت پیدا بشه.
خوب چی پیشنهاد میدین ؟ هرچی بیشتر بهتر :D پیشاپیش ممنون:D

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,600
نام
mohammad
دوستان من در حال حاضر به انیمه علاقه بسیار شدیدی پیدا کردم و تنها دو انیمه دیدم یکی AOT و دیگری توکیو غول.
زیاد با انیمه ها اشنایی ندارم و دنبال چند تا انیمه مختلف خفنم از هر سبکی ، فقط میخوام مثل ناروتو ( اگه درست گفته باشم ؟:D ) طولانی نباشه و زیر نویسش راحت پیدا بشه.
خوب ناروتو هم طولانیه:D
عنوان خوب خیلی هست و شخصا هرکس با یک سری عناوین حال می کنه
من نظر خودم رو میگم... ممکنه بقیه نظر متفاوتی داشته باشن...
و این نکته رو هم بگم سعی نکن برای شروع بهترین انیمه هارو ببینی بعد که دیگه معتاد شدی عنوانی پیدا نکنی که ارضات بکنه...
ولی برای شروع: fullmetal alchemist brotherhood رو ببین...
____
اینطور که فهمیدم از انیمه ای که توش در مورد گل و بلبل صحبت بشه زیاد خوشت نمیاد دنبال چیزی هستی که خونت رو به جوش بیاره:D
پس اینارو ببین:D
1-monster
2-hellsing ultimate
3-berserk
4-drifters
5-death note
6-death parade
7-ajin
8-kingdom
9-Code-Geass
10-mob psycho 100
11-kabaneri of the iron fortress
12-my hero academia
13-zankyou no terror
14-parasyte
15-bungo stray dogs
16-re zero
17-one punch man
18-buku dake ga inai machi
19-noragami
20-ergo proxy
21-psycho pass
22-claymore
این اعداد صرفا جهت شمارش هست نه ترتیب کیفیت... عمدا قاطی نوشتم که راحت خودت هر سری یکیشون انتخاب کنی ببینی اینطوری دیگه طی گذشت زمان برات احساس نمی کنی که تمام انیمه های خوب رو دیدی و الان چیزی وجود نداره...
اگه مافیایی هم می بینی این دو تا عنوان زیر رو هم ببین...
baccano و 91days
و اما اگه علمی تخیلی هم دوست داری... حتما اینو ببین:steins gate
______
فقط خیلی ها death note رو بیشنهاد میدن که اول ببین... توجه نکن... خیلی ها با این انیمه به نوعی انیمه باز شدن نمی خوان قبول کنند مشکلات این فاجعه رو...:D ما قبله بده:D یه یه چند ماه انیمه ببین بعد اونو ببین... با انیمه های دیگه هیچ فرقی نمی کنه و پر از سوال و نقض و سیر نزولی تو این اثر رو هر کسی می تونه درک کنه...
monster رو هم اواخر لیستت بزار... این کیفیتش خوبه ولی به زودی نبین...

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
با توجه به اون دوتا انيمه فكر كنم elfen lied به عنوان انيمه بعدي مناسبترين گزينه باشه چون خودمم با tokyo ghoul شروع كردم و بعدش elfen lied رو ديدم كه بيشتر دوسش داشتم akame ga kill و re:zero هم توي اين سبك گزينه مناسبيه dead man wonderland هم خوب بود ولي به دليل فروش كم ادامش ساخته نميشه متاسفانه
بقيه موارد كه ميشه پيشنهاد داد بستگي به سبكايي داره كه خوشتون مياد سبكاي ديگرو هم تجربه كنيد مطمئنا از يه سري خوشتون مياد ديگه ليست انيمه هارو هم اينجا بهتون ميدن هم تو صفحات قبلي هست بهتره از سبكاي ديگه يه نمونه ببينيد (مثل one punch man,konosuba,hinako note و...) بعدش بگيد توي اون سبك بهتون پيشنهاد بديم
درمورد انيمه هاي طولاني هم يه چندتا amv ببينيد احتمالا چيزي توش جذبتون كنه و باعث بشه شروع كنيد به ديدنش همينجوري سر سري بخوايد بريد سمتشون سخته به علاوه اينكه فصلاي اولشون مال چندين سال پيشه و از يه سري جهات جالب نيست
مطمئن باشيد ناروتو ارزش ديدن داره من خودم بخاطر kyuubi و hinata ديدن اين سري رو شروع كردم الان هم تا جايي كه منتشر شده همرو ديدم اين طولاني بودن يه خوبي كه داره اينه كه مدت زيادي رو با كاراكتر ها ميگذرونيد و بهشون علاقه زيادي پيدا ميكنيد كه همچين چيزي زياد تو انيمه هاي يك يا دو فصله نيست

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
mirai nikki قسمت 10

شاهکار واقعی, هرکی ندیده کل عمرش بر فناس
واقعا جذابه دیدن چنین رقابت های نفس گیر و استرسی همراه با خشونت بدون کمترین میزان سوپر پاور ها
این دختره یونو هم شخصیت پردازیش حرف نداره از همین الان شد دومین یا حتی شخصیت دختر انیمه ی مورد علاقم
واقعا شخصیتاشم خیلی باهوشن یه پا لایت یاگامین واسه خودشون با همینم حال میکنم, قدرت هاشونم جالبت و متفاوت هست طوری که باید هر دیالوگ رو چند بار خوند تا بفهمی چی به چیه

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
حرف جدیدی نیست ولی جا داره اشاره ای کنم به مانگای Berserk، چقدر خوبه... :)
تو 3 روز 100 چپتر رو خوندم :| چشام داره در میاذ، ولی 100% ارزشش رو داشت :D الان دارم یکم به چشام استراحت میدم تا بعد برم سراغ ادامش :D
خلاصه اینکه اگه تونستید و وقت کردید حتما بخونیدش که از واجباته :|

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
در مورد این قسمت هیرو آکادمی چه میشه گفت؟
غیر لز این که خیلی خفن و فوق العاده و پر شور و هیجان بود و معلوم نشد چجوری به این زودی 20 دقیقه گذشت؟:((

هیرو آکادمی:x :x :x

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
این قسمت هیرو اکادمی فوق العاده بود :>
تودوروکی:-< تو مانگا به اندازه کافی گذشتش دردناک بود ولی تو انیمه اصلا وارد یه سطح دیگه شد چقدر عالی نشون دادن گذشتش رو :(( اشک های تودوروکی وقتی اون نیمه خودش رو پذیرفت :(
دکو هم که رسما از خودگذشتگی کرد یه جورایی :D عالی بود
کلا این قسمت نابودم کرد :>
----------------
یعنی با هر قسمت داره مزخرف تر میشه این انیمه:| این چیه اخه یعنی نویسنده انیمه قشنگ مشخصه تعادل ذهنی نداشته وقتی این قسمت رو مینوشته
مامیکا به راحتی میاد به کسی که میدونه نمیشه اعتماد کرد اعتماد میکنه حالا این به کناز بعد در حالتی که میتونست به راحتی به الیس بگه چی شده رو صرف گفتن الیس چان و الیس چان میکنه میمیره :|:| از اینا بگذریم بدترین قسمت جایی بود الیس هم به مگانه اعتماد کرد:D یعنی چی واقعا؟ :D کاشکیب بزنه مگانه همشونو بکشه راحت شیم :-<
یعنی رسما دارم انیمه رو بخاطر الطایر و مگانه میبینم وگرنه رسما چیزی نداره:-< امیدوارم گند نزنن به شخصیت الطایر و مگانه و درست توضیح بدن رابطه ستسونا و الطایر رو
---------------
بهترین انیمه فصله به نظرم به همراه هرو اکادمی و سوکه گا کیریه هر قسمت داره بهتر میشه:>
این قسمت قشنگ میشد حس کرد قراره یه اتفاق خیلی بدی بیفته این از دست دادن حافظه کاتولی هم واقعا ناراحت کننده بود امخصوصا که موهاش هم داره قرمز میشه و معلومه داره به الق تبدیل میشه :( جدا از این احساس میکنم بلای بدی هم سر ویلیام میاد
خلاصه این چهار قسمت اخر قراره نابودم کنه مثل اینکه :D

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
با سلامی دوباره

انیمه ی دیجیمون رو به چه ترتیبی باید دید ؟ فصل های فیلر یا مضخرفی هم که داره که مثلا لازم نباشه نگاه کنی ؟ چون شنیدم بالای 900 قسمته انیمش !

کسی چیزی میدونه راهنمایی کنه ممنون

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
این قسمت هیرو اکادمیا یکی از از خفن ترین مبارزه های تاریخ رو داشت اصلا فک نمیکردم نسبت به مانگا اینقدر فرق داشته باشه فوق العاده بود از اون طرف هم شینجکی هر اپیزود خرابتر میشه :|

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,746
k0hx_rsz_fld1_mks.jpg

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,036
نام
Ali
خوب قضيه سن مشخص شد ، فقط اين شبحه پيش اومد كه تو حالت خواب تايتاني پير نميشن يا كلان دير پير ميشن
از اونجايي كه ناخواسته يه چيزي راجب تايتان فرمان دهنده برام اسپويل شده يه سري حدسايي ميزنم راجب اهميت كريستا و ارن:D
خب پس ادمها محدود به كلني هاي داخل ديوار نيستند ، چيزي كه نشون داده شد يه حكومت مركزي قدرتمند خارج از ديوار با نيروي نظامي بود و بنظر نميومد تايتانها مشكل اصليشون باشن ، پس ممكنه اينكه خارج از ديوار فقط تايتان هست دروغ حاكمان درون ديوار باشه؟
ايا گروه برتولت و راينر زماني كه يمير بهشون حمله كرد هنوز تايتان نشده بودند؟ چون قاعدتا نبايد اون دوستشون مارسل ميمرد اگر تايتان بود همچنين نبايد نگران خورده شدن راينر ميشدن چون باز ميتونست خوب بشه مثل ارمين
تايتان پشمالو با گروه مبارزان هست يا نه الان اين سؤال هم به مجموعه سؤالهام اضافه شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر