Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
ببینیم امسال چه بازی های زباله ای برا وان پیس میاد :D
فعلا بازی رو معرفی کنند، بعدش در مورد کیفیتش بحث میکنیم:D
گرچه بعید میدونم چیزی بدتر از Burning Blood بتونند بسازن:-"

پ.ن:منتظر برنامه هاشون برای Treasure Cruise هم هستم!>:)

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
سلام دوستان. چندتا انیمه خوب سبک دخترونه (:D) واسه یه بنده خدایی میخوام. اگه میشه معرفی کنید:D
ممنون

بفرما، این زیری ها یک حالت دخترونه رمانس هستن و دخترها خوششون میاد. اما اگر میخوای کاملا دخترونه (شوجو) باشه اون دو تا آخری بهترن.

Clannad
Clannad: After Story
Shigatsu wa Kimi no Uso
Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai.
Toradora!
Kaichou wa Maid-sama!
kimi ni todoke

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
سلام دوستان. چندتا انیمه خوب سبک دخترونه (:D) واسه یه بنده خدایی میخوام. اگه میشه معرفی کنید:D
ممنون

الان منظورت از دخترونه چیه خداییش؟ xD

برا یه دختر میخوای خب سلیقش چجوریه؟ همونطور که ماها اینجا سلایق مختلفی داریم خب دخترا هم اینجورین :D

و اینکه چیهایافورو یکی از داغون ترین چیزاییه که دیدم و سر قسمت ۳ دراپ شد

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
الان منظورت از دخترونه چیه خداییش؟ xD

برا یه دختر میخوای خب سلیقش چجوریه؟ همونطور که ماها اینجا سلایق مختلفی داریم خب دخترا هم اینجورین :D

و اینکه چیهایافورو یکی از داغون ترین چیزاییه که دیدم و سر قسمت ۳ دراپ شد
آره واسه دختر میخوام:D فکر کنم بیشتر همون تو فاز عاشقونه (وای جون پسررو xD ) و اینا منظورشونه دیگه :D مثلا دختر نمیشینه tokyo ghoul ببینه که:D یا مثلا سبک مدرسه ای دختر پسر:D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
آره واسه دختر میخوام:D فکر کنم بیشتر همون تو فاز عاشقونه (وای جون پسررو xD ) و اینا منظورشونه دیگه :D مثلا دختر نمیشینه tokyo ghoul ببینه که:D یا مثلا سبک مدرسه ای دختر پسر:D

ای انسان se.xist :D تبعیض جنسیتی تا چه حد؟ :D چرا نگاه نمیکنن؟ :D

اتفاقا نگاه میکنن و لذت هم میبرن :D من مورد میشناسم سایکو پس عاشقشه و برا ماکیشیما میمیره :D (البته منم خیلی باهاش حال میکنم شخصیت خفنیه XD )

یا مثلا هلسینگ دیده و خیلی خوشش اومده

ولی خب در عین حال آره از همون انیمه های "وای پسره رو" هم زیاد میبینن :D

امممممم من خودم زیاد این سبکی دیدم ولی نمیدونم چرا تو این موقعیتا هیچییییی یادم نمیاد XD

مثلا Kuroshitsuji با اینکه دارکه ولی من برا دخترا پیشنهاد میدم مخصوصا اینکه سباستین داره XD ولی خب دیدنش یکم دردسر داره

یا اگه تماما کاوایی و این چیزا میخوای Uta no prince sama

یا مثلا انیمه های ورزشی هم باید خوشش بیادا :D جمعی از پسرا توشن XD

Barakamon که معرکست و به هرکسی ازش خوشش میاد

یا مثلا your lie in april و Nagi no Asukara باید خوشش بیاد

Zetsuen no Tempest

یا Hakkenden این انیمه خیلی خوب و درجه یک نیست ولی خب مطمعنم اینجا کسی غیر من ندیده و بازم بد نیست پیشنهادش و قرار نیست اول کاری فقط انیمه های شاهکار ببینه و کلا من هیچوقت برای تازه کارا انیمه های سوپر خفن و شاهکار اصلا معرفی نمیکنم و نمیگم که ببینن

Sket Dance این یکم طولانیه ولی خیلی دلنشینه و کار خوبیه در حدی که یه Crossover با گینتاما داره XD

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru این شاید level بالاترین کاریه که میتونم تو این سطح براش معرفی کنم

این چرت و پرتاییه که من پیشنهاد میکنم و بازم میگم کسی که قراره تازه بیاد تو این کار هیچ دلیلی نداره شاهکار فقط بهش پیشنهاد بشه فقط کارای "خوب" و تک و توک کارای معرکه که باعث بشه کم کم بیاد سمت انیمه

آخرین ویرایش:

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
Zetsuen no Tempest

چجوری اینو پیشنهاد میدی ؟؟ دلت میاد واقعا ؟؟ با وجوده Mahiro ؟؟ مسخره ترین پایان ممکنم که داشت یعنی نویسندشو میدیدم قطعا کلشو میکندم !!

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
چجوری اینو پیشنهاد میدی ؟؟ دلت میاد واقعا ؟؟ با وجوده Mahiro ؟؟ مسخره ترین پایان ممکنم که داشت یعنی نویسندشو میدیدم قطعا کلشو میکندم !!

ماهیرو اتفاقا یکی از اهداف خوب دختراست با Yoshino

من مشکل زیادی نداشتم با پایانش XD

توی طول انیمه هم که خوب کار شده بود

اکثر انیمه ها پایان خوبی ندارن و چنگی به دل نمیزنه ولی نباید باعث بشه همه خوبیایی که توی طول انیمه داشت رو فراموش کنیم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
من همچنان میگم همون چیهایافورو هم قرار بده تو لیست:-"، اینجا اکثرا دوستش میدارن،کار خیلی خوبی هم هست:D
هم شخصیت اصلیش دختره و هم "وای پسره رو" :p ، فرهنگی- ورزشی هم هست:-"

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
ماهیرو اتفاقا یکی از اهداف خوب دختراست با Yoshino

من مشکل زیادی نداشتم با پایانش XD

توی طول انیمه هم که خوب کار شده بود

اکثر انیمه ها پایان خوبی ندارن و چنگی به دل نمیزنه ولی نباید باعث بشه همه خوبیایی که توی طول انیمه داشت رو فراموش کنیم

مرد حسابی گند زدن به شخصیت ماهیرو :( همه ی عالم میرفتن عاشق یوشینو میشدن این بنده خدا فقط خودشو الکی به فنا میداد :( درکل که حالم از داستانش به هم میخوره چون فقط بلد بود ماهیرو رو خوار و خفیف کنه [-( تنها نکته ی مثبتش هم این بود که ماهیرو خیلی خوب بود :( !

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
نمیدونم اینجا گذاشته بودم یا انیم ورد بود به هر حال خالی از لطف نیست :D
اول این سایت که مثل باکس آفیس موجو برای کمیک بوکاس تقریبا Comic Book Sales for 2016
بازار کمیک بوک تو آمریکا سال 2015 به بالای یک میلیارد دلار رسیده =D>
رتبه اول تا سوم پرفروشترین کمیک بوک و مانگاهای تاریخ
1. سوپرمن 600 میلیون نسخه

Superman - Comic Wallpaper 05.jpg
2. بتمن 460 میلیون نسخه

batman-comic-i4516.jpg

3. وان پیس 392 میلیون نسخه

badass_luffy_by_choparini-d3jzt5n.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر