Multi Platform Alone in The Dark

سازنده
Pieces Interactive
تاریخ انتشار
۲۰۲۳
ناشر
THQ Nordic
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
FZ-5OVoXgAExqKj.jpg

تجربه ای دوباره از مجموعه‌ ای که ژانر بقا-ترسناک را تعریف کرد و راه را برای آثار کلاسیکی مانند Resident Evil و Silent Hill هموار کرد. تنها در تاریکی زمانی که برای اولین بار در سال ۱۹۹۲ منتشر شد، یک شگفتی فنی بود، استانداردهایی را برای ماجراجویی های ترسناک همه جانبه در آینده تعیین کرد. Developer Pieces Interactive در حال بازگشت به ریشه های مجموعه از نظر تنظیمات و در عین حال به روز رسانی و بازسازی مجدد بازی برای نسل جدیدی از بازیکنان است.

برای رعایت عدالت در مورد چنین عنوان مهمی در تاریخ بازی‌های ویدیویی، مفتخریم که بگوییم مجموعه‌ای از استعدادها در ساخت آن نقش دارند و Developers Pieces Interactive ترکیبی از استعدادهای جدید و توسعه دهندگان کهنه کار با تجربه است؛ داستانی جذاب که توسط میکائیل هدبرگ، نویسنده بازی های ترسناک تحسین شده SOMA و Amnesia: The Dark Descent، خلق شده است. همکار افسانه ای گیلرمو دل تورو، گای دیویس در طراحی هیولاها و موجودات بازی مشارکت داشته است و جیسون کوهنن، ملودی‌های وهم‌آور و ترسناکی را برای ایجاد یک فضای صوتی پرتنش، پیچ‌خورده و ترسناک ارائه می‌کند.

در Alone in the Dark، شما یک داستان کاملاً وفادار به نسخه اصلی را تجربه خواهید کرد، اما شخصیت‌ها، مکان‌ها و مضامین سه گانه اصلی دهه ۹۰ را در خود جای داده است. برای لذت بردن از بازی نیازی به انجام دادن نسخه های قدیمی نیست، اما طرفداران سری چیزهای آشنای زیادی پیدا خواهند کرد.

داستان تنها در تاریکی در آمریکای جنوبی گاتیک و در دهه ۱۹۲۰ میلادی رخ میدهد؛ یک محیط نوآر با عناصر کلاسیک ترسناک لاوکرافت و این دنیایی است که قرار است شما در آن به گشت و گذار بپردازید. شما در یک عمارت بزرگ و دگرگون شده با نام Derceto، مکانی که در نسخه ۱۹۹۲ بازی نشان داده شده بود و همچنین مکان های مختلف دیگری که به Derceto مرتبط هستند را مجدداً مشاهده خواهید کرد. هم امیلی هارتوود و هم ادوارد کارنبی، قهرمانان بازی اصلی، قابل بازی هستند، اما با دشمنانی کاملا جدید و موجوداتی تکامل یافته به نسخه اصلی. همانطور که انتظار دارید، بازی دارای گیم پلی کلاسیک ترسناک بقا است. شما محیط‌ها را کاوش می‌کنید، معماها را حل می‌کنید و یک داستان ترسناک اصلی روان‌شناختی عمیق را تجربه خواهید کرد. همچنین در هنگام مبارزه با هیولاهای ماوراء الطبیعه، اکشن و نبرد بسیار پرتنش را تجربه خواهید کرد.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,384
نام
مــاکــان

==========
تریلر که میدن خودش ضد تبلیغه.
کمتر یادم میاد بازیگر روی شخصیت خودش صداگذاری کنه و خروجی نهایی اینقدر بد از آب در بیاد.

بعد انتشار اگه اتفاقا بازی خوبی از آب در بیاد ، اونوقت این تیم تبلیغات/ساخت تریلر و... رو باید بندازنشون تو اتاق به کارهای بدشون فکر کنن.
مودبانه گفتم وگرنه تو ذهنم چیز دیگه ایه.

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,165
نام
حامد
3 ساعتی از بازی رو رفتم و در خلاصه می تونم بگم جز جو و اتمسفری که داره، (اونم نه در همه جا) بازی در بقیه موارد لنگ میزنه.
انیمیشن ها و گرافیک که واقعا نسل قبلیه.
سیستم کامبت بازی افتضاحه

آخرین ویرایش:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,547
3 ساعتی از بازی رو رفتم و در خلاصه می تونم بگم جز جو و اتمسفری که داره، (اونم نه در همه جا) بازی در بقیه موارد لنگ میزنه.
انیمیشن ها و گرافیک که واقعا نسل قبلیه.
سیستم کامبت بازی افتضاحه
اگه داستانش ok باشه + همون جو اتمسفری که گفتی , برای من کافیه

Esm-nadaram

Gold User
Jan 9, 2022
676
نام
Woody

==========
تریلر که میدن خودش ضد تبلیغه.
کمتر یادم میاد بازیگر روی شخصیت خودش صداگذاری کنه و خروجی نهایی اینقدر بد از آب در بیاد.

بعد انتشار اگه اتفاقا بازی خوبی از آب در بیاد ، اونوقت این تیم تبلیغات/ساخت تریلر و... رو باید بندازنشون تو اتاق به کارهای بدشون فکر کنن.
مودبانه گفتم وگرنه تو ذهنم چیز دیگه ایه.
صداگذاری زنه فاجعه‌ بشریه

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,667
نام
طاها
در مورد داستان بگم که تقریبا همون بازسازی نسخه اول هستش، اگر قسمت اول (نسخه 1992) رو بازی کرده باشید و یادتون مونده باشه، در این نسخه جدید هم چیزی از دست ندادید از نظر داستانی
شما کد سازنده برای نقد گرفتید ؟؟

بازی طراحی مراحلش چطوره ؟؟؟ خود بازی سر راسته یا باید تو محیط محدود بازی دایم بچرخی ؟؟ (من تا حالا از این سری بازی رو تجربه نکردم)

• Like
Reactions: ( Layken )

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,165
نام
حامد
شما کد سازنده برای نقد گرفتید ؟؟

بازی طراحی مراحلش چطوره ؟؟؟ خود بازی سر راسته یا باید تو محیط محدود بازی دایم بچرخی ؟؟ (من تا حالا از این سری بازی رو تجربه نکردم)
طراحی مراحلش بد نیست.
محیط بازی هم آنچنان محدود نیست.
خیلی شبیه به ایول هفت هستش اما سوم شخص، سرشار از اتاق و تو در تو و پر از پازل،
پازل ها خوب هستن و راضیم.
بخش ادونچر بازی جذاب هستش و آدمو نگه میداره

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,384
نام
مــاکــان
View attachment 330984
View attachment 330985

خیلی جاها گرافیک بازی اوضاش خیلی خیط میشه.
گرافیک ، انیمیشن که از نمایشهاش مشخص بود متوسط و بعضا ضعیفه.
خود گیم پلی جذابیت داره؟
سوال بعدی این زیرنویسی که داره چرا ادبیه؟
لحن کلی مکالمات اینطوریه یا برگردون فارسیش فقط به این شکله؟

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,165
نام
حامد
گرافیک ، انیمیشن که از نمایشهاش مشخص بود متوسط و بعضا ضعیفه.
خود گیم پلی جذابیت داره؟
سوال بعدی این زیرنویسی که داره چرا ادبیه؟
لحن کلی مکالمات اینطوریه یا برگردون فارسیش فقط به این شکله؟
تنها نکته مثبت بازی گیم پلی هستش که اونم باز کامل نیست.
نه لحن مکالمات محاوره ای هستش و فکر می کنم در برگردون فارسی دیگه تهش اینجوری شده

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,384
نام
مــاکــان
تنها نکته مثبت بازی گیم پلی هستش که اونم باز کامل نیست.
نه لحن مکالمات محاوره ای هستش و فکر می کنم در برگردون فارسی دیگه تهش اینجوری شده
پس زیرنویس فارسیش هم مفت نمی ارزه.
گوگل ترنزلیت محاوره ای تر ترجمه میکرد.
چیه این آخه :-&

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
View attachment 330984
View attachment 330985

خیلی جاها گرافیک بازی اوضاش خیلی خیط میشه.
منم سه ساعتی بازی کردم. اون قدر ها هم بد نیست حامد گرافیکش. از طراحی شخصیت ها اگر فاکتور بگیریم یک جاهایی اتفاقا به شدت خوبه.
ری تریسینگ هم داره بعضی جاها :D

زیرنویس فارسی هم خیلی بده. در حدی که بیشتر گمراه می‌کنه تا بخواد کمک کنه. اصلا بعضی جاها معنی و مفهوم خاصی نداره.

پ.ن: ایمبارگو بازی هم روز سه شنبه ۱۹ مارچ ساعت ۷ صبح به وقت لس آنجلس (چهارشنبه ۵:۳۰ صبح به وقت ایران) برداشته میشه.

آخرین ویرایش:

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,165
نام
حامد
بهرام تو یکی از پازل ها موندم سریع بیا کمکم
منم سه ساعتی بازی کردم. اون قدر ها هم بد نیست حامد گرافیکش. از طراحی شخصیت ها اگر فاکتور بگیریم یک جاهایی اتفاقا به شدت خوبه.
ری تریسینگ هم داره بعضی جاها :D
ببین مایکروسافت چه بلایی سرت آورده، سقف آرزوهای گرافیکیت رو پایین آورده به همینم راضی هستی. 😶😢😞

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر