Alan Wake 100% complete

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
امروز سرانجام پس از 5 سال کار مداوم، Remedy ساخت بازی Alan Wake را کاملا به اتمام رسانید. حالا تیم با خیال راحت به استراحت پرداخته و منتظر هستند تا ببینند بازخورد طرفداران از این بازی چگونه خواهد بود.

بدین مناسبت تیم Remedy پارتی کوچکی در استدیوی خود براه انداخته است.
به نوبه خود به آن‌ها تبریک و خسته نباشید می‌گوییم.

Source

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
که البته گویا فقط من تفاوتش رو می بینم !
خیر ما هم میبینیم, مشخصه کاملاً, اون قسمت Pre-Rendred هست البته با استفاده از خود موتور بازی با کلی افکت و زرق و برق! ;)

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,019
نام
آریا
اینکه یه چیز خیلی طبیعی هست کاراکتر مدلها در همه بازیها تو cut scene جزئیات بالاتری نسبت به خود بازی دارن چون داخل بازی دوربین هیچ وقت به اون اندازه روی صورت کسی تمرکز نمیکنه ولی به نظر من این گرافیک تو هیچ بازی دیگه ای که cut scene های ریل تایم داره با این قشنگی تا الان ساخته نشده خیلی عالی بود.
والا منم نگفتم غیر طبیعیه ! فقط بعضی دوستان فکر میکنن داخل بازی (جایی که HUD داریم و راه میریم و ...) این گرافیک رو میبینیم که من توضیح دادم.

توی همون AW Forum یکی پرسیده :
so you're saying that scene is in-game?
یعنی این رو داخل بازی (وسط بازی , جایی که بازیکن میتونه بازی رو کنترل کنه) می بینیم ؟

Remedy جواب داده :
No, I'm pretty sure I didn't say anything of the sort.

دوباره یکی پرسیده :
How many parts of cutsence is in real-time? or all the cutsences are prerendered videos just for playing?

و Remedy جواب داده :
The actual cinematics are all separate pre-rendered video files. We do have some sequences where we do what I guess could be called real-time cutscenes (like the "reveal camera" moments, for example), but percentagewise, those are definitely in the minority.

دیگه از این شفاف تر و واضح تر نمیشه توضیح داد. میگه صحنه های سینمایی اصلی و مهم Pre-Render شده هستن (مثل همین عکس دومی که همین یارو گفته جزو صحنه های خیلی مهم بازی هست) و البته سکانسهایی هم داریم که Real-Time هستن.

hamid2010

کاربر سایت
Apr 7, 2010
72
اینکه یه چیز خیلی طبیعی هست کاراکتر مدلها در همه بازیها تو cut scene جزئیات بالاتری نسبت به خود بازی دارن چون داخل بازی دوربین هیچ وقت به اون اندازه روی صورت کسی تمرکز نمیکنه ولی به نظر من این گرافیک تو هیچ بازی دیگه ای که cut scene های ریل تایم داره با این قشنگی تا الان ساخته نشده خیلی عالی بود.

:arrowd:
AGREE
البته منظورم اون تصویر مورد نظر نیست فقط دارم حرف کلی این دوستمون را میگم .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,019
نام
آریا
کاش این pre rendred ها تو بازی نبود یه جوری افته برای بازی
افت ؟ وقتی محبوب ترین شرکتهای دنیا مثل Blizzard برای هر بازیشون اون همه ویدئو میسازن چطوری افت محسوب میشه ؟! این یه چیز معمول توی بازیها هست و کوچیکترین مشکلی نداره. حتی خیلی جاها به خاطر اینکه دست سازنده بازتر میشه میتونه حسی که میخواد رو بهتر به بازیکن منتقل کنه.
حالا این ویدئوها یا میتونه CGI باشه یا Real Time یا ترکیبی از چند حالت مختلف (مثل AW)

آخرین ویرایش:

hamid2010

کاربر سایت
Apr 7, 2010
72
این توضیح کامل در مورد اون صحنه هاست .

The actual cinematics are all separate pre-rendered video files. We do have some sequences where we do what I guess could be called real-time cutscenes (like the "reveal camera" moments, for example), but percentagewise, those are definitely in the minority.

All of the cinematics have been rendered by our game engine, though. It's just that we use more high-resolution models because the camera tends to be a lot closer to the characters than during gameplay, and we throw in a bunch of post-processing to make things look very pretty.

I'm sure we've mentioned this before, but it's also worth pointing out that we do almost all of the major loading in the game during the cinematics -- I believe the only instances you will see a loading screen is when you die, and when you come back to the game after turning it off. (Unless I forgot something, but I'm pretty sure that's it

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
یدونه be fore -after از گرافیک بازی پیدا کردم خیلی جالبه!
یکیش مال 2007 بود- جدیده مال چند وقت پیشا2009!

کیفیتاشون خوب نیست!ولی خیلی چیزا رو نشون میده از پیشرفت بازی

http://img222.imageshack.us/img222/7758/beforeky9.jpg

http://img222.imageshack.us/img222/7743/aftertl3.jpg
حاجی این عکس ها با هیتلر دست و روبوسی کردن !! :biggrin1:
یه جا دیگه آپ کن قربون دستت !

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
یعنی اون عکس دومی in-game ـه ؟
ولی جدای از گرافیک که واقعا خوبه جو و محیط بازی خیلی عالی کار شده. زودتر تکلیف مارو روشن کنن روی 360 بازی کنیم یا اگه بیاد صبر کنیم برای PC

qwerty23

کاربر سایت
Nov 21, 2009
280
اصلا گرافیکش مهم نیست. گرافیکش با زمان پیش میره البته یه سر و گردن بالاتر. تا سال دیگه قدیمیه. مهم داستان بازیه که 5 سال زمان برده. و جزیره ای که ساختن واقعا تکه.
به نوبه خودم تمام کردن این بازی رو به رمدی تبریک می گم. اگه تا ماه دیگه به اندازه collector edition پول گیرم اومد حتما می گیرمش. ولی خوب کی این همه پول داره؟ 80 واسه 1 بازی!!:eek::((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر