Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
کسی میتونه بگه این بازی چند درصد نیروی 360 رو به کار میگیره ؟؟؟
Remedy هیچ وقت از درصد گیری و این چرت و پرت ها حرف نزده! فقط همین رو بدونید که تا الان بهترین گرافیک در X360 رو داره و تقریبا هیچ بازی در این کنسول قابل مقایسه باهاش نیست.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
حرف بابی درسته!همه که مثل یکسریا عقده ای نیستند بگن N % قدرت استفاده کردیم!

اینا مردونه اومدن جلو:biggrin1:پهلونهای فنلاندی:love:

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
این بازی فقط و فقط روی 360 اجرا میشه و کنسولهای دیگه قادر به انجام و اجرای اون نیستن !!!!! :biggrin1:
حرفهای قدیمی که بعضی ها میزنن رو اینا نمیزنن !! اینا جوون مردانه هستن !! :biggrin1:

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
اعتراف

نمیدونم چرا از اتمسفر سرد و تاریک این بازی بیشتر از اتمسفر موجود تو uncharted2 خوشم میاد اصلا تاریکی و سرما زیباترین اتمسفره.واقعا جذابه واسم:biggrin1:

SEIKO-XXX

کاربر سایت
Oct 27, 2008
891
نام
kivanc tatli
یه واقعیتی که تو اغلب بازیهای جدید به چشم میخوره اینه که توانایی ایجاد یه حس جدید رو برای مخاطبشون (البته نه هر مخاطبی) ندارند که این مساله دیگه ربطی به performance کنسول ها نداره و بیشتر به سازندگان بازی مدیون هست.

حالا, بازی که بتونه یه حس جدید (که اغلب اوقات قابل توصیف نیست) رو بوجود بیاره برنده میدان هستش که به احتمال قوی Alan Wake یکی از اون بازیها خواهد بود.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
امیدوارم مایکرو از این دست بازیهای انحصاری بازم برای کنسولش فراهم کنه در مورد گرافیک هم باید بگم به جز gow3 فعلا هیچ بازی توانایی رقابت با این بازیو نداره.البته هنوز نمیشه گفت gow3 میتونه رقابت کنه یا نه ولی جو به شکلیه که میگن gow هم خیلی خفن شده.

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
در مورد گرافیک این بازی این جور که مشخص هست x360 و alan wake این جور که میگن گرافیک نور پردازی و سایها بسیار بالا کار شده حتی میگن بهتر از god of war !!! :eek: اما مبنای بحث اینکه که یه مدت عنوان شده بود که کنسول x360 روزهای آخرش رو میگدرونه ! اما یه خورده که گذشت متوجه شدیم که این کنسول در تمام بازیهای مولتی یا حداقل 85 % بهتر از ps3 هست ! این بود که گفتن تو بازیهای انحصاری ps3 خیلی سرتر است و x360 حرفی برای گفتن نداره ! حالا ماکرو با این بازی میخوات ثابت کنه که x360 نه تنها آخره عمرش نیست بلکه خیلی هم در خیلی از گیمها سرتر هست ! این راز هم میمونه که کنسول x360 چقدر قدرت داره ! البته سازندگان بازی "گرز آف وار " برای تهیه نسخه 3 این بازی اعلام کردن که پتانسیل این کنسول برای نسخه 3 این بازی به پایان رسیده ! حالا همچیز بر میگرده به ایم بازی !! و مهمتر از هم اینکه ماکرو این بازی رو برای مقابه با god of war ps3 ساخته ! باز هم میگم که x360 قدرت و برتری خوبی داره و با این بازی همه جیز روشن میشه !

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
این بازی فقط و فقط روی 360 اجرا میشه و کنسولهای دیگه قادر به انجام و اجرای اون نیستن !!!!! :biggrin1:
حرفهای قدیمی که بعضی ها میزنن رو اینا نمیزنن !! اینا جوون مردانه هستن !! :biggrin1:
آره عین اون چرتُ پرتایی که Naughty Dog میگفت!:-" این جو خدا نکنه بگیره یکی رو انصافا!
ولی واقعا اگه مثل واو یه ذره نقش افرینی هم بهش اضافه کنن خوب می شه
دیگه چیزی به بازی اضافه یا کم نمیشه، چون ساخت بازی تموم شده و در مرحله ی اشکال گیری (پولیش) قرار داره.
در ضمن هیچ چیز این بازی به بازیایی نقش آفرینی شباهت نداره، جان عزیزت از مقایسه ی این بازی با بازیای RPG دست بردار!
ولی به نظر من بازی بدی مطمئن هستمم از آب در نمیاد چون کلی واسه این بازی وقت و هزینه صرف شده حتما بازی خوبی می سازن که همه بخرن...من که از الان منتظر شماره بعدیشم
بله، سازنده ی بازی Remedy هست، خیلی هم وقت صرف ساخت این بازی شده و... به هیچ عنوان بد از کار درنمیاد.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
البته سازندگان بازی "گرز آف وار " برای تهیه نسخه 3 این بازی اعلام کردن که پتانسیل این کنسول برای نسخه 3 این بازی به پایان رسیده ! حالا همچیز بر میگرده به ایم بازی !! !
البته در مورد این صحبتتون مشکل اصلی انجین ue3 هست که دیگه قابلیت زیادی برای مانور نداره و در واقع این انجین با ue3 و geow2 تمام قدرتشو نشون داد و مشکل اصلی همین انجین بود نه قدرت 360.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
UE 3 تقویت شده هم فردا -پس فردا میخوان رو نمیایی کنن- همین هم احتمال GOW دیگه رو برای 360 بیشتر میکنه!!!انشاا.... من فکر میکنم اینسری گرافیکی نظری U2 میده راحت!;)ولی حرفات 100% قبول دارم

360 تو این نسل 2 تا IP ،فوق العاده بدست اورد GOW و ALAN WAKE اقعا -در حد تیم ملی!
اگه یک FPS فوق العاده عالی دیگه هم در کنار HAlo جور کنه واقعا منفجر میکنه:love:

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
سلام , شاید ربطی نداشته باشه به تاپیک ولی ربط داره !

من لینکه دانلوده آخرین فلش پلیر رو میخوام تا بتونم تریلر صفحه قبل رو ببینم لطفا ...

پوستم کنده شد آخرش هم از هیچ جا نتونستم dl کنم ! فکر کنم دستگاهم با سایت مایکرو کلا مشکل داره !

برای دیدن این تریلر ناب به من کمک کنین , هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم !....

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
آره عین اون چرتُ پرتایی که Naughty Dog میگفت!:-" این جو خدا نکنه بگیره یکی رو انصافا!
بابا به خدا دهنمون صاف شد این یکی 2 3 ماهه !! از بس هر بازی جدیدی برای کنسول رقیب اومد 10 خبر جدید میومد که از 200 % دستگاه استفاده میشه و مضخرفاتی این چنین !! :biggrin1:
حالا هم مایکرو با این بازی به این خدایی و با این جزییات یه کلمه هم در باره این بازی و کنسولش هیچ حرفی نمیزنه !!
ایشالا که مثل بقیه بازیها در حد حرف نباشه و در حد عمل باشه !!
امیدواریم ! :biggrin1:

trancearena

کاربر سایت
Dec 1, 2006
366
Remedy Office tour:
Download: http://www.mediafire.com/?dlqgzwdz2mz
1266471256_1.jpg

1266471256_2.jpg

1266471289_4.jpg

1266471091_7.jpg

1266471092_9.jpg

1266471334_1.jpg

1266471334_2.jpg

1266471334_3.jpg

1266471334_4.jpg

1266471334_5.jpg
توی ویدیو صحنه های جدیدی از بازی رو میتونید ببینید مثل چرخه روز و شب

amirsnake1362

کاربر سایت
Feb 16, 2010
12
نمی دونم چرا بعضی ها تحمل حرف فنی رو ندارن یا اینکه یه ذره خلاف نظرشون زده شه سریع پستت رو پاک می کنن خدا به هرکی هر پی میده ایشالا جنبشم بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر