Alan Wake | پست اول تاپیک حتمآ خوانده شود

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
چیش خوبه؟:D خدا نکنه!من که عمرا نمیبینم!اینم برامون مثل MGS4 از قبل اسپویل میشه!و بازی کاملا بی میزه!دوستان نبینید بهتره!

نفهميدي چي شد منظورم از خوب بودن بحث رزوليشن بود كه با اين نمايش ميشه همه چي را فهميد .

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید
خب یه خبر تقریبا خوب که میتونه به تمام این بحث ها خاتمه بده قراره هفته بعد اپیسود اول بازی در 6 بخش در XBOX LIVE پخش بشه .
این خود بازی نیست، سریال Live-Action از برایت فالزِ که مربوط میشه به وقایع قبل از بازی. مثل سریال تلویزیونیه.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
نفهميدي چي شد منظورم از خوب بودن بحث رزوليشن بود كه با اين نمايش ميشه همه چي را فهميد .
اهان:D باز زدم کانال 2:D- اشتباه از من بوده!ولی من یکی به رزولوشن کاری ندارم!کلا نمیبینم:D نمیخوام هیچ چیز اسپویل بشه!:biggrin1::smile:

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
بچه ها یه تریلر جدید دیدم گفتم چیریکی براتون بذارم!!!!:biggrin1:
خودم هم نهوز ندیدمش!!هنوز دانلودش هم نکردم!!!:biggrin1:

http://www.gamersyde.com/news_alan_wake_bright_falls_trailer-9229_en.html

ویرایش:خوب خودم نگاهش کردم!خیلی کوتاه بود!!
یه فیلمه واقعی بود که هیچ چیز از داستان رو اسپویل نمیکنه!!!هیچ چیز از بازی توش نیست!!!
ولی عجیبتر اینه که تاریخ عرضه بازی رو 4/27/2010 هست!!!!

آخرین ویرایش:

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
اقایون یه مرد پیدا میشه این رو ترجمه کنه و واسه دوستان بذاره!؟؟؟!!:laughing:

Alan Wake Live Action Mini Series Debuts April 25

deerfest_wallpainting9j08.jpg

Welcome to “Bright Falls,” the Chilling Live-Action Film Prequel to “Alan Wake”

The six-part series premieres exclusively on April 25 on Xbox LIVE and April 27 at BrightFalls.com

Turn down the lights but keep your flashlight and batteries handy, as Xbox 360 unveils “Bright Falls,” a six-part live action series that serves as a thrilling prequel to the mystery unfolding in “Alan Wake.” Each episode will bring you to the edge of your seat and spur your curiosity with the same eerie and suspenseful cliffhangers as in the game. TV fans will find that the series evokes the same ghostly chills as “Twin Peaks” did when it premiered 20 years ago this month.

The first two episodes of “Bright Falls” will be available for viewing exclusively on Xbox LIVE for Gold members starting April 25 and for all Xbox LIVE members on April 26, before debuting at BrightFalls.com on April 27. A new episode will be released each week thereafter, leading up to the shocking conclusion with the final two episodes on May 17.

Shot on location in Oregon, “Bright Falls” is directed by Philip Van, whose short films have won over a dozen awards in festivals including the Sundance Film Festival, Berlin International Film Festival and more. “Bright Falls” also features notable actors such as Tom Noonan who recently appeared on FX’s “Damages,” and Cooper Huckabee who joins the cast of HBO’s “True Blood” this season.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
بچه ها یه تریلر جدید دیدم گفتم چیریکی براتون بذارم!!!!:biggrin1:
خودم هم نهوز ندیدمش!!هنوز دانلودش هم نکردم!!!:biggrin1:

http://www.gamersyde.com/news_alan_wake_bright_falls_trailer-9229_en.html

ویرایش:خوب خودم نگاهش کردم!خیلی کوتاه بود!!
یه فیلمه واقعی بود که هیچ چیز از داستان رو اسپویل نمیکنه!!!هیچ چیز از بازی توش نیست!!!
ولی عجیبتر اینه که تاریخ عرضه بازی رو 4/27/2010 هست!!!!
این ربطی به خود بازی نداره...

spongebob

کاربر سایت
Dec 2, 2009
45
نام
arash
اقایون یه مرد پیدا میشه این رو ترجمه کنه و واسه دوستان بذاره!؟؟؟!!:laughing:

Alan Wake Live Action Mini Series Debuts April 25

deerfest_wallpainting9j08.jpg

Welcome to “Bright Falls,” the Chilling Live-Action Film Prequel to “Alan Wake”

The six-part series premieres exclusively on April 25 on Xbox LIVE and April 27 at BrightFalls.com

Turn down the lights but keep your flashlight and batteries handy, as Xbox 360 unveils “Bright Falls,” a six-part live action series that serves as a thrilling prequel to the mystery unfolding in “Alan Wake.” Each episode will bring you to the edge of your seat and spur your curiosity with the same eerie and suspenseful cliffhangers as in the game. TV fans will find that the series evokes the same ghostly chills as “Twin Peaks” did when it premiered 20 years ago this month.

The first two episodes of “Bright Falls” will be available for viewing exclusively on Xbox LIVE for Gold members starting April 25 and for all Xbox LIVE members on April 26, before debuting at BrightFalls.com on April 27. A new episode will be released each week thereafter, leading up to the shocking conclusion with the final two episodes on May 17.

Shot on location in Oregon, “Bright Falls” is directed by Philip Van, whose short films have won over a dozen awards in festivals including the Sundance Film Festival, Berlin International Film Festival and more. “Bright Falls” also features notable actors such as Tom Noonan who recently appeared on FX’s “Damages,” and Cooper Huckabee who joins the cast of HBO’s “True Blood” this season.
خوش آمدید به "آبشار درخشان ،" دلسرد کننده زنده اقدام Prequel فیلم به "آلن ویک"

6 قسمتی برای اولین بار سری به طور انحصاری در تاریخ 25 آوریل در ایکس باکس زنده و در آوریل 27 BrightFalls.com

روشن کردن چراغ ، اما نگه داشتن چراغ قوه و باتری های مفید ، به عنوان ایکس باکس 360 پرده "روشن فالز ،" 6 قسمتی سری عمل زندگی می کنند که به عنوان prequel هیجان به رمز و راز اتفاق می افتند را در "آلن ویک." هر قسمت شما را به همراه لبه صندلی خود و ایجاد حس کنجکاوی خود را با همان cliffhangers گرفته و به عنوان suspenseful در بازی. طرفداران تلویزیون خواهید دید که سری تداعی لرز همان شبح مانند را "دوقلو قله" آیا وقتی که 20 سال پیش در همین ماه به نمایش.

2 1 قسمت از "روشن فالز" در دسترس خواهد بود برای مشاهده به طور انحصاری در ایکس باکس زنده برای اعضای طلایی شروع آوریل 25 ، و برای همه اعضای ایکس باکس زنده در تاریخ 26 آوریل ، قبل از debuting در BrightFalls.com در تاریخ 27 آوریل. قسمت جدید عرضه خواهد شد هر هفته پس از آن ، منجر به نتیجه تکان دهنده با 2 اپیزود آخر ماه مه 17.

عکاسی در محل در اورگان ، "روشن فالز" توسط فیلیپ وان ، که فیلمهای کوتاه بیش از ده ها جوایز در جشنوارهها از جمله جشنواره فیلم ساندنس ، برلین جشنواره بین المللی فیلم و پیروز ارسال شود. "روشن فالز" همچنین ویژگی های بازیگران سرشناس مانند تام Noonan که به تازگی در فارکس را "خسارات ظاهر شد" ، و کوپر هاکبی می پیوندد که بازیگران از HBO 's" واقعی خون "در این فصل. دستم درد نکنه :laughing:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
خوش آمدید به "آبشار درخشان ،" دلسرد کننده زنده اقدام Prequel فیلم به "آلن ویک"

6 قسمتی برای اولین بار سری به طور انحصاری در تاریخ 25 آوریل در ایکس باکس زنده و در آوریل 27 BrightFalls.com

روشن کردن چراغ ، اما نگه داشتن چراغ قوه و باتری های مفید ، به عنوان ایکس باکس 360 پرده "روشن فالز ،" 6 قسمتی سری عمل زندگی می کنند که به عنوان prequel هیجان به رمز و راز اتفاق می افتند را در "آلن ویک." هر قسمت شما را به همراه لبه صندلی خود و ایجاد حس کنجکاوی خود را با همان cliffhangers گرفته و به عنوان suspenseful در بازی. طرفداران تلویزیون خواهید دید که سری تداعی لرز همان شبح مانند را "دوقلو قله" آیا وقتی که 20 سال پیش در همین ماه به نمایش.

2 1 قسمت از "روشن فالز" در دسترس خواهد بود برای مشاهده به طور انحصاری در ایکس باکس زنده برای اعضای طلایی شروع آوریل 25 ، و برای همه اعضای ایکس باکس زنده در تاریخ 26 آوریل ، قبل از debuting در BrightFalls.com در تاریخ 27 آوریل. قسمت جدید عرضه خواهد شد هر هفته پس از آن ، منجر به نتیجه تکان دهنده با 2 اپیزود آخر ماه مه 17.

عکاسی در محل در اورگان ، "روشن فالز" توسط فیلیپ وان ، که فیلمهای کوتاه بیش از ده ها جوایز در جشنوارهها از جمله جشنواره فیلم ساندنس ، برلین جشنواره بین المللی فیلم و پیروز ارسال شود. "روشن فالز" همچنین ویژگی های بازیگران سرشناس مانند تام Noonan که به تازگی در فارکس را "خسارات ظاهر شد" ، و کوپر هاکبی می پیوندد که بازیگران از HBO 's" واقعی خون "در این فصل. دستم درد نکنه :laughing:
جان بچتون از این ترنسلیتور ها استفاده نکنید!مضخرفه:D
ایکس باکسه زنده:D:laughing::cheesygri

این ها برای اشنا سازی مردم با جو شهر Bright falls هست فکر میکنم!
مثل همون فیلمی که برای Asasins creed II اومد

2 قسمته- اولیش مخصوص اعضای گلد هست!که 25 اپریل میاد و 26 اپریل برای تمام اعضا عرضه میشه
27 اپریل هم اپیزود میادش تو(www.brightfalls.com) این سایت!بعدش هم 17 may آخرین اپیزود میاد بیرون!
فکر میکنم بصورت فیلم خواهد بود!

فکر میکنم شاتهای همین مینی اپیزودها باشه!تو این پست!

توجه:
به خودتون لطف کنید از http://www.gamersyde.com چیزی دانلود نکنید چون با سرورهای قشنگ ممکنه ضدحال بدی بخورید :D.
من فکر میکردم فقط من مشکل دارم:D- اون سری رو 99 گیر کرد و عجیب 300 مگم بر ف.ک رفت

آخرین ویرایش:

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1002165&postcount=118

من فکر میکردم فقط من مشکل دارم:D- اون سری رو 99 گیر کرد و عجیب 300 مگم بر ف.ک رفت
چه عجیب!!!:eek:
به نظر من سرورهاش عالین!!!:laughing:
من که تا به حال هر چی دانلود کردم درست بوده!!!!
اخریش هم preview halo reach بود که حجمش 180 مگ بود و خیلی هم سریع گرفتش!!!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,157
Matias Myllyrinne، کارگردان Alan Wake در صفحه توییتر خودش گفته که این بازی 3 برابر Max Payne 2 طول میکشه! Max Payne 2 خودش بین 6 تا 10 ساعت بود، با این حساب Alan Wake چیزی بین 20 تا 30 ساعت خواهد بود.

همچنین به نظر می رسه Review های بازی قبل از May 5th اجازه ندارند دربیان!

منبع

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
Matias Myllyrinne، کارگردان Alan Wake در صفحه توییتر خودش گفته که این بازی 3 برابر Max Payne 2 طول میکشه! Max Payne 2 خودش بین 6 تا 10 ساعت بود، با این حساب Alan Wake چیزی بین 20 تا 30 ساعت خواهد بود.

همچنین به نظر می رسه Review های بازی قبل از May 5th اجازه ندارند دربیان!

منبع
جای تعجب داره اگر مبالغه نکرده باشه!. تو این زمونه که بازیها زیر 6 ساعت گیم پلی دارن، Alan Wake بالای 10 ساعت باشه عالیه. 20-30 ساعت پیشکش.

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
اگه اشتباه نکنم 20 روزه دیگه به عرضه بازی مونده و من قصد دارم یه روز شمار تو تاپیک بذارم!!!
البته به دلیل محدودیت,مجبورم که هر روز روز شمار همون روز رو بذارم تا انشاا... روز عرضه(روز رستگاری!)....

20.gif

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر