Agent

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
ببینم dlc های gta که از انحصار مایکروسافت در اومد مگه به خاطر L.A Noire نبود؟ :biggrin1:.
اون اصلا قضیه اش جداست. L.A Noire قرار بود انحصاری باشه و اصلا یک پروژه نیمه مشترک بین سونی و راکستار اما با رفتن فیل هریسون همه چی خراب شد. سونی اون حمایت از بازی نکرد و بازی هم مولتی شد. جالب اینکه خبر مولتی شدن L.A Noire همون سال 2008 اومد و دیدیم که درست بود.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
انحصار زمانی بودن اونا به مدت یه سال بعدش هم که طبق رسم همیشگی راکستار شاهد عرضه شدنشون روی پلتفرمهای دیگه بودیم . این پروژه Agent هم احتمالا به همین صورته .کلا راکستار فقط پول رو میشناسه ! :D
اگه این بازی هم به هر دلیلی مثل GTA IV یا L.A.Noire از همون ابتدا مالتی پلتفرم باشه ، جریان بدهکاری یا همون قرارداد برای یه بازی انحصاریِ سونی و راکستار آخر کارش به شکایت و دادگاه کشیده میشه ! :D

آره بیلدش قدیمی به نظر میرسه .

بخواد به بحث قرارداد و این حرفها هم کشیده بشه فوق فوقش راکستار میاد یه AGENT sigma میده روی 360 :D

MILAD_720

کاربر سایت
Jan 23, 2011
115
نام
میلاد
اینم یه تصویر از کسی که فکر کنم شخصیت اصلی بازی باشه
agent-rockstar-02.jpg

ALL4ONE

کاربر سایت
Nov 18, 2011
275
نام
مکس پین
من یه سوال دارم. در بیشتر موارد معمولا ۱ سال الی ۲ سال قبل از انتشار جهانی بازی رو معرفی میکنن. حالا اینا که تا الان رسما معرفی نکردن. ۲۰۱۲ هم رسما معرفی کنن احتمالا ۲۰۱۳ یا ۲۰۱۴ بازی میاد. ۲۰۱۲ هم که دنیا تموم میشه:d. نتیجه میگیریم که ناکام از دنیا میریم:d شایدم اصلا تا قبل ۲۱ دسامبر خودشون کنسلش کنن که در اون صورت به علت افسردگی شدید قبل از دسامبر دست به خود کشی میزنیم.:d

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
من یه سوال دارم. در بیشتر موارد معمولا ۱ سال الی ۲ سال قبل از انتشار جهانی بازی رو معرفی میکنن. حالا اینا که تا الان رسما معرفی نکردن. ۲۰۱۲ هم رسما معرفی کنن احتمالا ۲۰۱۳ یا ۲۰۱۴ بازی میاد. ۲۰۱۲ هم که دنیا تموم میشه:d. نتیجه میگیریم که ناکام از دنیا میریم:d شایدم اصلا تا قبل ۲۱ دسامبر خودشون کنسلش کنن که در اون صورت به علت افسردگی شدید قبل از دسامبر دست به خود کشی میزنیم.:d
فکر نکنم اینجوری بشه
عزیز اون خرافات 2012 دنیا چیزیش نمیشه!:)
خودکشی به خاطر این بازی که هیچی ازش نمیدونیم یه ذره منطقی نیست:D

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
به نظر من اصلا این بازی ربطی به GTA V نداره :-/ چون نه تاریخ هاشون بهم می خوره نه چیز دیگه ای فوق آخرش ROCK STAR بگه آقا غلط کردیم و مثل خر تو گل گیر کردیم و وسعمون نرسید هم MP3 و GTA V و هم AGENT رو بسازیم :d

lord of shadow

کاربر سایت
Jun 12, 2010
109
رفت واسه Launch Title های PS4
چون واقعا غیر ممکنه که GTA V و Agent با هم بیان !

اره دقیقا.راکستار عنوان های بزرگ زیادی رو امسال داده بیرون.یا کنسله یا لانچ تایتله نسله بعد.لانچ تایتلم نباشه برا نسله بعده:d

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
اره دقیقا.راکستار عنوان های بزرگ زیادی رو امسال داده بیرون.یا کنسله یا لانچ تایتله نسله بعد.لانچ تایتلم نباشه برا نسله بعده:d

اخه دوست عزيز بايد کنسولاى نسل بعد اول بيان تا بعد بر اساس پردازنده هاى جديد بازيارو بسازن اين بازى مدت هاست که معرفي شده.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

lord of shadow

کاربر سایت
Jun 12, 2010
109
سازنده ها یه مشخصات احتمالی از کنسولای نسل بعد دارن در ضمن خیلی شرکت ها هستن که حتی از مدت ها پیش برای نسل بعد برنامه ریزی میکردن.
طولانی بودن پروسه ساخت دلیلی نمیتونه باشه مثلا devil's third رو از کی معرفی گردن الان thq گفته دیگه ناشر بازی نیست والان رو هواس.ff xiii versus هم قبل از اینکه ps3بیاد معرفی شد حدود شش ساله.احتمالا اونم کنسله!اما هتوزم 10 درصد احتمال میدم agent اخرین عنوان راکستار برا ps3باشه:d

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
اخه دوست عزيز بايد کنسولاى نسل بعد اول بيان تا بعد بر اساس پردازنده هاى جديد بازيارو بسازن اين بازى مدت هاست که معرفي شده.

ربطی به معرفی شدن نداره! Prey رو که یادتون میاد!ساخت بازی که 1995 شروع شد،کلی فراز و نشیب داشت،بالاخره 2006 عرضه شد!

این عنوان هم شاید حکایتی مثل اون داشته باشه.الان همه شرکتها کارمند برای نسل بعد انتخاب میکنند!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر