adsl شرکت مخابرات استان تهران .

Lord AGM

کاربر سایت
Nov 26, 2007
334
نام
علی
پهنای باند سرویس 128 کیلو بیت بر ثانیه هست .. هر 8 بیت = 1 بایت .. در نتیجه 128 کیلو بیت بر ثانیه برابر 16 کیلو بایت بر ثانیه است. در نتیجه شما اصولا با پهنای باند 128 کیلو بیت برابر 16 کیلو بایت در ثانیه دانلود دارید.

اگر ربط ضریب اشتراک با این تقسیم را برای من توضیح بدید ممنون میشم، وگرنه ازتون خواهش میکنم که اطلاعات غلط در انجمن ننویسید.

سلام جواب شما post شماره يك هست.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
سلام جواب شما post شماره يك هست.

سلام
در پیام اول چنین چیزی نوشته شده
"بر همين اساس تعرفه واگذاري اينترنت پرسرعت با استفاده از ADSL‌ براساس پهناي باند و ضريب اشتراك حداكثر 10 بر اساس جدول زير تصويب شد:‌"

بنده میدونم ضریب اشتراک 10 یعنی چی.
ربطش به اینکه شما بیت رو به بایت تبدیل میکنید و میگید این میشه دلیلش رو نمیدونم.
اینکه با سرویس 128 کیلو بیت شما 16 کیلوبایت پهنای باند دارید اینه که هر هشت بیت = 1 بایت.
ضریب اشتراک این وسط از کجا اومد

Lord AGM

کاربر سایت
Nov 26, 2007
334
نام
علی
سلام
در پیام اول چنین چیزی نوشته شده
"بر همين اساس تعرفه واگذاري اينترنت پرسرعت با استفاده از ADSL‌ براساس پهناي باند و ضريب اشتراك حداكثر 10 بر اساس جدول زير تصويب شد:‌"

بنده میدونم ضریب اشتراک 10 یعنی چی.
ربطش به اینکه شما بیت رو به بایت تبدیل میکنید و میگید این میشه دلیلش رو نمیدونم.
اینکه با سرویس 128 کیلو بیت شما 16 کیلوبایت پهنای باند دارید اینه که هر هشت بیت = 1 بایت.
ضریب اشتراک این وسط از کجا اومد

ببخشيد اشتباه شد اقاي mehdi keshvari در پیام 7 نوشته بود:blushing:

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
سرویس هاش نامحدوده دیگه ؟ چون اینجا زده :
بر همين اساس تعرفه واگذاري اينترنت پرسرعت با استفاده از ADSL بر اساس پهناي باند و ضريب اشتراك حداكثر 10 به صورت پهناي باند 64 كيلو بيت بر ثانيه 59200 ريال، 128 كيلو بيت بر ثانيه 99400 ريال، 256 كيلو بيت بر ثانيه 125600 ريال، 512 كيلو بيت بر ثانيه 204800 ريال، 1024 كيلو بيت بر ثانيه 383200 ريال و 2048 كيلو بيت بر ثانيه 745600 ريال تصويب شده است.

چجوریاس؟

آخرین ویرایش:

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
دوستان عزیز حق کاملا با tyrax عزیز هستش
منم دقیقا این جواب رو توی یک سایت دیگه خونده بودم که نوشتم در پست 7 ولی جواب tyrax توی پست 15 کاملا درست و دقیق هستش.
ولی در کل شرکت مخابرات بجای اینکه هر نمیدونم دقیقا بهش چی میگن ولی من میگیم اشتراک که دعوا نشه ،هر اشتراک رو بین 10 تا مشترک تقسیم میکنه ولی شرکتهای خصوصی بین 4 تا 6 مشترک تقسیم میکنن
چه بد بختی افتادیما
من یک درخواست نوشتم رفتم پیش مدیر عامل منطقه 6
همسر من هم مترجم رسمی زبان انگلیسی قوه قضائیه هستش
هم مجوز نشر از وزارت ارشاد داره
ولی در جواب به من گفتند که فقط هیئت علمی دانشگاه ها
منم قاطی کردم باهاش دست به یقه شدم که توی کشور بالای هزاران استاد دانشگاه داریم ولی در کل ایران 1000 نفر مترجم رسمی نداریم و هیچکدوم از استادا یک دهم سواد مترجمین رو در زبان خودشون ندارن چجوری حالا این برنامتون هست که خلاصه کار بالا گرفتو مامور کلانتری و .......
خلاصه ما رفتیم به یکی از فامیلامون رو انداختیم که بیا برات یه خط میخرم به نام خودت و یک خط بازم به نام خودت برای خودم میخرم که برای من با سرعت 512 بگیرم.
خدا کمکمون کنه از دست یزیر و شمرهای این نسل نجات پیدا کنیم .

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
400 هزار پورت اینترنت پرسرعت در کشور واگذار شده است.

مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات ایران گفت: حدود 400 هزار پورت اینترنت پرسرعت در سال جاری در نقاط مختلف کشور واگذار شده است.

سعید مهدیون در حاشیه جشنواره شهر و شهروند الکترونیک به خبرنگار مهر در گرگان افزود: این درحالیست که تا پایان سال قبل نیز حدود 800 هزار پورت اینترنت پرسرعت در کشور نصب شده است.

وی ضریب نفوذ اینترنت در کشور را 34 درصد اعلام و اضافه کرد: این میزان در سالهای اخیر رشد چشمگیری داشته است.

مهدیون با اشاره به طرحهای این شرکت گفت: طرحهای حوزه فناوری اطلاعات ایران شدیدا به اجرای برنامه پنجم وابسته است.

مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات ایران بیان داشت: در حال حاضر روی گذر IP نسخه شش و مدیریت منابع اینترنتی درحال کار هستیم.
وی افزود: دولت الکترونیکی بوشهر و اتصال کل مدارس آموزش و پرورش با کتابخانه ی ملی از دیگر طرحهای در دست اجراست.

مدیرکل روابط عمومی مخابرات استان تهران :مناقصه ایجاد 600 هزار پورت پرسرعت درحال برگزاری است.

مدیر کل روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران گفت: مناقصه ایجاد 600 هزار پورت پرسرعت دراستان تهران درحال برگزاری است.

محمد خجسته نیا در گفت وگو با خبرنگار سازمان خبری موبنا اظهار داشت: 100هزار پورت پرسرعت در تهران نصب و30 هزار پورت راه اندازی شده است.

وی تصریح کرد: با راه اندازی30 هزارپورت، اینترنت پرسرعت منطقه به منطقه دراستان تهران به متقاضیان واگذارمی شود.

وی افزود: راه اندازی 600 هزار پورت پروژه ای است که علاوه بر 100 هزار پورت فعلی درحال انجام است.

خجسته نیا ادامه داد: هم اکنون درمنطقه 2، 6و8 مخابراتی واگذاری پوررت پر سرعت درحال انجام است که ازسال آینده به صورت سراسری درتمامی استان تهران واگذارمی شود.

شرکت مخابرات استان تهران

mreza1364

کاربر سایت
Aug 26, 2008
70
نام
محمدرضا
با سلام و احترام خدمت دوستان عزیز

بنده الان حدود 2 هفته هست که از اینترنت پرسرعت مخابرات استفاده می کنم

سرعت دریافت 11.7 الی 13 کیلوبایت در ثانیه بیشتر نیست و بعضی اوقات قطع می شود مثلا هر 3 یا 4 ساعت یه بار 1 الی 2 دقیقه قطعی دارد

----- هم مثل بقیه هست

در کل برای گشت و گذر در سایت بدک نیست

اما مشکل من:
من 2 تا سیستم دارم یکی با ویندوز ایکس پی و اون یکی ویندوز 7

اگه اطلاع داشته باشین این سرویس مخابرات با دفترچه زرد رنگی ارایه می شود که راهنما هست

که به شما آموزش ساختن یک کانکشن pppoe را می دهدبا یوزر و پسورد خودتون که بعد از وصل بوت شدن کامپیوتر برای اتصال به اینترنت باید کانکت کنیدش

من این تنظیمات رو می خوام روی مودم مذکور که دوستمون گفتن و من تهیه کردم ایجاد کنم و تو ویندوز ایکس پی با رفتن تو 192.168.1.1 و یوزر و پسوردم می تونم تنظیمات رو وارد کنم ولی تو ویندوز 7 صفحه تنظیمات مودم نمیاد و می نویسه : Under Construction

و من یه عکس از network and sharing تو 7 گرفتم و گذاشتم
ممنون میشم دوستان بررسی کنن و بگن مشکل از کجاست؟

البته این عکس مال وقتی هست که من pppoe که به نام tct گذاشتم رو کانکت کردم و به اینترنت متصلم

یکی گفته:

آی پی شما باید کلاس C باشه و دستی ست بشه
اونوقت شما دارید هنوز از مخابرات IP میگیرید ؟ اتوماتیک رو بیخیال بشید و طبق روش زیر عمل کنید :

1. مودم رو route کنید و اکانت PPPoE رو در اون ثبت کنید و آی پی اون رو 192.168.1.1 برای LAN ست کنید.
2. تنظیمات IP ورژن4 رو برای کارت شبکه بصورت دستی به این شکل ست کنید :

ip :
192.168.1.2
subnet:
255.255.255.0
default gateway :
192.168.1.1

Primary dns:
217.218.127.104
secondary dns:
4.2.2.4

اما چه جوری ست کنم نگفت؟ میشه راهنمایی بفرمایید

Attachments

• Untitled.zip
    83.5 KB · مشاهده: 3

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
من الان هم شرکتی دارم هم مخابراتی
سرعتش حداکثر میشه 16 ، محدودیت دانلود هم نداره
اولا سرعتش 13 بود و قطع میشد ولی الان پورت جدید وصل کردن سرعتش بیشتر شد قطعی هم اصلا نداره ، و بعد سرعتش ثابته ثابته یعنی خیلی کم بالا پایین میشه
در کل چیز خوبیه

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستان- مخابرات دانشگاه- با پیش شماره 6640
هم مخابرات - اینترنت میده؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم کمک کنید!:smile:

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
آره میده
من خودمو کشتم ببینم میتونم با پروانه مترجم رسمی 512 بگیرم نشد که نشد
البته دارم دنبال یک آدم کلفت میگردم که بالاخره بگیرم
فقط بجنب یکدفه میگن پشم شدا
راستی تو با 128 چجوری میخوای لایو بازی کنی
اصلا پینگ بدرد بخوری نداره ها .

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
من از خود مخابرات پرسدیم گفتن بعدا 256 رو به خونه ها هم مدین !
حالا معلوم نیست بعدا کی میشه !
البته الان هم به دانشجو های کارشناسی ارشد 256 به بالا هم میدن

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
آره میده
من خودمو کشتم ببینم میتونم با پروانه مترجم رسمی 512 بگیرم نشد که نشد
البته دارم دنبال یک آدم کلفت میگردم که بالاخره بگیرم
فقط بجنب یکدفه میگن پشم شدا
راستی تو با 128 چجوری میخوای لایو بازی کنی