Adrenalin Misfits ~ Kinect

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
Crossboard 7: Adrenalin Misfits ~ Kinect

درود :D

با تشکر از آریا:

files_articles__Adrenalin_Misfits%5Bw413h232mresizeByMaxSize%5D.jpg

سازنده : Konami
ناشر : Konami

Sonic Free Riders در قلمروی Kinect بدون رقیب نخواهد بود ! شرکت Konami با تهیه بازی Adrenalin Misfits دقیقآ در مسیر SFR قدم برداشته و شما را در نقش موجوداتی بامزه و کارتونی قرار می دهد که به وسیله کراس بوردهای خود به رقابت با یکدیگر می پردازند. در این بازی شاهد 8 دنیای فانتزی و زیبا از کوهستان های برفی تا آتشفشان ها و صحراهای طوفانی خواهید بود که هرکدام دارای رییس مخصوص خود بوده و باید با شکست دادن آن ها به قهرمان بلامنازع این دنیاها تبدیل شوید. کاراکترهای بازی شامل 7 موجود عجیب است که از کاراکتر اصلی با نام Sabre تا موجودی انعطاف پذیر به نام Glopee و جانوری عظیم الجثه به نام Moss و ... را شامل می شود. موجوداتی که همگی ظاهری کمیک و فانتزی داشته و فضای شاد بازی را زیباتر می کنند. بازی توانایی تشخیص حرکات سر , پاها و بدن بازیکن را داشته و با اسکن کردن حرکات او , اعمالی نظیر سرعت بخشیدن به کاراکتر یا دریفت کشیدن را انجام می دهد. در Adrenalin Misfits آیتم های بازشدنی زیادی وجود دارد که مهم ترین آن ها 60 عدد کراس بورد مخصوص با توانایی های ویژه هستند. بازی دارای بخش دو نفره و همچنین بخش های آنلاین خواهد بود که اجازه آپلود کردن آخرین امتیازات و جوایز را به بازیکن می دهد. همچنین Challenge های مخصوصی چون Time Challenge , Fly Distance , Balloon Buster و البته تعدادی مینی گیم متنوع را در بازی شاهد هستیم. لازم به ذکر است که نسخه اروپایی بازی با نام Crossboard 7 عرضه خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
اوه اوه اوه... همین الآن از پاش بلند شدم، در یک کلمه : افتضاح؛ میتونم بگم آشغال ترین بازی کینکت، هیچکدوم از حرکات رو درست آنالیز نمیکنه، هیچکدوم، فقط باید الکی بپرین و اینور اونور برین تا شــــاید یک کدوم از حرکات رو تشخیص بده، یک چیزی تو مایه های شکنجه روحی این بازی! تنها خوبی هایی که داره کیفیت بالای عکس هایی که میگیرن (خیلی بالاتره نسبت به بازیهای دیگه!) و اچیومنت دادنش هست، من 10 دقیقه بازی کردم 250 تا اچیومنت داد! =))

در کل اصلاً پیشنهاد نمیکنم این فاجعه رو بخرین، منم اشتباه کردم خریدمش.

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
اوه اوه اوه... همین الآن از پاش بلند شدم، در یک کلمه : افتضاح؛ میتونم بگم آشغال ترین بازی کینکت، هیچکدوم از حرکات رو درست آنالیز نمیکنه، هیچکدوم، فقط باید الکی بپرین و اینور اونور برین تا شــــاید یک کدوم از حرکات رو تشخیص بده، یک چیزی تو مایه های شکنجه روحی این بازی! تنها خوبی هایی که داره کیفیت بالای عکس هایی که میگیرن (خیلی بالاتره نسبت به بازیهای دیگه!) و اچیومنت دادنش هست، من 10 دقیقه بازی کردم 250 تا اچیومنت داد! =))

>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)
تایید می شه به شدت

• Like
Reactions: Aʍir Rәzʌ

gsm

کاربر سایت
Feb 24, 2009
220
نام
arshan

2-3 تومن که بیشتر ندادی
زورت اومد:d
تازه 250 تا هم اچیومنت تو 10 دقیقه داده;)
خوب شد گفتی قرار بود امروز برم چند تا بازی بگیرم اینم تو لیستم بود با این حال اصلا بهش نگاه هم نمیکنم

Sir Abradat

کاربر سایت
Dec 3, 2010
153
نام
شایان
crossboard 7

سلام دوستان عزیز .
من امروز می خوام برم بازی برای کینکت بگیرم . بین crossboard 7 و sonic free riders شک دارم . کدومو بگیرم ؟ به نظرم sonic free riders باید بهتر باشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر