Activision : بازی Modern Wafare 3 دارای 41,000 هزار خط دیالوگ میباشد .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
MW3-gets-LAN.jpg

همانطور ک مطلع هستید چندی پیش سازندگان بازی BF3 در مورد مدت زمان بازی خود سخنانی رو بیان کردند و امروز نیز سازندگان بازی Modern Wafare 3 اطلاعات خوبی در مورد سناریوی این بازی بیان نمودند . هفته پیش در همایش
Call of Duty XP در لس انجلس امریکا میزگردی با نام "The Voices of Call of Duty" درست شد که تمامی صدا گذاران سری بازی Call of Duty حضور به عمل رساندن و به سوالات مخاطبین و طرفداران پاسخ دادند .

در همین راستا نیز شرکت بزرگ Activision در طی خبری ، در مورد تفاوت خط دیالوگهای بازی MW3 و Black Ops سخن گفت از این شرکت اقای Keith Arem و اذعان کرد :بازی Modern Wafare 3 دارای 41 هزار خط دیالوگ میباشد که نسبت به بازی Black Ops چیزی حدود 10,000 خط دیالوگ بیشتر میباشد . وی در ادامه افزود :

به طور متوسط در یک برنامه تلویزیونی (سریال) که حدود نیم ساعت میباشد حدودا 400 خط دیالوگ در ان وجود دارد ولی در یک فیلم بلند شما به 1500 خط دیالوگ خواهید رسید ؛ چیزی که ما در بازی Modern Warfare 3 گنجانده ایم 41,000 خط دیالوگ میباشد که تمام این عوامل از صدا گاری سربازان و شخصیتهای بازی همه ضبط اینها را فقط در مدت یک سال انجام دادیم .

وی در اخر نیز خبر مهمی را داد و ان اینکه اقای William Fichtner که سریال Prison Break در نقش مامور FBI یعنی Alex Mahone ظاهر شده بود در بازی MW3 نیز حضور و یک شخصیت مهم و کلیدی بازی را صدا گزاری خواهد کرد وی در کارهایی چون Black Hawk Down, The Dark Knight
حضور داشته است . در این میزگزد اقایان
Nolan North و Michael Rooker که در بخش Black Ops Zombies mode بازی شخصیتها را سخن میگفتند نیز حضور داشتند همچنین بودن سخنگوی شخصیت Captain Price اقای Billy Murray نیز از نکات جالب این میزگزد به حساب می امد .

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
کوچکترین فرقی نداره ! همون کارخونه بنز را هم یه شخصی به نام اقای بنز ساختتش الان همون بنز بازم همین بنز هست ! اقای فورد کارخونه فورد را تاسیس کر . بلگیتس با دوستش آلن اومدند مایکروسافت را زدند هر دوتاشون هم مایکروسافت ترک کردند ولی بازم مایکروسافت همون مایکروسفاته ! همه شرکت ها و کارخونه و......همینطور بودند و بالاخره با دست شخصی تاسیس شدند یا ساخته شدند ولی دلیل نبوده که با رفتشونش چیزی به گند کشیده بشه . بانجی هم هم halo را ساخته الان دیگه بانجی نیست که هیلو بسازه الان 343 بالا سرش هست !
اون دو نفر هم همینطور بله نابغه بودند ولی قرار نست که اون دوتا دیگه نباشن بازی خراب بشه خوب اونا و تعدادی رفتند بجاش چند نفر دیگه جاش اومدند و ممکنه بینه همون جدید ها نابغه ای به وجود بیاد !
هرکسی بیاد روی کار مطمئن باش تو ذهن خودش ایده هایی برای پیاده کردن داره پس دلیل نیست با رفتن اون دو نفر دیگه بقیه اشخاص که اومدند روی کار درجا بزنند !
اشکال کار میدونی کجاست؟اشکالت اینه که صنعت بازی رو با صنعتهای دیگه یکی میکنی.صنعت بازی بیشتر روی خلاقیت و هوش یه عده مشخصی داره به بازیسازی میپرداره ولی صنعت اتومبیل خیلی جمعی تره.مثال بارزش برات گفتم.ng و evil.مطمئن باش اگه روزی مثلا کوجیما mgs رو نسازه بازی نابود میشه.نباید صنعت بازی که یه شخص میتونه به تنهایی یه بازیه ساده بسازه رو با صنعت اتومبیل قیاس کنیم که چندصدنفر مغز متفکر داره.مغز متفکر iw اون دو نفر بودن.البته شاید توی همین گروه مغز متفکر باشن ولی اون چیزی که من از تریلرها دیدم یه کپی از شاهکاره اون دونفر بود که به اسم cod میخوان عرضه کنن.

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
و از این 41 هزار خط، 40 هزارتاش قابل تشخیص نیست، چون در عین جال 10 نفر باهم حرف میزنن، یکی تو بیسیم، یکی داد میزنه، یکی زمزمه میکنه و....
آره باز از BF3 بهتره چون نصف دیالوگاش با F*** شروع نمیشه

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اشکال کار میدونی کجاست؟اشکالت اینه که صنعت بازی رو با صنعتهای دیگه یکی میکنی.صنعت بازی بیشتر روی خلاقیت و هوش یه عده مشخصی داره به بازیسازی میپرداره ولی صنعت اتومبیل خیلی جمعی تره.مثال بارزش برات گفتم.ng و evil.مطمئن باش اگه روزی مثلا کوجیما mgs رو نسازه بازی نابود میشه.نباید صنعت بازی که یه شخص میتونه به تنهایی یه بازیه ساده بسازه رو با صنعت اتومبیل قیاس کنیم که چندصدنفر مغز متفکر داره.مغز متفکر iw اون دو نفر بودن.البته شاید توی همین گروه مغز متفکر باشن ولی اون چیزی که من از تریلرها دیدم یه کپی از شاهکاره اون دونفر بود که به اسم cod میخوان عرضه کنن.

خلاقیت و هوش مگه فقط تو بازی انجام میشه ؟! من مثال دیگری هم برات اوردم مایکروسافت ! اونم نرم افزاره بیلگیتس دیگه نیست ! هیلو .......بانجی دیگه نیست !
NG از کجا معلومه که خراب میکنه ؟ مگه شماره 2 این بازی امتیازاتش خیلی بالا بوده؟ پس صبر کن اینم بیاد امتیازهاش را مقایسه کنیم !
یک نفر ممکنه یک ایده داشته باشه و اون یک دونه ایده ممکنه خیلی عالی باشه و میاد اون ایده را پیاده میکنه و به موقیت بزرگی میرسه ولی ممکنه دیگر ایده هاش دیگه زیاد جواب گو نباشه ! همون west و zampella هم ایده داشتن درست ولی قرار نیست از ایده های دیگه هم استفاده نکنند و با رفتنشون همون ایده باز وجود داره و سرجاش هست و با اومدن اشخاص جدید ممکنه چیزهای جدید هم اضافه بشه و چیز بهتری هم ساخته بشه .
id softwar هم یه زمانی fps را خلق کرد ولی قرار نیست که دیگران هم کارشون را بلد نباشن ! ویندوز هم یک ایده بود الان هرکسی تو مایکروسافت کار میکنه این ایده ها را یاد گرفته و اون ایده هایی هم که داره روی ویندوز پیاده میکنه و بهترش را هم میسازه . الان بیلگیتس نیست پس ویندوز 8 با این سر و صدا و امکانات چطور ساخته میشه ؟! بنز و فورد و .........هم همینطور .
منظور کلیم اینه که فکر نکن وقتی یه شخصی یه چیزی را خلق میکنه تا اخرت فقط اون شخص میتونه اون را عالی نگه داره ممکنه کسی بیاد روی کار از اون هم بهتر کارش را انجام بده . این چیزها که میگم همش نسبی هستند و منکر این نیستم west و zampella ادمهای بزرگی هستند و خیلی خوب کارشون را بلدند ولی قرار نیست با رفتنشون حتما بگیم که ip دیگه خراب شد رفت پی کارش !

تو خبر متن خبر مهمه با منبع نه عکس حالا مثلا عکس شترمرغ بود میخواستی چی بگی؟ What . شما هم خبر گذاشتید یک عکس از درختی چیزی بذارید . حالا بخاطر یک عکس دوربرندار اره قربونش

تصویر به کنار این نوشته چیه روش ؟
رئیس چرابغض میکنی حالا ؟
الان زنگ میزنم شرکت میگم یه 20 هزار تا خط دیالوگ اضافه کنن من و تو همینجوری حرف بزنیم خوبه
یعنی دقیقا غیر مستقیم اشاره میشه که دیالوگ های mw3 همینجوری فقط صحبته و ارزشی نداره ! اونوقت از کجا علم غیب داشتند ایشون ؟!
منظور نویسنده این تصویر چی بوده ؟مسخره کردن ؟ طنز ؟ نظر شخصی ؟ نظر علمی ؟

به همین خاطر میگم هر چیزی حد و حدودی داره !

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
حرفات درسته.مجابم کردی که اشتباه میکنم.ولی انصافا من از تریلرها چیزی ندیدم شاید واسه همین اینطور فکر میکنم.بازی به شدت کپی کاری شده.

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
992
نام
Hanzo Hasashi
بعضی ها دیگه شروع به یاوه گفتن نکنن خواهشا، این لامصب یه زمانی محبوب بود. درست؛ الان اَخ ـه. اما دیگه این تصویر چیه تو متن؟ هر خبری که از mw3 میاد باید کوبیده شه؟
پ.ن:بالا 25 ـی آره، خیلی خسته کننده

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
من فقط میخوام بدونم این دوستانی که انقدر با اطمینان mw3 رو ترول میکنن و میگن دیگه کپی و آشغال شده فردا پس فردا که بازی اومد اگر یه وقت خدایی نکرده متا و فروش بازی از bf3 بیشتر شد با چه رویی میخوان بیان تو سایت؟
حداقل یه جوری ترول کنید که یه راه برگشتی(فرار) براتون بمونه یه وقت دیدید اوضا اونجوری که شمل فک میکردین نشد...;)
در مورد دیالوگ ها هم باید بگم cod با mw-mw2 و bo ثابت کرده که دیالوگ های خیلی خوبی داره پس این اگه از اونها بهتر باشه عالی هست اگر هم در سطح همون ها باشه باز هم خیلی خوبه.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
من فقط میخوام بدونم این دوستانی که انقدر با اطمینان mw3 رو ترول میکنن و میگن دیگه کپی و آشغال شده فردا پس فردا که بازی اومد اگر یه وقت خدایی نکرده متا و فروش بازی از bf3 بیشتر شد با چه رویی میخوان بیان تو سایت؟
حداقل یه جوری ترول کنید که یه راه برگشتی(فرار) براتون بمونه یه وقت دیدید اوضا اونجوری که شمل فک میکردین نشد...;)
در مورد دیالوگ ها هم باید بگم cod با mw-mw2 و bo ثابت کرده که دیالوگ های خیلی خوبی داره پس این اگه از اونها بهتر باشه عالی هست اگر هم در سطح همون ها باشه باز هم خیلی خوبه.
شما هرچی دوس داری اسمش رو بزار.ترول یا هرچیزه دیگه ای..من میگم با چیزهایی که دیدم این بازی فقط یه کپی تمام عیار از شماره های قبلیه.حالا اگر اشتباه کرده باشم خیلی راحت میام میگم عجب بازیه خفنی بود من اشتباه کردم.خیالت جمع.

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
پیرو صحبتهای دوستان باید بگم که همونطور که میدونین یکی از مهمترین اصول خبرنگاری حفظ بی طرفی در نقل خبر هستش,چیزی که این دوست خبرنگارمون این بار با قرار دادن این عکس باز هم رعایت نکرده.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
این بازی همیشه داستان و دیالوگ های خیلی خوبی داشته. دوبله ی صدای کارکتر ها هم عالی بوده. من نمیدونم چرا اینقدر بعضیا زود قضاوت میکنن راجع به بازی. مطمئنن cod هم واسه ی این شماره سورپرایز هایی خواهد داشت. از نظر منم کار جالبی نبود که اون عکسو توی متن خبر گذاشتین دوست عزیز. مشخصه که با کنایه قصد تحقیر بازی رو داشتید اینو قبول کنید.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
دوستانی که به خاطر عکس دچار تب و لرز شدیدی شده بودن و فشارشون به 8 رسیده بود باید بگم تصویر مذکور عوش شد . :d باشد که همچین خبرنگارهایی در سایت نباشند .

در ضمن و متاسفانه برداشت غلط و منفی شما باعث شده که فکر کنید من اونو برای تحقیر گزاشته بودم .

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
من خیلی به دیالوگ های رد و بدل شده توی بازی های قبلی این سری توجه می کردم. در حالت کلی دوست داشتم زودتر کسی که حرف میزنه صحبتش رو تموم کنه برم ادامه بازی رو انجام بدم. این مربوط به BF:BC هم میشه. کلی بخوام بگم:
داستانشون و دیالوگشون نه این بازی نه BF3 برام مهم نیست. بخش داستانیشون همیشه یه تکرار بوده (هر دو) با شیوه مختلف روایت، دیالوگ هم که اصن لازم نداشته. والا!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر