Action figure & Model (لیست در پست اول)

Mmblack

کاربر سایت
May 12, 2014
37
pa9u5asu.jpg
epa7era7.jpg
5eradave.jpg
yba9equq.jpg
ezase9ev.jpg
3y2yzahe.jpg
6epedury.jpg

اينا فيگوراي منه! همشون هات تويز...نميدونم عكسا مياد يا نه ! اگه دوست داشتيد miladmonfared رو تو اينستا فالو كنيد بيشتر عكساي فيگوراي هم رو ببينيم! :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
بسیار عالی است دوست عزیز . با این که محصولات نسبتا تازه تر موجود در بازار ایران رو خریدید ولی خب اون هایی که خوب بودن رو خریدید .

متاسفانه بازار ایران خیلی حرفه ای نیست و ایکاش محصولات سایدشو رو هم میاورد . این طوری لوک اسکای واکر با دارت ویدر و بقیه کاراکتر ها کامل میشد.

پیشنهاد من اینه در صورت امکان این هارو هم بخرید چون خوب هستن

1.اسکارفیس

2.ترمیناتور

3.وولورین

4.بتمن دارک نایت رایزز

5.سلینا کایل (کاچی بهتر از هیچی باز لااقل سری دارک نایتت یک نموره کامل تر میشه )

نمی دونم پردیتور هم داره الان یا نه ولی اون هم می تونه فیگور خوبی باشه

- - -ویرایش - - -

سلام
اکشن فیگور آلبرت وسکر و نمسیس کجا ها میفروشن ؟ فروشگاه آنلاین یا مغازه اگر میشناسید بی زحمت معرفی کنید

نمسیس که کلا اون ور هم کمیابه چند تا STATUE ازش ساختن به یک فیگور پوزیبل 9 اینچی که الان HOLY GRAILE شده و پیداکردنش همون قدر سخت و جیب خالی کنه که بخوای فیگور هات تویز گادفادر رو پیدا کنی .

وسکر هم آنلاین نیست یکی از دوستان تو فروم داشتش که البته پوزیبل نبود و یک booklet (کپی چینی و قلابی مشابه از نظر ظاهری و از نظر جزئی کاملا خالی از ظرافت نسخه ی اصلی ) کامل از هات تویزشه (از دور ببینی فکر می کنی اریجه ولی نه بدنش تکون میخوره نه کیفیت اون رو تو اسلحه هاش داره و بر خلاف هات تویزش که چشماش روشن میشد این یکی معمولیه .)

یک مغازه تو پاساژ گیشا داشت آخرین بار ولی من 2 3 ماه پیش رفته بودم ممکنه الان نباشه دیگه

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
كلن گفتم.

اين فيگور ها تو چه رنج قيمتي ان؟؟

بستگی داره به فیگورش . اضافاتش . محبوبیتش بین مردم و ...

مثلا الان معمولی ترین فیگور های هات تویز 700 به پایین پیدا نمیشن . خوب هاش بین 900 تا 1 ملیون و 500 .

بعضی هاشونم که خیلی خوفن میرن سمت 2 ملیون .

ولی اگه شانس بیاری کالکتر قدیمی که دستش تو کار نباشه و فیگور های قدیمی هات تویز تو معازه ها مثل ترمینتاتور 380 تومنی یا بروس لی 280 ای رو با قیمت قدیم پیدا کنی (تعدادی از فیگور هایی که در سری قبلی محصولات گلوبال بوده دوباره آوردن ولی قیمت بیشتر شده , مثلا ایندیانا جونز 480 الان شده 900 یا اسکارفیس 500 که تموم هم نشده بوده یک هو قیمتش شد 900 یا کاپیتان آمریکای فرست آونجرز که خدایییش چیز خاصی نداشت اون موقع 500 تومن بود الان 750

کلا قیمتا خیلی بالانس داره . نمی تونی حدس بزنی مثلا سوپرمن مرد پولادین بیاد ایران چقدر میشه . چون تو قیمت گذاری نه به کمیاب بودن فیگور توجه می کنن نه نسبت دلار به تومن درست رعایت میشه نه حجم فیگور ها معیاره باید میدانی بری ببینی اونی که می خوای اومده یا نه و قیمتش چنده . مغازه هم برو اسکان و پاسداران . چون لگو تندیس اش یک ویترین سوراخ موشی گذاشته چپونده تو اصلا زیبایی نداره ولی اون یکی ها لااقل یک جای نسبتا مناسب گذاشته ان به چشم میان

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
دوستان کلیه هم برای خرید فیگور قبول میکنن ؟
:)
بابا یکم دیگه پیش برم به نظرم باید تا 60 سالگی زن رو بیخیال بشم از بس که همه چی میخوام :)
فعلا" من تو کف 3 تا اکشن فیگور هستم
1 کریتوس 2- دلاست آف آس 4- دانته

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
دوستان کلیه هم برای خرید فیگور قبول میکنن ؟
:)
بابا یکم دیگه پیش برم به نظرم باید تا 60 سالگی زن رو بیخیال بشم از بس که همه چی میخوام :)
فعلا" من تو کف 3 تا اکشن فیگور هستم
1 کریتوس 2- دلاست آف آس 4- دانته

lاون مجسمه لست آو آس رو که رو پک کالکتورشه میگید ؟ آره خیلی خوبه البته من الان دیگه اون رو نمی خوام . یک شرکت لیمیتد که فیگورهای مثل هات تویز تو همون ابعاد تولید میکنه به اسم iminime جوئل و الی داده بیرون که نمیشه به راحتی پیداش کرد ولی عالین .

کریتوس که تو کف موندن نداره داش تو ایران مثل مور و ملخ کریتوس و اتزیو ریخته . دانته سخته . کلا سری پلی آرتز تو ایران نیست اگه بود من خودم سری متال گیرش (به خصوص سولیدوس ) رو بدجور دوست دارم

حاجی برو دعا کن یک زن فلیپینی چیزی گیرت بیفته من این کالکتور ژاپنی فلیپینی ها رو تو فیس بوق و اینستا میبینم کف می کنم زنه هم اهل این چیزاست طرف رو به خرید بیشتر این ها ترغیب می کنه تازه واسه کادو هم از این ها می خره

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
نمسیس که کلا اون ور هم کمیابه چند تا STATUE ازش ساختن به یک فیگور پوزیبل 9 اینچی که الان HOLY GRAILE شده و پیداکردنش همون قدر سخت و جیب خالی کنه که بخوای فیگور هات تویز گادفادر رو پیدا کنی .

وسکر هم آنلاین نیست یکی از دوستان تو فروم داشتش که البته پوزیبل نبود و یک booklet (کپی چینی و قلابی مشابه از نظر ظاهری و از نظر جزئی کاملا خالی از ظرافت نسخه ی اصلی ) کامل از هات تویزشه (از دور ببینی فکر می کنی اریجه ولی نه بدنش تکون میخوره نه کیفیت اون رو تو اسلحه هاش داره و بر خلاف هات تویزش که چشماش روشن میشد این یکی معمولیه .)

یک مغازه تو پاساژ گیشا داشت آخرین بار ولی من 2 3 ماه پیش رفته بودم ممکنه الان نباشه دیگه
وسکر رو من دیده بودم تو سایت لگو زده بود هات تویزش رو داره ولی هم لگو تندیس و هم پارسه رو رفتم دیدم هیچ کدوم نداشتن
برای یکی خواستم بخرم عشق رزیدنت اویله به خصوص نمسیس ، هر چی گشتم پیدا نکردم فکر کنم باید چیز دیگه ای بگیرم. ممنون واسه جواب

Mmblack

کاربر سایت
May 12, 2014
37
از کجا می تونم فیگور کامل BATMAN ARMORY و خود BATMAN و ALFRED رو گیر بیارم !

من خودم به يكي از اشنايانم سفارش دادم برام بياره!٦٢٩ دلار! كه الفرد و بروس وين رو هم همراه داره! پك armory تنها و الفرد و armory هم هست! خوبيش اينه كه فيگور بت من كامل هم داخلش موجوده! متاسفانه فعلا تو ايران موجود نيست! خارج هم تا چند وقت پيش فروش ميكرد و در بازار موجود نبود! البته فك كنم چون از يه head artist منحصر به فرد مخصوص سر آلفرد استفاده كردند تعداد محدودي باشه!

Sent from my iPhone using Tapatalk

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
از کجا می تونم فیگور کامل BATMAN ARMORY و خود BATMAN و ALFRED رو گیر بیارم !

فعلا که وارد بازار نشده . بشه هم به احتمال زیاد 6 ماه بعدش تو ایران می تونی پیداش کنی ولی با قیمت فضایی (2 ملیون پایین تر نمیشه ) .

الان شما نگران آرموری هستی ؟ نکنه جوکر و بین و بقیه رو داری که فقط این مونده ؟؟

M.O

کاربر سایت
Sep 14, 2013
74
نام
محمد
فعلا که وارد بازار نشده . بشه هم به احتمال زیاد 6 ماه بعدش تو ایران می تونی پیداش کنی ولی با قیمت فضایی (2 ملیون پایین تر نمیشه ) .

الان شما نگران آرموری هستی ؟ نکنه جوکر و بین و بقیه رو داری که فقط این مونده ؟؟
جوکر ش رو دارم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر