Action figure & Model (لیست در پست اول)

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
میگم دوستان یک سایت معتبر و خوب میشه برای خرید فیگور بگید که توی امریکا هم بتونه بفرسته؟؟؟
اگه منظورتون این هست که به آمریکا بفرسته خوب بهترین سایت ها همون آمازون و Ebay هست دیگه

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
:-$

14954-1.jpg
normal_scorpionsubzerofront.jpg
%5CAUTOIMAGES%5CNC44770lg.jpg

---------- نوشته در 01:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:24 PM ارسال شده بود ----------

ماله خودم نیست ولی نسبتا خوب هستند

Lonebird

کاربر سایت
Dec 24, 2011
21
دوستان اين play-asia به ايران هم ميفرسته؟بهترين راه خريد مالزيه

بله دوست عزیز ، راحت ترین راه متوجه شدنش هم اینه که یه ایتم رو به سبد خرید اضافه و برای پرداخت اقدام کنید ، و بعد از انتخاب کشور مقصد ( که ایران هم توی لیست بود) میزان کرایه و نوع ارسال و دیگر چیزها

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
دوست عزیز heyfenoon این هنوز وارد بازار نشده شما خودت کالکشن شخصیت هارو داری ؟ داری با همین اندازه 30 سانت به ما بگو ما جوکر و دو چهره رو نیازمندیم اگه میدونی از کجا میشه پیداش کرد به ما بگو

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
دوست عزیز heyfenoon این هنوز وارد بازار نشده شما خودت کالکشن شخصیت هارو داری ؟ داری با همین اندازه 30 سانت به ما بگو ما جوکر و دو چهره رو نیازمندیم اگه میدونی از کجا میشه پیداش کرد به ما بگو

همه ی شخصیت هارو ندارم جوکر هم متاسفانه ندارم شخصیت هایی مثل جوکر چون قیمتش بالاس تو ایران کم پیدا میشه ولی من هر چی دارم از توپخونه خریدم

شما میدونی این کی عرضه میشه؟؟؟

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
همه ی شخصیت هارو ندارم جوکر هم متاسفانه ندارم شخصیت هایی مثل جوکر چون قیمتش بالاس تو ایران کم پیدا میشه ولی من هر چی دارم از توپخونه خریدم

شما میدونی این کی عرضه میشه؟؟؟

دقیق نمیدونم فکر کنم میفته واسه تابستون چون هات تویز کمپانی سازنده تو دستور کار 12 10 تا فیگ.ر داره هنوز نداده بیاد هم من فکر نکنم ایران بیاد توی ایران هم پیدا شه با این قیمت های فضایی که واسه فقط یه اسپایدرمن راغارت و یک بروس لی که اونور هم رو دست فروشنده ها باد کرده می گیرن احتمالا میوفته 700 800

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر