action figure های فوق العاده ی uncharted

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
درود

a04zacgnraiepgyymvn.jpg

تمامی اسباب بازیهای به درد نخور uncharted را دور بیاندازید! در Comic-Con سونی برای شما سورپرایز ویژه ای دارد.
سه اکشن فیگور Nathan Drake در San Diego به نمایش گذاشته میشود,کمپانی Mezco تلاش قابل ملاحظه ای برای طراحی دوباره این اکشن فیگور
مطابق با کاور اصلی بازی به خرج داده است,همچنین اکشن فیگور دیگری از سوی Square Enix برای این شخصیت طراحی شده است.
همانطور که جزییات در عکس ها مشاهده میشود قطعه طراحی شده توسط Mezco برروی شن ایستاده و فیگور دیگر از سوی Square Enix اکشن فیگور دیگر می باشد.

ac7rrobewehf2cyb7lh.jpg
oe77q9um85bt4l96vtzq.jpg

k1gyljlyc678ald1kjc.jpg
lrwuv8c4pg9i8ug3jcm9.jpg

urs7jibz830n5fwgu09.jpg
px38ym5tl7squxlmajcw.jpg

همچنین طبق گفته های playstation blog علاوه بر این فیگور ها تعدادی رمان و comic با مزمون uncharted و شخصیت های آن طی این مراسم رو نمایی می شود.

7x98ffbad76kvi3mj2o9.jpg

منبع

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
کیفیتشون و طراحی به جزئیات اکشن فیگورا خوبه ولی طرح Mezco به نظرم یخورده بچه گونست.صورت کرکتر هم طوی هیچکدوم خوب کار نشده.:d
ولی واسه اینکاره ها چیزه خوبیه.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,764
نام
مراد حلیمی
عزیز کجای تیتر منبع نوشته "فوق العاده"؟؟؟فقط نوشته اکشن فیگورهای انچارتد........ .

تازه این قیافه ناتان تو اونی که روی تپس فشنگه ولی تو اونی که داره مستقیم ما رو نیگا می کنه شدیدا ضایع هستش اصلا قشنگ ساخته نشده..... .
.
.
.

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
عزیز کجای تیتر منبع نوشته "فوق العاده"؟؟؟فقط نوشته اکشن فیگورهای انچارتد........ .
.
.
.

نه که من یکم فن هستم دل دیگه نمیشه کاریش کرد فوق العاده رو خودم اضافه کردم!!!
الان مشکلت همینه؟بگم ادیتش کنن؟!

There Are Uncharted Action Figures (and One of Them Looks Awesome)

شگفت انگیز چطوره؟یا میخوای بنویسم اکشن فیگورهای مایه‌ هیبت‌ یا حرمت‌، پر از ترس‌ و بیم‌، حاكی‌ از ترس‌، ناشی‌ از بیم‌، وحشت‌ اور، ترس‌ اور؟!

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
یاده اون برنامه عروسکی کلیله و دمنه که شبکه 2 میداد افتادم :D
والا اینا شبیه همه چی هستند غیر از "اکشن فیگور فوق العاده" .......... :D
صورتش تو این عکس:
k1gyljlyc678ald1kjc.jpg
عین تاپاله ای میمونه که خر جفتکش کرده :))

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
وقتی خود سازنده ها صورت نیت رو طوری طراحی میکنن که هیچ شباهتی نسبت به نسخه های قبلی نداره دیگه ازینا چه انتظاری میشه داشت

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
چرا اینو شبیه جزامی ها درستش کردن !:-&
البته به قول یکی از بچه ها حتما تا 4 ماه دیگه مشکلاتش برطرف میشه , درستش می کنند !
قضیه همون صندوقچه گنج :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر