Multi Platform A Plague Tale: Requiem

سازنده
Asobo Studio
تاریخ انتشار
October 14, 2022
ناشر
Focus Interactive
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
  4. Nintendo Switch
https___news.xbox.com_en-us_wp-content_uploads_sites_2_2021_06_Static-A-Plague-Tale_Requiem_Ar...jpg

Genres/[Action Adventure]
Platforms/[Nintendo Switch, Microsoft Windows, Xbox Series X and Series S, PlayStation 5]
Developer/[Asobo Studio]
Publisher/[Focus Home Interactive]
Release Date/[2022]

ادامه عنوان A Plague Tale: Innocence با عنوان A Plague Tale: Requiem در کنفرانس E3 شرکت مایکروسافت معرفی شد . دوباره قرار در این نسخه در نقش Amicia و Hugo به بازی بپردازیم . به لطف نسل بعدی بودن بازی سازنده ها بازی قول رودخانه ای بزرگ از موش های طائون زده را داده اند.
اطلاعات بیشتر به زودی ....

[تریلر]

[تصاویر]

https___pbs.twimg.com_media_E31Po90XEAEdl9h.jpg_orig.jpg https___pbs.twimg.com_media_E31Pq6mX0AQcPbg.jpg_orig.jpg https___pbs.twimg.com_media_E31PsdXXIAIAee_.jpg_orig.jpg https___pbs.twimg.com_media_E31PtNtXIAYFC7G.jpg_orig.jpg https___pbs.twimg.com_media_E32GSNFWEAYU9Ta.jpg_orig.jpg

آخرین ویرایش:

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,680
نام
milad
سیستم مورد نیاز بازی :

من 3060 ti خریدم فکر میکردم 4 5 سال کار بده با این روند فکر نکنم 2 سال بیشتر دووم بیاره
اخه واسه فول اچ دی و اولترا 3070
احتمالا با یه ابر گرافیک طرفیم

• Like
  • Sad
Reactions: Taha75 and PsychoX

PsychoX

کاربر سایت
Oct 28, 2018
784
من 3060 ti خریدم فکر میکردم 4 5 سال کار بده با این روند فکر نکنم 2 سال بیشتر دووم بیاره
اخه واسه فول اچ دی و اولترا 3070
احتمالا با یه ابر گرافیک طرفیم
احتمال داره با raytracing باشه اینجوری منطقی تره!

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,680
نام
milad
احتمال داره با raytracing باشه اینجوری منطقی تره!
اصلا بازم بنظرم سیستم مورد نیازش با raytracing هم غیر منطقیه بازی horizon forbidden west با اون گرافیک شاهکارش داره روی یه کنسول در حد کارت 3050 ( حالاکمی بهتر ) با رزولیشن 4k اجرا میشه
مشخصه به بهینه سازی زیاد اهمیت ندادن

• Like
Reactions: Taha75

PsychoX

کاربر سایت
Oct 28, 2018
784
اصلا بازم بنظرم سیستم مورد نیازش با raytracing هم غیر منطقیه بازی horizon forbidden west با اون گرافیک شاهکارش داره روی یه کنسول در حد کارت 3050 ( حالاکمی بهتر ) با رزولیشن 4k اجرا میشه
مشخصه به بهینه سازی زیاد اهمیت ندادن
بحث سر ریتریسنگه. سایبرپانک 1080p rt ultra با 3070 رو 40-50 فریمه در حالی که روی 1080P ultra بدون rt تقریبا دو برابر فریم میده (80-90). لعنتی الکی نیس خیلی افت fps داره.
حالا بازی بیاد شاید شانس ما واقعا بهینه نباشه x_x

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,680
نام
milad
بحث سر ریتریسنگه. سایبرپانک 1080p rt ultra با 3070 رو 40-50 فریمه در حالی که روی 1080P ultra بدون rt تقریبا دو برابر فریم میده (80-90). لعنتی الکی نیس خیلی افت fps داره.
حالا بازی بیاد شاید شانس ما واقعا بهینه نباشه x_x
باز اگه گرافیکش واقعا رفته باشه بالا و رهگیری پرتو هم نور پردازی بازی رو به بهترین شکل تغییر بده شاید بشه توجیه کرد این سیستم رو
شاید هم مثل بعضی از سیستم های پیشنهادی بلوف باشه

• Like
Reactions: Taha75 and PsychoX

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,375
باز اگه گرافیکش واقعا رفته باشه بالا و رهگیری پرتو هم نور پردازی بازی رو به بهترین شکل تغییر بده شاید بشه توجیه کرد این سیستم رو
شاید هم مثل بعضی از سیستم های پیشنهادی بلوف باشه
همون بلوفه
این بازی فوقش با 1060 باید اجرا بشه :))

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,151
حدود سه ساعتی بازی کردم. تا اینجا که بازی عالی و فراتر از انتظاراتم بوده. مخصوصا از نظر داستانی شروع خیلی خوبی داشت و اون رابطه و داینامیک بین امیسیا و هوگو خیلی جالب و بهتر از نسخه اول هست. لوکیشن ها و‌ جهان بازی جزئیات خیلی خوبی داره و کلا اتمسفر و ارت دایرکشن بازی مثل نسخه اول عالی هست. گیم پلی هم تا اینجا که بازی کردم پیشرفت های خوبی داشته و‌ از همون اول بازی این پیشرفت ها خودش رو‌‌ نشون میده و کلا اختیارات و انتخاب های بیشتری برای مواجه با دشمن ها به پلیر میده. استفاده از ایتم ها و ابزارها و کرفت کردن خیلی سریعتر و راحتتر از نسخه اول هست. سیستم اپگرید اسکیل ها هم جالبه.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,375
دوستان کسی بازی رو گرفته؟
گویا روی کنسول ها وضعیت یه چیزی مثل فاجعه ست.
لطفا یکی بگه روی PC چطوره؟ انگار باید منتظر آپدیتا باشیم و عجله نکنیم

• Wow

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
بازی شدید سنگینه شدید. کارت سری 10 دارید کلا فاتحه بخونید براش! کارتهای سری 30 انویدیا و 6000 AMD هم زیرش زاییدن.:D من با 6700XT و رایزن 5600X روی 1440p تنظیمات هم Medium - High فریم بین 40 و 50 هست در صورتیکه با همین تنظیمات همه بازیها رو راحت 70-80 فریم یا حتی بیشتر میتونم بازی کنم. با 1070 و 1080 فکر کنم روی 1080p و تنظیمات Low فریم بتونه گاهی اوقات به 60 برسه.

آخرین ویرایش:

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,674
نام
طاها
بازی شدید سنگینه شدید. کارت سری 10 دارید کلا فاتحه بخونید براش! کارتهای سری 30 انویدیا و 6000 AMD هم زیرش زاییدن.:D من با 6700XT و رایزن 5600X روی 1440p تنظیمات هم Medium - High فریم بین 40 و 50 هست در صورتیکه با همین تنظیمات همه بازیها رو راحت 70-80 فریم یا حتی بیشتر میتونم بازی کنم. با 1070 و 1080 فکر کنم روی 1080p و تنظیمات Low فریم بتونه گاهی اوقات به 60 برسه.
الفاتحه

با 1080TI و رم 48 چند فریم می گیرم ؟ تنظیمات روی مدیوم

آخرین ویرایش:

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,674
نام
طاها
من دارم نسخه 50 گیگی Razor1911 می گیرم . مشکلی که نداره ؟ معتبره ؟

در آینده آپدیت بیاد روش نصب می شود !!!!!؟؟؟؟؟؟

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,159
رو کنسول خیلی خوب اجرا میشه ، 40 فریم فیکس ، ویژوال زیبا ، تکنولوژی آپ اسکیلشون نمیدونم چیه ولی تصویر خیلی نزدیکه به فورکی
من که دارم لذت میبرم

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,375
رو کنسول خیلی خوب اجرا میشه ، 40 فریم فیکس ، ویژوال زیبا ، تکنولوژی آپ اسکیلشون نمیدونم چیه ولی تصویر خیلی نزدیکه به فورکی
من که دارم لذت میبرم
پس این نامرد چرا گفت فاجعه اس ما رو ترسوند :)) :D
ببینیم روی PC چطور اجرا میشه.
@Taha75 معمولا زود بازی ها رو دانلود میکنی. اینو نمیخوای بگیری؟:D

• Cool

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر