بحث و تبادل نظر در مورد سری The Elder Scrolls

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
این Akavir چه ستینگ تر و تمیزی برای یه شماره TES داره :D نژاد ها و معماری به کار گرفته شده توی ساخت و ساز بی نظیره :D
کلا این تم سامورایی و کاتانا و ایناشون چیزه جالبیه :D از نظر نژادی هم خیلی یونیک در آوردن.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
آقا دست همگیتون درد نکنه، بسی لذت بردم، واقعا خسته نباشید
آره انصافا نژادها و تاریخچه فوق العاده ای داره این آکاویری، قشنگ میشه یه نسخه کامل رو به جزییات و اتفاقات و نژادهای این سرزمین اختصاص داد.
راجب تایبر سپتیم(تالس) هم مطلب واقعا عالی بود، چقدر دنیای بازی و کرکترهاش غنی هستن، ممنون واقعا بابت جمع آوری مطالب.

hl-gamer

کاربر سایت
Jan 22, 2013
110
خسته نباشین. آقا این tiber septim چقدر پست بوده همه دوستاشو برای رسیدن به قدرت کشت. چقدر ناجور ییزمیر رو کشت! بعد هم مردم به مقام خدایی رسوندنش.
در مورد این کتیبه نومیدیوم بیشتر توضیح میدی؟ مثلا طرز کارش چجوری بوده؟
قضیه شهر پرنده Umbriel (اومبریل) چی بوده؟ میشه بیشتر توضیح بدین؟
ممنون

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خسته نباشین. آقا این tiber septim چقدر پست بوده همه دوستاشو برای رسیدن به قدرت کشت. چقدر ناجور ییزمیر رو کشت! بعد هم مردم به مقام خدایی رسوندنش.
ممنون
شهر پرنده دو تا کتاب داره به اسم The infernal city .هر کدوم دویست صفحه اینا هست.اگه انگلیسی‌ مناسبی دارین حتما مطالعه کنین Lore خوبی‌ میده.

• Like
Reactions: hl-gamer

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
نمیدونم از دوستان کسی‌ با پروژه Skywind آشنایی داره یا نه،اما به طور خلاصه یه پروژه‌ای هست که یه تیم حرفه‌ای داره The Elder scrolls III: Morrowind رو تو انجین اسکایریم پیاده سازی می‌کنه.در واقع یه بازسازی کامل هست با کلی‌ Overhaul و امکانات جدید و گرافیک نسل بعدی.

این پروژه مدت زیادی بود که تو نسخه آلفا قرار داشت،ولی‌ چند ماهی‌ هست که تیم سازندش شدیدا فعال شدن و اکثر کار‌های گرافیکی بازی رو انجام دادن.بازی از نسخه آلفا وارد نسخه Early beta شده و کاملا قابل بازی هست.سیستم‌Questها و صداگذاری مونده که با تکمیل شدنش می‌تونیم کم کم امیدوار به عرضه باشیم.
سبک بازی هم حدوداً مثل اسکایریم هست که برای گیمر‌های مدرن قابل لمس تر باشه.

بازی هم کاملا رایگان هست و در اول صرفاً یه Fan project بلند پروازانه بوده که بعد‌ها با اضافه شدن اعضای جدید به تیم, شکل جدی به خودش میگیره.

همه قسمت هاش هم توسط خود Bethesda تایید شده.:D یه دسترسی کوتاه بهش داشتم و از چیزی که تجربه کردم می‌شه گفت که با یه TES واقعی‌ سر و کار داریم،تیم واقعا حرفه‌ای هست و همه هم طرفدار‌های قدیمی‌ و واقعی‌ سری هستن.از همین الان می‌شه از کیفیت ساخت مطمئن شد.
فعلا زمان عرضه مشخص نیست اما با توجه به اطلاعات انحصاری (:D)،امیدوارم کارش تا late 2016 یا 2017 آماده بشه.من شخصاً از وقتی‌ فهمیدم دوباره کارش به صورت جدی ادامه پیدا می‌کنه و دنبال افراد جدید برا تیم هستن, تبدیل شده به مورد انتظار‌ترین بازی چند سال آیندم.:D اصلا فکر دربارش فکر کردن هم خوشحال می‌کنه آدمو.:D

اینم یه تریلر ازش که به عنوانی یه Developer آپدیت هست و مراحل ساخت رو توضیح دادن با یه سری Footage از گیمپلی و گرافیک: Skywind is coming to Nexus Mods - Network news and announcements
===================================
علاوه بر این مطلب, مقاله هم آپدیت شد دوباره.:D کم کم داریم از دوران "خیلی‌ خیلی‌ باستان" وارد دوران "خیلی‌ باستان" تو Timeline سری میشیم.:D کم کم به Timeline خود بازی‌ها برسیم فکر کنم.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
ممنون
نومیدیوم وسیله هست. میرسیم بهش :D
شهر هم هنوز جدا کسی چیزی واسش ننوشته. اما یه توضیح یه پاراگرافی تو قسمت امپراطوری Mede که هنوز نذاشتیم، هست ازش

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
Tiber Septim خدا نیست ؟
Armor of Tiber Septim
در بخش Trivia گفته شده نیاز به خون یکی از خدایان هست که از خون موجود روی زره Tiber Septim استفاده می کنند البته من Oblivion رو بازی نکردم.

نمیشه گفت خداس. خونش از خون اژدهاس و قدرت داره. همونطوری که از Ysmir و خونش استفاده کردن جای خون لرکان. اما Ysmir خدا نبود.
تو قسمت های بعد هم هروقت با 8 تا خدای اصلی ارتباط برقرار شده هیچ وقت نگفتن 9 خدا و همون 8 خدا رو گفتن. این یعنی خدا نشده و فقط دید مردم بوده که مقدسش کردن

• Like
Reactions: farhoodnss

dragonslayer

کاربر سایت
Jul 22, 2012
534
نام
محمدرضا
بالاخره وقت پیدا کردم و تونستم اکثر مطالب رو بخونم ، قبلا برای هدف کار ازتون تشکر کرده بودم و بهتون خسته نباشید گفته بودم ، ولی حالا که مطالب رو خوندم لازم میدونم این بار برای کیفیت بالای کار ازتون تشکر کنم .

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
مقاله آپدیت شد.(The Elder Scrolls Library {Wiki})این بار یکی‌ از دوستان (http://forum.bazicenter.com/members/14591/) لطف کرد و بهمون تو نوشتن مقاله کمک خیلی‌ زیادی کرد و تونستیم چند تا مقاله رو باهم آماده کنیم که اونا هم خیلی‌ زود قرار میگیرن. اگه از دوستان کس دیگه‌ای علاقه به کمک کردن تو پروژه داشت با آغوش باز پذیرا هستیم که خیلی‌ باعث سرعت بخشیدن به برنامه‌ها می‌شه:D.

در ضمن بعد از پیشرفت و یا به پایان رساندن این پروژه قصد دارم یه مقاله هم در مورد تاریخ و سرگذشت استودیو و تاریخ فنی TES قرار بدم و یه معرفی‌ هم در مورد منابع‌ مقالات بکنم(البته اون تکی‌ هست.:D)، که در واقع بعد از داستان و خود بازی یه نگاهی‌ هم به کسایی‌ که بازی هارو ساختن و تاریخ استودیو داشته باشیم.:D

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
سلام یه همه طرفداران سری TES :D.
دوستان با توجه به نزدیک شدن به E3 و احتمال رونمایی نسخه بعدی ( 1 درصده ولی خب به اندازه همون یک درصد هم امیدواریم بالاخره :D) در صورت رونمایی دوست دارین استودیو معظم بتسدا بازی رو در چه منطقه و زمانی بسازه؟
من خودم خیلی با این آکاویر و نژادهاش حال کردم، دوست دارم یه بازی از اون منطقه و دوران بسازن :)

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام یه همه طرفداران سری TES :D.
دوستان با توجه به نزدیک شدن به E3 و احتمال رونمایی نسخه بعدی ( 1 درصده ولی خب به اندازه همون یک درصد هم امیدواریم بالاخره :D) در صورت رونمایی دوست دارین استودیو معظم بتسدا بازی رو در چه منطقه و زمانی بسازه؟
من خودم خیلی با این آکاویر و نژادهاش حال کردم، دوست دارم یه بازی از اون منطقه و دوران بسازن :)
اگر اتفاقاتش رو به زمان گذشته ببرن من هم Akavir رو خیلی‌ دوست دارم.:D
اما سری همیشه رو به جلو حرکت کرده،هیچوقت بازی‌ای نداشتیم که از نظر زمانی‌ قبل تر از نسخه قبل از خودش اتفاق بیفته. اگه بازم بخوان همون کار رو بکنن،در حال حاضر Akavir ویران شده دیگه.:D یه سری از نژاد هاش منقرض شدن و اون عظمت گذشته رو نداره.البته توش می‌شه یه چیزی مثل Shadow of mordor در آورد.:D
با حفظ سیستم RPG و Exploration بازی به نظرم Summerset isle می‌تونه جالب‌ترین قسمت باشه.:D یجورایی مرموز‌ترین منطقه تامریل هست و کسی‌ خبر نداره توش چی‌ میگذره،حیات وحش خیلی‌ جالبی‌ هم داره.:D جدا از اون،Valenwood هم جای بسیار خوبی‌ هست،شهر‌هایی‌ که در جنگل ساخته شدن و بازم یه طبیعت بکر و زیبا.Valenwoodدقیقا شبیه شهر‌های الفی Lord of the rings هست.:D

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
اگر اتفاقاتش رو به زمان گذشته ببرن من هم Akavir رو خیلی‌ دوست دارم.:D
اما سری همیشه رو به جلو حرکت کرده،هیچوقت بازی‌ای نداشتیم که از نظر زمانی‌ قبل تر از نسخه قبل از خودش اتفاق بیفته. اگه بازم بخوان همون کار رو بکنن،در حال حاضر Akavir ویران شده دیگه.:D یه سری از نژاد هاش منقرض شدن و اون عظمت گذشته رو نداره.البته توش می‌شه یه چیزی مثل Shadow of mordor در آورد.:D
با حفظ سیستم RPG و Exploration بازی به نظرم Summerset isle می‌تونه جالب‌ترین قسمت باشه.:D یجورایی مرموز‌ترین منطقه تامریل هست و کسی‌ خبر نداره توش چی‌ میگذره،حیات وحش خیلی‌ جالبی‌ هم داره.:D جدا از اون،Valenwood هم جای بسیار خوبی‌ هست،شهر‌هایی‌ که در جنگل ساخته شدن و بازم یه طبیعت بکر و زیبا.Valenwoodدقیقا شبیه شهر‌های الفی Lord of the rings هست.:D
آخ گفتی summerest isle واقعا خوبه، کلا الان که دارم نگاه میکنم میبینم چقدر بازی میتونن توی این سری بسازن :D . یعنی به هیچ وجه کم نمیارنااا:D.
ولی آکاویر رو به قول تو بعید میدونم به عنوان یه نسخه اصلی ازش بازی بسازن چون زمانش گذشته، ولی جدا میشه روش مانور داد، همین الان ایده داره توی ذهن من موج میزنه ببین دیگه خود بتسدا بخواد بسازه چی تزش درمیاره:D

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
آکاویری خیلی خوبه ولی فکر میکنم نگهش دارن برای زمانایی که سورپرایز و مشکل بخوان :d
من خودم دوست دارم سیردیل باشه دوباره. ولی یه امیدی هم هست که این دفعه بتونن بیشتر از منظقه رو بذارن تو بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر