Armored Warfare [ پست اول خوانده شود ]

درود به همه دوستان
در این تاپیک قصد دارم بازی Armored Warfare را معرفی کنم.
و همچنین دوستان عزیز گیمر و علاقه مند به این سبک بازی می توانند در این تاپیک به تبادل نظر بپردازند.

qrr_armoredwarfare_logomaster.jpg

وبسایت رسمی این بازی:

Armored Warfare - Official

ویکیپدیا Armored Warfare:

Armored Warfare Wiki

آدرس تیم اسپیک رسمی این بازی (بدون نیاز به پسورد و رایگان):

ts.armoredwarfare.eu
جهت دانلود این بازی به لینک زیر مراجعه کنید: (بهتر است سرور EU که همان اروپا است رو برای بازی انتخاب نمایند چون بیشتر پلیرهای این بازی در سرور EU بازی میکنند )

Download Client

==================================================
جوایز فعال حاضر در بازی:

توضیحات آخرین آپدیت در بازی:

بعد از دانلود کلاینک این بازی شما می توانید نوع کیفیت بازی که HD و SD می باشد رو انتخاب و شروع به دانلود نمایید (تقریباحجم کیفیت HD 20 gb و SD 10 gb)

نکته
: دوستان توجه کنند که اگر شما کیفیت SD رو دانلود کردید و قصد تبدیل به کیفیت HD داشتید حتما از بازی بکاپ گرفته و یا زمانی رو برای دانلود HD اتنخاب نمایید که هیچ آپدیتی در آن زمان منتشر نمی شود وگرنه هر چقدر که دانلود کردید پاک و از اول شروع به دانلود HD می کند.

در ابتدا توضیح مختصری درباره ی این بازی:

این بازی در سبک همان world of tanks میباشد با این تفاوت که در این بازی تانکها مدرن و امروزی هستند و همچنین این بازی مانند World of Tanks کاملا رایگان است.
و کسانی که علاقه دارن در بازی زود پیشرفت کنند می توانند گلد خریداری یا تانک پریمیوم تهیه کنند.

--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--
تصاویر این بازی:

تنظیمات گرافیکی:

--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--

تریلر های این بازی:

*به دلیل اینکه سایت آپارات کیفیت ویدپو رو کاهش میدهد که من در جای دیگه برای دوستان آپلود کردم که لینک هر تریلر در زیر آن قرار دارد*

جهت دیدن تریلر ها به صورت آنلاین می توانند به کانال ما در آپارات مراجعه کنند:

آپارت

تریلر اول مربوط به معرفی بازی و گیم پلی و همچنین کلاس تانکها و آپگرید تانکها و Base می باشد:

[video=aparat;T5nIV][/video]

دانلود تریلر بالا به صورت جداگانه و با کیفیت 1080p

تریلر دوم مربوط به تانکهای Tier 9 و همچنین گیم پلی این بازی:

دانلود تریلر گیم پلی Tier 9 با کیفیت 1080p

** دوست خوبم Pattoneer (مهدی) ویدئو زیبایی از تانک ذولفقار ایران آماده کرده که من برای بقیه دوستان در اینجا قرار دادم، جهت مشاهده و دانلود به یکی از دو لینک زیر مراجعه نمایید **
ذولفقار
یا
نمایش آنلاین در آپارات

جهت آموزش و توضیحات بیشتر به پست دوم مراجعه نمایید

دوستان تازه وارد به این بازی می توانند نام کابری خود را در این تاپیک نوشته تا بقیه پلیرهای ایرانی این بازی شما رو add کنند و همچنین می توانین سوالات خود را در این تاپیک مطرح نمایید.

این پست در آینده ویرایش و تکمیل تر خواهد شد....

آخرین ویرایش:

D4Ni3L

کاربر سایت
Jul 9, 2014
213
جایه دیگه سراغ ندارید واسه دانلود؟ لانچر اصلی تورنته زیاد اپلود مصرف میکنه نت منم اپلودش خیلی بالاست

با سلام

شما میتونید سرعت آپلود لانچر بازیو محدود کنید ..
کافیه در Setting تیک گزینه
Limit Upload Speed را گذاشته و عدد 1 را وارد نمایید ..
به این طریق سرعت آپلود شما محدود شده و به 1 KB بر ثانیه میرسد ..
------------------------------------------------------------------------------------
توضیحات دقیق :

*- لانچر بازی را اجرا کنید

*- مطابق تصویر زیر (کادر شماره 1) بر روی My.com که در گوشه بالا سمت چپ می باشد کلیک کنید و گزینه Setting را انتخاب کنید

*- در ادامه طبق تصویر عمل کرده (کادر شماره 2) و تیک گزینه "Limit Upload Speed" را گذاشته و عدد 1 را در کادر جلو آن وارد کنید ..
به این صورت، سرعت آپلود شما محدود به 1 کیلو بایت بر ثانیه خواهد شد ..

i0nngxv67wkep5opyo9o.jpg

نکته: تیک گزینه های Limit Download .. و Limit Maximum .. را نگذارید زیرا این گزینه ها سرعت دانلود شما و تعداد کانکت ها (Seeds) یی که میتوانید بگیرید را محدود میکنند ..

---------------------------------------
این آموزش نیز به بخش آموزش ها در پست دوم اضافه خواهد شد ..
با تشکر

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
با سلام

شما میتونید سرعت آپلود لانچر بازیو محدود کنید ..
کافیه در Setting تیک گزینه
Limit Upload Speed را گذاشته و عدد 1 را وارد نمایید ..
به این طریق سرعت آپلود شما محدود شده و به 1 KB بر ثانیه میرسد ..
------------------------------------------------------------------------------------
توضیحات دقیق :

*- لانچر بازی را اجرا کنید

*- مطابق تصویر زیر (کادر شماره 1) بر روی My.com که در گوشه بالا سمت چپ می باشد کلیک کنید و گزینه Setting را انتخاب کنید

*- در ادامه طبق تصویر عمل کرده (کادر شماره 2) و تیک گزینه "Limit Upload Speed" را گذاشته و عدد 1 را در کادر جلو آن وارد کنید ..
به این صورت، سرعت آپلود شما محدود به 1 کیلو بایت بر ثانیه خواهد شد ..

i0nngxv67wkep5opyo9o.jpg

نکته: تیک گزینه های Limit Download .. و Limit Maximum .. را نگذارید زیرا این گزینه ها سرعت دانلود شما و تعداد کانکت ها (Seeds) یی که میتوانید بگیرید را محدود میکنند ..

---------------------------------------
این آموزش نیز به بخش آموزش ها در پست دوم اضافه خواهد شد ..
با تشکر

یا این تنظیمات هم تست کردم بازم زیاد اپلود میکنه

D4Ni3L

کاربر سایت
Jul 9, 2014
213
یا این تنظیمات هم تست کردم بازم زیاد اپلود میکنه
خُب متاسفانه روش دیگری برای دانلود این بازی در حال حاضر وجود نداره دوست عزیز ..
البته با این روش حداقل حجم آپلودیتو خیلی میاری پایین ..
بطور مثال اگه بخوای نسخه SD بگیری که میشه تقریبا 13 گیگ .. حدود 2 گیگ یا کمی بیشتر آپلود کنی ..
البته میتونی بپرسی کسی از بچه های همشهری یا از دوستانت هم در صورت داشتن این بازی برات پست کنند و یا با نت دیگه ای دانلود کنی و ... :)

0.001 یا مثلا 0.000001 رو هم امتحان کن شاید جواب بده:d
والا نمیدونم اعشاری وارد کردن جواب میده یا نه .. خودم تست نکردم اما فکر نکنم جواب بده و ممکنه کلا محسوب نشه و با نهایت سرعت آپلود کنه !! :)

D4Ni3L

کاربر سایت
Jul 9, 2014
213
سلام

هاتفیکس ـش حدود 370 مگ بود اگر اشتباه نکنم.
کلا مینی آپدیت ها که بین آپدیت های اصلی میاد هیچوقت حجمش بیش از 500 نشده
قرار هم بر همینه که آپدیت های اصلی بمانند WOT هر 1 یا 1.5 ماهه بیان
ینی 9 گیگ اپدیت دانلود کردم دیشب تا 3 نصف شب بعدش فهمیدم Hot fix اومده بله
تا الان هم سروراش تعطیله
قبل ادامه دانلود حتما از کل دانلود هات پشتیبان بگیر دوست خوبم ..
همچنین به
MyGames\Distrib\packages\aw_mycom_beta
برو و ترتیب پوشه ها و محتوی اونها رو به خاطر بسپار تا بعد اگه خواست دوباره از اول بگیره همین فایلهایی که دانلود کردیو (9 گیگ) بریزی داخل پوشه

sohrab70

کاربر سایت
May 8, 2013
112
نام
S0hRaB
دوستان عزیز
الان AW داره Boost 200% اکس پی تانک میده برا همه
بهترین فرصت برای لول آپ کردن تانکاتونه
فرصتو از دست ندید

D4Ni3L

کاربر سایت
Jul 9, 2014
213
دوستان عزیز
الان AW داره Boost 200% اکس پی تانک میده برا همه
بهترین فرصت برای لول آپ کردن تانکاتونه
فرصتو از دست ندید

بله دوستان اگه وقتتون آزاده حتما برید تو کارش ..
وقتی Boost داشته باشین + پرمیوم در PVE ها حداقل 9k اکس پی گیرتون میاد
حالا با x3 براحتی میتونین 45-60 K اکس پی تو یه دست بگیرین ! :)

Pattoneer

کاربر سایت
May 22, 2015
427
بله دوستان اگه وقتتون آزاده حتما برید تو کارش ..
وقتی Boost داشته باشین + پرمیوم در PVE ها حداقل 9k اکس پی گیرتون میاد
حالا با x3 براحتی میتونین 45-60 K اکس پی تو یه دست بگیرین ! :)

o-O

چطوری اینقد xp میگیرید؟! من امروز با T-64 ام X3 حدود 10 هزار تا گرفتم، بتل های بعدیش رو هم میانگین 3 هزارتا، البته من پرمیوم نیستم.

D4Ni3L

کاربر سایت
Jul 9, 2014
213
o-O

چطوری اینقد xp میگیرید؟! من امروز با T-64 ام X3 حدود 10 هزار تا گرفتم، بتل های بعدیش رو هم میانگین 3 هزارتا، البته من پرمیوم نیستم.
سلام
تو حالت Hard بیشتر XP میده مهدی جان .. البته هنوز درجه سخت برات رو این تانک باز نشده .. (اگه در قسمت انتخاب ماموریت دیده باشی مقدار جایزه، پول و اکس پی را برای هر درجه مینویسه )
هر درجه سختی (آسان - عادی - سخت ) برای خودش یک درصد XP و پول جایزه داره ..
تو سطح 7-8-9 هم که خودش باز جایزه بیشتری میده :p
البته بخصوص در PVE وقتی قلقش دستت بیاد میتونی بشدت XP فارم کنی ..

دو نمونه از نتایج بتل های خودم (به همراه کمی توضیحات) که اولی PVE و دومی PVP هست که تو این یکی دو روز گذشته زدم را برات میگذارم، امیدوارم تا حدودی بتونم قلق این بازیو برات توضیح بدم ..
البته چون خودت یکی از پلیرهای با فکر تو این سبک بازی ها هستی خیلی راحت تا آخر خطو متوجه میشی و من توضیح اضافه نمیدم :)

نکته: نامهای بازیکن ها و همچنین خودم بدلایل بشر دوستانه حذف شدند !! اما دوستانی که نام کاربری منو میدونند و میشناسند میدونند که منم !

bjxhyus7t9732v3ro7rf.jpg

تو بتل بالا با بدشانسی (یا بهتره بگم خوش شانسی) تو بدترین حالت match making (بدلیل نبود پلیر در اون سطح و اون حالت) افتادم که تنها من در کلاس AFV سطح 6 بودم و 2 تا سطح 8 و دو تا 7 در کلاس MBT داشتیم !
همانطور که میبینی زیاد نتونستم دمیج بدم چون تانک های AI از لحاظ زرهی واقعا قوی بودند اما تونستم یک اسپات نسبتا خوب انجام بدم و چون اولویت تانکم به طور پیشفرض اسپاتر (AFV) هست میبینی که XP خوبی برای اون داد و نفر اول تیم شدم .. (با توجه به اینکه دو تا chall 1 تو تیم داشتیم که خاکبرسر ها کمی جلوتر از من قایم شده بودند و اسنایپ می کردند !!)

نکته : با یکم دقت میشه فهمید که اولویت در PVE دمیج بالا نیست (برخلاف WOT که دمیج بزنی بنفش میشی !!) بلکه کمک در کشتن تانک دشمن و همچنین اسپات کردن دشمن هست .. (در کل بازی تیمی)
بزبان ساده تر باید تقریبا همیشه جلوتر از هم تیمی هات باشی تا بتونی زودتر دشمنو ببینی ..
مگه اینکه مانند تانک من (AFV) داشته باشی که دیدش بیشتر از 500 هست (با بروزرسانی ها) و همتیمی هاتم MBT باشند که اگه کنارشون هم بایستی یا کمی پشت سرشون تمام اسپات ها برای تو محسوب میشه ..

7pnd88oa9m7wa79qg2uk.jpg

در تصویر بالا منو یه LAV-300 آخر بازی زنده مونده بودیم (در بتل حالت PVP) که تونستیم با هم تعداد 8 تانک زنده مونده آخر بتلو بزنیم ! (بقیه تیم ما سه سوته مردند !)
هر دو دید خوبی داشتیم، شانس ما و با تعویض مکانهای مکرر بطوری که همو تو کاور داشته باشیم باعث میشد که یکیمون دشمنو اسپات کنه و اونیکی بزنه ..
خوشبختانه بازهم بدلیل دید بیشتری که من برای تانکم فراهم کردم تونستم بیشترین اسپات و اسیستو داشته باشم که منجر شد به بیشترین XP و پول !

وظیفه اصلی TD ها اسنایپ - کمک به هم تیمی برای کیل و منهدم کردن دشمنه که با توجه به درصد پنهان بودن مناسب و قدرت آتش و ریلود عالی براحتی فراهم میشه .. ( در این سطح زیر 5 ثانیه لود میشه و متوسط 300 میزنه) حالا اگه شما بتونید برای هم تیمی تون اسپات هم بکنید (وظیفه AFV ها) دیگه بغیر از نفر اول جایی نخواهید بود ..
----------------------------
با تشکر

آخرین ویرایش:

sohrab70

کاربر سایت
May 8, 2013
112
نام
S0hRaB
o-O

توضیحات کاملو دانیال داد
فقط یه چنتا عکس نمونه اینجا میزارم :d:d

aminsaveh

کاربر سایت
Jun 15, 2015
6
دانلود

سلام
من در حال دانلود بازی هستم ولی یک پارن چهارگیگی برام اورده برای دانلود
یعنی به صورت پارت پارتش کردند؟؟
اخه قبلا یازده گیگ بود

Pattoneer

کاربر سایت
May 22, 2015
427
سلام
تو حالت Hard بیشتر XP میده مهدی جان .. البته هنوز درجه سخت برات رو این تانک باز نشده .. (اگه در قسمت انتخاب ماموریت دیده باشی مقدار جایزه، پول و اکس پی را برای هر درجه مینویسه )
هر درجه سختی (آسان - عادی - سخت ) برای خودش یک درصد XP و پول جایزه داره ..

----------------------------
با تشکر

توضیحات کاملو دانیال داد
فقط یه چنتا عکس نمونه اینجا میزارم :d:d

دمتون گرم خدایی، من این بوست 200% ای که دادن حروم شد، نتونستم درست حسابی بشینم بازی کنم، اگه تو Inventory میدادن عالی میشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر