PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
توی سری نینجا گایدنم اکثرا ادمهای معمولی عین هم بودم با یک لباس و.. به نظرم ایراد نیست و دلیل پشتشه بیشتر تنوع باس ها مهمه

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
دوستان من یه مشکلی دارم دیروز رفتم کنسولم رو عوض کردم با اسلیم ۱ ترا
nioh رو کنسول قبلیم بود سیوش رو انتقال دادم به کنسول جدید و مشکلی برای سیو پیش نیومد . فقط تنها مشکلی که دارم البته تا الان ، منطقه باس ishida mitsunari اون شمشیر قرمزا که رو زمین هستند اولش لود نمیشه یعنی نشونش نمیده . یه نفر بغل شمشیرهاست که وقتی میکشیش بعد شمشیر ظاهر میشه.به نظرم دیر لود میکنه . گفتم ببینم برای شما هم اینجوریه؟
از وقتی اینو دیدم از عوض کردن کنسولم پشیمون شدم . احساس میکنم قدرتش نسبت به کنسول ۲۰۱۳ کمتره
ممنون میشم راهنمایی کنید

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
داشتم نظرات بقيه دوستان راجع به بازي رو مي خوندم ببينم نظرشون چيه به اين كامنت رسيدم !! واقعا در موردت اشتباه نمي كردم رفيق ! شما هرحرفي ميزني فرداش يادت ميره واقعا ! دقيقا تمام ايراد هايي كه به بازي گرفتم رو خودت ديدي داخل بازي و قشنگ متوجه حرفام شدي ! ولي همونطور كه گفتم علاقه به پاسخ الكي داري ! گفته بودم در اين زمينه ديگه بحثي ندارم قطعا ولي خيلي خوشحالم كه اين پست رو پيدا كردم !

بقيه هم ببينن و بخونن بد نيست :دي

طرف هنوز نمیدونه با خودش چند چند هست!اول ان حرف ها را میگه بعد خودش جواب خودش را میده!:))

صحبت هات کاملا تایید میشه.تیم نینجا دقیقا المان های سری سولز را اورده و ان ها را کپی کرده.درست هست که بازی خوبی هست اما چیز جدید نداره.

حالا میخوام ببینم با نینجا گایدن 4 چیکار میکنند.چون انجا کسی نیست ازش کپی برن!:))

• Like
Reactions: Kiami

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
داشتم نظرات بقيه دوستان راجع به بازي رو مي خوندم ببينم نظرشون چيه به اين كامنت رسيدم !! واقعا در موردت اشتباه نمي كردم رفيق ! شما هرحرفي ميزني فرداش يادت ميره واقعا ! دقيقا تمام ايراد هايي كه به بازي گرفتم رو خودت ديدي داخل بازي و قشنگ متوجه حرفام شدي ! ولي همونطور كه گفتم علاقه به پاسخ الكي داري ! گفته بودم در اين زمينه ديگه بحثي ندارم قطعا ولي خيلي خوشحالم كه اين پست رو پيدا كردم !

بقيه هم ببينن و بخونن بد نيست :دي
پسر خوب.نیاز به کاراگاه بازی نبود! خودم توی یکی دوتا پست قبلی دقیقا ذکر کردم که قبلا خودم چند صفحه پیش از بازی ایراد هایی گرفتم که ناشی از کم بازی کردن و نگاه سرسری به بازی و مقایسه های بیجا بود! الان مثلا کشف کردی که خوشحالی اینقد؟ این پست برای زمانی بود که یکی دو ماموریت بیشتر نرفته بودم.اکثر دوستان هم بهم جواب دادن که با جلو رفتن میفهمی که بازی هیچ ربطی به سولز نداره! و من هم رفتم جلوتر و به این حرف رسیدم واقعا!شما هم مثل اینکه زیادی بازی برات سخت بوده که نتونستی ادامش و پرتش کردی یه گوشه و برای اثبات حرفای بی اساست این دوستتم با خودت اوردی که تاییدت کنه :D

در کل من در بحثی با شما ندارم.یا علی

• Like
Reactions: beh1382 and SHANSER

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
پسر خوب.نیاز به کاراگاه بازی نبود! خودم توی یکی دوتا پست قبلی دقیقا ذکر کردم که قبلا خودم چند صفحه پیش از بازی ایراد هایی گرفتم که ناشی از کم بازی کردن و نگاه سرسری به بازی و مقایسه های بیجا بود! الان مثلا کشف کردی که خوشحالی اینقد؟ این پست برای زمانی بود که یکی دو ماموریت بیشتر نرفته بودم.اکثر دوستان هم بهم جواب دادن که با جلو رفتن میفهمی که بازی هیچ ربطی به سولز نداره! و من هم رفتم جلوتر و به این حرف رسیدم واقعا!شما هم مثل اینکه زیادی بازی برات سخت بوده که نتونستی ادامش و پرتش کردی یه گوشه و برای اثبات حرفای بی اساست این دوستتم با خودت اوردی که تاییدت کنه :D

در کل من در بحثی با شما ندارم.یا علی
هر کس دیگه ای جات بود کلا تو ین تاپیک دیگه کامنت نمی ذاشت ! چون نمونه بارز یه پارادوکس ذهنی هستی که در عرض چند روز همه حرفاتو فراموش می کنی !:D چطوری تک تک المان هایی که خودت همرو تقلید دیدی از نحوه افزایش میزان سلامتی گرفته تا میانبر راه ها و ... رو در یک لحظه فراموش کردی !؟ پارادوکس بی نظیری بود ! سعی کن از این به بعد به جای جواب های الکی اول اطلاعاتت رو در یک زمینه بالا ببری . بعد بحث رو ادامه بدی ! این کسی هم که پست در مورد پارادوکست گذاشته یه کاربر انجمن و اون اقایی هم که قبل از متوجه شدن پارادوکس شما ازتون حمایت کرد یه کاربر انجمن بود . الان هر کسی کامنت های شما رو بخونه متوجه وخامت اوضاع کامنت های شما خواهد شد خیالت راحت :D
کسی نبود جواب بده؟
دوست عزیز حساسیت الکی گرفتید . برای خود من روی کنسول عادی هم این اتفاق افتاد که یه شمشیر روی زمین دیر لود بشه البته فکر می کنم یک بار بیشتر نبود ! مشکلی نیست .

• Like
Reactions: mahabad

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
هر کس دیگه ای جات بود کلا تو ین تاپیک دیگه کامنت نمی ذاشت ! چون نمونه بارز یه پارادوکس ذهنی هستی که در عرض چند روز همه حرفاتو فراموش می کنی !:D چطوری تک تک المان هایی که خودت همرو تقلید دیدی از نحوه افزایش میزان سلامتی گرفته تا میانبر راه ها و ... رو در یک لحظه فراموش کردی !؟ پارادوکس بی نظیری بود ! سعی کن از این به بعد به جای جواب های الکی اول اطلاعاتت رو در یک زمینه بالا ببری . بعد بحث رو ادامه بدی ! این کسی هم که پست در مورد پارادوکست گذاشته یه کاربر انجمن و اون اقایی هم که قبل از متوجه شدن پارادوکس شما ازتون حمایت کرد یه کاربر انجمن بود . الان هر کسی کامنت های شما رو بخونه متوجه وخامت اوضاع کامنت های شما خواهد شد خیالت راحت :D

دوست عزیز حساسیت الکی گرفتید . برای خود من روی کنسول عادی هم این اتفاق افتاد که یه شمشیر روی زمین دیر لود بشه البته فکر می کنم یک بار بیشتر نبود ! مشکلی نیست .

ایشااله خدا شفا بده :D حس میکنم با یه بچه ی 3 ساله بحث میکنم :D البته بحث با بچه سه ساله مشکلی نداره.ولی بحث با یه 3 ساله فن بوی یه کم سخته :D لطف میکنید دیگه ریپلای نکنید منو و تاپیکو سره اینکه منم مثل شما نظر شخصیمو به عنوان یه گیمر و آر پی جی باز در مورد بازی دادم به اسپم نکشید :D
مشکل هم از شما نیست.بازیو میدن دست یه سری زبون نفهمه آماتور و احمق مثل تیم نینجا.حالیشون نیس.لباسای متنوع نذاشتن-خونه ها متنوع نیست-تیر آتیشی میاد بیرون از سوراخه دیوار! برا شما ببخش.
صنعت گیم خرابه جناب, صنعت گیم :D

موفق باشی

• Like
Reactions: h0p3

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
طرف هنوز نمیدونه با خودش چند چند هست!اول ان حرف ها را میگه بعد خودش جواب خودش را میده!:))

صحبت هات کاملا تایید میشه.تیم نینجا دقیقا المان های سری سولز را اورده و ان ها را کپی کرده.درست هست که بازی خوبی هست اما چیز جدید نداره.

حالا میخوام ببینم با نینجا گایدن 4 چیکار میکنند.چون انجا کسی نیست ازش کپی برن!:))
تو اصلا معلومه بازی نکردی بهزاد چی داری تایید میکنی؟! ملت جدیدا چیزی بازی نکرده تا یک مخالف میبینن میگن اره درست میگی!!!

• Like
Reactions: The Pale King

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
از اولین کامنتی که در رابطه با این بازی دادم پست کسی رو ریپلی نکردم و قطعا نظرم رو گفتم فقط ! ولی واسم خیلی جالب شد کسی که از پارادوکس ذهنی رنج می بره و خودش تا 3 صفحه پیش به تک تک المان های تقلیدی بازی اشاره کرده ! به خاطر دلایل نا معلوم پست ریپلی کرده و همه حرفای گذشتش رو فراموش کرده . این نشون می ده یه سری از دوستان به جای درک واقعیات سعی در لجاجت های عامیانه و ساده لوحانه دارن بیشتر ! کلام اخر اینکه nioh بازی بدی نیست و یه کپی بی نقص ! و قطعا به سری بلودسولز هیچوقت نخواهد رسید.دوستانی هم که می خوان بازی رو تهیه کنن حتما این چیزارو در نظر بگیرن و چند تا تریلر از بازی ببینن حتما !

موفق باشید

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
تو اصلا معلومه بازی نکردی بهزاد چی داری تایید میکنی؟! ملت جدیدا چیزی بازی نکرده تا یک مخالف میبینن میگن اره درست میگی!!!

چارتا تریلر ببین و متن نقدها را بخون متوجه میشی. در ضمن دارک سولز یک و دو را تمام کمال نسل قبل بازی کردم. متاسفانه به دلیل نداشتن اعصاب و حوصله و وقت هنوز شماره سه را بازی نکردم. ولی خب دلیل نمیشه که شباهت این بازی به سری سولز را نفهمم

این بازی المان های سری سولز را داره. شکی هم درش نیست.

در ضمن من از تیمی که نینجا گایدن سه را ساخته نمیتونم قبول کنم بازی بدون گرته برداری بسازه!

همون سری نینجا هم صدقه سری ایتاگاکی دارن.

حالا موقع نینجا گایدن چهار میبینیم منصور خان تا چه اندازه ماهرن!

• Like
Reactions: Kiami

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
چارتا تریلر ببین و متن نقدها را بخون متوجه میشی. در ضمن دارک سولز یک و دو را تمام کمال نسل قبل بازی کردم. متاسفانه به دلیل نداشتن اعصاب و حوصله و وقت هنوز شماره سه را بازی نکردم. ولی خب دلیل نمیشه که شباهت این بازی به سری سولز را نفهمم

این بازی المان های سری سولز را داره. شکی هم درش نیست.

در ضمن من از تیمی که نینجا گایدن سه را ساخته نمیتونم قبول کنم بازی بدون گرته برداری بسازه!

همون سری نینجا هم صدقه سری ایتاگاکی دارن.

حالا موقع نینجا گایدن چهار میبینیم منصور خان تا چه اندازه ماهرن!

الان شما تجربت از NIOH چهارتا تریلر و متن نقده؟ بعد حرف این بنده خدا رو هم تایید میکنید؟ :/ دارک سولز و نینجا گایدن هم تریلر دیدی؟ کنسول داری شما اصا ؟! چه دوره زمونه ای شده! طرف میگه من بازیو بازی نکردم تریلر دیدم, بعد حرف از المان شناسی میزنه و داره بازیو با یه بازیه دیگه مقایسه میکنه! من خودم بازی کردم 2 تا ماموریت رفتن حس کردم شبیه سولزه و گله داشتم.رفتم جلو دیدم اصا یه دنیای دیگه هست!
طرف 15 ساله گیمره همه نوع بازی ای رو پلات کرده, به خودش اجازه نمیده یه فکت صادر کنه در مورد یه بازی! جنابالی بازیو هنوز بازی نکردی میای حرف طرفو تایید میکنی و به من تیکه میندازی ؟ :D

PREY هم نیومده هنوز.تریلرش اومده.چطور بود بازی؟ شبیه چه بازی ای هست؟ از تجربتون بگید میخوام ببینم بخرم یا نه

h0p3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
147
این soul match توی blacksmith چیه داستانش ؟

برای weapon ها یا armor ها، میتونی level شون رو زیاد کنی، مثلا یه sword lvl 50 داری و یه sword lvl 55، با soul match میتونی level شمشیر 50 ای رو زیاد کنی. وقتی به درد میخوره که مثلا این شمشیر لول 50 رو به خاطر قابلیت هاش میخوای استفاده کنی یا قابلیت هاش بیشتر از اون لول 55 ای هستن (برای همین به جای اینکه از شمشیر لول 55 استفاده کنی میای یه soul match میکنی که لول اون یکی رو ببری بالا)

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان بازي تروفي آنلاين هم داره؟

تو psnprofile كه زده دو تا تروفي آنلاينش Samurai of Legend و Twilight Walker هستش. ولي من اين تروفي Twilight Walker را بدون آنلاين شدن گرفتم.

از طرف ديگه تو سايت powerpyx نوشته بازي هيچ تروفي آنلايني نداره.

بالاخره نفهميدم حرف كدومشونو باور كنم. من كلا ليست تروفي هاي بازي را براي اين كه چيزي لو نره نديدم

و راستي اين آهنگرش كلا شمشيري كه از مال خودت قدرتش بيشتر باشه هم درست ميكنه؟ من كه فعلا تا مرحله 3 هستم، هر چي شمشير ديدم كه ميخواد درست كنه همه قدرتشون پايين تر از مال منه.

آخرین ویرایش:

h0p3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
147

تو psnprofile كه زده دو تا تروفي آنلاينش Samurai of Legend و Twilight Walker هستش. ولي من اين تروفي Twilight Walker را بدون آنلاين شدن گرفتم.

بالاخره نفهميدم حرف كدومشونو باور كنم. من كلا ليست تروفي هاي بازي را براي اين كه چيزي لو نره نديدم

و راستي اين آهنگرش كلا شمشيري كه از مال خودت قدرتش بيشتر باشه هم درست ميكنه؟ من كه فعلا تا مرحله 3 هستم، هر چي شمشير ديدم كه ميخواد درست كنه همه قدرتشون پايين تر از مال منه.

جلوتر که بری درست میکنه، ولی در کل شمشیراش به نظرم به درد soul matching میخوره، چون قابلیتاشون کمه.

• Like
Reactions: THE BEST BOY

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین

.
خیال ات راحت داداش تروفی انلاین نداره این بازی!! راحت میتونی پلات کنی بازی ارو...
.
جلوتر که بری مراحلی باز میشه وسایل خوفی میگیری!! که نیازی به اهنگره پیدا نمیکنی کلا !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر