Fallout 4 (اسپویل داستان بدون استفاده از تگ = بن دائم)

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط Safety & Peace, ‏Jun 2, 2015.

1. Safety & Peace

Safety & Peace Я!5Ξ UP
    کاربر فعال

نام:
    تونی آلمِیدا
    تذکر مدیریت: دوستان با توجه به عرضه بازی، هر گونه صحبت در مورد داستان و یا مراحل بازی رو لطفا در تگ اسپویلر قرار دهید و عنوان تگ رو هم بسته به نوع موضوع مشخص کنید. ضمنا اگر عکسی از محیط بازی ارسال می کنید که حاوی اطلاعاتی در مورد داستان بازی هست، حتما در تگ اسپویلر قرار بگیره. همون جور که در عنوان تاپیک ذکر شد با خاطیان شدیدا برخورد خواهد شد.

اکانت رسمی توییتر Bethesda Game Studios دقایقی پیش توییتی با این مضمون، منتشر کرد:

همچنین لینکی به سایت رسمی بازی نیز گذاشته شد و تایمر آن نشان دهنده زمان رو نمایی از بازی که فردا خواهد بود، میباشد:

Please Stand By

چندی پیش نیز خبرهایی مبنی بر همکاری استودیو خوشنام Obdisian برای ساخت نسخه جدید Fallout منتشر شد.

Informations

بالاخره و پس از سکوت چند ساله، کمپانی Bethesda رسما از نسخه چهارم سری محبوب Fallout پرده برداری کرد:
    • بازی توسط استودیو خوشنام Bethesda Game Studios در دست ساخت است که عناوینی همچون سری The Elder Scrolls و Fallout را در کارنامه دارد.
    • کارگردان بازی آقای Todd Howard خواهد بود که کارگردانی عناوینی چون Skyrim و Oblivion را بر عهده داشته است.
    • پلتفرم های بازی، PS4, Xbox One و PC خواهد بود و خبری از نسخه های نسل گذشته نیست.
    • بازی با موتور آپگرید شده Creation ساخته شده است. موتوری که پیش از این در ساخت Skyrim استفاده شده بود.
    • بازی به صورت 1080P/30 FPS بر روی کنسول ها اجرا خواهد شد. نسخه PC محدودیتی در این زمینه ندارد.
    • بیش از 50 نوع اسلحه و 700 مد در بازی وجود خواهد داشت.
    • بازیکنان قادر خواهند بود Power Armor خود را شخصی سازی کنند.
    • Dogmeat، سگ وفادار بازیکن اصلی هیچگاه نخواهد مرد. البته این حرف به این معنی نیست که شما می‌توانید Dogmeat را در موقعیت های بدی قرار بدهید و انتظار داشته باشید که آسیبی نبیند .اگر سلامتی او در مبارزات تمام شود، بیهوش شده و قادر به مبارزه نخواهد بود.
    • بازیکن قادر به دستور دادن به Dogmeat خواهد بود. او می‌تواند آیتم های مختلف را پیدا کرده و دشمنان را Loot کند.
    • داستان بازی قبل از بمباران اتمی شروع می‌شود و به نظر می‌رسد خانواده شخصیت اصلی در نزدیکی محل Vault 111 زندگی می‌کرده است.
    • تعیین جنسیت بر عهده بازیکن می‌باشد. در واقع آن ها زن و شوهر هستند.
    • شخصیت سازی به صورت کاملا آزادانه صورت می‌گیرد. به این صورت که بازیکن بخش های دلخواه رو انتخاب کرده و به راحتی آن را شخصی سازی می‌کند.
    • برای اولین بار در سری بازی های TES و FO، شخصیت بازی قادر به حرف زدن می‌باشد.
    • حالات مختلفی برای صورت بازیکن در نظر گرفته شده تا احساسات خود را به خوبی بیان کند.
    • به نظر می‌رسد انتخاب های بازیکن تاثیر مستقیمی در شکل دهی داستان بازی دارد.
    • سیستم Vault-Tec Assisted Targeting System یا V.A.T.S همچنان در بازی حضور خواهد داشت.
    • Mod های ساخته شده بر روی PC، قابل انتقال بر روی کنسول ها خواهد بود.
    • قابلیت جدید تحت نام City Building در بازی وجود دارد که به بازیکن این اجازه را می‌دهد که آیتم های مختلفی را در جهان بازی جمع آوری کرده و به وسیله آن ها، دنیای خود را بسازد. این قابلیت باعث خواهد شد که مردمان زیادی برای سکونت به شهر شما بیایند. حتی تاجر ها نیز به شهر آمده و کاسبی تازه ای را شروع خواهند کرد.
    • برای محافظت از شهر خود باید جنگ افزارهای مختلفی را ساخته و در نقاط مختلف شهر تعبیه کنید تا شهر از هجوم دشمنان در امان باشد.
    • بخشی برای ساخت و ساز سلاح در نظر گرفته شده است.
    • Jet Pack در بازی وجود دارد و قابل استفاده است.
    • اسامی دشمن ها کاملا متفاوت از یکدیگر می‌باشند.
    • برای اولین بار در این سری، قابلیت تخریب محیط وجود دارد . گستردگی آن هنوز مشخص نیست ولی به نظر می‌رسد ساختمان ها و ... مناطق ساخته شده توسط بازیکن قابلیت تخریب پذیری کامل را دارند.
    • زمانی که Power Armor میپوشید HUD بازی عوض می‌شود.
    • بازی Loading نخواهد داشت. به این معنی که برای جا به جایی از منطقه ای به منطقه ای دیگر، هیچگونه توقفی برای بارگذاری فایل های بازی صورت نخواهد گرفت.
    • 12 همراه جدید در بازی حضور خواهند داشت.
    • دشمنان تایید شده تا کنون:
      Raiders
      Yao Guai
      Sentry Bot
      Super Mutants
      Super Mutant Behemoth
      Mirelurk Queen
      Synthetics
      Radscorpion
      Deathclaw
      Protectron
      Ghouls
      Bloodbug
      Brotherhood of Steel
    تاریخ عرضه بازی:

11 نوامبر 2015 - 19 آبان 1394

Fallout 4: Official Announcement Trailer
    720p
    1080p

تصاویر Fallout 4

#1 Safety & Peace, ‏Jun 2, 2015
    Last edited by a moderator: ‏Nov 7, 2015
  2. MiladKhafan

کاربر سایت

نام:
    میلادشهبازی
    مشکله منم همینه انگار با گرفتن ستاره ها هیچ کدوم از پرک ها واسم فعال نمیشه چون الان مثلا نمیتونم کامپیوتر های با سطح advanced رو هک کنم یا این که میرم داخل اب تششع از جونم کم میکنه، کاری بابد کرد تا فعال بشن؟

3. sharoshor

کاربر سایت

نام:
    شهاب
    نه دیگه با افزایش ستاره فقط داشتن اون perk باز میشه نه خودش! برای داشتن perk مورد نظر باید یه بار هم روی اون پرک لول اپ خرج کنی!

MiladKhafan این نوشته را Like کرده است.
  4. pedram13

کاربر سایت

برای این بازی نسخه complete مثل ویچر نمیدن؟

5. FUTURE

کاربر فعال

نام:
    Alireza
    احتمالش زیاده...
    آخرین DLC بازی تازه عرضه شده و یکمی طول میکشه تا برن سراغ Goty Edition.

pedram13 این نوشته را Like کرده است.
  6. emad-360

کاربر سایت

نام:
    عمادالدین
    بالاخره بعد حدود شیش ماه دوری از بازی یه سه هفته ای نشستم پای بازی و بازی رو روی تمام پایان هاش تموم کردم... یه تروفی لول 50 مونده تا بازی پلات بشه.....
    .
    با تمام زحماتی که بتسدا برای بازی کشیده ولی بازی بدون ایراد نیست!! باید برای شاهکار بعدی اش یعنی the elder scroll حواس اش رو بیشتر جمع کنه!! من که یه بتسدا باز قدیمی هستم! جاهایی واقعا چه از نظر منطق چه از نظر باگ و و و بازی داشت من رو زده میکرد! حالا فکر کن گیمر هایی که تازه این سری هارو بازی میکنن!!
    .
    ولی در کل بازی باز منو سوپرایز کرد و ازش لذت بردم و حدود 200 ساعت وقت براش گذاشتم که برای این بازی خیلی خیلی کمه !

The Listener این نوشته را Like کرده است.
  7. mikammi

کاربر سایت

نام:
    shahab
    سلام
    رفقا کسی راهنمایی ای که کار کنه واسه تروفی Benevolent Leader سراغ داره؟

Persona.Q این نوشته را Like کرده است.
  8. emad-360

کاربر سایت

نام:
    عمادالدین
    .
    ببین رفیق راهنمایی که من شخصا توی گرفتن این تروفی میتونم بهت بکنم اینه که صبر داشته باشی! :D . شوخی میکنم.
    .
    ببین این تروفی که یکمی هم با مشکل همراه است. فقط زمان نیاز داره. من این تروفی رو توی همون کمپ دوم که یه پمپ گاز هست Red Rocket بود گمونم اسم اش !! جای نقلی هست. شما به 6 نفر نیاز داری..تنها کاری که باید بکنی اینه که به تعداد نفرات از یک گیاه بکاری و یک نفر رو بذاری روی غذا کار کنه ! و به اندازه ی نفرات تخت و اب...دفاع رو تا میتونی ببر بالا ! و 5 عدد کلنیک لول اخر نیاز داری! و تا میتونی برج مخابراتی و دکوری!!
    .
    خوب تا اینجای کار که معلومه! حالا یه سری اتفاقات رندوم توی این تروفی وشادی مردم ات تاثیر داره. وقتی به 90 درصد شادی رسیدی سیو بده و حواس ات باشه... مثلا گاهی پیش میاد که یه اتفاقی میوفته که مردم فلان جا اسیب میبینن! و یکی رو میفرستن کمپ شما ! اونوقت از 96 درصد خوشحالی به 94 درصد میرسه! شما در حالی هر چند وقت یکبار سیو میدی! میبینی که یکی اومد به کمپ شما و از 96 به 94 رسید! از اخرین لحظه ای که طرف اومده لود میکنی تا طرف نیاد! وقتی طرف نیاد به خیر میگذره میشه مثلا 98 !! این محافظت رو انجام بده با دقت تا به 100 درصد برسی و تمام !
    .
    امیدوارم متوجه منظورم شده باشی :D

Persona.Q این نوشته را Like کرده است.
  9. Persona.Q

کاربر سایت

نام:
    محمد
    من تازگی بازیو پلات کردم و این اخرین تروفی بود که گرفتم..همونطور که دوستمون گفت تو red rocket.. منتها بنده با دو نفر اینکارو انجام دادم.کاری که کردم این بود.2 تا جای خواب.. برای منبع غذا mutfruit اگر درست گفته باشم میکاری و یک نفر رو بهش اختصاص میدی و برای نفر دوم 1 رستوران میسازی و assign میکنی.. یه 2 تا هم مسلسل کاشتم دور و بر. دیگه بقیه کارا بعهده خودتون هست خواستید وسایل رفاهی و ازین حرفا..که البته من تا میشد ساختم مثل کمد و صندلی و بقیه چیزا بعدا یه تختخواب برا خودم گذاشتم 24 ساعت 24 ساعت استراحت تا تروفیو گرفتم :D

mikammi و emad-360 این نوشته را Like کرده اند.
  10. mikammi

کاربر سایت

نام:
    shahab
    ممنونم از دوستان ولی آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا:D
    یک هفته پیش بازی پلات شد. از همون روش 6 نفر تو رد راکت استفاده کردم. اول رو 95 استاپ شد. بعد متوجه شدم به جای سرجری سنتر، کلینیک ساختم، بعد که درستش کردم رفت تا صد.

Persona.Q و emad-360 این نوشته را Like کرده اند.
  11. King_Tiger

کاربر سایت

نام:
    نیما
    سلام عزیزان..
    دیشب بعد از آخرین آپدیت نسخه PS4 خواستم از گزینه اضافه شده داخل بازی به مادها دسترسی پیدا کنم اما با ارور عملیات ناموفق موقع لاگین به بتزدا مواجه شدم. متوجه شدم بتزدا تحریم کرده IP ایران رو. خب از طریق pc و با نرم افزارهای مربوطه(!) میشه وارد سایت شد اما برای کنسول چه باید کرد؟ آیا چاره ای هست؟

H_2009 این نوشته را Like کرده است.
  12. H_2009

کاربر سایت

سلام.منم همین مشکل رو دارم.سعی کردم که از طریق کابل لنی که از کامپیوتر به دستگاه وصل کردم نت رو به صورت شرینگ با دستگاه بازی اشتراک بزارم وبعد وی.چیز.ان رو فعال کردم تو کامپیوتر که اینترنت ارسالی از طریق کابل لن به دستگاه تغییر آی پی شده باشه.که نشد.اینترنت رو به صورت تغییر آی پی شده قبول نکرد.ره دیگه هم نمیدونم باشه.

King_Tiger این نوشته را Like کرده است.
  13. shahriyar_pc

کاربر سایت

سلام دوستان
    حداکثر چند نفر میشه توی یک پناهگاه داشت؟

14. stv

stv
    کاربر سایت

نام:
    soheil
    فکر کنم ده به علاوه کاریزمات باشه
    که در نهایت میشه 21

shahriyar_pc این نوشته را Like کرده است.
  15. emperaturs

کاربر سایت

نام:
    Joel
    تو بازی اسکایریم هم همین مشکل هست و چه این بازی چه اسکایریم نشد .
    ........
    بازی رو تازه گرفتم امروز شروع کردم رو ps4 pro . به نظرم بازی خیلی خوبی هست و گرافیکش هم با توجه به اینکه با آخرین آپدیت که برای پرو بهینه شده در سطح خوبی هست . شنیده بودم قبلا مشکلاتی از نظر گرافیکی بوده و یکی از دلایلی هم که تا الان سراغش نرفتم همین بود ولی الان قابل قبول هست و مشکلی نداره .
    مدتها بود یه نقش آفرینی با سبک شوتر بازی نکرده بودم . فقط ای کاش یه مقدار رو دوربین سوم شخص ببشتر کار میکردن چون یه جورایی رو مخه مخصوصا موقع تیراندازی و مجبور شدم با دوربین اول شخص برم .

16. Changed_Man 50

کاربر سایت

سلام دوستان من بالاخره فرصت کردم و یه 6 ، 7 ساعتی فال اوت رو رفتم ، عنوانای قبلی سری رو نرفته بودم این اولی بود ، و واقعا یه سوال برام پیش اومد ...
    " چرا انقد خوشتون میاد ؟؟! "
    قصد دیس کردن :D یا چیزی ندارم ولی واقعا میخوام بدونم ،
    گرافیک بازی مناسب برای دو سال پیشه واقعا ( با در نظر گرفتن ژانرش میگم ) ، بازی پر از مشکلات فنی هست ، تو همین مدت کوتاه چن تا باگ کوچیک دیدم و کلا از نظر فنی جالب نیست ( مخصوصا این مشکلی که اشیا با فاصله از زمین میمونن خیلی دیده میشد ) هوش مصنوعی هم که اصلا تعریفی نداره ،
    موقع حرف زدن هم که فک حضار عین ربات هست ، حالا درسته Rpg هست ولی خب مثلا Witcher خیلی خیلی شیک و شسته رفته تره تو این زمینه .
    و یه چیز دیگه همین Pip Boy هست ، شما وسط دعوا که از همه طرف دارن میکوبن بهتون مجبور میشید اینو میارید بالا و همه چی متوقف میشه که خیلی غیر واقعی هست:|:| و هیجان موقعیت رو کاملا میگیره .
    تنها چیزایی از بازی که خوشم امد طراحی هنری محیط هاش ( مخصوصا قسمتای شهری مث Concord )
    و ساختن و گسترش دادن Settlement ها بود که حال میداد .
    رادیو Diamond هم خیلی خوب بود :D:D .

a2010 این نوشته را Like کرده است.