خاطرات خرید ps4

اگه زمان به عقب برگرده شما بازم PS4 می خرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    310

amirdvb2

کاربر سایت
Dec 7, 2014
106
عزیزم فک کنم بهت ریجن 3 هنگ کنگ قالب کردن رفته ها :D ریجن 3 کلا مال اسیا هست نه مال نیوزیلند و استرالیا . اخی طفلی :D نکنه تاحالا اپدیت ریجن 4 هم ندیدی ؟

57276582949186072119_thumb.jpg

کلا چند ریجن داریم ؟

کلا 3 ریجن اصلی داریم آمریکا و اوپا و آسیا .

ریجن 1 مربوط به آمریکا.

ریجن 2 مربوط به اروپا .

ریجن 3 مربوط به آسیا .

ریجن 2 ژاپن مربوط به ژاپن

ریجن 4 مربوط به استرالیا و نیوزلند .

نه پرچم استرالیا رو کارتن بود ودیدم قالب نکردن ;) ولی در مورد ریجنش برای من فرق نمی کنه 3 یا 4 هست فقط مهم اینه که جای دکمه ها درست هست و مثل ژاپن نیست و منم ارزون گرفتم چون ریجن دستگاه اصلا چیز مهمی اونم تو ایران نیست

آخرین ویرایش:

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
228
نام
peyman
شب عید با رفیقم سمت بازار رفته بودیم واسه کاری که یهو دیدم نزدیک توپخونه ایم.به رفیقم گفتم بیا یه سر به پاساژ لباف بزنیم .همینطوری یهویی زد به سرم کنسول بخرم.رفتیم اولین مغازه قیمت کنیم یه یارو که موهاشم دم اسبی بسته بود گفتش کنسول ریجن 3 1730 !من خشکم زد .گفتم مرد حسابی الان قیمتا رو دور و بر 1300 - 1400 .شروع کرد به داستان سرایی و...... خلاصه ما بابدبختی از مغازه زدیم بیرون و همینجور میگشتیم مغازه هارو که یهو دیدم افتاده دنبالمون و هر مغازه که میریم سریع به صاحب مغازه اشاره میکنه.دیگه کار به جایی کشید که مارفتیم در مترو وایسادیم و باور کنید یه 10 دقیقه هم منتظر ما وایساد و بعدش رفت.ماهم سریع از مترو اومدیم بیرون یواشکی وارد پاساژشدیم رفتیم طبقه پایین و با هزار و یک بد بختی یه ps4 region 3 به قیمت 1350 خریدیم.خلاصه عجیب ادمایی هستن این جماعت بازاری تهران.

amirdvb2

کاربر سایت
Dec 7, 2014
106
شب عید با رفیقم سمت بازار رفته بودیم واسه کاری که یهو دیدم نزدیک توپخونه ایم.به رفیقم گفتم بیا یه سر به پاساژ لباف بزنیم .همینطوری یهویی زد به سرم کنسول بخرم.رفتیم اولین مغازه قیمت کنیم یه یارو که موهاشم دم اسبی بسته بود گفتش کنسول ریجن 3 1730 !من خشکم زد .گفتم مرد حسابی الان قیمتا رو دور و بر 1300 - 1400 .شروع کرد به داستان سرایی و...... خلاصه ما بابدبختی از مغازه زدیم بیرون و همینجور میگشتیم مغازه هارو که یهو دیدم افتاده دنبالمون و هر مغازه که میریم سریع به صاحب مغازه اشاره میکنه.دیگه کار به جایی کشید که مارفتیم در مترو وایسادیم و باور کنید یه 10 دقیقه هم منتظر ما وایساد و بعدش رفت.ماهم سریع از مترو اومدیم بیرون یواشکی وارد پاساژشدیم رفتیم طبقه پایین و با هزار و یک بد بختی یه ps4 region 3 به قیمت 1350 خریدیم.خلاصه عجیب ادمایی هستن این جماعت بازاری تهران.

واقعا یه سری دزده سر گردنه هستند اینا :))
بیا حداقال این خاطرات این چیزاش خوبه دیگه افراد دیگه گول این نامردا رو نمی خورند .
اقایون و خانوما خاطره بخون گرون نخر =))

crashh

کاربر سایت
Aug 7, 2010
292
خاطره خاصی نداره...خاطرات و نقشه کشیدنا و نشون دادن عکسهای بازیها به والدین :d مال زمان ps1-2-3 بود که دستمون تو جیب بابامون بود:d
میخواستم برم لب تاب بگیرم همش دنبال لب تابی بودم که کارت گرافیک خوبی داشته باشه اخر یکیو انتخاب کردم و رفتم که همونو بگیرم
درحال رفتن نزدیکهای میدون 7تیر بودم گفتم شیطونه میگه برم پی اس4 بگیرم بیخیال لپ تاب شم رسیدم 7تیر دست راست میرفت ولی عصر و خرید لپ تاب دست چپ پشت شهرداریو پی اس 4:d
در مدت 3ثانیه تصمیم گرفتم برم توپخونه:d

از همون اول دنبال رجن3 2014 بودم هرجا میرفتم میگفت رجن3 2014 نداره اخر یه جا رفتم داشت 1540 گرفتم....کمتر نبود اون موقع با یه دسته اضافه که دسته اضافرو اصلا تا یک ماه بازش نکرده بودم وقتی بعد از یه ماه استفادش کردم فهمیدم دسته اضافه کارکرده بهم انداخته بود
همیشه دسته اضافرو هم که میگیرید حتما چک کنید

ولی همه چی یه طرف اون حس و حالی که میخوای بری بخری هم یه طرف......گرچه هیچوقت دیگه اون حس پی اس1 و 2 تکرار نمیشه.....

amirdvb2

کاربر سایت
Dec 7, 2014
106
خاطره خاصی نداره...خاطرات و نقشه کشیدنا و نشون دادن عکسهای بازیها به والدین :d مال زمان ps1-2-3 بود که دستمون تو جیب بابامون بود:d
میخواستم برم لب تاب بگیرم همش دنبال لب تابی بودم که کارت گرافیک خوبی داشته باشه اخر یکیو انتخاب کردم و رفتم که همونو بگیرم
درحال رفتن نزدیکهای میدون 7تیر بودم گفتم شیطونه میگه برم پی اس4 بگیرم بیخیال لپ تاب شم رسیدم 7تیر دست راست میرفت ولی عصر و خرید لپ تاب دست چپ پشت شهرداریو پی اس 4:d
در مدت 3ثانیه تصمیم گرفتم برم توپخونه:d

از همون اول دنبال رجن3 2014 بودم هرجا میرفتم میگفت رجن3 2014 نداره اخر یه جا رفتم داشت 1540 گرفتم....کمتر نبود اون موقع با یه دسته اضافه که دسته اضافرو اصلا تا یک ماه بازش نکرده بودم وقتی بعد از یه ماه استفادش کردم فهمیدم دسته اضافه کارکرده بهم انداخته بود
همیشه دسته اضافرو هم که میگیرید حتما چک کنید

ولی همه چی یه طرف اون حس و حالی که میخوای بری بخری هم یه طرف......گرچه هیچوقت دیگه اون حس پی اس1 و 2 تکرار نمیشه.....

حس پی اس 1 و 2 برای شما به این خاطر بوده که همونطور که گفتی دست تو جیب بابا بوده :))
البته حس من هم مثل شماست البته همیشه تاسفم میخورم چرا نشد ps3 داشته باشم :( و یه عالمه خاطره خوب رو از دست دادم که می خواهم تو ps4 جبران کنم البته این ریمستر های سونی مثل gt5 و tlou خیلی بهم کمک کرد حالا هر چی ریمستر میاد میگیرم الانم منتظر GOD of war هستم

• Like
Reactions: shahriyar_pc

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
نه گـرون
نه ارزون
معقول باشه!معقوووول

شما اگه دوست داری پول اضافی بدی به فروشنده ریجنی غیر از ریجن 3 بخر :D
ولی بدون که کیفیت ساخت ریجن ها هیــــــــچ فرقی با هم ندارن.
من خودم ریجن 2 ژاپن داشتم که خیلی ها میگفتن خوبه و بهتره، یکسال نشد خراب شد :D

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
من راسیتش از بچه گی تو کلوپ بودم فقط و هیچ کدوم از دستگاه هارو جز قدیم میکرو و سگا نداشتم چون pc قوی بود...خلاصه باباهه هم دیگه پول نمیداد تا بزرگ شدم رفتم سرکار اومدم تو این سایت سر زدم بعد مدتی دیدم چه هیاهویی واسه ps4 راه انداخته شده تازه ps4 آمده بود منم با قیمت 2700000 خریدمش اولین بازی هم nfs RIval گرفتم چون تو pc نمیشد بازی کرد و توی ps4 انتقاممو گرفتم از این بازی به وسیله ps4 و تازه پلاتم کردمش..:d

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
اگه دوستان این سوال منو بی ارتباط با موضوع تاپیک نمیدونن خواهشاً یه اشاراتی به خاطرات خرید بازی های PS4 هم بکنن و نحوه مدیریت هزینه های زندگیشون برای خرید بازی های گرون قیمت و چگونگی فروش بازی های دست دوم و از این جور مسائل

amirdvb2

کاربر سایت
Dec 7, 2014
106
اگه دوستان این سوال منو بی ارتباط با موضوع تاپیک نمیدونن خواهشاً یه اشاراتی به خاطرات خرید بازی های PS4 هم بکنن و نحوه مدیریت هزینه های زندگیشون برای خرید بازی های گرون قیمت و چگونگی فروش بازی های دست دوم و از این جور مسائل
والا من بازیهای دیجیتالی رو با دوستم میخرم نصف میشه بازیهای فیزیکی رو هم با 20 تومن تعویض می کنم اینطوری هزینه زیاد نمیشه حالا یه سری میرند دیجتالی از بعضی سایتها اکانت میخرند که امکان بن شدن دارد .

ERFAN BAHRAMI

کاربر سایت
Apr 20, 2015
148
نام
عرفان

می تونی توی همین بازار سنتر تعویض کنی یا بفروشی
یا از مغازه نعویض کنی

Omid mosby

کاربر سایت
Jul 28, 2014
25
نام
Omid Mikami
روز تولدم بود که باندل اینفیمس سکند سان رو گرفتم و اولین تجربم هم بازی اینفیمس بود.حس و حال خاصی داشت بار اول که داشتم بازی میکردم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر