خاطرات خرید ps4

اگه زمان به عقب برگرده شما بازم PS4 می خرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    310

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
فقط اینو میتونم بگم با دستش خیلی حال کردم تقریبا کنسول خریدن واسم عادی شده ولی با4 خیلی حال کردم مخصوصا دسته کنسول ی حس و حال فضایی ب گیمر میده
موفق باشید

pouya dictator

کاربر سایت
Feb 14, 2015
126
نام
پویا قربانی
من که رفتم پیش یکی از مغازه دار های شهرمون که 8 سال مشتریشم و بهش گفتم برام بیاره اونم بعد چن روز اورد و یادمه پنجشنبه بود ساعت 12 رفتم تا 1 برگشتم و دوتا بازی هم اوردم و کلی حال کردم.

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
من خاطرم اینه که از زمانی که کنسول اومد ممیخواستم بخرم اما تا حالا دلیل خرید پیدا نکردم یه بار گفتیم بذار فلان موقع د اوردر بیاد بعد گفتیم بذار سفید بیاد یه بار که حالا باشه هم گفتیم بذار دوره آموزشی سربازی رو بریم بیایم که خدمتمون 2 ماه افتاد عقب ! :| حالا هم بهانه خاصی ندارم اما تونستم تو پا دوستم کنه کنسول بخره :) اون بخره حساب کن من خریدم :)

faceoff98

کاربر سایت
Jul 31, 2014
39
من هم خیلی وقته به فکر خرید هستم ولی قیمت بالای بازی هاش هر دفعه منصرفم میکنه. فعلاً دو دل هستم که یه سیستم قوی جمع کنم ( که حداقل 4 تومن در میاد ) یا PS4 بگیرم. حالا فعلاً میخوام تا آخر تابستون سال دیگه صبر کنم شاید تو E3 امسال مدل slim معرفی بشه. نظر شما چیه؟

سیستم 20 ملیونیم بخری وقتی اومدی یک بازی نصب کنی گفت DLL فلان نیست اون رو زدی گفت دایرکتیس اپدیت نیست اونم اپدیت کردی گفت کرکش با این اپدیت نمی خونه اونم اوکی کردی گفت درایور گرافیک اپدیت نیست اونم اکی کردی گفت اقا چون اینترنتت وصل بوده اکتیویشن پریده اومدی دوباره نصبش کردی همه مراحل رو بازم طی کردی بازی رو اجرا کرد و از خوشحالی پر درواوردی رفتی بازی رو شروع کنی دیدی اقا تصویر سیاه سفیده نگو کرکش مورد داره اون وقته که به پدر مادر هرچی سیستم هست فوش بدی :d:d:d

لازم به ذکر هست که این اتفاقات مربوط به اخرین باری بود که خواستم روی سیستم گیم بزنم.خدارو شکر PS4 خریدم:d

آخرین ویرایش:

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
من میخواستم وایسم ارزون شه بخرم ولی از اشتیاق زیاد ps3 با یه گرافیک gtx 680 که اونموقع خیلی خوف بود رو فروختم و ps4 رو پیش خرید کردم جالب اینکه پارسال من کنکور داشتم ولی نمیدونم چرا این برام مهمتر بود . البته بماند که تا یه ماه و نیم بازی نداشتم و playroom بازی میکردم :d

miliii

کاربر سایت
Sep 10, 2013
222
نام
milad
به امید خدا:d/شما هم ایشالاه می خری /من بعد از امتحانات می خرم خیلی حس خوبیه موقع خرید
ولی خرید PS4ام یکمی فرق داره چون می خوام اینترنتی خرید کنم و نمی دونم ریجن چنده /یادمه با پدرم رفتیم توپخونه و یه مغازه دار داشتم کنسول دسته 3رو بهمون قالب می کرد
که ماهم اومدیم بیرون و از یه جای دیگه خریدیم که واقعا شیک بود!

ممنون دوست عزيز،من يك سالي ميشه كه خريدم
سعي كن ريجن ١ بگيري،اتفاقاً اكثر سايتهاي فروش انلاين ريجن دستگاه رو مشخص ميكنن

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
شاید جالب ترین خاطره من این باشه که انقدر اشتیاق خرید این کنسول داشتم چندشب قبل خرید خواب دیدم که شب اونموقع که میخوام بخرم بارون میاد و همینطور هم شد |:

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
باكلي اشتياق چند وقتي بود داشتم ذخيره پولي رو ميبردم بالا كه بخرمش :d از شانس بد يه بيماري اومد سراغمو كلا اعصابمو ريخت بهم. يك هفته بعد از خريد كنسول هم عمل جراحي داشتم كه كلا نتونستم بازي كنم تا يه مدتي :d ولي بعد از اون ديگه پدر كنسولو دراوردم :d

m_fisher

کاربر سایت
Apr 7, 2007
182
نام
میلاد
هیچ گرونی ای بی حکمت و هیچ ارزونی ای بی دلیل نیست
من که اصلا سمت ریجن3 نمیرم

4 ماهه رجین 3 گرفتم تا الان نه هنگ کرده نه مشکل آپدیت داشته نه هیچ مشکل دیگه ای که بعضیا توی تاپیکش اعلام کردن فرق بین ریجنها همون خرید فروش بر اساس ارزیه که خریداری میشه الان یه بازی ریجن 3 هم ارزون تر از بقیه ریجن هاست یعنی اون بازی هم ارزونیش بخاطر دیسک بی کیفیته ؟:d

• Like
Reactions: shahriyar_pc

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر