مشکلات اینترنتی(ایران) کنسول اکس باکس وان و پیشنهادات رفع و رجوع آنها

گفتگو در 'Xbox One' ایجاد شده توسط .:Layho:., ‏Apr 14, 2015.

1. .:Layho:.

کاربر سایت

نام:
    Hanzo Hasashi
    درود.

جدیدا این کنسول در خیلی از بازی های آنلاین مشکلاتی پیدا کرده که من طی تجربه های عجیب به مشکلاتی در این کنسول با نت ایران شدم که گفتم مطرح کنم بد نباشه تا شاید هم دوستانی که اطلاعاتی در مورد مسائل شبکه ای و امثال هم دارند بتواند کمکی به ما بکنند.
    این کنسول برای نت تایپ اوپن به پورت فورواردینگ 7 پرت احتیاج داره. در صورتی که کنسول قبلی مایکروسافت به 2 پرت احتیاج داشت اگر اشتباه نکنم. بازی هایی مثل فیفا - فورزا هورایزون - ایوالو - سانست ، که خودم تجربه داشتم در امر پیدا نکردن مچ ؛و دوستانم که همین مشکل رو دارند شکل عجیب و قریبی دارد. به عنوان مثال فیفا تا قبل عید درست بود و راحت سیزن پیدا میکرد اما حالا با اینکه نت تایپ اوپن هم باشه ارور نت میده . به این عنوان که نت شما اوپنه اما امکان داره شخص مقابل شما نت بسته ای داشته باشه. این مورد در تمام شبانه روز تکرار میشه یعنی با این ارور همه افراد نت بسته یا مادریت دارند؟ :D این از این. اما آنلاین فرندلی مشکلی نداره! آلتیمیت تیم باز نمیشه و جالب تر از همه اینه که روی پی اس 4 هی مکشلی نداره. من خودم اینترنت قوی دارم که تایم اوت 0 پینگ 110 با 8.8.8.8 و سرعت 400 کیلو بایت رو داراست. فورزا هورایزون جدیدا درست شده و اون موقعی که برای همه ما مشکل داشت هیچ موردی در ساپورت فرومهای فورزا اشاره نشده بود که این بازی به هیچ رومی کانکت نمشه. سانست به سختی نفراتی رو پیدا میکنه و ایواو که کلا بازی آنلاینه و با وجود 60 دلار پولی که باباتش دادیم نفر پیدا نمیکه. در صورتی که باز هم روی پی اس 4 با هم ISP سازگاره! و در آخر ربطش به پرتهایی که عرض کردم, میتونه به علت فیترینگ هوشمند چند پورت مخصوص اکس باکس وان رو بسته باشند به علت هوشمند شدن آن؟ (*****ینگ وایبر و اینتساگرام و ..)
    اگر اطلاعاتی دارید که بتونه جمعیتی رو نجات بده از این بحران کمک کنید.
    پ.ن: با ساپورت میاکروسافت هم صحبت شده, چیزی نمیدونستند .
    پ.ن 2: دستینی بتلفیلد کال آو دیوتی و .. مشکلی نداشتد.

#1 .:Layho:., ‏Apr 14, 2015
    آخرین ویرایش: ‏Apr 14, 2015
  2. DoppelGang3rX1

کاربر سایت

نام:
    Ali
  3. arm4nii

کاربر سایت

خدا عمرت لده با این تاپیک که زدی. دوستان هرکسی تونست مشکل رو حل کنه همینجا خبر بده.
    الان فقط افرادی که پارس انلاین دارن مشکل ندارند.

4. A Err0R

کاربر سایت

الان وان واقعان مشکلات عجیب غریبی داره فکر نکنم مربوط به پورت udp باشه چون من با همین نت360 میتونم سرچ کنم و با خارجی ها بازی کنم فیفا ولی تو وان اصلا یه 2 ماهیه نمیشه کانکت شد همه جور کاری هم کردم چیز پی ان شیر کردم نشد DMZ زدم پورت ها رو باز کردم نشد نمیدونم مشکل چیه الانم فقط پارس انلاین میتونه وصل شه و مشکل نداره در نتیجه سرور های گیم درسته و مشکل از isp ما هستش کسی راه حلی پیدا کرد بگه

5. .:Frantic:.

کاربر سایت

نام:
    AmirHosein
    درسته که مایکروسافت لایو برای جفت کنسول های مایکروسافت یکیه ولی روی سرورهای متفاوت از هم پیاده شده و دلیلی نداره اگه مثلاً شما با 360 مشکلی نداری نباید با وان هم مشکلی داشته باشی. همین قضیه واسه PSN هم صدق میکنه. پورت هایی که نیازه برای درست کار کردن این شبکه ها مدتیه که دستکاری و محدود شده واسه همین تو خیلی از بازی ها شما مشکل دارید و این تنها مربوط به لایو ایکس وان نمیشه بلکه کم و بیش برای خود من که از PSN استفاده میکنم وجود داره.
    این مشکلات با پیگیری از طرف پشتیبانی مایکروسافت حل بشو نیست چون داخلیه و حتی دست isp ها هم بسته ـست تو این قضیه.نهاد اصلی که مقصر همه ی این مشکلاته زیر ساخت ـه. چنتا از isp ها هم حتی صداشون دراومده و دارند پیگیری میکنند.

6. AGHA FARIBORZ

کاربر سایت

نام:
    (master)استاد
    این برنامه رو پارسال سر دوتا 2 روی ما هم اجرا کردند.یه چند ماهی خراب بود بعدش درستش کردند.ولی به گمانم دوباره میخوان شروع کنن .اگر انلاین رو ببندن دیگه کنسولای جدید به هیچ دردی نمیخورن.متاسفانه دیگه هم نمیشه کاریش کرد چون این اولشه بعدا با هوشمند کردنش *****ینگ دیگه اصلا نمیشه الاین زد

7. E_R_B

کاربر سایت

نام:
    ارباب
    من مخابرات استان تهران
    پورت های مخصوص وان رو تست کردم
    همشون باز بوده
    حالا دلیل اینکه چرا بازم مشکل داریم رو اصلا نمیدونم
    جالب اینجاست اصلا نمیشه به پارتی با خارجیها هم رفت
    وقتی پارس آنلاین میشه بازی کرد و در آی اس پی ها دیگه نمیشه باید مشکل از جای دیگه باشه

8. Al!reza

کاربر سایت

نام:
    Alireza
    چه طوری تست کردید؟
    من مخابرات دارم فیفا فروزا مشکل دارم
    GTA هی بد نیست
    اکثرا مشکل دارم ...

9. E_R_B

کاربر سایت

نام:
    ارباب
    با این می تونید تست کنید
    https://pentest-tools.com/discovery-probing/udp-port-scanner-online-nmap
    من پورتا رو چک کردم باز بودن
    اما مشکل از جای دیگست
    انگار نمیشه با خارج از کشور ارتباط برقرار کرد
    و از قرار معلوم وایبر هم داره کپچر میشه از طریق زیرساخت
    اصلا فکر کنم برنامشون سر همین بود
    امروز هم زنگ زدم پشتیبانی مخابرات تهران میگه مشکل سراسری هست و اصلا معلوم نیست کی حل میشه

10. Al!reza

کاربر سایت

نام:
    Alireza
    حالا این مشکل پورت ها به کنار ... نت من تقریبا تا ساعت شیش خیلی سخت وصل میشه به لایو !
    انگار تو ساعت اوج مصرف مثلا !! غروب بهتر میشه

11. Smaug

کاربر سایت

نام:
    سیاوش
    بچه ها کسی اینجا مورتال باز هست؟ الان تقریبا دو هفته ای میشه Mortal Kombat X رو گرفتم، اما اصلا نمی تونم آنلاین بازی کنم. تو قسمت ROOM با هر کسی می خوام مسابقه بدم یا وقتی می خوام از مد های versus یا team battle استفاده کنم بعد از یه تاخیر می نویسه ارتباط برقرار نشد (connecting failed ) اما living tower یا factions مشکلی نداره و هر روز آپدیت میشن .
    350 تومن پول مورتال و DLC هاش رو دادم. حالا می بینم که اصلا نمیشه باهاش آنلاین زد. اول فکر کردم شاید مشکل از کانکشن من باشه ولی می بینم اینجا هم دوستان با مشکلات دست به گریبانن و یه ایراد کلیه. به جان خودم دیگه خسته شدم برای خرید یه دی ال سی از هفت خان رستم رد شم. خدایا هدفت از اینکه مارو ایرانی آفریدی چی بود؟!

12. mehran121

کاربر سایت

نام:
    مهران
    آقا تاپیک خوبی زدی هر کی فهمید راه حل چیه همینجا بگه...

13. ERFAN BAHRAMI

کاربر سایت

نام:
    عرفان
    با این اوصاف باید کنسولا رو بفروشیم
    :-s:((

14. Dahaka 7

کاربر سایت

بچها مطمئنین پارس آنلاین جواب میده ؟
    من 8mb شاتل دارم اما نمیتونم آنلاین بازی کنم
    پارس آنلاین چه سرویسش خوبه؟
    همون kb128 رو اگه بگیرم ارتقاش بدم به 16mb جواب میده ؟ (ارتقاش رایگانه )

15. ERFAN BAHRAMI

کاربر سایت

نام:
    عرفان
    نه!مگه میشه ارتقاش رایگان باشه