اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

mehrab888

کاربر سایت
Mar 5, 2013
52
یعنی اپدیت کردن مشکلی نداری؟؟؟؟ بازی gtav رو اپدیت کردی با ps3 ????

برای ps4 هم همینطوره، وقتی رو ایکون بازی میری معمولا چیزهایه مرتبط به بازی رو زیرش از تو نت لود میکنه، جدیدا اونم لود نمیکه!!! حالا چه برسه به چیزایه دیگه!!!

قبلا خوب بود عالی بود نمیدونم چرا جدیدا اینطور شده!!!

شما پیگیر شدی از اپراتور؟؟؟؟
دوست عزیز من ایکس باکس دارم اینترنت ایکس باکسم گوگل رو بعد از 5 یا 6 دقیقه باز میکرد به ایکس باکس لایو وصل میشد اما هر 10 دقیقه disconnect میشد سرعتم فقط توی کونسول پایین هست و از اپراتور پیگیر نشدم چون که میدونم که جواب درست و حسابی نمیدن و فقط میپیچونن:(
راستی امروزم دیگه سرعت دانلودم به حدی پایین اومد که دانلود هم نتونم بکنم البته فقط توی کنسول بعدش سرویس کاهش پینگ رو با کنسول شیر کردم و مشکلم موقتا حل شد!!!!!!!! سرعتم پاییینه اما به لایو کانکت میشم و میتونم بازی کنم!!:d

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
اصلا کلا اینترنت 1 ماهی هست یک طوری شده!!!

یکسری از سایتهایی که پیلتر بودن هم مدتیه پیلتر نیستن!!! مثل یوتیوب!!! راحت میشه رفت توش....... در عوض یکسری محدودیتها هم به وجود اوردن مثل همین قضیه پورتها!!!

کسی میدونه دقیق مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟ تا کی باید بشینیم این حضرات مشکل مربوط به کنسولو psn رو بر طرف کنن؟؟!!!!

killstar

کاربر سایت
Apr 15, 2014
7
3~4 روزی بود که واسه من کاملا خوب شده بود اصلا دی سی نمیشدم ولی باز از امروز دوباره شروع شد دقیقا هر 11:30 دیسی میشی باید مدم ریست کنی تا خوب بشه بعد دوباره بعد 11:30 دقیقه باز دیسی میشه و این داستان ادامه دارد .....
leagueoflegends

batman0

کاربر سایت
Sep 8, 2013
509
3~4 روزی بود که واسه من کاملا خوب شده بود اصلا دی سی نمیشدم ولی باز از امروز دوباره شروع شد دقیقا هر 11:30 دیسی میشی باید مدم ریست کنی تا خوب بشه بعد دوباره بعد 11:30 دقیقه باز دیسی میشه و این داستان ادامه دارد .....
leagueoflegends

دوباره مشکل برگشته امروز من بازی کردم همینطور بود

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
اون چیزی که فکرشون قبل از عید داشتم و در اولین پستم در مورد این مشکل اخیر اینترنت هم بیان کردم داره محقق میشه...

به گزارش سافت گذر به نقل از آی تی ایران؛عبدالصمد خرم‌آبادی دبیر کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه در گفت‌وگو با فارس گفت: در یکی از آخرین جلسات کمیته برایفیل تر ینگ نرم‌افزار واتس آپ گرفته شده است. وی افزود: این تصمیم اتخاذ شده و به تصویب هم رسیده است اما هنوز تصمیم برای زمان اجرای فیل تر ینگ گرفته نشده است.دبیر کمیته تأیید مصادیق محتوای مجرمانه درباره دو نر‌م‌افزار اینستاگرام و وایبر نیز گفت: برایفیل تر ینگ نرم افزار وایبر هنوز تصمیمی در کمیته اتخاذ نشده است.خرم‌ابادی درباره اینستاگرام هم گفت: این نرم‌افزار محتوای مجرمانه فراوانی دارد اما هنوز برای فیل تر ینگ این نرم‌افزار تصمیمی گرفته نشده است.دبیر کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه درباره اینکه از امروز ظهر دسترسی به نرم افزار وایبر غیر ممکن بوده است گفت: این محدودیت به نظر می‌رسد جهانی است زیرا ما هنوز اقدام به فیل تر ینگ وایبر نکرده‌ایم.
مطلب بی بی سی در این مورد:
یک عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه اینترنت در ایران تصویب فیل ترینگ "واتس‌اپ" (WhatsApp) را تائید کرده اما گفته است که "تلاش می کنیم تا با طراحی نرم افزاری هوشمند، تنها صفحات با محتوای مجرمانه را مسدود کنیم" و با استفاده از این طرح، فیسبوک هم رفع فیل تر خواهد شد.
محمد علی اسفنانی، نماینده فریدن در مجلس ایران که عضو کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه است، در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت، وابسته به مجلس، از تصمیم این گروه در فیل ترینگ واتس‌اپ دفاع کرده و گفته که "کارگروه به دنبال آن است که محتوای مجرمانه در فضای مجازی تا حد ممکن کمتر شده و دسترسی به فضاهای دارای محتوای مجرمانه به راحتی امکان پذیر نباشد."
واتس‌اپ یک نرم افزار ارتباطی است و در بین کسانی که می‌خواهند مجانی پیامک بفرستند پرطرفدار است. این اپلیکیشن پیامک‌ کاربران را از اینترنت ارسال می‌کند. فیسبوک اخیرا این شرکت اطلاع رسانی را به قیمت ۱۹میلیارد دلار خریده است.
خبرگزاری مهر نیز به نقل از یک عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه که نامش را ذکر نکرده، نوشته که فیل ترینگ واتس‌اپ تصویب شده اما هنوز ابلاغ نشده است.
به گفته این عضو کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، علت تصمیم به فیل ترینگ این بوده که "کارگروه پیش بینی می کرد که در آینده ممکن است این برنامه ارتباط نزدیکی با فیسبوک ایجاد کند و در نسخه جدیدی که از آن ارائه می شود، مشکلاتی برای ما ایجاد شود."
کمیته تعیین مصادیق مجرمانه مسئولیت فیل ترینگ سایت ها را بر عهده دارد که بر اساس قانون جرایم رایانه ای مصوب سال ١٣٨٨ به ریاست دادستان کل کشور تشکیل شده و وزیر یا نمایندهٔ وزارتخانه‌های آموزش و پرورش، ارتباطات و فناوری اطلاعات، اطلاعات، دادگستری، علوم، تحقیقات و فناوری، فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، رئیس سازمان‎ صدا و سیما و فرمانده نیروی انتظامی از جمله اعضای این کمیته هستند.
آقای اسفنانی گفته که "در تلاشیم تا نرم‌افزار فیل تر صفحات با محتوای مجرمانه را به صورت هوشمند طراحی و بومی‌سازی کنیم، زیرا برای کارگروه بسیار طاقت‌فرسا و غیرممکن است که صدها هزار صفحه را رصد کرده و تصمیم به فیل تر صفحه خاصی بگیرد."
به گفته این نماینده مجلس عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه، "با طراحی نرم‌افزار فیل تر صفحات با محتوای مجرمانه به طور طبیعی از فیس‌بوک هم رفع فیل تر شده و تنها صفحات مجرمانه در این شبکه مسدود خواهد شد."
به احتمال بالا این ها قصد دارند چند شبکه رو فیل تر کنند و دسترسی بعضی فیل تر شکن ها رو مسدود کنند برای همین هست بیش از 1 ماه به پورت ها انگولک کاری می کنند.درست مثل زمانی که وی چت رو بستند و اون همه مشکل واسه گیمر ها به وجود آووردند این دفعه می خوان واتس آپ و وایبر و اینستاگرام و... رو فیتلر کنند و احتمالا دسترسی چند تافیل تر شکن رو ببندن کاریش هم نمیشه کرد فقط باید تحمل کرد.

آخرین ویرایش:

Ashkan_crash

کاربر سایت
Oct 10, 2013
51
هر 3 دقیقه دیسی می شه
ببینین اصلا از جهنم نترسید دوستان(البته اگر بهش اعتقاد دارید)
اینجا خود جهنم !
یعنی فک کنم اینجا از جهنم هم جهنم تره
نزدیک به نیم میلیون پست و رای اینا جمع کردیم بازم هیچ فرجی نشد
هر دفعه یه حدسی مطرح کردیم یه بار گفتیم سر یارانس یه بار گفتیم دارن زیرساخت رو درست می کنن الانم که می گیم فلان اپلیکیشن رو دارن ***** می کنن
بیخیال آقا انقدر حدس نزنین خود بالا بالایی ها کردن تو نت که اینطوری شده
این تاپیکم بهتره دیگه همه نادیده بگیریمش چون رسما هیچ گره ای از کار ما باز نکرد فقط خودمون علاف کردیم و الکی از اینور اونور دوستامون دعوت کردیم اینجا مشکلشون رو بگن

amingh

کاربر سایت
Oct 16, 2011
127
دقیقا دوستان الان پروژه whats app رو اپ های دیگه رو میخوان شیلتر کنن پس نتیجه میگیرم یک ماه دیگه هم روش ...wechat line viber ......همشون بزودی میپوکن ...چون رابطه مستقیمی با پورت ها دارن.....ما گیمر ها هم هیچ گوز

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
یعنی وقتی وسط بازی دیسکانکت میشم مرگ رو به هر چیزی ترجیح میدم :|
مملکته؟!
دقیقا!!!
حرف امین راسته.. داره whatsapp و شیلتر میکنن.. و اونو خطری به بزرگی فیسبوک دانسته اند :|
ما که تمام تلاشمون و کردیم.. به شرکت ها هم زنگ میزنیم میگن ما پورتی و نبستیم دستکاری نکردیم.. کلا گیر افتادیم..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر