Multi Platform Call of Duty: Black Ops III | PC

41109696565906184856.jpg

سازنده : Treyarch
ناشر : Activision
سبک : First-person shooter
پلتفرم : Xbox One ,PlayStation 4 ,Microsoft Windows
تاریخ انتشار : Nov 6, 2015

اطلاعات بازی :

فعلا بازی با یـ تریلر معرفی شده و باید برا اطلاعات بیشتر تا April 26th صبر کرد ....

تاپیک تصاویر بازی >>> اینجا
تاپیک مشکلات
Call of Duty: Black Ops III (نصب، کرک، مشکلات گرافیکی و ...) >>> بزودی
سایت ناشر بازی >>> اینجا
سایت سازنده ی بازی >>> اینجا
سایت بازی >>> اینجا

سیستم مورد نیاز :

: Call of Duty: Black Ops 3 – PC Minimum Requirements

Operating System: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit-
Processor: Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom™ II X4 810 @ 2.60 GHz-
Memory: 6 GB RAM-
Graphics: GeForce GTX 470 @ 1GB / Radeon HD 6970 @ 1GB-
DirectX: Version 11-
Network: Broadband Internet connection-
Sound Card: DirectX Compatible-

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
شما که عقل کل هستی (به حساب خودت) نباید هر کی هر چی گفت انجام بدی .

ما طرفدارای ندای وظیفه اگر بازی کم و کاستی هایی داشته باشد به حساب بازی چشم پوشی می کنیم و می گیم عالی نبوده ولی خوب بوده . شما که طرفدار نیستی کمی تحقیق کن بعد دانلودش کن
والا منم طرفدار بودم یه زمانی ولی اصلا در حد قبلی ها نیست سینگلش...هوش مصنوعی بیشعور تر از این ندیدم توی سال ۲۰۱۵! یا بهتره بگم ۱۶.بازی هم انقدر شلوغ و خر تو خره یه جاهایی اصلا نمیفهمم چی داره میشه...

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
یه بازی انقدر ارزش نداره که بخوایم به خاطرش به هم بد و بیراه بگیم...
خوش به حال اکتیویژن که هوادارانی مثل شما داره.... به خصوص که در مورد سری بعدی بازی که هعیچ اطلاعاتی ازش در دسترس نیست سوال می کنید و بعد هم خودتون بهش جواب می دید!

سه سری اخر COD رو از لحاظ متا و نقد های دیگران هم ضعیف ظاهر شده و در کل ارزش بازی کال او رو در سراشیبی می بینم... این بازی هوش مصنوعی بسیار ضعیفی داشت ... داستان بازی گنگ و بی ربط و فاقد جذابیت هست و صرفا فقط برای خالی نبودن عریضه هست... نکته قوت بازی انلاین و مولتیش هست که اونم برای من بی همیت هست چون وقت انلاین زدن رو ندارم... گرافیک بازی هم کمی رشد داشته اما باز هم در حد یه نسل هشتم نیست ضمن اینکه بازی در کل بهینه هم نیست...
من به بازی از 10 نمره 6 می دم....

یکی از بهترین نظراتی که طی چندسال گذشته راجب یک بازی خوندم...حرفه ای ودقیق و مختصر و مفید.....دمت گرم..حال کردم..

======= [MENTION=16566]kam[/MENTION]my

یه زمان بخاطر کالاف سرودست میشکوندم بس که فوق العاده بود این بازی و ده برابر شما Fan بازی بودم ولی کورکورانه از یه همچین بازی ای حمایت کردن درست نیست...خوب قلمداد کردن این بازی ظلم به نسخه های قبله.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
والا منم طرفدار بودم یه زمانی ولی اصلا در حد قبلی ها نیست سینگلش...هوش مصنوعی بیشعور تر از این ندیدم توی سال ۲۰۱۵! یا بهتره بگم ۱۶.بازی هم انقدر شلوغ و خر تو خره یه جاهایی اصلا نمیفهمم چی داره میشه...

هوش مصنوعی رباتاش که خیلی خفن هست روی ادم قفل می کنند تا نکشنت ول کن نیستند

همیشه ندای وظیفه نبردهاش عظیم و شلوغ بوده

- - -ویرایش - - -

یکی از بهترین نظراتی که طی چندسال گذشته راجب یک بازی خوندم...حرفه ای ودقیق و مختصر و مفید.....دمت گرم..حال کردم..

======= @kammy

یه زمان بخاطر کالاف سرودست میشکوندم بس که فوق العاده بود این بازی و ده برابر شما Fan بازی بودم ولی کورکورانه از یه همچین بازی ای حمایت کردن درست نیست...خوب قلمداد کردن این بازی ظلم به نسخه های قبله.

این نسخه جدید مثل قبلی ها نبود ولی از هیچی بهتره

در همین حد بگم که شماره های قبلی رو 4 5 بار می رفتم ولی این جدیده همون یکبار کافیه

XPrinCe

کاربر سایت
Nov 10, 2008
242
نام
M 3 H D I
طبیعتا وقتی از یه بازی بیشتر 10 نسخه میسازن
بازی کاملا تکراری و حوصله سر بر میشه

زمانی که ورژن اول این بازی و اکسپنشنش اومد، من این بازی رو با هیچ بازی دیگه ای حاضر نبودم عوض کنم
در کل ورژن های جنگ جهانیشو دوست داشتم
ورژن های اول مدرن و بلک اپس هم تقریبا دوست داشتم
اما از ورژن Ghost به بعد رو حتی دوست نداشتم نصب کنم
دقیقا قیلم هندی شده بود دیگه (نظر شخصیه منه. نیایید ببندینمون به فحش!!!)
اما این ورژن رو هم با اینکه خیلی unreal بود، ازش خوشم اومد
چون فاز فیلم هندیش کمتر شده بود و گرافیک و گیم پلی خیلی خوبی داشت

آنلاین بازی کردنش هم واقعا حال و هوای خاصی داره
مثل ورژن قبلی تو هوا معلق نیستن و تقریبا میشه گفت Double Jump داره
و جالب تر اینکه کاراکترهای خاص با دو قدرت متفاوت داره که اینم جذابیت خاصی داره
مد زامبی آنلاینش هم خیلی قوی تر و جذاب تر شده (اگه میتونید تمامش کنید!)

در کل منم بهش امتیاز 7 میدم

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
بدون شک زجر آور ترین کمپینی بود که تا الان بازی کردم. کمپین COD های قبل هر چند کوتاه بودن ولی حداقل سر و ته داشتن و معلوم بود چی به چیه.
یاد کمپین Black Ops 1 به خیر.

• Like
Reactions: king of north

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
بازیو تموم کردم در یک کلام اشغاله اصلا معلوم نیست هدف از ساخت این بازی چی بوده بنظرم بعد از Black Ops 2 بدترین نسخه COD هست :|

خدا به اونایی که این شاهکارو اوریج خریدن صبر بده [-o<

الان میفهمم که Advanced Warfare چقدر بازیه فوق العاده ای بود...

SH!N!GAMi

کاربر سایت
Sep 25, 2011
267
نام
میلاد
من اولا عذرخواهی میکنم از دوستان و امیدوارم جسارت نکرده باشم ، اما دوستانی که میان اینجا و مینویسن این بازی آشغاله یا داستانش فلانه و و و.... ، اول اینکه دقیقا دارن چیو با چی مقایسه می کنن ؟! و اینکه مطمئن هستن که داستان بازی رو کاملا فهمیدن و درک کردن ؟!
چون این نسخه مثل سری MW و AW داستان سر راست و ساده نداره و مثل BOهای قبلی پیچیدگی داستان و Plot twist(حتی قوی تر) عالی داره.

psco

کاربر سایت
Jul 11, 2009
180
نام
PreMieR
Controller Xbox One وصل کردم کمی بازی کنم ببینم کنسول گیمرا چطوری بازی میکنن . یه ذره با حس حال کنسول اشنا بشم :d
خدایی خیلی نوبه نشونه میگیری نشونه اتوماتیک میره رو سر طرف . تو فقط باید به خودت زحمت بدی دگمه فشار بدی شلیک کنه

اصلا بازی با موس کیبرد دنیای دیگه ایی داره قابل مقایسه نیست:d

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بهترین قسمت ندای وظیفه از لحاظ داستان و موسیقی و گرافیک و صحنه های اکشن جنون آمیز و میخکوب کننده Call of duty modern warfare 3 هست

سنگ تموم گذاشته . مخصوصا سقوط برج ایفل

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
درود به همه.
می گم داداشا، BO III نسبت به نسخه های قبلی گرافیک همچین پیشرفته تری نداره، ولی چرا بازی لگ می زنه!؟ :-?
برای تست، یک بار تمام تنظیمات گرافیکی و رزولوشن رو به پائین ترین حد ممکن تنظیم کردم، اما بازی همچنان لگ داشت! :-? یعنی فرقی نمی کرد رزولوشن رو 800X600 باشه و یا 1080! :-? کارت گرافیک بنده GTX 950 هست، اما CPU و مادربورد جدید نیست و ممکنه از این 2 مورد باشه! ولی تعجبم این هست که این بازی گرافیک خیلی بالائی نسبت به نسخه های قبلی نداره! چرا لَگ می زنه نمی دونم! :d تمام نسخه های قبلی COD رو با کیفیت بالا و FULL HD رو همین سیستم تموم کردم! کاملا روون اجرا می شدن!
البته در حال حاضر می تونم بازی رو با تنظمیاتِ پائین و رزولوشن 1080 بازی کنم و 45 فریم بگیرم، ولی خب، انتظار داشتم خیلی بهتر و روان تر اجرا بشه! /:)
نسخه بلک باکس رو نصب کردم و فعلا آپدیت شماره 1 رو ریختم! ممکنه تو آپدیت های بعدی بهتر بشه!؟ :-?

qaqaj

کاربر سایت
May 1, 2015
361
نام
Farzan
درود به همه.
می گم داداشا، BO III نسبت به نسخه های قبلی گرافیک همچین پیشرفته تری نداره، ولی چرا بازی لگ می زنه!؟ :-?
برای تست، یک بار تمام تنظیمات گرافیکی و رزولوشن رو به پائین ترین حد ممکن تنظیم کردم، اما بازی همچنان لگ داشت! :-? یعنی فرقی نمی کرد رزولوشن رو 800X600 باشه و یا 1080! :-? کارت گرافیک بنده GTX 950 هست، اما CPU و مادربورد جدید نیست و ممکنه از این 2 مورد باشه! ولی تعجبم این هست که این بازی گرافیک خیلی بالائی نسبت به نسخه های قبلی نداره! چرا لَگ می زنه نمی دونم! :d تمام نسخه های قبلی COD رو با کیفیت بالا و FULL HD رو همین سیستم تموم کردم! کاملا روون اجرا می شدن!
البته در حال حاضر می تونم بازی رو با تنظمیاتِ پائین و رزولوشن 1080 بازی کنم و 45 فریم بگیرم، ولی خب، انتظار داشتم خیلی بهتر و روان تر اجرا بشه! /:)
نسخه بلک باکس رو نصب کردم و فعلا آپدیت شماره 1 رو ریختم! ممکنه تو آپدیت های بعدی بهتر بشه!؟ :-?
این بازی در کنار بتمن افتضاح ترین پورت های pc بودن و رم گرافیکی بالای 4 گیگ مصرف میکنه روی الترا و های :-& و همچنین 8 گیگ رم خالص مصرف میکنه#:-s به خاطر همین بازی و بتمن مجبور شدم رممو به 12 گیگ ارتقاء بدم :| در ضمن کارت gtx 950 کارت معمولی هست و زیاد نباید ازش توقع داشته باشید . همچنین این بازی به cpu بالایی نیازمنده و حسابی از cpu کار میکشه در حد 90 % :dozing:

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
این بازی در کنار بتمن افتضاح ترین پورت های pc بودن و رم گرافیکی بالای 4 گیگ مصرف میکنه روی الترا و های :-& و همچنین 8 گیگ رم خالص مصرف میکنه#:-s به خاطر همین بازی و بتمن مجبور شدم رممو به 12 گیگ ارتقاء بدم :| در ضمن کارت gtx 950 کارت معمولی هست و زیاد نباید ازش توقع داشته باشید . همچنین این بازی به cpu بالایی نیازمنده و حسابی از cpu کار میکشه در حد 90 % :dozing:
بله، حرف شما کاملا صحیحه، ولی چیزی که باعث به وجود اومدن چند عددی شاخ به روی کلّه بنده شده اینه که :d، رو همین سیستم بازی هائی مثل DiRT Rally، Fallout 4، Grand Theft Auto V، Battlefield Hardline و حتی بازی The Witcher 3 Wild Hunt بدون هیچ مشکل و لگی اجرا می شه، اونوقت این بازی با گرافیک خیلی معمولی و محیطی ساده برای اجرا شدن رو سیستم دچار مشکل شده! :d حداقل من که گرافیک و تفاوت آنچنانی با بازی ها روز دنیا در این نسخه از COD نمی بینم! /:)
البته با نصب آپدیت 3 فریم بازی بالاتر رفته و گاهی اوقات به 60 هم می رسه! اما، با تنظمیات گرافیکی پائین! 8-| البته بگم رزولوشن رو 1080 هست و خدا رو شکر از این لحاظ مشکلی نیست! :d چون اگر رو کمترین رزولوشن هم قرار بدم، باز هم همین فریم رو می گیرم! :-?

qaqaj

کاربر سایت
May 1, 2015
361
نام
Farzan
بله، حرف شما کاملا صحیحه، ولی چیزی که باعث به وجود اومدن چند عددی شاخ به روی کلّه بنده شده اینه که :d، رو همین سیستم بازی هائی مثل DiRT Rally، Fallout 4، Grand Theft Auto V، Battlefield Hardline و حتی بازی The Witcher 3 Wild Hunt بدون هیچ مشکل و لگی اجرا می شه، اونوقت این بازی با گرافیک خیلی معمولی و محیطی ساده برای اجرا شدن رو سیستم دچار مشکل شده! :d حداقل من که گرافیک و تفاوت آنچنانی با بازی ها روز دنیا در این نسخه از COD نمی بینم! /:)
البته با نصب آپدیت 3 فریم بازی بالاتر رفته و گاهی اوقات به 60 هم می رسه! اما، با تنظمیات گرافیکی پائین! 8-| البته بگم رزولوشن رو 1080 هست و خدا رو شکر از این لحاظ مشکلی نیست! :d چون اگر رو کمترین رزولوشن هم قرار بدم، باز هم همین فریم رو می گیرم! :-?
به دلیل بهینه نبودن بازی و پورت بد . دلیل لگ هم ضعف CPU هست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر