PlayStation God Of War

gqhw_rsa3_gow_topic.png

0y2l_gowbox.png

10 نکته در مورد گاد آو وار

ld16_gow4.png

74829

کریتوس ، کسی که به خاطر انتقام خون خانواده ی خود المپ را بر سر المپیون خراب کرد ، اینبار به سراغ اساطیر اسکاندیناوی رفته. اما نه به عنوان کریتوس خشمگین و جویای انتقام قبل، بلکه به عنوان مردی با تجربه که نگاهش به زندگی تغییر کرده. و پس از سال ها،دوباره فرصتی به دست آورده تا طعم پدر بودن(گرچه خونی بودن این رابطه مشخص نیست!) را بچشد، در مسیر تعلیم و آماده کردن این پسر برای نسلی جدید،باید سعی کند خوی خشن خود را مهار کند.
زندگی نامه ی کریتوس تا پایان GOW III

74830

Atreus پسر کریتوس است که زیر دست پدر خود، در حال آموزش و آماده شدن برای عصری جدید است. برعکس کریتوس که یک خارجی در اسکاندیناوی محسوب میشود،این پسر به خوبی با زبان شمالی ها آشناست.(گرچه Atreus نیز نامی یونانی است) همچنین او قابلیت استفاده از جادوی رعد و برق را نیز دارد.

9pjt_gow5.png

• داستان بازی سال ها بعد از پایان GOW III ، در اساطیر اسکاندیناوی اتفاق می افتد، تیم سازنده به دقت تایم لاین دقیقی برای دنیای بازی ترسیم کرده اند و آگاهی دارند که چه اتفاقاتی در این دنیا می افتد و صرفا کریتوس را به محیط دیگری نبرده اند. گرچه شاید به تمام اتفاقات بین پایان GOW III و شروع این بازی اشاره نشود در بازی

• بر خلاف نسخه های قبل،دوربین به صورت ثابت نیست و به پشت سر کریتوس انتقال داده شده،زاویه ی دوربین قفل نیست و امکان چرخاندن آن وجود دارد

• در بازی،هیچ صحنه ای کات نخورده و انگار تمام بازی پشت سر هم فیلم برداری شده است

• در بازی علاوه بر Leviathan Axe و سپر ، سلاح های دیگری هم حضور دارند، اما این دو ستاره های بازی خواهند بود

• آترئوس جایگزین جادو در بازی شده ، او با تیرهای خود در مبارزات به کریتوس کمک میکند، به عنوان مثال میتواند دشمن ها را Stun کند

• چینش دکمه ها تغییر کرده و L1 و L2 برای ضربات سبک و سنگین و مربع برای کنترل آترئوس به کار میرود

• در مبارزات میشود از محیط کمک گرفت، به عنوان مثال با پرتاب تبر به سمت چراغ نفتی و انداختن آن به روی دشمن میتوان دشمن را به آتش کشید. یا میتوان با پرتاب تبر به طرف دشمن،او را به دیوار دوخت

• هنگامی که تبر در دسترس نیست، میتوان با دست خالی و مشت به دشمن حمله کرد. همچنین میتوان تبر را بعدا به دست خود فراخواند

• از سپر میتوان برای Parry کردن ضربات و همینطور در حملات استفاده کرد.

• در بازی سیستم گرفتن XP و Level Up کردن هم کریتوس و هم آترئوس وجود دارد

• امکان آپگرید Skillـها ، Armor و سلاح ها وجود دارد

• سیستم Craft کردن در بازی وجود دارد و امکان ساخت Armorـهای مختلف چه برای کریتوس و چه آترئوس در بازی وجود دارد

• Runeـهایی وجود دارد که با نصب آن ها بر روی تبر میتوان قدرت های آن را افزایش داد

• بر خلاف شماره های گذشته، قابلیت پرش و همچنین شنا کردن در بازی وجود ندارد

• امکان مرگ آترئوس در حین گیم پلی وجود ندارد

• Cory Barlog (کارگردان بازی)خود خواستار ادامه ی بازی بوده،و برای ساخت ادامه ی سری ، باید ایده و کار متفاوتی را به سونی پیشنهاد میداده تا اجازه ی ساخت ادامه ی بازی را بگیرد. همچنین با رویه ای که برای بازی در پیش گرفته شده، او خواهان جذب مخاطب های بیشتر برای سری است تا این سری بتواند به سطح بازی هایی مانند Uncharted و یا Assassin's Creed در داشتن فن بیس بزرگ برسد.
27x5_stm.png
yye5_gow_coll.png

1y7r_gow2.png

kt42_image_god_of_war-32160-3634_0001_thumb.jpg
3sii_image_god_of_war-32160-3634_0002_thumb.jpg
wevp_image_god_of_war-32160-3634_0003_thumb.jpg

kf41_image_god_of_war-35800-3634_0001_thumb.jpg
8jfi_image_god_of_war-35800-3634_0002_thumb.jpg
1qds_image_god_of_war-35800-3634_0003_thumb.jpg

gcnh_image_god_of_war-35800-3634_0004_thumb.jpg
atte_image_god_of_war-35800-3634_0005_thumb.jpg
qwuv_image_god_of_war-35800-3634_0006_thumb.jpg

ujrw_image_god_of_war-35800-3634_0007_thumb.jpg
8ybc_image_god_of_war-35800-3634_0008_thumb.jpg
fity_image_god_of_war-35800-3634_0009_thumb.jpg

3bpq_gow3.png

5rzs_gow1.png

Prologue : A Saga Borne of Ash

A Saga Borne of Ash

Chapter One : A Riddle of Rune

Chapter Two : The Creatures Arise

Rise of The Draugr
A Fire Troll Approaches
Manifestation of The Revenant

Chapter Three : The Dead Stone Mason

The Dead Stone Mason
---

در پست دوم تاپیک، اطلاعاتی که در ارتباط با اساطیر نورث توسط دوستان نوشته شده،جمع آوری شده!

و همچنین احسان @Kaine و کیان @.: Darkness :. برای آماده کردن تصاویر

Last edited by a moderator:

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
دارین gow رو با red dead مقایسه میکنید؟
کاری ب محبوبیت بازی gow تو ایران ندارم خودمم همه نسخه هاشو بازی کردم و جزو بازی های محبوبمه اما
gow 3 فروش جهانیش 5 میلیون بود
red dead فروشش 15 میلیون
پس زیاد تو رویا زندگی نکنید:D
خب این الان چه ربطی داشت؟
یعنی هرچی بیشتر فروش کنه بهتره؟:D
با این حساب بهترین بازی های پارسال فیفا و مافیا 3 و کالاف دیوتی بودن:-"

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
کاری ب محبوبیت بازی gow تو ایران ندارم خودمم همه نسخه هاشو بازی کردم و جزو بازی های محبوبمه اما
red dead فروشش 15 میلیون
:|خداوکیلی ربطشو میگی در جریان باشیم ؟
اولا GOW فرنچایزیه که نسخه های شماره دارش متا 92+ هست وتا حالا خیلی افتخار و جایزه کسب کرده حتی اسپین آف های PSP
دوما داری فروش یه بازی انحصاری اونم سبک h&s رو با رد دد مقایسه میکنی ؟!! lol

آخرین ویرایش:

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
درود دوستان
قرار بود اگه بازدید تریلر god of war تو یوتیوب به ۱۵ میلیون برسه سازنده یه اطلاعاتی ازش منتشر کنه
فک کنم الان بیشتر از ۱۵ میلیون شده
آیا اطلاعات بیشتری داده یا نه؟

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
درود دوستان
قرار بود اگه بازدید تریلر god of war تو یوتیوب به ۱۵ میلیون برسه سازنده یه اطلاعاتی ازش منتشر کنه
فک کنم الان بیشتر از ۱۵ میلیون شده
آیا اطلاعات بیشتری داده یا نه؟
فقط یه فایل صوتی داد که اسم پسر کریتوس گفتن

• Like
Reactions: Inanc

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
red dead فروشش 15 میلیون
GOTY چه ربطي به فروش داره؟ [-(:D

• Like
Reactions: J. Constantine

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
پس این داستان دانلود از PSN رو اونور دنیا هم دارن :D
خوبه تنها نیستیم
والا من که تا حالا این داستان ها رو نداشتم :D فکر کنم پلی استیشن من مخصوصه :D

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
دستت طلا رفیق ولی احتمالا یه 10 روزی دیر جنبیدی:Dاما برای تاکید دوباره ممنون چون واقعا امیدوارم آخر امسال منتشر بشه تا یه سال جادویی رو پشت سر بگذاریم:wow:
f832832900.jpg

همینطور که میدونین ایشون صداگذار کریتوس هستش.من هر روز تقریبا توییتر هستم و پروفایل ایشون و کوری و کلا بچه های سانتا رو چک میکنم این (2017) که جلو اسم بازی زده اصلا نبوده و جدیدا اضافش کرده با این حساب من دیگه مطمئن شدم بازی همین امسال میاد.حالا شاید مارچ نیاد ولی مطمئنا امسال میاد از اونطرف هم گیم اسپات میاد مقاله مینویسه راجب بازی های 2017 و GOW هم توش میاره حتی بازی میاد جز نامزدهای مورد انتظار ترین بازی های سال 2017 میشه در صورتی که اصلا تاریخ ریلیز نداشته. این قضیه خیلی مشکوکه کما اینکه بازی هم که چندوقت پیش قابل بازی بوده از اول تا اخر. به نظرم با توجه به تیم 200 نفری که هستن و فول تایم کار میکنن بعید نیس.

ThroughWinter

کاربر سایت
Feb 10, 2017
100
خیلی حرکت خوبی زدن تو بردن بازی به اسکاندیناوی. چون بعد از وقایع GODIII دیگه یونان راه نداشت.
اینهمه خدا و موجود و الهه جدید بهتر از این نمیشد.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
Concept Artهایی از پروژه‌ی کنسل شده‌ی Santa Monica لیک شده:
0OmW8Gg.jpg

gzs8EOo.jpg

kfQJtAp.jpg

IZE3GYr.jpg

DAneHPb.jpg

zNReAiA.jpg

k46NxB7.jpg

iz03DfA.jpg

oJImOEH.jpg

YA0r0M4.jpg

wSmaM96.jpg

JPO5M7h.jpg

NR9py9I.jpg

QmLheQ1.jpg
تصاویر خیلی بیشتری توی این لینک هستش: Sony Santa Monica cancelled IP concept arts (Darkside?)
واقعا اولین چیزی که با دیدن این تصاویر میشه فهمید اینه که خیلی روی بازی کار شده بوده و میشه درک کرد خیلی سخت بوده که کنارش بزارن. حدود 3 سال روی یه چیزی کار کنی ولی نتیجه‌ای نداشته باشه خیلی آزاردهندست.
در کل پتانسیل بازی خیلی بالا بوده و معلومه که یه AAA فوق‌العاده خفنی رو داشتن می‌ساختن که واقعا حیف شده...

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
0OmW8Gg.jpg

gzs8EOo.jpg

kfQJtAp.jpg

IZE3GYr.jpg

DAneHPb.jpg

zNReAiA.jpg

k46NxB7.jpg

iz03DfA.jpg

oJImOEH.jpg

YA0r0M4.jpg

wSmaM96.jpg

JPO5M7h.jpg

NR9py9I.jpg

QmLheQ1.jpg
تصاویر خیلی بیشتری توی این لینک هستش: Sony Santa Monica cancelled IP concept arts (Darkside?)
واقعا اولین چیزی که با دیدن این تصاویر میشه فهمید اینه که خیلی روی بازی کار شده بوده و میشه درک کرد خیلی سخت بوده که کنارش بزارن. حدود 3 سال روی یه چیزی کار کنی ولی نتیجه‌ای نداشته باشه خیلی آزاردهندست.
در کل پتانسیل بازی خیلی بالا بوده و معلومه که یه AAA فوق‌العاده خفنی رو داشتن می‌ساختن که واقعا حیف شده...

قبل از ساخت God of War جدید استودیوی Santa Monica در حال کار بر روی چه عنوانی بود

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
0OmW8Gg.jpg

gzs8EOo.jpg

kfQJtAp.jpg

IZE3GYr.jpg

DAneHPb.jpg

zNReAiA.jpg

k46NxB7.jpg

iz03DfA.jpg

oJImOEH.jpg

YA0r0M4.jpg

wSmaM96.jpg

JPO5M7h.jpg

NR9py9I.jpg

QmLheQ1.jpg
یه چیزی بگم! با این ارت هایی که من دیدم بنظر میومده بازی بیش از حد بزرگ بوده و سر جریان این که سانتا هم چیز غیر کامل نمیسازه کامل کردن این بازی یه چیز غیر ممکن برا این نسل بوده یا اگه میساختنش حداقل 100 گیگ حجم بازی میشه نگاه کنید انواع گونه های مختلف تو هر قسمت از زمین از دریا گرفته تا خشکی با تنوع بیش از حد تو این ارت های بنظر میومده چیزی شبیه پروژه جدید مس افکت میشده ولی بی نهایت بزرگنر و متنوع تر(اینم بخاطر حرفه ای بودن تیم سانتا میگم:-") بنظرم که پروژه برا این نسل کنسل شده احه با عقل جور درنمیاد که سه سال از عمرت رو صرف یه بازی بکنی بعد برا همیشه کنسلش کنی:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر