Free Games with Plus | PS4

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من everybody gone to rapture بازی کردم با اینکه پلاتشم اسون بود از بس حوصله سر بر بود نیمه کاره ول کردم بازیش کلا حوصله زیاد میخواد که منه یکی ندارم تبریک به طرفداراش:D

• Like
Reactions: Pun1k

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
این ماه رو نظری ندارم چون اصلا بازیاشو نمی شناسم ولی ماه پیش انصافا این Transformers بازی سرگرم کننده ای بود. من تا تهش رفتم یجورایی آدمو یاد بایونتا مینداخت.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
اگه اینا باشن که عالیه خیلی دوس داشتم stories the path رو برم:x\m/(انحصاری هم هست:D)
آره تعریف هر دوتاشونو شنیدم و منم امیدوارم همینا باشن :D ولی اون Novemberی که توی عکس هست یکم باعث میشه شک داشته باشم :-?

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
کاش اینا نباشن بابا. اون stories رو بهتون بگم که یه فاجعه مطلقه :D اول بازی بشدت لذت میده بهتون و با دیدن انتخاب های گوناگون و به نظر پایان ناپذیر فکتون میاد پایین، اما بعدش به پوچی بازی پی میبرید. اتفاقا اون زمان قرار بود نقدش رو بنویسم که به علت یه سری مشکلات نتونستم و چون ازش خیلی گذشت دیگه بیخیال شدم. 5 هم قرار بود بدم بهش :D

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
کاش اینا نباشن بابا. اون stories رو بهتون بگم که یه فاجعه مطلقه :D اول بازی بشدت لذت میده بهتون و با دیدن انتخاب های گوناگون و به نظر پایان ناپذیر فکتون میاد پایین، اما بعدش به پوچی بازی پی میبرید. اتفاقا اون زمان قرار بود نقدش رو بنویسم که به علت یه سری مشکلات نتونستم و چون ازش خیلی گذشت دیگه بیخیال شدم. 5 هم قرار بود بدم بهش :D
با این حرف بازی رو در افق محو کردی:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
با اینکه فردین Stories رو له کرد! اما من همچنان بسیار خوشحال میشم اگر این جزو بازی ها باشه! :x :D
ولی این نوامبری که نوشته قاعدتا باید فیک باشه:| فیک در نیاد عجیبه!=)) :-"

زحمت بکشن روزی روزگاری Shovel Knight هم بدن ممنون میشیم:D :-"

• Like
Reactions: Pun1k and rosgod

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud
جالبه هر بازی که هوس میکنم دوباره بازی کنم رو کنسول رقیب رایگان میشه :| مثل Tomb Raider یا Sleeping Dogs
Stories و Invisible Inc هردو خوبن ولی کاش در کنارشون یه AAA هم رایگان میکردن

آخرین ویرایش:

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
واقعا سونی تو بخش پلاس داره ضعیف عمل میکنه به جای اینکه با عناوین خوب کاربران رو به خرید پلاس وادار کنه برعکس حتی خیلی ها دیگه علاقه ای به تمدید مجدد پلاس شون ندارن.
واقعا جای خالی بازی های aaa داره حس میشه و اگر انلاین نبود اصلا سمت پلاس نمیرفتم.

• Like
Reactions: Adidas95

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
PlayStation 4

• Color Guardians (Fair Play Labs)
  • Invisible, Inc.: Console Edition (Klei Entertainment)
  • Stories: The Path of Destinies (Spearhead Games)
  • Tiny Troopers Joint Ops (Wired Productions)
PlayStation 3

• Hyper Void (In|Framez Technology)
PS Vita

• Color Guardians (Fair Play Labs)
  • VVVVVV (Nicalis)

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
سوني اين مدت با اين كه تو بخش بازي هاي پلاس ريجن 1 و 2 زياد حال نداده، ولي تو ريجن 3 انصافا بازي هاي جالبي را داره رايگان ميكنه.

مثلا اين ماه Saints Row را رايگان كرد و ماه قبلشم Gravity Rush Remastered كه اين يكي همين امسال اومده و به نظرم بهترين بازي بوده كه تا حالا فري شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر