Free Games with Plus | PS4

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
  • Everybody’s Gone to the Rapture, PS4
  • The Deadly Tower of Monsters, PS4
  • Dirt 3, PS3
  • Costume Quest 2, PS3
  • Letter Quest Remastered, PS Vita (Cross buy with PS4)
  • Pumped BMX+, PS Vita (Cross buy with PS4 and PS3)
  • 30451026172_5cfc3a3365_z.jpg

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
سلام. من هیچ اطلاعاتی از بازی هایی جدید این ماه ندارم. اگر کسی چیزی دربارشون میدونه بگه. ارزش دانلود دارند ؟ الان اسماشون رو سرچ کردم یکی دوتا عکس دیدم زیاد مال نبودند. درباره ی Everybody’s Gone to the Rapture هم اطلاعاتی ندارم و فقط اسمش رو شنیدم. حتما اگر کسی درباره ی Everybody’s Gone to the Rapture چیزی میدونه و یا بازی کرده بگه چه طوریه. ممنون

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
سلام. من هیچ اطلاعاتی از بازی هایی جدید این ماه ندارم. اگر کسی چیزی دربارشون میدونه بگه. ارزش دانلود دارند ؟ الان اسماشون رو سرچ کردم یکی دوتا عکس دیدم زیاد مال نبودند. درباره ی Everybody’s Gone to the Rapture هم اطلاعاتی ندارم و فقط اسمش رو شنیدم. حتما اگر کسی درباره ی Everybody’s Gone to the Rapture چیزی میدونه و یا بازی کرده بگه چه طوریه. ممنون

سلام داداش. من اتفاقا اين Everybody’s Gone to the Rapture را چند روز پيش خريدمش و يه چند ساعتي هم بازيش كردم.

بازيش شديدا ماجرايي هستش و تنها كاري كه بايد بكني كه اينه كه تو محيط دنبال نور بري، گفتگوهايي كه بين افراد ناپديد شده شهر رخ ميده را گوش كني تا داستان يكي از شخصيت ها تموم بشه و دوباره بايد همين كار را تكرار كني. به خاطر همين زبون انگليسيت بايد فول باشه

كلا من كه از بازي هاي ماجرايي مثل Firewatch خوشم مياد، با اين بازي اصلا حال نكردم و خيلي بايد حوصله داشته باشي تا بتوني تا آخر بريش. چون با اين كه داستان جالبي داره ولي به غير از حرف زدن هيچ چيز ديگه اي تو بازيش نيست. البته گرافيكش با موسيقي هاش واقعا در سطح عالي هستش

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
افتضاح
اینکه مثلا شما از بازی هایی مثل Everybody ... خوشتون نمیاد دلیل نمیشه که افتضاحه. مثلا من خودم همیشه دنبال موقعیتی بودم که بخرم این بازی رو.

واقعا بعد از گرون شدن پلاس خوب حال داده سونی، امیدوارم همینطوری ادامه پیدا کنه. :D

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,142
نام
حمید
نمیخوام بگم everybody gone to rapture بازی بدیه ولی ای کاش بجاش vanishing of ethan carter رایگان میشد که حداقل یه کاری تو بازی مثل حل کردن معمای قتل انجام بدیم every body رسما شبیه ساز راه رفتنه و بعضیا حوصله اینجور بازیارو ندارن
سونی هم همش دو ماه بازی تریپل ای داد که دل ما رو خوش کنه

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
اینکه مثلا شما از بازی هایی مثل Everybody ... خوشتون نمیاد دلیل نمیشه که افتضاحه. مثلا من خودم همیشه دنبال موقعیتی بودم که بخرم این بازی رو.

واقعا بعد از گرون شدن پلاس خوب حال داده سونی، امیدوارم همینطوری ادامه پیدا کنه. :D
والا اینبار حال که نداده حال هم گرفته :D

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
چه شانسی اوردم تقریبا یک ماه پیش بود every توی سیل ۱۰ دلار شد تا مرز خریدنشم رفتم اما پشیمون شدم .از این جور بازیا خوشم میاد

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
کاش یه پلاس ارزون تر بود فقط واسه Multiplayer
اون وقت معلوم میشد چقدر مردم از بازی های پلاس راضی ان
در حال حاضر پلاس بیشتر به درد کسایی می خوره که PS4، PS3 و Vita رو همزمان دارن

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,569

اتفاقا من نه از بازیای ایندی بدم میاد نه از اندونچر موضوع اینجاست این بازی every فعالیت خاصی نداره صرفا دنبال کردن یه داستان هست مثل بازیgone home. کاش به جاش the witness یا talos رو مجانی میکردن. من خیلی دوست داشتم بازیmother russia bleed مجانی بشه که اصلا نیومد.

• Like
Reactions: Adidas95

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر