دومین دوره مسابقات The last of us

کدام مود را بگذاریم

• مجموع رای دهنده‌ها
    31
  • نظرسنجی بسته شده است .

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
محمد جان به گفته همین اقا مهدی کسی که شاتگان برداشت اون دست کامل باخته و فرد خاطی هم کلا اخراجه حالا ما هیچ کدوم از این کار ها رو نکردیم به خاطر کاظم که گفت بمونید دیگه انقدر توهین نکنید بهترین کار این بود لیو میدادیم الان هم انقدر توهین و حرف نمیشنیدیم
هنوز توی بحث قبلی هستیم که=)) عزیز من آقای ایکس قوانین رو تعیین میکنند؟ اضلا به گفته های من گوش کردید؟ توی پست اول به زبان شیرین پارسی بدون هیچ شبهه ای نوشته که قوانین توافقی میباشد، شما اصلا حرفی از قانون نزنید بعد حرف از چیزی که نبود میزنید:))
سعی میکنم دیگه پستی در این رابطه نزنم همه چیز شفاف سازی شد

اصلا دلیلی نمیبینم که بخوام ۲ ساعت وقت بیهوده بزارم و بعدش یک توجیه وردکلس دیگه بشنوم ، شما چرا انقدر خودت رو به آب و آتش میزنید که دوباره بازی انجام بشه;;) اگر قرار بازی دوباره انجام بشه ، کل تورنومنت باید از اول برگذار بشه ، اینجوری نیست که هر کی مظلوم نمایی کنه بهش فرصت بدیم
ما بازی رو ۳-۰ بردیم و هیچ دلیل منطقی وجود نداره که بازی تکرار بشه ، نه با شاتگان بردیم نه با چیت بردیم نه ......
ببینید توی همون بازی دوستانه ای هم که هفته پیش بازی کردیم شما فک کردید مسابقه هست و گفتیم شاتگان ممنوعه هم ما هم شما.
حالا شما چرا دبه در میارید ؟
ما داریم دبه در میاریم:)):lol::lol::lol: این دیگه جک سال بود ، البته شاید برداشت شما از واژه دبه چیزه دیگه ای هست یا معنیش براتون خوب جا نیوفتاده:d
دبه یعنی این که بیای بگی اگه عمه من مرد بود میشد عمو:)) بحث دیگه خیلی داره چیپ میشه

آخرین ویرایش:

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
هنوز توی بحث قبلی هستیم که=)) عزیز من آقای ایکس قوانین رو تعیین میکنند؟ اضلا به گفته های من گوش کردید؟ توی پست اول به زبان شیرین پارسی بدون هیچ شبهه ای نوشته که قوانین توافقی میباشد، شما اصلا حرفی از قانون نزنید بعد حرف از چیزی که نبود میزنید:))
سعی میکنم دیگه پستی در این رابطه نزنم همه چیز شفاف سازی شد
ببینید توی همون بازی دوستانه ای هم که هفته پیش بازی کردیم شما فک کردید مسابقه هست و گفتیم شاتگان ممنوعه هم ما هم شما.
حالا شما چرا دبه در میارید ؟

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
شما در نظر بگیرید این بازی دوستانه بوده.
تیم امیر لولو بره با تیم پرشین گوست بازی کنه و تیم گولاخ ها با تیم پارسا بازی کنه و بعد اگه دوباره فینال به هم خوردید بازی رو طبق قوانین پیش ببرید.

ps3 with ps4

کاربر سایت
Feb 22, 2014
19
نام
Reza
mehdi mansori

داداش گلم کلا دیگه بحث فایده نداره اشتباه از کاظم بود که گفت اشکال نداره وگرنه دیشب همون موقع بازی رو کنسل کرده بودم الان نه دیگه برای من کسی میگفت بباز نیستم نه کسی جانماز اب میکشدی من نه جانمازی اب کشیدم نه قصد توجیه داشتم وگرنه این کار یه نوع دوپینگ محسوب میشد که هر تیمی بعدش حق اعتراض داره
الانم مبارک تیمتون باشه مخصوصا محمد علیزاده عزیز ان شالله تو جام جهانیش شرکت کنید

فقط چون به کاظم دوست خوبم پشاش حرف زده شد و توهین شد ناراحتم و خیلی خوشحالم تو تیمی بازی کردم که کنارم احسان و مصطفی و کاظم بودن که باختم با کمترین اختلاف بوده خوشحالم که تیمم تو مد اینتر به دقیقه 9 نرسیده که هنوز صندوقش هم باز نشده نباخته
خوشحالم که اختلاف باخت ساپلیم مثل بعضی ها به 10 نرسیده

کلا ادم قهرمان یه مقدار فروتن میشه
موفق باشید

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
mehdi mansori

داداش گلم کلا دیگه بحث فایده نداره اشتباه از کاظم بود که گفت اشکال نداره وگرنه دیشب همون موقع بازی رو کنسل کرده بودم الان نه دیگه برای من کسی میگفت بباز نیستم نه کسی جانماز اب میکشدی من نه جانمازی اب کشیدم نه قصد توجیه داشتم وگرنه این کار یه نوع دوپینگ محسوب میشد که هر تیمی بعدش حق اعتراض داره
الانم مبارک تیمتون باشه مخصوصا محمد علیزاده عزیز ان شالله تو جام جهانیش شرکت کنید

فقط چون به کاظم دوست خوبم پشاش حرف زده شد و توهین شد ناراحتم و خیلی خوشحالم تو تیمی بازی کردم که کنارم احسان و مصطفی و کاظم بودن که باختم با کمترین اختلاف بوده خوشحالم که تیمم تو مد اینتر به دقیقه 9 نرسیده که هنوز صندوقش هم باز نشده نباخته
خوشحالم که اختلاف باخت ساپلیم مثل بعضی ها به 10 نرسیده

کلا ادم قهرمان یه مقدار فروتن میشه
موفق باشید
يعني با اين حرفت قشنگ داري ميگي به ما ارفاق كرديد ،كشك چي آش چي ؟ ، مگه اصلا قانون ممنوع بودن و بن كردن خاطي بود كه حرف ازش ميزنيد ، با قانوني كه ساخته ي ذهنتون هست استدلال هم ميكنيد.
#مظلوم_گولاخ

ps3 with ps4

کاربر سایت
Feb 22, 2014
19
نام
Reza
يعني با اين حرفت قشنگ داري ميگي به ما ارفاق كرديد ،كشك چي آش چي ؟ ، مگه اصلا قانون ممنوع بودن و بن كردن خاطي بود كه حرف ازش ميزنيد ، با قانوني كه ساخته ي ذهنتون هست استدلال هم ميكنيد.
#مظلوم_گولاخ

نه داداش ما نه مظلوم نمایی کردیم نه چیزی تبریک هم گفتیم ولی جواب های هوی است وقتی اون طوری جواب میدید دیگه نمیشه واستاد دست زد طبق قوانین برگزار کننده این مسابقات شاتگان مساوی هست با باخت در اون مد و حذف طرف که امیر خان میگه من استفاده کردم

کسی که مسابقه رو برگزار کرده داره میگه که اگه میخاستیم باهاش بریم جلو اصلا الان شما تیم برنده نبودید که الان گفته بشه که شما کی رو زدی و از این حرفها ما مظلوم نیستیم و تبریک هم گفتیم ولی حالا که این طوری شد تا اخرش هستم ببینم کی میخاد حق خوری کنه

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
#مظلوم_گولاخ
شما با گوست بازی کنید و گولاخ ها با پارسا (یا بلعکس)

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
نه داداش ما نه مظلوم نمایی کردیم نه چیزی تبریک هم گفتیم ولی جواب های هوی است وقتی اون طوری جواب میدید دیگه نمیشه واستاد دست زد طبق قوانین برگزار کننده این مسابقات شاتگان مساوی هست با باخت در اون مد و حذف طرف که امیر خان میگه من استفاده کردم

کسی که مسابقه رو برگزار کرده داره میگه که اگه میخاستیم باهاش بریم جلو اصلا الان شما تیم برنده نبودید که الان گفته بشه که شما کی رو زدی و از این حرفها ما مظلوم نیستیم و تبریک هم گفتیم ولی حالا که این طوری شد تا اخرش هستم ببینم کی میخاد حق خوری کنه
حق خورم شديم لول
داداش من حق خوري اونه كه بخاطر اشتباهي كه كردي بياي و خواهان برگذاري دوباره باشي ، در حاليكه تيم هايي كه تا الان حذف شدند هم اشتباه داشتند ولي چيزي نگفتند.
اخر سر هم به من اين قانون رو نشون ندادي ، اول ميايد ميگيد نبايد به حرف يه بچه گوش ميداديم ، بعدش مياي ميگي خرف برگذار كنندستLMAO
لطفا بحث رو ديگه كش نديم و شما هم بگرديد دنبال نقاط ضعفتون تا براي بازي هاي آتي اماده تر باشيد
====
دوست من علاف نبوديم كه تا ٥ صبح بيدار بمونيم.

ps3 with ps4

کاربر سایت
Feb 22, 2014
19
نام
Reza
داداشم ما هم علاف نبودیم تا اون موقع بازی کنیم حالا خوبه شما خواب بودی و سر حال ساعت 3 شب اومدی و گفتین بازی و ما هم گفتیم ok وگرنه اصلا قرار نبود بازی دیشب برگزار بشه
من دیگه حرفی ندارم چون نمیخام بیشتر از این بی احترامی کنیم به هم به هر حال اول از همه هممون گیمر و سونی فن هستیم و تو یه جبهه

من دیگه کل ماجرا رو گفتم و بقیش رو مسیول برگزاری میدونه چیکار کنه

AMIR_LOLOo

کاربر سایت
Dec 15, 2013
7
بعضي ها كم ميارن بحث بازي هاي دوستانرو پيش ميكشن .بچه جون شما برو اون بازي كه خودم تكي همتون رو زدم تو مد survivor به همه بگو . بعد بيا بگو كه صندوق شون رو دقيقه ٩ باز كرديم

- - -ویرایش - - -

بعضي ها كم ميارن بحث بازي هاي دوستانرو پيش ميكشن .بچه جون شما برو اون بازي كه خودم تكي همتون رو زدم تو مد survivor به همه بگو . بعد بيا بگو كه صندوق شون رو دقيقه ٩ باز كرديم

- - -ویرایش - - -

براي چي دخالت مي كني؟

ErFa/N

کاربر سایت
Nov 10, 2013
264
دوستان یخورده جنبه ی باخت داشته باشید....
اگه قراره دلیل باختتون رو مطرح کنید بنده خیلی دلیل واسه باختمون دارم

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

براي چي دخالت مي كني؟
پارسا استارتر این تاپیک بوده.الان کجاست؟
اون فرامی هم که تو پست اول هست رو باهم زدیم که مسابقات بره اونجا.
الان پارسا نیست من اومدم تا ببینم چی میشه.
چون من گفتم که اگه چنین اتفاقی افتاد بازی رو ترک کنید.

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
دوستان یخورده جنبه ی باخت داشته باشید....
اگه قراره دلیل باختتون رو مطرح کنید بنده خیلی دلیل واسه باختمون دارم
ببینید تیم ماهم باخت و من هم داخلش نبودم و نمیدونم یه نفر از کجا اومد رفت به جای من بازی کرد و ما هیچ چیزی هم نگفتیم بعد شما از جنبه حرف میزنید؟
امیر اقا از شاتگان استفاده کرده و تیم حریف ترک کردند ابن کجاش بی جنبه بودن رو نشون میده؟
اقا امیر اون دست رو عقب بودند و شاتگان برداشتند این بی جنبگی نیست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر