دومین دوره مسابقات The last of us

کدام مود را بگذاریم

• مجموع رای دهنده‌ها
    31
  • نظرسنجی بسته شده است .

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
نمیدونم بعضی ها اینجا رو با کجا اشتباه گرفتن ولی قطعاً تو تشخیص خودشون دچار اشتباه شدن .
حتی یک کلمه توهین آمیز ( چه مستقیم و چه غیر مستقیم ) جریمه شدیدی در پی خواهد داشت .

parsa_frn

کاربر سایت
Aug 10, 2014
69
نام
Parsa
ضمن تبریک به داداشهای عزیزم امیر کرمی محمد علیزاده و سعید خان و محمد موسوی بابت بردشون

دیشب ما بازی رو باختیم ولی نه تو بازی بلکه به اون طرف که خدا بگم لعنتش نکنه اومد تو پارتی به ما گفت شاتگان ممنوعه و هر کی استفاده کرد کلوس کنید و فرد خاطی اخراجه از تیم و ما هم به همین خاطر تو سوروایو وقتی تیم حریف از شاتگان استفاده کرد لیو دادیم ولی بعدا گفتن که توافقی بوده و کلا وقتی کلا شیرازه تیممون پاچید ( نشونش هم دست اول تو ساپلی بود که فوق العاده بودیم و تو سوروایو هم دست اول خیلی بهتر بودیم) کلا سر همین قضیه بازی رو هم وا دادیم وگرنه تیم ما بباز نبود همونطور که بعد مسابقه دستهای بعدش رو خوب بردیم ولی به هر حال ما به اشتباه خودمون که به حرف یکی از افراد کم سن و سال گوش دادیم و مسیول برگزاری این مسابقات باختیم
در اخر توصیه میکنم این بازی رو یکی از بچه ها اپلود کنه و کسایی که میخان لست رو یاد بگیرن و کلا بفهمن لست یعنی چی ببینن بازی از استانداردهای جهانی خیلی بالاتر بود و کلا وصف نشدنی این مسابقه

گولاخ ها با برگزاری یک مسابقه که درست قوانین توش اجرا بشه برمیگردن ما هنوز هستیم و تو سری بعد از همین الان قول قهرمانی میدم :D

کسی نگفته بود توافقیه گفتیم شاتگان کلن ممنوعه دوباره بازی کنید

- - -ویرایش - - -

متاسفانه من به مسافرت رفته بودم و اینترنتم نداشتم
من به صراحت و واضحی در تاپیک گفتم که شاتگان به هیچ عنوان استفاده نشه و فقط برای ساعت بازی گفتیم که توافقی باشه
تا ۲ شنبه پقت دارین بازی هارو انجام بدین دوباره شخص خاطی هم تو مسابقه باشه

بعد هم آقای امیر-لولو میاد همچین حرف میزنه که انگار نفر ۱ لست جهانه آدم همیشه اشتباه میکنه و دست بالای دست بسیار است اگه فقط یک تیم که افرادی مثل siavash_sh66 nimma50 یا احسان تو تیم باشند شما کلن باخته بودید حیف که تیم ندادند
حالا ولش کنین دوباره بازی کنید

آخرین ویرایش:

ps3 with ps4

کاربر سایت
Feb 22, 2014
19
نام
Reza
کسی نگفته بود توافقیه گفتیم شاتگان کلن ممنوعه دوباره بازی کنید

- - -ویرایش - - -

متاسفانه من به مسافرت رفته بودم و اینترنتم نداشتم
من به صراحت و واضحی در تاپیک گفتم که شاتگان به هیچ عنوان استفاده نشه و فقط برای ساعت بازی گفتیم که توافقی باشه
تا ۲ شنبه پقت دارین بازی هارو انجام بدین دوباره شخص خاطی هم تو مسابقه باشه

بعد هم آقای امیر-لولو میاد همچین حرف میزنه که انگار نفر ۱ لست جهانه آدم همیشه اشتباه میکنه و دست بالای دست بسیار است اگه فقط یک تیم که افرادی مثل siavash_sh66 nimma50 یا احسان تو تیم باشند شما کلن باخته بودید حیف که تیم ندادند
حالا ولش کنین دوباره بازی کنید
خیلی ممنون از جوابتون فکر کنم دیگه کلا الان معلوم شد همه چی

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
چه عجب آقا پارسا اومدن
این کل ۱۹ پست شما در این تاپیک هست
27580294798128155926.png

36193803107946510143.png
09311920905152669623.png
46246669599037065602.png
09413693555966094751.png

در هیچ کدوشون از واژه شاتگان استفاده نشد چه برسه به اینکه به صراحت بگید ممنوع هست .
تنها پستی که حرف از قانون زده پست اولتون هست که اونجا هم به این مورد اشاره نشده
این هم همون پسته
3.قوانین زمان بازی ها توسط سرگروه دو تیم تعیین میشه و سر گروه ها وظیفه دارند هماهنگی رو برای بازی ها با زیر گروه ها انجام بدند.
تنها برداشتی که من میتونم بکنم اینه
فوانین ، زمان بازی ها توسط دو سرگروه تعیین میشود

ممنون میشم شفاف سازی کنید

parsa_frn

کاربر سایت
Aug 10, 2014
69
نام
Parsa
چه عجب آقا پارسا اومدن
این کل ۱۹ پست شما در این تاپیک هست
27580294798128155926.png

36193803107946510143.png
09311920905152669623.png
46246669599037065602.png
09413693555966094751.png

در هیچ کدوشون از واژه شاتگان استفاده نشد چه برسه به اینکه به صراحت بگید ممنوع هست .
تنها پستی که حرف از قانون زده پست اولتون هست که اونجا هم به این مورد اشاره نشده
این هم همون پسته
تنها برداشتی که من میتونم بکنم اینه
فوانین ، زمان بازی ها توسط دو سرگروه تعیین میشود

ممنون میشم شفاف سازی کنید

ببخشید حق با شماست ما توی اون سایت اعلام کردیم و از دست من در رفته که اینجا بگویم اگه هردو تیم موافقت داشته باشن دوباره با هم بازی کنن
این اشتباه از من بوده و کاملن قبول دارم
اگه خواستین برای برداشتن شک و شبهه دوباره بازی انجام دهید بدون شاتگان

- - -ویرایش - - -

آقایان mh.msv و رضا شمارشان را بدهند تا وایبر با هم حرف بزنین

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
ببخشید حق با شماست ما توی اون سایت اعلام کردیم و از دست من در رفته که اینجا بگویم اگه هردو تیم موافقت داشته باشن دوباره با هم بازی کنن
این اشتباه از من بوده و کاملن قبول دارم
اگه خواستین برای برداشتن شک و شبهه دوباره بازی انجام دهید بدون شاتگان
پارسا جان اون سايت هم كلا باز نميشه ، من ديشب اونجارو هم كامل گشتم ، اصلا شما پستي در اين رابطه نفرستاديد، عكس هاي پستاي اونجا رو هم گذاشته بودم كه تو هيچ كدوم مطرح نشده بود كه مديريت پاك كردند(خواستي برات پ.خ ميكنم)، ما با شاتگان نبرديم و شبهه اي هم وجود ندارد ، دليل اين بحث ها هم جوي بود كه ديشب در تاپيك به لطف دوستان (خودمم بودم) راه انداختند
متشكرم

parsa_frn

کاربر سایت
Aug 10, 2014
69
نام
Parsa
پارسا جان اون سايت هم كلا باز نميشه ، من ديشب اونجارو هم كامل گشتم ، اصلا شما پستي در اين رابطه نفرستاديد، عكس هاي پستاي اونجا رو هم گذاشته بودم كه تو هيچ كدوم مطرح نشده بود كه مديريت پاك كردند(خواستي برات پ.خ ميكنم)، ما با شاتگان نبرديم و شبهه اي هم وجود ندارد ، دليل اين بحث ها هم جوي بود كه ديشب در تاپيك به لطف دوستان (خودمم بودم) راه انداختند
متشكرم

متاسفانه تیم رضا با دلیل های آقای mh.msv حذف هست ولی اگه میشه به بازیه دیگه انجام بدین که ن ناراحتی ی باشه ن خراب شدن دوستی
اگه تیم mh.msv موافقت کنه تا دوشنبه بازیتان را انجام بدین

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام خدمت همه دوستان عزیزم
بنده محمدحسن علیزاده هستم (mhalizadeh) و از اونجایی که عضو این انجمن نیستم، از رفیق شفیقم آقا احسان گل، خواهش کردم اکانتشون رو در اختیار بنده بگذارند تا مطالبی رو خدمت دوستان بزرگوار عرض کنم.
احساس بنده در مورد مسابقات ایجاد دوستی بیشتر بود و اینکه ما بشناسیم دیگر دوستان ایرانی رو که بازی میکنند و ما افتخار آشنایی باهاشون رو نداشتیم. اما خب عمدتاً همه چیز اونجور که باید نیست.
در مورد مطالبی که دوستان خوبم نسبت به بازیهای انجام شده فرمودند، باید عرض کنم که تیم گولاخ ها واقعا هم خیلی خوب بازی میکنن و هم افراد بسیار با شخصیتی هستن، اتفاق پیش اومده در اون بازیها یه مقدار دستچین شفاف نبودن شرایط بود و یه مقدار دستخوش مناسب نبودن زمان مسابقات. البته جا داره که از مسئول برگزاری بازیها هم قدردانی کنم چرا که هماهنگی و اجرای این چنین کارهایی واقعا سخت و مشقت زاست. مخصوصا که همه این فرآیندها رو ایشون به رایگان مدیریت میکنند.
آقا رضا مطالبی رو در مورد بازی فرمودند که بخشی از اون درست نبوده. اینکه تیم ما از اسلحه شاتگان استفاده کرده به این دلیل بوده که قوانین صراحتا در مورد استفاده نکردن از شاتگان مطلبی بیان نکرده، و برای ما مرجع صفحه اول این انجمن هست که اشاره به توافقی بودن قوانین میکنه. اما اینکه کسی بیاد و به آقا رضا بی احترامی کنه اشتباه محضه. ضعف در ساخت قوانین مسابقات هم یک امر بدیهی است. چراکه این مسابقات نوظهورند و به هرحال نقصهایی دارند. از بُعد دیگه همیشه قوی ترین تیم قهرمان یا برنده نیست. بهتر این می بود که اصلا بحثی در موردش نمیشد تا دوستی ها پابرجا بمونه. اما متاسفانه هرکسی به هر نحوی به مسئله دامن زد و الان یه جنجال مهیبی بوجود اومده.
در مورد دوباره مسابقه دادن نظر حقیر منفی است و ترجیح میدم که از مسابقات انصراف بدم. چون در صورت برد یا باخت روابط از این که هست بدتر خواهد شد. و از اونجایی که همه اعضای تیم آقا رضا حقیقتا برای بنده عزیز هستن و واقعا براشون احترام ویژه ای قائلم، استدعا دارم که بحث در مورد این موضوع رو کنار بگذارن. صددرصد تیم شما یکی از بهترین تیم هاییه که توی عمرم باهاشون بازی کردم، مخصوصا آقا مصطفی که به یقین یکی از بهترین پلیرهای دنیاست.
امیدوارم که حقیر رو بخاطر تصدیع اوقات عفو کنید.
یا حق

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
بنده محمدحسن علیزاده هستم (mhalizadeh) و از اونجایی که عضو این انجمن نیستم، از رفیق شفیقم آقا احسان گل، خواهش کردم اکانتشون رو در اختیار بنده بگذارند تا مطالبی رو خدمت دوستان بزرگوار عرض کنم.
احساس بنده در مورد مسابقات ایجاد دوستی بیشتر بود و اینکه ما بشناسیم دیگر دوستان ایرانی رو که بازی میکنند و ما افتخار آشنایی باهاشون رو نداشتیم. اما خب عمدتاً همه چیز اونجور که باید نیست.
در مورد مطالبی که دوستان خوبم نسبت به بازیهای انجام شده فرمودند، باید عرض کنم که تیم گولاخ ها واقعا هم خیلی خوب بازی میکنن و هم افراد بسیار با شخصیتی هستن، اتفاق پیش اومده در اون بازیها یه مقدار دستچین شفاف نبودن شرایط بود و یه مقدار دستخوش مناسب نبودن زمان مسابقات. البته جا داره که از مسئول برگزاری بازیها هم قدردانی کنم چرا که هماهنگی و اجرای این چنین کارهایی واقعا سخت و مشقت زاست. مخصوصا که همه این فرآیندها رو ایشون به رایگان مدیریت میکنند.
آقا رضا مطالبی رو در مورد بازی فرمودند که بخشی از اون درست نبوده. اینکه تیم ما از اسلحه شاتگان استفاده کرده به این دلیل بوده که قوانین صراحتا در مورد استفاده نکردن از شاتگان مطلبی بیان نکرده، و برای ما مرجع صفحه اول این انجمن هست که اشاره به توافقی بودن قوانین میکنه. اما اینکه کسی بیاد و به آقا رضا بی احترامی کنه اشتباه محضه. ضعف در ساخت قوانین مسابقات هم یک امر بدیهی است. چراکه این مسابقات نوظهورند و به هرحال نقصهایی دارند. از بُعد دیگه همیشه قوی ترین تیم قهرمان یا برنده نیست. بهتر این می بود که اصلا بحثی در موردش نمیشد تا دوستی ها پابرجا بمونه. اما متاسفانه هرکسی به هر نحوی به مسئله دامن زد و الان یه جنجال مهیبی بوجود اومده.
در مورد دوباره مسابقه دادن نظر حقیر منفی است و ترجیح میدم که از مسابقات انصراف بدم. چون در صورت برد یا باخت روابط از این که هست بدتر خواهد شد. و از اونجایی که همه اعضای تیم آقا رضا حقیقتا برای بنده عزیز هستن و واقعا براشون احترام ویژه ای قائلم، استدعا دارم که بحث در مورد این موضوع رو کنار بگذارن. صددرصد تیم شما یکی از بهترین تیم هاییه که توی عمرم باهاشون بازی کردم، مخصوصا آقا مصطفی که به یقین یکی از بهترین پلیرهای دنیاست.
یا حق
به به محمد آقا.چطوری خوبی....مصطفی هست دیگه پسر عموی گله من:x:d به امیده روزی که از مسافرت کاری برگردم و با هم بشیم 2تا پسر عمو....
تیمها یکی پس از دیگری به کل نابوده:|

ps3 with ps4

کاربر سایت
Feb 22, 2014
19
نام
Reza
یا حق

سلام خدمت داداش گلم محمد جان عزیز که به شخصه یکی از مودب ترین افرادی هست که تا حالا دیدم
و واقعا هم دیشب و هم الان از ایشون خجالت میکشم بابت پستهای دیشب که رد و بدل شد
محمد جان اگه پست اول من هم خونده باشی اعتراض داشتم به اینکه راجب شاتگان به ما چیزهایی گفته بودن و کلا تو اون مسابقه هم شاتگان اعصاب تیم ما رو ریخت بهم همونطور که اگه بالعکس این اتفاق هم میفتاد شاید تیم شما هم اعتراض داشت و میریخت بهم
ولی در هر صورت همه این مسابقات فدای یه تار موت ارزش شما برای من از این مسابقات خیلی بیشتره و به خاطر فقط خودت من از همه عذر میخام و همه این جریانات و اتفاقات هم تقصیر بنده بود و امیدوارم از من دلخور نباشی داداشم

Slh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
65
همگی خسته نباشید واقعا :))
من فقط میخواستم یه چیزیو ذکر کنم اونم اینکه سر بازی ما با سالار توافق کردیم که شاتگان مجازه سالار هم برگشت به کل تیم خودش گفت که شاتگان بردارید! همین هم باعث شد که بازی کثیفی بشه و خیلی رو اعصاب! واقعا قبول دارم شاتگان هیچ skillی نمیخواد و اگه قرار باشه همه تو یه تیم شاتگان بکشن اون بازی دیگه بازی نمیشه! ولی خوب به هر حال جزء بازیه و کاریش هم نمیشه کرد...

از آقای علیزاده هم تشکر میکنم بابت متن قشنگشون نظر من هم اینه که به جای رقابت بیاین بازی های دوستانه برگذار کنیم تا skill بچه های ایرانی بره بالا و دیگه کسی نتونه جلودارمون باشه. بحث سر برد و باخت و این بحث و جدلا هیچ فایده ای نداره. هر چند وقت یه بار دور هم جمع شیم خودمون رو یه محک بزنیم خیلی بهتره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر