هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

crashh

کاربر سایت
Aug 7, 2010
292
داداش مبارک باشه،دسته بیسیمه خوب کار میکنه؟خطا نداشته؟وضعیت شارژش چطوریه؟
اره داداش خوبه مشکلی تا الان نداشته حالا باید چندوقت باهاش کار کرد تا معلوم بشه ۲تا هم باتری نیم قلمی میخوره فعلا تموم نشده

• Like
Reactions: ehsanservat

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa
بچه ها بازی های ps2 رو از کجا می تونم دانلود کنم یا از یه سایتی بخرم؟؟؟ بدجور هوس بازی های قدیم رو کردم:((

- - -ویرایش - - -

دوستان هم ps2 و هم ps1 امتحان کردم با این کابل کامپوننت ولی فقط صدا دارن تصویر ندارن کار خاصی باید کنم؟
ولی با ps3 مشکلی نداره بالا میاد:(

پ.ن
مشکل حل شد اول باید با کابل ۳فیش تنظیماتو از حالت rgb در بیارین و بعد با کابل کامپوننت وصلش کنید
خیلی عالی شددد
داداش تنظبمات rgb رو از کجا باید درست کرد؟؟؟ منم یه کابل سفارش دادم قراره برسه دستم

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
بچه ها بازی های ps2 رو از کجا می تونم دانلود کنم یا از یه سایتی بخرم؟؟؟ بدجور هوس بازی های قدیم رو کردم:((

تو دیوار و شیپور هست . پیشنهاد میکم از شبیهساز استفاده کنی من خودم الان با شبیه ساز دارم Crash 1 بازی میکنم با دسته Ps4 :D

crashh

کاربر سایت
Aug 7, 2010
292

- - -ویرایش - - -

داداش تنظبمات rgb رو از کجا باید درست کرد؟؟؟ منم یه کابل سفارش دادم قراره برسه دستم

بازیهارو از اینجا دانلود کن
Rom Hustler - PSX ROMs GBA ROMs NDS ROMs SNES ROMs

توپخونرو گشتم بازی پی اس ۲ همش شرکتی و کارتونی بود اگه دوستان جایی میشناسن همه بازیهارو غیر شرکتی داره لطف کنه معرفی کنه

این تنظیمات rgbهم توی تنظیمات کنسول هست داداش دستگاهو بی دیسک روشن کن بعد توی تنظیمات یه قسمت هست به نام component video out

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
اره داداش خوبه مشکلی تا الان نداشته حالا باید چندوقت باهاش کار کرد تا معلوم بشه ۲تا هم باتری نیم قلمی میخوره فعلا تموم نشده
یک سوال.
این دسته های بی سیم به شکل وصل می شن به کنسول؟
یک قطعه به سوکت دسته به روی کنسول می خوره و دسته با اون سِت می شه؟
فروش اینترنتی ندارن این دسته های بی سیم برای PS2؟
می خوام 2 تا بخرم وصل کنم به PC بشینیم فوتبال بازی کنیم! :d دسته پلی استیشن یه چیز دیگه ست!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
خودش که خودشو بن نمیکنه،یه سری بچه میان و مزاحمش میشن،خداییش دمش گرم همیشه پست و تاپیکاش بهترینه....
واقعاً جای تأسف داره همچین کاربر فعالی که کلی پستای عالی میذاره و یکی از فعال ترین کاربر های بازی سنتر و یکی از بهترین فن های نینتندو هستش باید از فروم بن بشه اونم به خاطر همچین علت بی خودی ، نمیدونم چون شاید فن نینتندو هستش بهش کم لطفی میشه شاید اگه فن سونی بود اینطوری نمیشد.
میگم تو فروم خودمون باش دور هم نشستیم اینجا حال میکنیم دیگه. میری جای دیگه گفتم 1 جمله میگن 2 کلمه 10 تاش انگلیسیه بعد همین میشه دیگه.
ایشون کلا بن شدن؟
نمیشه حالا یه ارفاقی کرد ایشونو برگردوند:d؟
خدایشش خیلی زحمت میکشید کار به کار هیچکسی هم نداشت آخه:(
سلام. والا ما که ازش چیز بدی ندیدیم. اینکه شما می فرمایید برای من جای تعجب داره...
احسان واقعا بچه خاکی و خوبی بود. وقتی دیدم بن شده خیلی ناراحت شدم. مقاله هایی که مینوشت از ته قلبش بودن و خواننده درک میکرد که با ذوق نوشته شده.
احسان پسره خوبیه سنو سالی ازش گذشته و من جز ادب و احترام چیزی ازش ندیدم.
سلام ببخشید می خواستم بدونم چرا دوباره احسان بن شده؟
اگه به خاطر همچین چیزی یه نفر بن بشه...خداییش ظلمه در حق یه نفر :(
طرف تاپیک به این نوستالژیکی با این همه محتوا و مطلب زده فرتی بنش میکنین اونم 1 ماه ؟! بعد یه عده هم میان تو تاپیکش علیهش جولانم میدن ! من کاری به داستان بن شدنش ندارم ولی وقتی یکی حق آب و گل داره اینجوری باهاش برخورد نمیکنن
احسان دوست داشت تجربیاتی رو که داره بدون چشم داشت به اشتراک بزاره البته میتونست مغازه بزنه وبابتش پول بگیره باعلاقه وازروی تجربه شخصی درمورد کنسولهایی که داشته مطالب زیادی رو نوشت وحس هریک از تجربیاتش رو درنوشته هاش منتقل میداد فن نینتندو هست ولی کنسولهای زیادی رو تجربه کرده وهیچ مشکلی نداره که درموردشون بنویسه به نظر من کسی که فقط یک کنسول رو تجربه کرده نمیتونه نظر کامل ودرستی بده واز این بابت به ایشون نمیشه خرده گرفت وازاده که به اندازه تجربیات ودانشش بنویسه که خیلی هم نوشته وبنده به شخصه از نوشته هاشون لذت بردم واموختم البته هر جایی قوانین خودش رو داره وباید بهش احترام گذاشت احسان یه کم درمورد تاپیک ها وعکس ها شاید زیاد توجه نکرده البته یه سری گرفتاریها ومشکلات روزمره هم هست که حضورشون کم رنگ شده که امیدوارم درست بشه ودباره فعال بشن
به نظرت یکمی زیادی بزرگش نمیکنی؟
من احسانو از نزدیک میشناسم اصلا همچین ادمی نیست!
هر کاریم میکنه از عشق و علاقشه!
سنشم خیلی بالاتر از اکثر بچه های اینجاست.
من که جز خوبی چیزی ازش ندیدم نمیدونم شما راجب چی حرف میزنید....
اون عکسیم که گفتی تو تاپیک رزیدنت کلا 105 کیلوبایت بود:|
و در کل تو تاپیک های مرتبط پست میزاشت یعنی اسپم نبود پستاش....
نمیفهمم چرا باید همچین کاربری بن میشد.
احسان بخاطر علاقه اش به گیم همه کنسولا بازی کرده برای اکثر بازی ها کنسول ها مختلف نقد و بررسی نوشته و خیلی فعالیت کرده هیچوقتم ازش بدی و بی احترامی ندیدم
سنش بالاس و قابل احترام، من خودم قبول دارم بعضی وقتها زیاده روی میکنه اما واقعا دلیل نمیشه واسه بن کردن اونم 1 ماه، ایشالا به زودی و با قدرت برمیگرده.
من نميدونم حداقل بخاطر فعاليت ها و پست هايي كه احسان توي اين مدت تو فروم داشته (اونم بعنوان كاربر عادي و بدون هيچ چشمداشتي) اينجوري بن شدن ديگه خداييش خيلي ظلمه. سن و سالشم از خيلي از كاربراي ديگه من جمله خودم بالاتره و قابل احترام. راستش من خودم تازه سره 25 سالگي خيلي وقتا حتي حوصله بازي كردن ندارم ولي ماشالا احسان هر روز پر انرژي تر يه مطلب خوب ميزاره كه شده خيلي وقتا همون نوشته هاش انگيزه اي برام ايجاد كرد بازم كنترلر رو دستم بگيرم و كنسول رو روشن كنم.
اينم قبول دارم سر بعضي برندا يكم تعصبيه دو آتيشه ست ولي هر برخورد تندي هم كه ميكنه نتيجه يه برخورد تنده ديگست كه متاسفانه كسي به اون يكي توجهي نميكنه :(
عرض ادب:)
عبادان همه دوستان مقبول یزدان:bighug:
این احسان یکی از بهترین دوستان اینجانب هست ، دیگه رفته رفته پیر شدیم رفت ...................بذارید همین چند سالم باشیم بعد دلتون می سوزه ها ؟:d
ولی جدای از شوخی احسان هر کاری انجام میده بخاطر این هست که
" عاشق بازی هست " همین
اگر لطف کنید برگرده متشکر میشیم:-s
سپاسگزارم:x
به نظرم بن کردن احسان اصلا و ابدا درست نیست
من احسانو بیشتر از 3 ساله میشناسم
کلا عاشق بازیه و ذات بازی کردن رو دوست داره
مثل بعضی ها هم فن الکی نیست
بازیهای قشنگ هر کنسلیو بازی میکنه بدون تعصب
درست مثل خودم
بعدش هم بنده خدا میاد کلی زحمت میکشه و مقاله های طولانی و جذاب میگذاره
حداقل چندتا سایت میره و مطلب ترجمه میکنه
کلی وقت میگذاره تا جماعت گیمر توی ایران بخونن و لذت ببرن
بدون هیچ دستمزد و ادعا و توقعی
اونوقت این کار درسته که بیان بنش کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظرم احسان یکی ازبچه های زحمت کشه وباهمه ی کنسولا تجربه بازی داره وتعصب خاصی روی برندی خاص نداره دوستان بهتره باهم دوست باشن وازمطالب مفیدهمدیگه استفاده کنن نه اینکه باعث ناراحتی همدیگه بشید
من کلا مقاله هی خوبی از ایشون دیدم...
واقعا حقش نبود بن شه...
چند بار هم با هم با اسمس صحبت کرده بودیم مشخص بود که از زمان بازی های قدیمی تا حالا گیمر کهنه کاری بودن...
عجبا بار چندم که احسان بن شده اونم احسانی که بدونه هیچ شکی از ارکان پویایی سایته و ملی مطلبو تو سایت گذاشته به جای اینکه قدرشو بدونن بن شده
یکی نیست بگه چرا

اصلا رفتن مقاله هاشو بخونن

سلام دوستان
ممنونم از همگی
سپاسگذارم که ازم حمایت کردین و می کنین
با وجود دوستان بزرگواری مثل شما آدم چه ناراحتی میتونه داشته باشه

http://forum.bazicenter.com/thread90915/page43/#post3824029

crashh

کاربر سایت
Aug 7, 2010
292
یک سوال.
این دسته های بی سیم به شکل وصل می شن به کنسول؟
یک قطعه به سوکت دسته به روی کنسول می خوره و دسته با اون سِت می شه؟
فروش اینترنتی ندارن این دسته های بی سیم برای PS2؟
می خوام 2 تا بخرم وصل کنم به PC بشینیم فوتبال بازی کنیم! :d دسته پلی استیشن یه چیز دیگه ست!

اره یه چیز وصل میشه جای دسته
بعد از چند روز برای من مشکل پیدا کرده
هی قطع میشه اررتباط دسته

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
اره یه چیز وصل میشه جای دسته
بعد از چند روز برای من مشکل پیدا کرده
هی قطع میشه اررتباط دسته
جدا!؟ اَی بابا...
پس ارزششو نداره! :|

سلام دوستان
ممنونم از همگی
سپاسگذارم که ازم حمایت کردین و می کنین
با وجود دوستان بزرگواری مثل شما آدم چه ناراحتی میتونه داشته باشه

http://forum.bazicenter.com/thread90915/page43/#post3824029
آقا قضیه چیه!؟ :d

Esmralda

کاربر سایت
Jul 11, 2015
123
نام
شانت
این دسته بیسیم ها بنظر میرسه خوب نیستن. دوستم گرفته و برای اون هم اذیت میکنه. اگر میخواین به PC وصلش کنین تبدیلش هست. من برای emulation گرفتم و تا الان هم مشکلی پیش نیومده.

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
این دسته بیسیم ها بنظر میرسه خوب نیستن. دوستم گرفته و برای اون هم اذیت میکنه. اگر میخواین به PC وصلش کنین تبدیلش هست. من برای emulation گرفتم و تا الان هم مشکلی پیش نیومده.
تبدیلشو دارم و تمام بازی ها رو با دسته PS2 بازی می کنم!
دیدم وایرلسش هست، گفتم بد نیست از شر سیم رها شم! :d اما با صحبت های شما، مثل اینکه از شَری به شَرِ دیگه ای انتقال پیدا می کنم و خوب نیست! :d

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136
تبدیلشو دارم و تمام بازی ها رو با دسته PS2 بازی می کنم!
دیدم وایرلسش هست، گفتم بد نیست از شر سیم رها شم! :d اما با صحبت های شما، مثل اینکه از شَری به شَرِ دیگه ای انتقال پیدا می کنم و خوب نیست! :d

ps2 دست دوم تمیز با لنز قویی چنده؟ دسته اضافه اش چنده؟

این کپی خور فلشی همه بازیا و اجرا میکنه؟

• Like
Reactions: che-jaleb

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
ps2 دست دوم تمیز با لنز قویی چنده؟ دسته اضافه اش چنده؟

این کپی خور فلشی همه بازیا و اجرا میکنه؟
والا بنده که قیمت ندارم، ولی فکر نکنم از 150-200 کمتر باشه، چون دیگه پیدا نمی شه! :-??
بله، کپی خورش تمام بازی ها رو اجرا می کنه!
من خودم یه PS2 دارم که قدیم ندیما بازی ها رو می ریختم تو فلش و بازی می کردم! :-bd هنوزم کار می کنه! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر