هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

arash_1996

کاربر سایت
Sep 18, 2014
101
نام
آرش
[MENTION=44433]Democracy[/MENTION]

آقا نریمان به خدا حیفه سر مساعل کوچیک و الکی دوستی و رفاقت بهم بخوره،هم شما هم احسان جان از بچه های گل روزگارین ارزش نداره سر دو سه تا چیز الکی با هم بحث و دعوا کنید به خدا....

الانم احسان به من گفت که حتی اگه ادمین بازی سنتر هم بشه دیگه فعالیت نمیکنه،حقم داره اینهمه زحمت میکشه و نقد و یررسی بازیهای قدیمی رو میزاره و آخرشم هیچی به هیچی...

• Like
Reactions: Sega_genesis

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
به نظر من اصلا درست نیست. من اگر متنی یا خبری یا تحلیلی و ... اینجا میذارم فقط برای بچه ها و دل خودم هست و البته نیازی به لایک و به به و چه چه دیگران نیست و لازم هم نیست همه بیان توی اون تاپیک و زیر کامنتها خودشون رو برام حلق آویز کنند. من مطلبی گذاشتم بقیه هم میان استفاده میکنند و دوست داشتند لایک میکنند و خیلی هم دوست داشتند نظر میدن ولی من نباید بگم چون تمام اعضای سایت و تمام فن‌های سایت نمیان مطالب من رو بخونن و کامنت به به و چه چه بذارن پس قدر من رو نمیدونن و من باید برم جای دیگه و ... این طرز تفکر کاملا اشتباه است دوست من.

در ضمن من منکر کارهایی که کرده نمیشم و خودم تنها کسی بودم که بیش از همه از مطالبش حمایت کردم ولی رفتار نادرستش من رو بدجوری ناامید کرد. حتی امشب هم بهش پیام دادم ولی اصلا جواب نمیده.

کلا احسان بازیسنتر و بچه‌های اینجا رو .................. بیخیال 8-| نمیخوام دیگه بیشتر صحبت کنم. خواستی بیا تو پروفایلم حرف بزنیم

سلام ببخشید می خواستم بدونم چرا دوباره احسان بن شده؟ من از زبون خودش شنیدم که گفته فقط یه سوال در مورد resident evil کرده و بعد هیچی ییهو دید بن شده؟!!!

اگه به خاطر همچین چیزی یه نفر بن بشه...خداییش ظلمه در حق یه نفر :(

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام ببخشید می خواستم بدونم چرا دوباره احسان بن شده؟ من از زبون خودش شنیدم که گفته فقط یه سوال در مورد resident evil کرده و بعد هیچی ییهو دید بن شده؟!!!

اگه به خاطر همچین چیزی یه نفر بن بشه...خداییش ظلمه در حق یه نفر :(

صفحه قبل توضیح داده شده عزیز

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
طرف تاپیک به این نوستالژیکی با این همه محتوا و مطلب زده فرتی بنش میکنین اونم 1 ماه ؟! بعد یه عده هم میان تو تاپیکش علیهش جولانم میدن ! من کاری به داستان بن شدنش ندارم ولی وقتی یکی حق آب و گل داره اینجوری باهاش برخورد نمیکنن

arash_1996

کاربر سایت
Sep 18, 2014
101
نام
آرش
طرف تاپیک به این نوستالژیکی با این همه محتوا و مطلب زده فرتی بنش میکنین اونم 1 ماه ؟! بعد یه عده هم میان تو تاپیکش علیهش جولانم میدن ! من کاری به داستان بن شدنش ندارم ولی وقتی یکی حق آب و گل داره اینجوری باهاش برخورد نمیکنن

احسان بخاطر علاقه اش به گیم همه کنسولا بازی کرده برای اکثر بازی ها کنسول ها مختلف نقد و بررسی نوشته و خیلی فعالیت کرده هیچوقتم ازش بدی

و بی احترامی ندیدم سنش بالاس و قابل احترام، و خدایی دمش گرم...

Pouriahm

کاربر سایت
Aug 6, 2014
128
احسان عزیز برای اکثر بازی های کنسول های مختلف نقد و بررسی نوشته و بخاطر علاقه اش به گیم همه ی کنسولا رو بازی کرده و خیلی هم اکتیو بوده
من شخصا هیچوقتم ازش بدی و بی احترامی ندیدم. بزرگمونه و قابل احترامه :-*

• Like
Reactions: ehsanservat

mansoor21

کاربر سایت
Apr 4, 2015
31
احسان دوست داشت تجربیاتی رو که داره بدون چشم داشت به اشتراک بزاره البته میتونست مغازه بزنه وبابتش پول بگیره باعلاقه وازروی تجربه شخصی درمورد کنسولهایی که داشته مطالب زیادی رو نوشت وحس هریک از تجربیاتش رو درنوشته هاش منتقل میداد فن نینتندو هست ولی کنسولهای زیادی رو تجربه کرده وهیچ مشکلی نداره که درموردشون بنویسه به نظر من کسی که فقط یک کنسول رو تجربه کرده نمیتونه نظر کامل ودرستی بده واز این بابت به ایشون نمیشه خرده گرفت وازاده که به اندازه تجربیات ودانشش بنویسه که خیلی هم نوشته وبنده به شخصه از نوشته هاشون لذت بردم واموختم البته هر جایی قوانین خودش رو داره وباید بهش احترام گذاشت احسان یه کم درمورد تاپیک ها وعکس ها شاید زیاد توجه نکرده البته یه سری گرفتاریها ومشکلات روزمره هم هست که حضورشون کم رنگ شده که امیدوارم درست بشه ودباره فعال بشن

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
احسان عزیز برای اکثر بازی های کنسول های مختلف نقد و بررسی نوشته و بخاطر علاقه اش به گیم همه ی کنسولا رو بازی کرده و خیلی هم اکتیو بوده
من شخصا هیچوقتم ازش بدی و بی احترامی ندیدم. بزرگمونه و قابل احترامه :-*
آقا احسان بسیار فرد مودب و قابل احترامی هست و سن و سالی ازش گذشته ما جز خوبی چیزی ازش ندیدیم به نظر من اگه 1 درصد خطایی هم ازش سر زده باشه که نزده به خاطر اییییییییییییییییییییییییین همه خوبی که به همه دوستان کرده نباید سریع بنش کنن !!!
احسان جون دوست داریم:bighug:

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
من تا حالا نمی‌خواستم کامنتی در این خصوص بدم ولی دوستان دارن قضیه رو خیلی بزرگ می‌کنند و مظلوم نمایی بیشتر از اندازه هست. ببینید بچه‌ها قوانین کاملا واضح و مشخص است

ایشون بدون رعایت کردن قوانین مرتب از نوشته‌های خودش توی تاپیکهای دیگه تبلیغ میکرد. اونم با عکسهای حجیم ! چندین و چند بار بهشون تذکر داده شده بود و اخطار گرفته بود. حتی اگر یادتون باشه تاپیک رزیدنت اولیل رو کاملا مختل کرده بود که صدای بچه ها در اومد. به هر حال این شیوه عملکرد ایشون که یک کامنت رو صدبار مینویسه و عکسهای حجیم قرار میده به کنار ولی خلاف قوانین عمل کردن و تبلیغ کامنتهای خودش رو در تاپیکهای دیگه کردن هم از دلالیل مهم و اصلی است.

بحث فن نینتندو و سونی هم نیست. رفتارهای ایشون بارها و بارها نشون داده که کلا فن هیچ برندی نیست و تنها قصدش جلب توجه کردن هست. منکر زحماتی که میکشه نیستم و این حرف رو بارها به خودش هم گفتم. یه روز تاپیک DS فعالیت میکنه بعد میگه فنهای نینتندو قدر نمیدونن میاد سراغ PS2. اینجا بهش میگن شبیه ساز هست و ... قهر میکنه میره سراغ XBOX Original اونجا یکم فعالیت میکنه میره سراغ PS1 و ... من با نوشته هاش اصلا مخالف نیستم و این رو هم به خودش گفتم و از نوشته هاش شدیدا حمایت کردم ولی با این رفتارهاش مخالم و سر همین رفتارهاش هم رابطه دوستیمون بهم خورده :(
به نظرت یکمی زیادی بزرگش نمیکنی؟
من احسانو از نزدیک میشناسم اصلا همچین ادمی نیست!
هر کاریم میکنه از عشق و علاقشه!
سنشم خیلی بالاتر از اکثر بچه های اینجاست.
من که جز خوبی چیزی ازش ندیدم نمیدونم شما راجب چی حرف میزنید....
اون عکسیم که گفتی تو تاپیک رزیدنت کلا 105 کیلوبایت بود:|
و در کل تو تاپیک های مرتبط پست میزاشت یعنی اسپم نبود پستاش....
نمیفهمم چرا باید همچین کاربری بن میشد.

• Like
Reactions: che-jaleb

GodΩWar

کاربر سایت
Dec 30, 2009
509
نام
حمید

احسان بخاطر علاقه اش به گیم همه کنسولا بازی کرده برای اکثر بازی ها کنسول ها مختلف نقد و بررسی نوشته و خیلی فعالیت کرده هیچوقتم ازش بدی و بی احترامی ندیدم
سنش بالاس و قابل احترام، من خودم قبول دارم بعضی وقتها زیاده روی میکنه اما واقعا دلیل نمیشه واسه بن کردن اونم 1 ماه، ایشالا به زودی و با قدرت برمیگرده.

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
من نميدونم حداقل بخاطر فعاليت ها و پست هايي كه احسان توي اين مدت تو فروم داشته (اونم بعنوان كاربر عادي و بدون هيچ چشمداشتي) اينجوري بن شدن ديگه خداييش خيلي ظلمه. سن و سالشم از خيلي از كاربراي ديگه من جمله خودم بالاتره و قابل احترام. راستش من خودم تازه سره 25 سالگي خيلي وقتا حتي حوصله بازي كردن ندارم ولي ماشالا احسان هر روز پر انرژي تر يه مطلب خوب ميزاره كه شده خيلي وقتا همون نوشته هاش انگيزه اي برام ايجاد كرد بازم كنترلر رو دستم بگيرم و كنسول رو روشن كنم.
اينم قبول دارم سر بعضي برندا يكم تعصبيه دو آتيشه ست ولي هر برخورد تندي هم كه ميكنه نتيجه يه برخورد تنده ديگست كه متاسفانه كسي به اون يكي توجهي نميكنه :(

PS1FOREVER

کاربر سایت
May 22, 2010
210
نام
بهنام محمدی
عرض ادب:)
عبادان همه دوستان مقبول یزدان:bighug:
این احسان یکی از بهترین دوستان اینجانب هست ، دیگه رفته رفته پیر شدیم رفت ...................بذارید همین چند سالم باشیم بعد دلتون می سوزه ها ؟:d
ولی جدای از شوخی احسان هر کاری انجام میده بخاطر این هست که
" عاشق بازی هست " همین
اگر لطف کنید برگرده متشکر میشیم:-s
سپاسگزارم:x

آخرین ویرایش:
  • Like

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
به نظرم بن کردن احسان اصلا و ابدا درست نیست
من احسانو بیشتر از 3 ساله میشناسم
کلا عاشق بازیه و ذات بازی کردن رو دوست داره
مثل بعضی ها هم فن الکی نیست
بازیهای قشنگ هر کنسلیو بازی میکنه بدون تعصب
درست مثل خودم
بعدش هم بنده خدا میاد کلی زحمت میکشه و مقاله های طولانی و جذاب میگذاره
حداقل چندتا سایت میره و مطلب ترجمه میکنه
کلی وقت میگذاره تا جماعت گیمر توی ایران بخونن و لذت ببرن
بدون هیچ دستمزد و ادعا و توقعی
اونوقت این کار درسته که بیان بنش کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like

sasham

کاربر سایت
Jun 9, 2011
19
احسان بخاطر علاقه اش به گیم همه کنسولا بازی کرده برای اکثر بازی ها کنسول ها مختلف نقد و بررسی نوشته و خیلی فعالیت کرده هیچوقتم ازش بدی

و بی احترامی ندیدم سنش بالاس و قابل احترام، و خدایی دمش گرم...

به نظرم احسان یکی ازبچه های زحمت کشه وباهمه ی کنسولا تجربه بازی داره وتعصب خاصی روی برندی خاص نداره دوستان بهتره باهم دوست باشن وازمطالب مفیدهمدیگه استفاده کنن نه اینکه باعث ناراحتی همدیگه بشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر