Multi Platform No Man's Sky

no-mans-sky.jpg

نام بازی: No Man's Sky

طراح: Gareth Bourn

استدیو سازنده:Hello Games

ناشر: Hello Games

پلتفرم: PlayStation 4, Microsoft Windows

سبک:Adventure

• بازی No Man's Sky در نمایشگاه E3 سال 2014 برای PS4 معرفی شد و مدتی بعد برای PC تایید شد.
  • بازی داری 2 مد سینگل و مالتی پلیر هست.
  • بازی داستان ندارد و شما در این بازی داستان مخصوص به خود را خواهید ساخت.
  • دیدن کل جهان بازی 5 میلیارد سال زمان میبرد.
  • سیاره های گوناگونی در این بازی قرار خواهد داشت که هر کدام دارای ویژگی هایی مانند زندگی، محیط زیست، دریاچه ها، غارها، آبشارها و دره ها هستند.
  • شما توانایی پرواز و فرود بر روی هر سیاره ای را خواهید داشت.
  • تعداد سیارات بازی 18 Quintillionـه !
  • امکان آپگرید اسلحه ها و سپر ها و ... در بازی وجود دارد.
  • گیم پلی بازی بر سه پایه مبارزه,گشت و گذار ,مبادله هست.
  • در زمان ورود به سیاره میشه اسمش رو عوض کنیدو همینطور اسم موجودات اون سیاره رو.
  • اگر موجودات زیادی بکشید,میزان Wanted لولتون بالا میره و اول نگهبان های سیاره میان سراغتون و بعد پلیس فضا و بعد هم ارتش!
  • اگر بمیرید تمام اطلاعاتی که در Atlus سیو نکرده باشید از بین میره.
  • وقتی بازی تموم بشه, میتونید به گشت و گذار ادامه بدید.
  • بازی در تاریخ 9 , 10 و 12 آگوست در آمریکا ,اروپا و انگلستان منتشر خواهد شد.
  • قیمت این عنوان 60 دلار تعیین شده و به صورت فیزیکی و بر روی دیسک نیز عرضه خواهد شد.
با تشکر از mamad2010 و Heska

Last edited by a moderator:

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,421
نام
مهیار
واقعا به این بازی نمیشه اعتماد کرد
با آخرین آپدیت دلمون خوش بود داشتیم کلی Emeril جمع میکردیم تا یه سود خوبی کنیم که بازی کرش کرد :|
جالبه سازندش مصاحبه میکنه با اعتماد به نفس کامل از DLC های پولی هم صحبت میکنه
من اگر اعتماد به نفس اینا رو داشتم با چنگال آمریکا رو فتح میکردم :)) یه فکری به حال بازی ۶۰ دلاریتون کنید که اعصاب همه رو ریخته به هم !
بازی من حتی 1 بار هم کرش نکرده بعد از آپدیت.قبل آپدیت هم فقط دوبار کرش کرده بود.
اقا Emeril هارو نفروش!!!امروز به یه سیاره بهشتی رسیدم که علاوه بر رفع گلیج Warp reactor tau تونستم بلوپرینت warp reactor theta رو پیدا کنم و کلی حال کردم باهاش(برای کرفت این تکنولوژی به 1000 emeril نیاز هست)!!!برای پیدا کردن بلوپرینت های با ارزش باید سفینه های خراب رو پیدا کنید تو سطح هر سیاره و اشیا خراب اطراف سفینه رو بررسی کنید.در 90% مواقع بلوپرینت های خیلی کمیاب و عالی گیرتون میاد
دوستان حالا جدای از این مشکلات و باگ ها (با فرض اینکه در آینده با آپدیت هایی که میدن تا حدود زیادی رفع بشه)
این بازی ارزش این رو داره که فقط برای سینگل پلیرش خرج بشه ؟ در کل از مدلش بدم نمیاد اما میترسم تمرکز اصلی روی مولتی باشه که من اهلش نیستم
اصلا این بازی وجود بخش مولتی پلیرش در هاله(حاله:| یا هر چی)ای از ابهام قرار داره!ممکنه مولتی پلیرش اصلا وجود خارجی نداشته باشه:D

• Like
Reactions: Ezio96

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
بازی من حتی 1 بار هم کرش نکرده بعد از آپدیت.قبل آپدیت هم فقط دوبار کرش کرده بود.
اقا Emeril هارو نفروش!!!امروز به یه سیاره بهشتی رسیدم که علاوه بر رفع گلیج Warp reactor tau تونستم بلوپرینت warp reactor theta رو پیدا کنم و کلی حال کردم باهاش(برای کرفت این تکنولوژی به 1000 emeril نیاز هست)!!!برای پیدا کردن بلوپرینت های با ارزش باید سفینه های خراب رو پیدا کنید تو سطح هر سیاره و اشیا خراب اطراف سفینه رو بررسی کنید.در 90% مواقع بلوپرینت های خیلی کمیاب و عالی گیرتون میاد

داداش دیر گفتی همه رو فروختم رفت :|
ولی خب مشکلی نیست سیاره رو نام گذاری کردم سیو میمونه نیاز بود برمیگردم
این Warp Reactor چی هست اصلا ؟ تا حالا کارم بهش نیوفتاده !

• Like
Reactions: mahyarxbox

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
  • Like
Reactions: Joghdmohammad

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
کسی بخاطر مولتی سمت این بازی نیاد یه مصاحبم کردن باز که گفته ممکنه حتی با وجود آپدیت های بعدی بازم بازی اون PVP که یه عده انتظارشو دارن نداشته باشه!
___
چه وضشه اون موقع که پول ندارم عین قظار سفینه های گرون صف میکشن الان که پول جمع کردم همش سفینه چرت و پرن میاره!:D

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,421
نام
مهیار
این Warp Reactor چی هست اصلا ؟ تا حالا کارم بهش نیوفتاده !
برای وارپ کردن به ستاره های آبی که سیاراتش سرشار از منابع خوب هست و حیات پیشرفته ای دارن به warp reactor theta نیاز هست.برای ستاره های سبز هم tau.برای قرمزها هم به sigma (اونطور که من فهمیدم)

• Like
Reactions: GHOST OF SPART

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,618
نام
محسن
یکی از مضخرف ترین و چرت رین بازیهای این چند سال که کلی هایپ پشت سرش بود،امتیازهای بازی هم که رسید به 69 رسما با یه آشغال طرف هستیم

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,421
نام
مهیار
یکی از مضخرف ترین و چرت رین بازیهای این چند سال که کلی هایپ پشت سرش بود،امتیازهای بازی هم که رسید به 69 رسما با یه آشغال طرف هستیم
این نظر شماست دوست عزیز.نظر هر کس با نظر یکی دیگه متفاوته.از نظر من هم مثلا آنچارتد 4 بازی افتضاح و آشغالی هست ولی دلیل نمیشه که بیام تو تاپیک بازی و بگم این بازی مضخرفه و از این چرت و پرتا نمیدونم چرا عادت کردیم از هر چیزی که خوشمون نیومد همش بکوبونیمش.واقعا زشته

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,618
نام
محسن
این نظر شماست دوست عزیز.نظر هر کس با نظر یکی دیگه متفاوته.از نظر من هم مثلا آنچارتد 4 بازی افتضاح و آشغالی هست ولی دلیل نمیشه که بیام تو تاپیک بازی و بگم این بازی مضخرفه و از این چرت و پرتا نمیدونم چرا عادت کردیم از هر چیزی که خوشمون نیومد همش بکوبونیمش.واقعا زشته
من دارم نظر خودم رو میگم و بازم میگم این بازی آشغال و افتضاح هست حالا شما خوشت اومده دیگه به من ربطی نداره و این نظر شماست تاپیک هم فقط برای تعریف کردن از بازی نیست، یاد بگیرید به نظر دیگران احترام بزارید و به نظر کسایی که با شما هم نظر نیستند نگید چرت و پرت.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
من دارم نظر خودم رو میگم و بازم میگم این بازی آشغال و افتضاح هست حالا شما خوشت اومده دیگه به من ربطی نداره و این نظر شماست تاپیک هم فقط برای تعریف کردن از بازی نیست، یاد بگیرید به نظر دیگران احترام بزارید و به نظر کسایی که با شما هم نظر نیستند نگید چرت و پرت.

البته که شما هم حق داری نظرت رو بیان کنی ولی شکل بیان کردنت به شکلی که از هیتر هم گذشته انگار شما با بازی خصومت شخصی داری :))

بازی مشکلات وحشتناکی داره !
مثل همین کرش کردنا - یا گرافیک واقعا ضعیف - یا اینکه مثل با سفینه یا پیاده که حرکت میکنی اجسام تو فاصله ۵۰ الی ۱۰۰ متری یدفعه ظاهر میشن :| واقعا انگار بازی مال ۲ نسل قبله !
اما خب بازی خوبی هایی هم داره که نمیشه منکرش شد خوبی هایی که تو آثار دیگه پیدا نمیشن ! این خوبی ها باعث شدن در کنار این همه اشکال بازی بازم اعتیاد آور باشه.

فقط کاش میشد مقتصات بدیم مثلا دو نفری یه جا قرار بذاریم بعد با هم مراوده داشته باشیم. چقدر عالی میشد

=======

دوستان جان من کسی کشف کرد این Multi Tool رو چطوری میشه اسلات بهش اضافه کرد بگه :(‌ بیچاره شدم من

hqdead

کاربر سایت
Dec 27, 2015
293
آقا NPC ها و کلا موجودات چرا اینطورین انیمیشنها و ظاهر و رفتاری که دارن آدم فکر میکنه نرم افزار کمک آمورشی پیش دبستان رو داره میبینه یه فکری نمی خوان بکنن واسشون سیاره ها هم خیلی دیگه حس خالی بودن و بی روح بودن رو ایجاد میکنه من اینطوریم یا همه دچارش شدن بعد یه مدت؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
از بعضی پایگاه ها میتونی عوض کنی.از space anomaly هم میشه عوض کرد.

اتفاقا یه Space Anomaly دیدم ولی اصلا سر درنیاوردم چجوری کار میکنه !
بعد عوض کردن یعنی چی ؟ عوض کردنش اگر منظورت رو متوجه شدم باشم کاری نداره که با R3 میتونی یکی رو حذف کنی یکی دیگه اضافه کنی.
من دنبال اضافه کردن یه اسلات دیگه هستم.

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,421
نام
مهیار
اتفاقا یه Space Anomaly دیدم ولی اصلا سر درنیاوردم چجوری کار میکنه !
بعد عوض کردن یعنی چی ؟ عوض کردنش اگر منظورت رو متوجه شدم باشم کاری نداره که با R3 میتونی یکی رو حذف کنی یکی دیگه اضافه کنی.
من دنبال اضافه کردن یه اسلات دیگه هستم.
نه منظورم خود multi tool بود.باید یکی جدید بخری
اقا من اد میکنمت بیشتر در مورد این بازی در ارتباط باشیم

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
اقا انصافا چطوري به مركز هستي برسيم اشتباهي اولش زدم free explore يعني الان بايد 2 ميليارد سال
بازي كنم :))
مرکز هستی خبری نیست.
یه سیاهچاله است که میبردت یه کهکشان دیگه. قدیما بهش میگفتن New game+ اما الان بهش میگن راز بزرگ شان موری که در مرکز کهکشان انتظارمون رو میکشه.
ضمنا فکر نکن مثل interstellar واقعا یه سیاهچاله میبینی و میتونی دور افق رویداد مانور بدی و از خمیدگی نور لذت ببری. یهو تو یه سیاره دیگه بیدار میشی

• Like
Reactions: GHOST OF SPART

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر