PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
دوستان من اخرین اپدیت بلاد رو انجام دادم و تا حالا دو بار تمومش کردم و لولم الان ۱۹۰ هستش الان میخوام بازی رو پلات کنم باید پایان اولو هم ببینم یعنی پیشنهاد گرمن رو باید بپذیرم؟ تروفی های مربوط به الد هانتر هم مونده الان الد هانتر رو از psn بخرم بازم دیتا داره یا اپدیت اخری مربوط به دیتای الد هانترم بوده؟

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,438
نام
علی
دوستان من اخرین اپدیت بلاد رو انجام دادم و تا حالا دو بار تمومش کردم و لولم الان ۱۹۰ هستش الان میخوام بازی رو پلات کنم باید پایان اولو هم ببینم یعنی پیشنهاد گرمن رو باید بپذیرم؟ تروفی های مربوط به الد هانتر هم مونده الان الد هانتر رو از psn بخرم بازم دیتا داره یا اپدیت اخری مربوط به دیتای الد هانترم بوده؟
تروفیو نمیدونم:D ولی دیگه دیتا نداره تو همون 1.09 هست The Old Hunters

• Like
Reactions: m6788

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
تروفیای دی ال سی که به پلات مربوط نمیشه
برای پلات خود بازی هم میشه تو یه دور همه تروفیارو گرفت و قبل از پایان بازیم از سیو بک آپ گرفت تا هر سه تروفی پایان های بازیو راحت بگیرید
اگه دوتا از پایان هارو دیدید نیازی به بک آپ گرفتن از سیو ندارید فقط کافیه همون پایانی که ندیدید رو برید
اکثر تروفیای بازی ساده هستن باید کل باس های اصلی و فرعی رو بزنید (اگه تابحال نزدید) و وقتگیر ترین تروفی هم Yharnam, Pthumerian Queen هست این باس تو اخرین dungeon که chalice dungeon هست قرار داره و رسیدن به این dungeon یکم کار وقت گیریه اگه اشتباه نکنم یه dungeon قبلترش هم یکم دردسر ساز بود چون HP شمارو 50% کاهش میده و برای منی که کل تمرکز و آپگریدام رو HP بود زدن باس ها راحت نبود خصوصا باس آخرش که amygdala هست و گاهی وقتا dodge کردن هم هیچ فایده ای نداشت
بجز این برای چندتا تروفی دیگه هم باید وقت بذارید مثلا باید تمام سلاح های بازیو بدست بیارید که اکثرشون از طریق شاپ قابل خرید هستن فقط یکیشون توی یکی از dungeon ها هست
بجز تروفیای مربوط به پایان بازی باز هم تروفی از دست رفتنی هست حتما با اموزش جلو برید

• Like
Reactions: m6788

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367

تروفیو نمیدونم:D ولی دیگه دیتا نداره تو همون 1.09 هست The Old Hunters
تروفیای دی ال سی که به پلات مربوط نمیشه
برای پلات خود بازی هم میشه تو یه دور همه تروفیارو گرفت و قبل از پایان بازیم از سیو بک آپ گرفت تا هر سه تروفی پایان های بازیو راحت بگیرید
اگه دوتا از پایان هارو دیدید نیازی به بک آپ گرفتن از سیو ندارید فقط کافیه همون پایانی که ندیدید رو برید
اکثر تروفیای بازی ساده هستن باید کل باس های اصلی و فرعی رو بزنید (اگه تابحال نزدید) و وقتگیر ترین تروفی هم Yharnam, Pthumerian Queen هست این باس تو اخرین dungeon که chalice dungeon هست قرار داره و رسیدن به این dungeon یکم کار وقت گیریه اگه اشتباه نکنم یه dungeon قبلترش هم یکم دردسر ساز بود چون HP شمارو 50% کاهش میده و برای منی که کل تمرکز و آپگریدام رو HP بود زدن باس ها راحت نبود خصوصا باس آخرش که amygdala هست و گاهی وقتا dodge کردن هم هیچ فایده ای نداشت
بجز این برای چندتا تروفی دیگه هم باید وقت بذارید مثلا باید تمام سلاح های بازیو بدست بیارید که اکثرشون از طریق شاپ قابل خرید هستن فقط یکیشون توی یکی از dungeon ها هست
بجز تروفیای مربوط به پایان بازی باز هم تروفی از دست رفتنی هست حتما با اموزش جلو برید

در تکمیل پاسخ های دوستان دو نکته رو اضافه میکنم .

1- نکته اول اینه که دی ال سی old hunter تروفی های مربوط به خودشو داره

2- نکته دوم هم در مورد اسلحه ای هستش که در چالیس ها وجود داره . این اسلحه Beast Claw هستش که در چالیس Ailing Loran Chalice وجود داره ( بعد از اینکه باس لایه اول رو زدی قبل از رسیدن به لامپ لایه دوم یه در وجود داره واردش شو تا به صندوقش برسی ) . اما بعد از اینکه حالت نرمال این اسلحه رو بدست آوردی این اسلحه به شاپ هانتر دریم اضافه میشه

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
وقتی وارد منوی اصلی بلادبورن شدین و داخل یوزر اصلی بشین و توی هانتر دریم برین توی صندوق رو خالی کنین یعنی کلا خالی ولی یک عدد کین کولد بلاد و یا فرنزی کولد بلاد بزارین و حالا از این یوزر خارج بشین برین توی صفحه اصلی یک یوزر جدید بسازین و مثلا اسمش رو بزارین کپی
وارد بازی بشین برین توی هانتر دریم
یک عدد سنگ گرد ها یا همون پبل بخرین ببرین بزارین توی صندوق
از این یوزر خارج بشین و بر گردین صفحه اصلی
حالا با یوزر اصلی که دارین وارد بشین و لود کنین
برین توی هانتر دریم
صندوق رو کلا باید خالی کنین
هیچی توش نزارین(خالی خالی)
تعدادی برین سنگ بخرین برای تست 20 عدد و تعدادیش دست خودتون میمونه و بقیه ش توی صندوق ذخیره میشه
حالا برین توی صندوق رو ببینین و میبینین که اون اضافه های سنگ شده کولد بلاد و حالا این عمل رو هر چندتا که دوست دارین تکرار کنین و خودتون رو اپگرید کنین.
سلام
منظورتون از خالی کردن صندوق فقط قسمت اول صندوق هستش یا کلا اسلحه ها و بلودهای آپگرید اسلحه هم هستش ؟ بعضی آیتمها discard نمیشن . کلی کلنجار رفتم نتونستم از این باگ استفاده کنم اگه براتون مقدوره بیشتر راهنمایی کنین. ممنون

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
فردا دوشنبه 8 آبان کنفرانس paris games week 2017 برگزار میشه . امیدوارم تو کنفرانس فردا شاهد معرفی bloodborne 2 باشیم و اگر اینجا نشد لا اقل توی PlayStation Experience امثال بلادبورن 2 رو معرفی کنن . سونی گفته توی پاریس چند بازی جدید معرفی میکنه

• Like
Reactions: D_grayman

DeWitt

کاربر سایت
Dec 15, 2016
79
فردا دوشنبه 8 آبان کنفرانس paris games week 2017 برگزار میشه . امیدوارم تو کنفرانس فردا شاهد معرفی bloodborne 2 باشیم و اگر اینجا نشد لا اقل توی PlayStation Experience امثال بلادبورن 2 رو معرفی کنن . سونی گفته توی پاریس چند بازی جدید معرفی میکنه

من هم شدیدا منتظر معرفی این بازی هستم .... متاسفانه اینقدر مایکروسافت ضعیف بود تو e3 که سونی کلا کرکره رو کشید پایین......

• Like
Reactions: D_grayman

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
من هم شدیدا منتظر معرفی این بازی هستم .... متاسفانه اینقدر مایکروسافت ضعیف بود تو e3 که سونی کلا کرکره رو کشید پایین......

متاسفانه توی این کنفرانس خبری از بلادبورن 2 نشد ولی انصافا جشنواره پر باری بود چون تریلر جدیدی از گاد اف وار و تلو 2 و دیترویت و اسپایدرمن و آی پی جدید ساکر پانچ و دشمنای جدید توی Horizon the frozen wilds و کلی بازی جدید واسه VR و ... رسما سونی ترکوند . دیگه همه انتظارهامون رفت واسه PSX که حدود یک ماه دیگه برگزار میشه . امیدوارم اونجا سونی بلادبورن 2 رو معرفی کنه که دیگه نسل رو بترکونه

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
متاسفانه توی این کنفرانس خبری از بلادبورن 2 نشد ولی انصافا جشنواره پر باری بود چون تریلر جدیدی از گاد اف وار و تلو 2 و دیترویت و اسپایدرمن و آی پی جدید ساکر پانچ و دشمنای جدید توی Horizon the frozen wilds و کلی بازی جدید واسه VR و ... رسما سونی ترکوند . دیگه همه انتظارهامون رفت واسه PSX که حدود یک ماه دیگه برگزار میشه . امیدوارم اونجا سونی بلادبورن 2 رو معرفی کنه که دیگه نسل رو بترکونه
انشالله که بلادبورن دو معرفی بشه
دوستان ملکه یارنهام رو میشه شکست داد؟اونجایی که برای بچه ش داشت گریه میکرد قبل از وت نرس کاری بهش نداشتم
الان هم سه تا بند ناف هارو گرفتم
یکی توی ورک شاپ یکی از اون زنه لوسفکا به گمونم،یکی هم از وت نرس

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
انشالله که بلادبورن دو معرفی بشه
دوستان ملکه یارنهام رو میشه شکست داد؟اونجایی که برای بچه ش داشت گریه میکرد قبل از وت نرس کاری بهش نداشتم
الان هم سه تا بند ناف هارو گرفتم
یکی توی ورک شاپ یکی از اون زنه لوسفکا به گمونم،یکی هم از وت نرس
قبل از وت نرس دکوریه
توی یکی از اخرین dungeon ها میشه باهاش مبارزه کرد که تروفی هم میده و درواقع وقت گیر ترین تروفی بازیه

DeWitt

کاربر سایت
Dec 15, 2016
79

با توجه به لاین آپ فشرده سونی برا 2018 اگه هم معرفی بشه میره برا 2019....

کاش شرکت ناتی داگ تک تیم نمیشد وگرنه به احتمال زیاد میتونستیم یه آیپی جدید از این شرکت در این نسل هم داشته باشیم که گویا این آیپی جدید میره برا نسل 9 و ps5

MAKEDREAM

کاربر سایت
Dec 21, 2013
367
با توجه به لاین آپ فشرده سونی برا 2018 اگه هم معرفی بشه میره برا 2019....

کاش شرکت ناتی داگ تک تیم نمیشد وگرنه به احتمال زیاد میتونستیم یه آیپی جدید از این شرکت در این نسل هم داشته باشیم که گویا این آیپی جدید میره برا نسل 9 و ps5

درسته ناتی داگ اگه گسترده تر بود و چند بازی در یک نسل داشت فوق العاده بود . به شخصه خیلی دوست دارم یه بازی جهان باز وسیع از ناتی داگ ببینم . با توجه به سرعت زیادی که بازی های جدید همه به سمت بازی های اوپن ورلد میره مطمئنم اگه ناتی داگ یه بازی جهان باز بسازه راحت چند پله استانداردهای این سبک رو به جلو میبره . در مورد بلادبورن دو و سال عرضه به شخصه منتظرم فقط معرفی بشه و خیالمون جمع باشه در راهه . برای بازی های بزرگ همیشه باید صبر کرد .

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
اقا مگه با پیدا کردن چهار تا بند ناف نباید پایان بازی عوض بشه ؟
من هر چهار تا رو پیدا کردم و پایان بازی هیچ تغییری نکرد .

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
اقا مگه با پیدا کردن چهار تا بند ناف نباید پایان بازی عوض بشه ؟
من هر چهار تا رو پیدا کردم و پایان بازی هیچ تغییری نکرد .
باید قبل از مبارزه با گرمن 3 تا از بند ناف ها رو use کنی تا باس مخفی و البته پایان اصلی رو ببینی

• Like
Reactions: ehsan M

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر