Alien: Isolation

Alien_Isolation.jpg

ناشر:SEGA
سازنده:The Creative Assembly
پلتفرم:X360/PS3/PS4/X1/PC
تاریخ انتشار:TBA 2014

با تشکر از Grey Warden
عنوان جدیدی از سری Alien در راه است و این بار این وظیفه به عهده استدیوی موفق The Creative Assembly است که پیش از این روی عناوین Total War کار می کرده است. اطلاعات زیادی از بازی تا کنون در دسترس نیست اما به نظر می رسد داستان این بازی حول حور شخصیت آماندا ریپلی، دختر الن ریپلی در فیلم Alien میچرخد. نکته جالب توجه این است که در بیشتر قسمت های بازی به جای درگیری با تعداد زیادی Alien تنها با یک نمونه از آن درگیر هستیم.
Alien: Isolation با الهام گیری از عناوین موفق Dishonored و BioShock قصد دارد ترکیبی از شوتر اول شخص با ترس و مخفی کاری را ارائه دهد.

m31364.jpg

Time : 3.11 Minutes
Origins
Version : HD
Download

m31363.jpg

Time : 1.19 Minutes
Announcement Trailer
Version:HD
Download

Last edited by a moderator:

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
گرافیک بازی داغونه یا من توهم زدم ؟؟ :d . انیمشین ها افتضاحه . اونجا که میره پیش یارو باهاش صحبت کنه . فیزیک طرف و حرکات لب و دهنش واسه دوران PS2 بود :d.

واقعا چند روز دارم فکرم میکنم که بازی کرایه کنم یا نه یعنی اینقدر افتضاحه؟

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
واقعاً متأسفم كه اين بازي تا اين حد مظلوم واقع شده!
تا اين لحظه ، بهترين بازي نسل جديد براي من بوده. روايت داستاني ، لوكيشن ها ، قابليت هاي گيم پلي ، گرافيك عالي و افكت هاي معركه ي دود و سيستم ذره اي گرافيك؛ جزء بهترين هاي امسال هست.
به محض رويارويي كامل با Alien ، چهره تون ديدن داره!:d

« Lions Gate »

کاربر سایت
Aug 9, 2014
444
نام
سام
واقعا چند روز دارم فکرم میکنم که بازی کرایه کنم یا نه یعنی اینقدر افتضاحه؟
نه اقا توهم بود :d . انصافا گرافیکش خوبه.مخصوصا نورپردازیش . 3 ساعتی بازی کردم به شدت خوشم اومده. به قول دوستمون خیلی در حد این بازی ظلم شده. پیشنهاد میشه شب با لامپ های خاموش و هدست بازی کنی تا معنیه واقعی ترس رو بفهمی :d

his0160

کاربر سایت
Apr 29, 2009
68
من فقط بازیهای انحصاری میخرم .ولی این واقعا گیم پلی بود.سونی باید بره از این یاد بگیره.هر کی بازی نکنه از دستش رفته

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
pick the Game of the Year
دوستان برین و به بیگانـه و ولفنشتین رای بدین تا حداقل در ایـن رقابت به حقشون برسـن :d
Stuff Gadget Awards 2014

Wolfenstein خیلی لوس بود بابا، تمومشم نکردم حتی، ولی Alien در قلب جا گرفت و تا ابد خواهد موند.

harvest

کاربر سایت
Aug 11, 2011
88
این نسخه اش واقعا عالی هست چه از نظر گیم پلی گرافیک صداگذاری اصلا باور نمیکردم این بازی اینقدر خوب از اب در بیاد مخصوصا گرافیک بازی

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
ازین مدل بازیاست که یهو یه جونور جفت پا میپره تو صورتتون؟ :D
میخوام بازیو بگیرم، ولی اگه این مدلی باشه بیخیالش میشم :D

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
یکم در مورد گیم پلیش توضیح بدید لطفا... تمام بازی فقط باید فرار کنی؟ :d یا مثل dead space درگیری و کشتار هم داره؟!

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
ازین مدل بازیاست که یهو یه جونور جفت پا میپره تو صورتتون؟ :D
میخوام بازیو بگیرم، ولی اگه این مدلی باشه بیخیالش میشم :D

جونور میاد تو صورت ولی نه مدل Outlast و Dead Space نمیدونم اسپویل میشه یا نه ولی ...
مثلا Alien ها به سز و صدا حساس هستن اگه بدوید یهو میاد تو صورتت و ... :D ولی اگه مخفی کاری بری و حواست باشه اتفاق خاصی نمیافته ...
بازی خیلی عالیه شک نکن بگیرش اصلا با هر چی بازی ترسناک رو PS3/PS4 بازی کردم فرق داره و کلاسش بالاتره :D

یکم در مورد گیم پلیش توضیح بدید لطفا... تمام بازی فقط باید فرار کنی؟ :d یا مثل dead space درگیری و کشتار هم داره؟!

تو بازی با سه جور دشمن روبرو میشیم که با هر کدوم یه رفتاری باید داشته باشیم که بازی رو خیلی جذاب کرده ولی تقریبا بیشتر بازی فرار و مخفی کاریه ! ولی از اواسط بازی یکم درگیری بیشتر میشه ! اصلا دوست ندارم با Dead Space مقایسه ـش کنم پیش این یه بازی بچه گونس که فقط میخواد با ترسهای پرشی بترسونه ! :D

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
بازی از لحاظ ترس یه سرو گردن از همه عناوین هم سبکش بالاتره... واقعا چیز عجیب غریبی هست.خصوصا اینکه بازی اصلا Auto Save نداره تازه به جاهایی که میتونید Save کنید میرسید باید ۳ ثانیه صبر کنید تا عملیات سیو انجام بشه.بعد محل قرار گیری Xenomorph و انسانها هر سری تغییر میکنه و رفتار متفاوت از هر کدوم میبینید در عین حال هیچ وقت نمیتونید Alien رو بکشید... پس فقط باید با تاکتیک و قرار گرفتن جای شخصیت اصلی خودتونو زنده نگه دارید.هیچ محلی برای شما امن نیست چون Xenomorph با بو کردن و برخورد تنفس شما با بدنش شما رو پیدا میکنه.
من بازی رو بدون دونستن سختی و چگونگی بازی برای بار اول روی درجه سختی هارد شروع کردم و حدود ۲ هفته طول کشید تا بازی رو با پیدا کردن اکثر ایتمهای داخل بازی تموم کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر