خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Farhad-1

کاربر سایت
Dec 24, 2016
36
نام
فرهاد
دوستانی که c7 یا b7 دارن به جاماندگی تصویر تو بازی هایی مثل fifa یا بازی های اپن ورد که نقشه و غیره مرتب روی صفحه نمایش هست تا حالا مشکلی نداشتن؟؟
توی Horizon با Pes بعد از 5 تا 6 ساعت بازی کردن من چیزی ندیدم تا حالا زیاد هم دقت کردم اما چیزی ندیدم البته بعضی موقع ها وسط بازی های اپن ورد یا بازی های دیگه که نوشته ثابت زیاد دارن هر چند وقت یک بار یا پاس میزنم یا میرم تو مپ یا مثلا میرم رو کانال های تیوی که تصاویر یا نوشته های ثابت چند ثانیه ای از روی تصویر برداشته بشن بعد باز بازیو ادامه میدم خلاصه اینطوری بنظرم مشکلی پیش نمیاد اصلا با خیال راحت هم بازی میکنم. کیفیت تصویری که میده به ادم توی بازی فوق العادست!کلا ارزش ریسک کردنو داره حالا اگه خواستی تیوی جدید بگیری مدل های 2018 یا 2017 هر کدومو خواستی بگیری به نظرم برو سمت اولد هیچ شکی هم نکن اصلا پشیمونی نداره.

cheguevara.

کاربر سایت
Jan 27, 2010
79
نام
محمد رضا
دوستانی که c7 یا b7 دارن به جاماندگی تصویر تو بازی هایی مثل fifa یا بازی های اپن ورد که نقشه و غیره مرتب روی صفحه نمایش هست تا حالا مشکلی نداشتن؟؟
برای من هم مشکلی پیش نیومده تا حالا،جالبه که خود پنل چندتا پیکسل صفحه رو جابجا میکنه!
فکر میکنم این مشکل تو این مدل کاملا از بین رفته.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
توی Horizon با Pes بعد از 5 تا 6 ساعت بازی کردن من چیزی ندیدم تا حالا زیاد هم دقت کردم اما چیزی ندیدم البته بعضی موقع ها وسط بازی های اپن ورد یا بازی های دیگه که نوشته ثابت زیاد دارن هر چند وقت یک بار یا پاس میزنم یا میرم تو مپ یا مثلا میرم رو کانال های تیوی که تصاویر یا نوشته های ثابت چند ثانیه ای از روی تصویر برداشته بشن بعد باز بازیو ادامه میدم خلاصه اینطوری بنظرم مشکلی پیش نمیاد اصلا با خیال راحت هم بازی میکنم. کیفیت تصویری که میده به ادم توی بازی فوق العادست!کلا ارزش ریسک کردنو داره حالا اگه خواستی تیوی جدید بگیری مدل های 2018 یا 2017 هر کدومو خواستی بگیری به نظرم برو سمت اولد هیچ شکی هم نکن اصلا پشیمونی نداره.
من نهایت 1 الی 2 ساعت با تلویزیون بازی میکنم.به 3-4 ساعت نمیرسه.فکر هم نمیکنم تو 2 ساعت مداوم بازی کردن مشکلی پیش بیاد

• Like
Reactions: Farhad-1

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek
من شده pes18 رو 5-6 ساعت بکوب بازی کردم و چیزی ندیدم که رو تصویر بمونه.البته الان اکثر گیم ها رو جوری میسازن که بعیده یه نفر تو یه رب کاتی چیزی نبینه تو بازی.آرم شبکه ها رو هم دیگه دینامیک میسازن

Farhad-1

کاربر سایت
Dec 24, 2016
36
نام
فرهاد
من نهایت 1 الی 2 ساعت با تلویزیون بازی میکنم.به 3-4 ساعت نمیرسه.فکر هم نمیکنم تو 2 ساعت مداوم بازی کردن مشکلی پیش بیاد
آره خیالت راحت باشه.2 ساعتو خودم با یه اپیزود سریال که نوشته زیاد داشته تست کردم چیزی نمونده.اما بازم ادم مراقبت کنه بد نیست.فکر میکنم این ماندگاریه تصویر مشکلیه که خیلی بزرگش کردن در اون حد هم نیست دیگه.

• Like
Reactions: mohsen2012

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام
دوستان نظرتون راجب مانیتور Asus MG28UQ چیه ؟ تنها مانیتور 4K بازار که میشه رو گیمم هم روش حساب کرد فقط تنها مشکلش اینه که HDR نداره !

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
سلام
دوستان نظرتون راجب مانیتور Asus MG28UQ چیه ؟ تنها مانیتور 4K بازار که میشه رو گیمم هم روش حساب کرد فقط تنها مشکلش اینه که HDR نداره !
این مانیتور یه شاهکاره درسته hdr نداره ولی 1ملیارد رنگ رو پوشش میده بعد سایزشم خوبه . تو ایران میشه گفت یکی از بهترین مانیتوراست چون واقعا کامله

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
این مانیتور یه شاهکاره درسته hdr نداره ولی 1ملیارد رنگ رو پوشش میده بعد سایزشم خوبه . تو ایران میشه گفت یکی از بهترین مانیتوراست چون واقعا کامله

ممنونم از راهنماییتون فکر میکنم باید همین مدل رو انتخاب کنم
خیلی دلم میخواست میتونستم PG27UQ رو پیدا کنم
آخرت مانیتوراست ولی هر چی گشتم نبود
شما جایی سراغ نداری موجود داشته باشه این هیولا رو ؟

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
ممنونم از راهنماییتون فکر میکنم باید همین مدل رو انتخاب کنم
خیلی دلم میخواست میتونستم PG27UQ رو پیدا کنم
آخرت مانیتوراست ولی هر چی گشتم نبود
شما جایی سراغ نداری موجود داشته باشه این هیولا رو ؟
این مدلی که شما گفتید فکر کنم تو بازار ایران نباشه ولی همین mg28uq کارتونو راه میندازه چون واقعا همه چی تمومه مخصوصا اینکه قیمتشم معقوله اما اگه pg27uq تو بازار ایران بیاد بالای 6 تومنه

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
این مدلی که شما گفتید فکر کنم تو بازار ایران نباشه ولی همین mg28uq کارتونو راه میندازه چون واقعا همه چی تمومه مخصوصا اینکه قیمتشم معقوله اما اگه pg27uq تو بازار ایران بیاد بالای 6 تومنه

اگر ۶ تومن میشد که من تا هر موقع بگی صبر میکردم
برچسب قیمت ۳۵۰۰ دلاری که داره باعث میشه قیمتش تو محدود ۲۰ تومن پیشبینی بشه :|

• Like
Reactions: Jack cooper

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
اگر ۶ تومن میشد که من تا هر موقع بگی صبر میکردم
برچسب قیمت ۳۵۰۰ دلاری که داره باعث میشه قیمتش تو محدود ۲۰ تومن پیشبینی بشه :|
3500 دلاره ؟:D من فکر میکردم 1000 دلاره :))
خوب پس دیگه پروندش بسته شد همون mg28uq رو بخر یه xbox x هم بزن تنگش حالشو ببر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر