خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

amho

کاربر سایت
Feb 3, 2018
46
سلام محسن جان، اطلاع داری که 65 اینچ 930e تو بازار چند گیر میاد؟ تو سایتا که 12 تا 13 ولی میخوام بدونم مثلا در بازار تهران هم قیمت 12 پیدا میشه یا بیشتره؟

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سلام محسن جان، اطلاع داری که 65 اینچ 930e تو بازار چند گیر میاد؟ تو سایتا که 12 تا 13 ولی میخوام بدونم مثلا در بازار تهران هم قیمت 12 پیدا میشه یا بیشتره؟
طرفای 12- 13 تومن فکر کنم

به نظرم صبر کن سونی x900f بگیر سایز 65.فکر کنم طرفای 10 تومن در بیاد.ولی باز ارزونتر از x930e هستش.خداییش تماشا کردن با سایز 65 لذت دیگه ای داره تا 55.

Last edited by a moderator:

amho

کاربر سایت
Feb 3, 2018
46
به نظرم صبر کن سونی x900f بگیر سایز 65.فکر کنم طرفای 10 تومن در بیاد.ولی باز ارزونتر از x930e هستش.خداییش تماشا کردن با سایز 65 لذت دیگه ای داره تا 55.
تو مقایسه هایی که دیدم احساس کردم 930 در حالت لوکال دیمینگ عملکرد بهتری داره و در عکسهای rtings هم مشکیتر و اون هاله ابری که مثلا دور زیرنویس میوفته خیلی کمتره و کنتراست بالاتری داره و کلا کیفیت ساختشم بهتره، وقتی قراره تا اون حد هزینه کنیم دیگه یکی دو تومن اختلاف قیمتش مهم نیست.

• Like
Reactions: mohsen2012

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
تو مقایسه هایی که دیدم احساس کردم 930 در حالت لوکال دیمینگ عملکرد بهتری داره و در عکسهای rtings هم مشکیتر و اون هاله ابری که مثلا دور زیرنویس میوفته خیلی کمتره و کنتراست بالاتری داره و کلا کیفیت ساختشم بهتره، وقتی قراره تا اون حد هزینه کنیم دیگه یکی دو تومن اختلاف قیمتش مهم نیست.
همین الان x930e سایز 55 اینچش شده 9600!!! چه برسه به سایز 65 اینچش!!
به نظرم اصلا خریدش به صرفه نیست.
اون مشکل هاله نور اطراف یک شی تو پس زمینه شیاه که گفتی همه led ها دارن فقط مدل z9d سونی این مشکل رو نداره چون تعداد نقاط dimming zone بیشتری داره نسبت به x930e,و x900f که البته قیمتش 3500 دلاره.
اگر رو این مشکل حساسی برو سمت oled ها مثل c7 وb7

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
سلام دوستان
بهترین تنظیم برای کالیبره کردن HDR تلوزیون سونی XD8500D چی هست.
قبلا یادم بچه ها فرستاده بودن منتها هر جای سایت رو می گردم پیدا نمی کنم

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
دوستان مرکزی هست مانیتور های جدید رو مثل گوشی ها سریع بیارند؟ من نمی دونم چرا بازار مانیتور اینطوریه میزارن کهنه شه بعد عرضه کنند:D مانیتوری که می خوام اینه:27uk650-w
درود بر شما.
متاسفانه وضعیت مانیتور زیاد جالب نیست و خیلی مدل ها تو کشور ما موجود نیست.علتش هم مشخصه چون خریدار نداره و کاربرش نیست.
الان شبیه به همین مدلی که شما گفتید من فکر کنم بنکیو داشته باشه که مانیتور های خیلی خوبی هستن.
راجع به مرکز خرید هم باید بگم هر چیزی که تو بازار باشه تو فروشگاه های آنلاین هم به سرعت موجود میشه حداقل راجع به مانیتور به این شکل هست.
اگر مشکل فاصله و فضای نمایش گر ندارید tv به شدت بهتر از مانیتور هست.
تنها اگر بازی های سری esport رو به صورت حرفه ای بازی میکند خرید مانیتور توصیه میشه

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,594
نام
mohammad
درود بر شما.
متاسفانه وضعیت مانیتور زیاد جالب نیست و خیلی مدل ها تو کشور ما موجود نیست.علتش هم مشخصه چون خریدار نداره و کاربرش نیست.
الان شبیه به همین مدلی که شما گفتید من فکر کنم بنکیو داشته باشه که مانیتور های خیلی خوبی هستن.
راجع به مرکز خرید هم باید بگم هر چیزی که تو بازار باشه تو فروشگاه های آنلاین هم به سرعت موجود میشه حداقل راجع به مانیتور به این شکل هست.
اگر مشکل فاصله و فضای نمایش گر ندارید tv به شدت بهتر از مانیتور هست.
تنها اگر بازی های سری esport رو به صورت حرفه ای بازی میکند خرید مانیتور توصیه میشه
بله حق با شماست! شخصا با بازی کردن با تی وی راحت تر هستم! و هیچوقت محصولات پرچمدار رو به مانیتور ترجیح نمیدم! ولی شناختی از تی وی های میان رده ندارم برای همون می خواستم مانیتور بگیرم! با چهار یا پنج تومن تی وی 4k hdr میشه خرید؟ روشناییش هم برام مهمه!

• Like
Reactions: x-x

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
بله حق با شماست! شخصا با بازی کردن با تی وی راحت تر هستم! و هیچوقت محصولات پرچمدار رو به مانیتور ترجیح نمیدم! ولی شناختی از تی وی های میان رده ندارم برای همون می خواستم مانیتور بگیرم! با چهار یا پنج تومن تی وی 4k hdr میشه خرید؟ روشناییش هم برام مهمه!
اصلا در خرید tv شک نکنید.الان دیگه اکثرا هم مشکل input lag ندارن و واقعا عالی شدن.
متاسفانه من اصلا tv شناس نیستم ولی هستن بچه های حرفه ای مثل همین آقا محسن بپرسین سریع بهترین مدل رو میگن.
باز هم شرمندهx_x

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
کسی oled b7 55 قیمت داره زیر ۷۶۰۰؟ میرزه؟ نسبت به اختلاف ۲ تومنی با c7 چیز زیادی از دست میدم? خود c7 یه زمان این قیمت بود!

پنلش هر جفت یکی هست c7 فقط در زمینه ی صدا با ماندگاری تصویر با کمی پاسخ دهی تصویر بهتره کلا 100 دلار اختلاف قیمت دارن قبلا هم 1 قیمت بودن با گارانتی جفتشون الان باید خیلی بیشتر باشه قیمتش

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
کسی oled b7 55 قیمت داره زیر ۷۶۰۰؟ میرزه؟ نسبت به اختلاف ۲ تومنی با c7 چیز زیادی از دست میدم? خود c7 یه زمان این قیمت بود!
اگه میتونی c7 بگیر لامصب خدایه کیفیته مخصوصا برای کنسولای میان نسلی

AMS_LEGEND

کاربر سایت
Jan 14, 2016
30
نام
محمد میرطبا
دوستان بین این دو تا موندم برا ps4 میخوام معمولی و کمی فیلم دیدن
EW2775ZH
27MP68VQ

هر دوتاش مشخصاتش نزدیک همه ولی نمیدونم چرا این همه اختلاف قیمت دارن حالا جدای از قیمت کدومو پیشنهاد میکنید خودم بیشتر نظرم رو بنکیو هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر