خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,525
نام
علی
دوستان توی این عکسهایی که g -unit گذاشته اون عکسی که نارگیل روی زمینه تلویزیون a1e رنگ زمینش آبی دیده میشه.چرا اینجوریه؟ تازه بقیه تلویزیونها به جز x930e هم یه مقدار رنگ آبی دارن...چون کالیبره نشده اینجوریه یا کلا همین مشکل رو دارن؟
من خودم اولد b7 دارم واسه همین میگم اینو
اولد سفیدی رو بطور کامل نشون میده و اصلا به ابی نمیزنه
فقط الجی من بصورت دیفالت رو حالت ۱۰۰ درصد کول بود که سفیدش به ابی میزد
الان کول رو صفر کردم سفید ۱۰۰ درصد سفید هست

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
من خودم اولد b7 دارم واسه همین میگم اینو
اولد سفیدی رو بطور کامل نشون میده و اصلا به ابی نمیزنه
فقط الجی من بصورت دیفالت رو حالت ۱۰۰ درصد کول بود که سفیدش به ابی میزد
الان کول رو صفر کردم سفید ۱۰۰ درصد سفید هست

تست کردین که تفاوتی بین کیفیت تصویر و نور نمایشگر (چه در hdr و چه در استاندارد) بین گیم مود و vivid(بعنوان بهترین حالت تصویر الجی) b7 هست یا نه؟

آخرین ویرایش:

meysam_gamer

کاربر سایت
Mar 11, 2006
457
نام
میثم
سلام بهترین 43 اینچ بازار چیه من به عنوان مانیتور میخام استفاده کنم و استفاده ام‌هم گیم فیلم و وبگردی هست بودجه حداکثر ۳تومن.

Sent from my iPhone using Tapatalk

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
سلام بهترین 43 اینچ بازار چیه من به عنوان مانیتور میخام استفاده کنم و استفاده ام‌هم گیم فیلم و وبگردی هست بودجه حداکثر ۳تومن.

Sent from my iPhone using Tapatalk

43x8000e sony
3 تومن بانه

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
x8000dنه eچون تو eاز پنل ips استفاده شده

متاسفانه بهترین گزینه ی موجود همونه، مگه اینکه به سایز 40 رضایت بدید، که در این صورت بعد از x800d، سامسونگ mu7000 با پنل VA و کنتراست عالی بهترین گزینه ی موجوده:

قیمت تلویزیون سامسونگ 40mu7000 ال ای دی 40 اینچ | SAMSUNG 40mu7000 MU6500

4K HDR با لگ عالی و color gamut خوب (با موشن زیر متوسط یعنی رسپانس تایم 20.7 میلی ثانیه)

هرچند من جای ایشون بودم مانیتور میگرفتم، با بودجه ی 3 تومن مانیتورای خوبی میشه گرفت، مشکلات موشن و رسپانس تایم هم نخواهید داشت.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: meysam_gamer

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
آقا یعنی یه تی وی ۳۲ فول اچ دی نیست کن برم بخرم؟
یه ذره بزرگتر هم شد عیبی نداره.
۴k hdr تی وی ۳۲ داریم؟
هستش ولی آرمهای متفرقه مثل TCL و Xvision و Marshal و اینا که بدرد بخور نیستن.سونی قبلا 32 اینچ W600 داشت که تصویرشم قابل قبول بود و الان تو بازار نیست ولی بگردی شاید از قبل داشته باشن.یه سری هم سونی 32 اینچ سری R داشت که پردازنده Xreality نداشت و ارزونتر بود و کیفیت تصویرشم متوسط بود.سامسونگ هم همین الان 32 داره تو جمهوری پیدا میشه ولی اونم خیلی مال نیست.
تلویزیون 32 با کیفیت 4k نداریم چون اصلا معنی نداره و فرقش دیده نمیشه.مانیتور 4K تو اون ابعاد هست ولی به صرفه نیست.
playstation tv 3d برای بازی عالی هستش اگر بگردی پیدا کنی قدرشو میفهمی.

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان مانیتور باز ... بین 1 تا 1500 بهترین مانیتور تو این رینج چی معرفی میکنید؟؟

سایز مهم نیست

آخرین ویرایش:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
دوستان مانیتور باز ... بین 1 تا 1500 بهترین مانیتور تو این رینج چی معرفی میکنید؟؟

سایز مهم نیست
مانیتور LG 27MP59G که تازه وارد بازار شده
رزولوشن 2k هم ارزون ترین مانیتور بنکیو GW2765HT 2K هستش که قیمتش 1800

آقا یعنی یه تی وی ۳۲ فول اچ دی نیست کن برم بخرم؟
یه ذره بزرگتر هم شد عیبی نداره.
۴k hdr تی وی ۳۲ داریم؟
اصن 32 اینچ رو فراموش کن،هیچ شرکت معروفی تو این سایز tv خو تولید نمی کنه،سایز از 40 به بالا حساب کن یا اگه کوچک تر میخوای مجبوری مانیتور بخری

Last edited by a moderator:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
داداش ممنون بابت پاسخ

میگم نظرت راجع ب این مدلها چیه ؟؟

Samsung - C27f591
یا

LG 27MP68VQ
این مدل منحنی سامسونگه،اگه منحنی دوست داری گزینه خوبیه ولی باید تو کانون منحنی قرار بگیری تا خوب تصویر رو ببینی،به نظرم واسه گیم زدن خوب نیست،الان tv های منحنی هم فروششون خیلی پایین اومده کسی نمی خره.
اون ال جی گیمینگ نیست،اینی که من گفتم گیمینگه
اگه تهران هستی برو بازار مدل های مختلف رو مقایسه کن از نزدیک

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
این مدل منحنی سامسونگه،اگه منحنی دوست داری گزینه خوبیه ولی باید تو کانون منحنی قرار بگیری تا خوب تصویر رو ببینی،به نظرم واسه گیم زدن خوب نیست،الان tv های منحنی هم فروششون خیلی پایین اومده کسی نمی خره.
اون ال جی گیمینگ نیست،اینی که من گفتم گیمینگه
اگه تهران هستی برو بازار مدل های مختلف رو مقایسه کن از نزدیک

اون سامسونگ رو بخاطر پنلش گفتم ک VA هست کنتراست ۳۰۰۰رش و و دقت رنگهایی ک نشون میده ( رنگهاش ک فک کنم با ips های ال جی برابری کنه یا شاید یکم ضعیف تر) کرو بودن یا نبودنش اصلا برام مهم نیست . معمولا فاصله تا مانیتور نیم متر هست دیگه . حالا این نیم متر تو کانون منحنی قرار میگیرم یا نه نمیدونم دیگه...

ال جی گیمینک و غیر گیمینگ دقیقا تفاوتشون تو چیه؟؟

ضمنا اینکه تهرانم دادا... کجا میتونم برم ببینم مانیتور ها رو از نزدیک؟؟

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
اون سامسونگ رو بخاطر پنلش گفتم ک VA هست کنتراست ۳۰۰۰رش و و دقت رنگهایی ک نشون میده ( رنگهاش ک فک کنم با ips های ال جی برابری کنه یا شاید یکم ضعیف تر) کرو بودن یا نبودنش اصلا برام مهم نیست . معمولا فاصله تا مانیتور نیم متر هست دیگه . حالا این نیم متر تو کانون منحنی قرار میگیرم یا نه نمیدونم دیگه...

ال جی گیمینک و غیر گیمینگ دقیقا تفاوتشون تو چیه؟؟

ضمنا اینکه تهرانم دادا... کجا میتونم برم ببینم مانیتور ها رو از نزدیک؟؟
خب اگه پنل va میخوای مدل های صفحه تخت هم هست،مثل مدل بنکیو EW2775ZH
در کل پیشنهاد اکثر بچه ها اینه که منحنی بدرد نمیخوره
تفاوت خاصی فکر نکنم داشته باشن ولی اون که نوشته گیمینگ واسه گیمه دیگه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر