خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
من مگه اصلا‌گفتم‌میخوام تلویزیونم رو‌عوض کنم؟
ولی بی شک اگه اولد سایز کوچیکترم بده و‌ قیمتش بیاد پایین منم‌میگیرم.
فکر نکنم oled تا 2 یا 3 سال دیگه قیمتش کمتر بشه
تکنولوژی پر هزینه ای داره
همین اپل رو میبیند بخاطر oled سایز 5.8 خیلی شیک 100 دلار قیمت گوشیش رو گرون میکنه !!! دیگه 55 اینچ و بالاتر که بماند

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
فکر نکنم oled تا 2 یا 3 سال دیگه قیمتش کمتر بشه
تکنولوژی پر هزینه ای داره
همین اپل رو میبیند بخاطر oled سایز 5.8 خیلی شیک 100 دلار قیمت گوشیش رو گرون میکنه !!! دیگه 55 اینچ و بالاتر که بماند

التبه صفحه نمایش iPhone X از نوع SUPER AMOLED هست نه OLED، این دوتا باهم فرق دارن
الان حتی روی گوشی های میان رده سامسونگ هم SUPER AMOLED هست (Display آیفون X هم سامسونگ می زنه)

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
کسی تجربه x900e رو برای بازی داره ؟ روی حالت 4k و HDR روشنایی صفحه مناسب هست ؟ ( چون روی X850E که من راضی نبودم )
پنل که VR هست دیگه درسته ؟
نسبت به x850e که روشنایی خیلی،بهتره ولی نسبت به x930e روشناییش کمتره
بله.پنلش،va,هستش.
چطور!!؟؟میخوای باز ارتقاش بدی؟؟
زیاد حساس،نشو روی تلویزیون

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
نسبت به x850e که روشنایی خیلی،بهتره ولی نسبت به x930e روشناییش کمتره
بله.پنلش،va,هستش.
چطور!!؟؟میخوای باز ارتقاش بدی؟؟
زیاد حساس،نشو روی تلویزیون
نه جایی خونده بودم فقط خواستم ببینم تجربه عملی دوستان چجوریه

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
سلام دوستان خاستم هم بهم پیشنهاد بدین درباره خرید مانیتوری ک هم پورت vgaداشته باشه و هم hdmi میخام هم ps4کانکت کنم هم پی سی البته محدودیت بودجم زیر ۵۰۰ هزار هست کمی بیشتر بشه البته اشکال نداره
و این دو مدل رو هم خودم مد نظر دارم ک اگر بتونید بگین کدوم بهتره ممنون میشم
22MP58CQ 21.5

BenQ GW2270H 21.5
لطف میکنید پاسخ بدین واجبه

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
کسی تجربه x900e رو برای بازی داره ؟ روی حالت 4k و HDR روشنایی صفحه مناسب هست ؟ ( چون روی X850E که من راضی نبودم )
پنل که VR هست دیگه درسته ؟

حالا حالاها نباید فکر ارتقا باشید، نور پنل ها داره سال به سال بهتر میشه و ارزونتر میشند، اما فعلا اکثرا هنوز به آستانه روشنایی استاندارد HDR (یعنی 1000 نیت) نرسیدند و اگرم نزدیک شدند (مثل x930) قیمت خیلی بالایی دارند.

حتی اگر به x9000e ارتقا بدید،بنظرم باز هم تفاوت طوری نخواهد بود که شمارو شگفت زده و راضی کنه.

تصویر ضمیمه رو نگاه کنید، سمت چپ بالا 930e، سمت راست بالا A1 OLED، سمت چپ پایین تلویزیون شما یا 850e و سمت راست پایین 900e، همینطور که می بینید تفاوت 900 با تلویزیون شما وجود داره اما بنظرم اونقدری نیست که ارزش ارتقا داشته باشه، ولی 930e فوق العاده اس و خیلی به استاندارد HDR نزدیک شده. بنابراین بنظرم باید یه چند سالی صبر کنیم.

برای گرفتن روشنایی بیشترم میتونید "خلق واقعیت" یا "reality" رو روی 70 الی 100 و وضوح رو روی 50 الی 70 بزارید و adv contrast رو روی medium قرار بدید.

Attachments

• Screenshot_2017-10-13-23-00-51.png
    Screenshot_2017-10-13-23-00-51.png
    1.7 MB · مشاهده: 48
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: dooste.man83

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
دوستان یکی از مواردی که تو بازی ها راحت میتونید تست کنید که hdr واقعی در حال اجرا هست یا نه اینه تو بازی آنچارتد 4، چپتر twelve towers رو بیارین، اگه hdr غیر فعال باشه هیچ خورشیدی رو تو آسمون نمیتونین ببینین فقط نورش تو آسمان هست، ولی اگه hdr فعال باشه، دقیقا خود خورشید رو میتونین تو اسمون ببینین.

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
دوستان یکی از مواردی که تو بازی ها راحت میتونید تست کنید که hdr واقعی در حال اجرا هست یا نه اینه تو بازی آنچارتد 4، چپتر twelve towers رو بیارین، اگه hdr غیر فعال باشه هیچ خورشیدی رو تو آسمون نمیتونین ببینین فقط نورش تو آسمان هست، ولی اگه hdr فعال باشه، دقیقا خود خورشید رو میتونین تو اسمون ببینین.
سلام امکانش هست برای مقایسه این حالت ازش عکس بگیری؟

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان تلویزیونی که خریداری شده رو می خوام به آنتن وصل کنم و مجبور به سوراخ کردن پنجره هستم تا سیم برسه به پشتبام

می خوام قاب پنجره دو جداره رو سوراخ کنم ( جایی که شیشه نیست و فقط قاب فلزی قرار داره و نزدیک دیوار هست )

می خواستم بدونم اگر سوراخی به اندازه رد شدن دو سیم ایجاد کنم و دو سیم ازش رد کنم و با چسب آکواریوم اطراف سوراخ رو از هر دو طرف بپوشونم آیا عایق بودن پنجره در برابر صدا و سرما و گرما از بین میره یا خیر ؟
کلا با این کار فرقی در عایق بودنش ایجاد میشه یا خیر ؟

ممنون میشم اگر تجربه دارید بگید تا من و بقیه دوستان استفاده کنیم

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان تلویزیونی که خریداری شده رو می خوام به آنتن وصل کنم و مجبور به سوراخ کردن پنجره هستم تا سیم برسه به پشتبام

می خوام قاب پنجره دو جداره رو سوراخ کنم ( جایی که شیشه نیست و فقط قاب فلزی قرار داره و نزدیک دیوار هست )

می خواستم بدونم اگر سوراخی به اندازه رد شدن دو سیم ایجاد کنم و دو سیم ازش رد کنم و با چسب آکواریوم اطراف سوراخ رو از هر دو طرف بپوشونم آیا عایق بودن پنجره در برابر صدا و سرما و گرما از بین میره یا خیر ؟

منزلتون پریز انتن نداره؟؟

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک

بعضی از پنجره های دوجداره داخلشون گاز تزریق شده که ممکنه با اینکار گاز خارج شده و اثرش از بین بره
چرا از آنتن رومیزی استفاده نمیکنی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر