FIFA 14 - Ultimate Team | PSN

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
اگه کوین زیاد ندارین میتونین از لیگ ایتالیا استفاده کنین
بهترین لیگ هست برای قیمت کم
تو لیگ آلمان هم اگه پول ندارین لوا بخرین از دیوف که یکی از باگ های این فیفاست استفاده کنین

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
اگه کوین زیاد ندارین میتونین از لیگ ایتالیا استفاده کنین
بهترین لیگ هست برای قیمت کم
تو لیگ آلمان هم اگه پول ندارین لوا بخرین از دیوف که یکی از باگ های این فیفاست استفاده کنین

دقیقا درسته هم دیوف خوب باگیه هم ایتالیا خوب بازیکن های ارزون و سرعتی و با قدرت بدنی زیادی داره مثل ایباربو ، موریل ، کوادرادو، دی ناتاله هم که تو CAM عالیه یه غول انسان نما به اسم بالوتلی هم که دارن ده روسی و ویدال هم واسه وسط زمین عالی هستن الشراوی با R1 از گوشه محوطه جریمه خیلی خوب شوت میزنه واسه سه کنج دروازه. دفاع وسط هم کیه لینی و بن عطیه 84 خوب جواب میدم واسه دفاع راست آباته دارن که سریع ترین مداقع راست فیفا هست و مایکون هم هست و چپ هم کنستانت و رادو خیلی خوبن و درواره هم که بوفون و هندانوویچ عالی هستن و هنوز کلی بازیکن خوب دیگه هم دارن که همشونم ارزونن مثل توز و هرنانس و فردی گوارین و مارکییسو

doric

کاربر سایت
Mar 8, 2014
18
نام
alborz
دوستان لطفا هرکی می دونه اینو به من جواب بده:((
تو فیفا 14 یه قسمتی هست به اسم EA SPORTS Arena!
اینجا اگه بازی کنید و ببرین بهتون پول و جایزه و ازین حرفا میده!
حالا من اریجینال بازی نمی کنم
:d یعنی ps3 کپی خور شدس
حالا میشه ازین قسمت
EA SPORTS Arena! استفاده کنم با که بن میشم؟؟/:((

ςℜαζϒ Åηℐξℒ

کاربر سایت
Mar 10, 2013
89
این FUT World Cup هم که ریلیز شد :D.
شاید باورتون نشه ولی تو روز اولم فالکائو (89) ، روبن (89)^:)^ ، نیمار (87) ، داوید سیلوا (87) ، دنی آلوز (85) ، سانتی کازورلا (84) ، فرناندینیو (81) ، دراکسلر (80) ، پوگبا (79) ، ماتیودی (80) ، جیرود (81) ، کوادرادو (82) ، بواتنگ (83) ، گودین (83) ، بادشتوبر (82/81) ، تیم هاوارد (81) ، الکساندر پاتو (81) تو پک ها گرفتم :D. خدا از این شانسا تو یوتی معمولی بده :D. از بین این بازیکن ها روبن واقعا خداست :D.

به زودی یک عکس میزارم از تیمم :D. بدی این یوتی جام جهانی اینه که نمیتونی بیشتر از یک Squad بسازی :|.

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
این FUT World Cup هم که ریلیز شد :D.
شاید باورتون نشه ولی تو روز اولم فالکائو (89) ، روبن (89)^:)^ ، نیمار (87) ، داوید سیلوا (87) ، دنی آلوز (85) ، سانتی کازورلا (84) ، فرناندینیو (81) ، دراکسلر (80) ، پوگبا (79) ، ماتیودی (80) ، جیرود (81) ، کوادرادو (82) ، بواتنگ (83) ، گودین (83) ، بادشتوبر (82/81) ، تیم هاوارد (81) ، الکساندر پاتو (81) تو پک ها گرفتم :D. خدا از این شانسا تو یوتی معمولی بده :D. از بین این بازیکن ها روبن واقعا خداست :D.

به زودی یک عکس میزارم از تیمم :D. بدی این یوتی جام جهانی اینه که نمیتونی بیشتر از یک Squad بسازی :|.

عجب شانسی داری تو ......بازیکن های من همه زیز 80 هستن......بهترین بازیکنم سولدادو هست....چند تا پک باز کردن هر چی آشغال بود داد به ما...........:angry:

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
سلام دوستان عزیز
این world cup یوتی چه کیفی میده
فقط بدیش واسه من پک ها بودن که بهترین بازیکنی که در آوردم هولمز بوده

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

4ajeheha.jpg

اینم تیم من
من همون اول کار ایران رو انتخاب کردم

Last edited by a moderator:

sepehr398

کاربر سایت
Sep 14, 2013
47
سلام به همگی و امیدوارم خوشحال باشید و سلامت:)
من کامپیوتر دارم ولی میبینم که این تاپیک خیلی فعال تره و انگار همه حرفه ای ترن واسه همین سوال هام رو اومدم اینجا بپرسم:
من کلا تو کف فیفا آنلاین و فیفا اولتیمیت بودم مخصوصا اولتیمیت بعد از مدت ها حالا ک البته خیلی ب زمان فیفا 15 نمونده پک فیزیکی فیفا 14 اورجینال ب دستم رسیده:
میخواستم بدونم من که تازه پک فیفا ب دستم رسیده برای بازی آنلاین باید چی کار کنم؟ چه جوری وارد اولتیمیت تیم شم؟؟؟؟؟ میشه کلا بهم توضیح بدین چ جوری وارد اولتیمیت شم و چ جوری تیم بسازم؟ میشه بگین به نظرتون بهترین تیمی ک با پول اولیه میتونم بسازم چیه؟ چه جوری اصلا پول به دست میارن؟؟؟ اگه زحمتی نبود جواب من رو هم بدین :) ممنون
یه چیز دیگه راستی:
اصلا چ جوری میشه بازیکن خرید فروش کرد؟ سایت مارکت ک میگید futhead هس؟چرا هر بازیکن چند قیمت متفاوت داره؟ میشه کلا نکات اینجوری رو واسه یه تازه وارد بگید هر چی به نظرتون مهمه؟:)
بازم مرسی خواهشا اگه میتونین سریع تر جواب بدین;)

آخرین ویرایش:

hamidreza22

کاربر سایت
Jan 2, 2014
7
من کامپیوتر دارم ولی میبینم که این تاپیک خیلی فعال تره و انگار همه حرفه ای ترن واسه همین سوال هام رو اومدم اینجا بپرسم:
من کلا تو کف فیفا آنلاین و فیفا اولتیمیت بودم مخصوصا اولتیمیت بعد از مدت ها حالا ک البته خیلی ب زمان فیفا 15 نمونده پک فیزیکی فیفا 14 اورجینال ب دستم رسیده:
میخواستم بدونم من که تازه پک فیفا ب دستم رسیده برای بازی آنلاین باید چی کار کنم؟ چه جوری وارد اولتیمیت تیم شم؟؟؟؟؟ میشه کلا بهم توضیح بدین چ جوری وارد اولتیمیت شم و چ جوری تیم بسازم؟ میشه بگین به نظرتون بهترین تیمی ک با پول اولیه میتونم بسازم چیه؟ چه جوری اصلا پول به دست میارن؟؟؟ اگه زحمتی نبود جواب من رو هم بدین :) ممنون
یه چیز دیگه راستی:
اصلا چ جوری میشه بازیکن خرید فروش کرد؟ سایت مارکت ک میگید futhead هس؟چرا هر بازیکن چند قیمت متفاوت داره؟ میشه کلا نکات اینجوری رو واسه یه تازه وارد بگید هر چی به نظرتون مهمه؟:)
بازم مرسی خواهشا اگه میتونین سریع تر جواب بدین

سلام تو چجوری تونستی پک فیزیکی فیفا رو بگیری؟؟؟؟

sepehr398

کاربر سایت
Sep 14, 2013
47
یه چیز دیگه راستی:
بازم مرسی خواهشا اگه میتونین سریع تر جواب بدین

سلام تو چجوری تونستی پک فیزیکی فیفا رو بگیری؟؟؟؟
آقا من این همه سوال پرسیدم هیچ کس حرفه ای نیس ب ما کمک کنه؟
ضمنا دوست عزیز بازی رو کسی برام آورده

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
آقا من این همه سوال پرسیدم هیچ کس حرفه ای نیس ب ما کمک کنه؟
ضمنا دوست عزیز بازی رو کسی برام آورده

سلام
دیگه بچه های حرفه ای یوتی باز وق کمتری واسه انجمن میگذارند والا سال قبل فعالیت فوق العاده ای داشت این تاپیک حتی کاپ یوتی هم گذاشتیم

ببین داداشم یوتی واردش نشو از من میشنوی چون مثل ما گرفتارش میشی اساسی :D

گرچه میدونم این توصیه منو گوش نمیدی

به محز اینکه وارد یوتی میشی ازت سوال امنیتی میپرسه انتخاب کن
بعدشم یه تیم بهت میده که هرچی بازی کنی باهاش خودت همچی دستت میاد و خیلی سخت نیست

- - -ویرایش - - -

بچه ها ایدیم بن شد :(( ذحمات 2 ساله فیفام از بین رفت
لول 70 فیفا دیگه بوسیدم گذاشتم کنار میخوام ps4 بخرم از نو شروع کنم

sepehr398

کاربر سایت
Sep 14, 2013
47
سلام
دیگه بچه های حرفه ای یوتی باز وق کمتری واسه انجمن میگذارند والا سال قبل فعالیت فوق العاده ای داشت این تاپیک حتی کاپ یوتی هم گذاشتیم

ببین داداشم یوتی واردش نشو از من میشنوی چون مثل ما گرفتارش میشی اساسی :D

گرچه میدونم این توصیه منو گوش نمیدی

به محز اینکه وارد یوتی میشی ازت سوال امنیتی میپرسه انتخاب کن
بعدشم یه تیم بهت میده که هرچی بازی کنی باهاش خودت همچی دستت میاد و خیلی سخت نیست

- - -ویرایش - - -

بچه ها ایدیم بن شد :(( ذحمات 2 ساله فیفام از بین رفت
لول 70 فیفا دیگه بوسیدم گذاشتم کنار میخوام ps4 بخرم از نو شروع کنم
به توصیت که گوش نمیدم:) و ممنون از راهنماییات و همچنان منتظرم یکی جواب سوال هام رو بده:|:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر