FIFA 14 - Ultimate Team | PSN

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
آقا میگم من اولین ایرانی ای هستم که رسیدم DIVISION 1 ؟ :D

93611852995060604483.jpg

در مورد اون کادر قرمزه ، بعد از بردن DIVISION 2 بهم قرار بود 10000 کوین بده ، نداد :| من کجا شکایت کنم ؟

در هر صورت اینم ترکیبمون ، جاتون خالی خیلی حال داد :

EA SPORTS Football Club - FIFA Ultimate Team

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اقا چند روز پيشا رفتم رئال رو سرچ زدم ببينم بازيكناش قيمتهاشون در چه حدن ديدم كاسياس و راموس كه پارسال اين موقع بالاي 120 و بالاي 170 بودن قيمتهاشون 40 تا هست
بعد رفتم آلمان سرچ زدم ديدم لوادونسكي بالاي 150 تا هست8-|
پارسال از يكي از بچه ها پرسيدم بدترين ليگ بنظرت چيه گفت سري آ ولي من حرفشو قبول نداشتم بدترين ليگ پارسال لاليگا بود تو بعضي از پستها وضعش خيلي خراب بود دفاعيم كه كند نباشه فقط راموس بود هافبك چپ هم غير رونالدو نداشت
الان شنيدم سرعت مثه 13 مهم نيست فك كنم بشه با لاليگا كنار اومد اما قيمتش خب بالاست يه ذره
ولي هرچي فك ميكنم نميفهمم چرا اينقد آلمان رو گرون كردن نكنه بخاطر اينكه پارسال دوتا تيم آلماني رفتن فينال؟:-/

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
آقا میگم من اولین ایرانی ای هستم که رسیدم DIVISION 1 ؟ :D

93611852995060604483.jpg

در مورد اون کادر قرمزه ، بعد از بردن DIVISION 2 بهم قرار بود 10000 کوین بده ، نداد :| من کجا شکایت کنم ؟

در هر صورت اینم ترکیبمون ، جاتون خالی خیلی حال داد :

EA SPORTS Football Club - FIFA Ultimate Team

تبریک داوش گلم. حیف سرعت نت ما داغونه فقط آفلاين روون میتونم بازی کنم

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
قیمت ها سرسام آوره، یحیی توره تو 13 25000 تا قیمتش بود اینجا شده بالای 100.000 !! تا آخر عمرمون هم یوتی بزنیم نمیتونیم تیم فصل قبلمون رو ببندیم!
خیلی سیستم مزخرفیه که یک سال جون بکنی تیم مورد علاقت رو بسازی بعد سال بعد دوباره از صفر شروع کنی ! لااقل 10% پول بازیکن های فصل قبلمون رو EA میداد الان تیم خوبی داشتیم! نه با یک دسته تن لش که عرضه دویدن هم ندارن از صفر شروع کنیم!!

سخت نگیر امید جون. خیلی از بازیکن های سطح پایین هم هستند سرعت و بازی فوق العاده ای دارند. مثلا سری آ هافبک وسط میلان امانیلسون بازیش از پیرلو بهتره نباشه بدتر نیست. اونوقت پیرلو 25ک مایشه ولی اون 1000تا

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
چندین بار از همه لیگ ها اسکوآد درست کردم اما تا الان به چیز دلخواهم نرسیدم .

یه ترکیب (2) 1-3-2-4 از انگلیس بتونی معرفی کنی خوبه .

سلام. با 56k لیگ انگلیس خیلی خوب نمیتونی ببندی. به نظر منم ایتالیا ببند.
اگه خواستی عصر واسط یه اسکوآد سری آ عالی میفرستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر