FIFA 14 - Ultimate Team | PSN

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
كلا براى شروع بستن تيم برزيلى بهترين راه حله!
چون تنوع ليگ و بازيكن خيلى زيادى دارن!
تيمت هم خوبه فقط فوروارد emerson رو بخر قيمتش كمه اما از صد تا مهاجم گرون بهتر بازى ميكنه!!

امرسون رو هستم لاکردار هم عین تانک قدرت بدنی داره هم عین موشک سرعت

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
امرسون رو هستم لاکردار هم عین تانک قدرت بدنی داره هم عین موشک سرعت

به محمد كجايى داداش!!!؟
هافبك چپ هم جائوزينيو (جايزه اينو :دى) فعلا تو شرايط بى پولى كار راه اندازه!!
لوكاكو رو خريدم ٧٠٠٠ تا فرداش شد ١٧٠٠٠ ولى من كه فروشنده نيستم مصرف كنندم!!!
محمد يه چندتا راه حل دلالى رو كن يه كم مستفيض شيم!!

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
به محمد كجايى داداش!!!؟
هافبك چپ هم جائوزينيو (جايزه اينو :دى) فعلا تو شرايط بى پولى كار راه اندازه!!
لوكاكو رو خريدم ٧٠٠٠ تا فرداش شد ١٧٠٠٠ ولى من كه فروشنده نيستم مصرف كنندم!!!
محمد يه چندتا راه حل دلالى رو كن يه كم مستفيض شيم!!

مخلصم امید جون
ببین دلالی حوصله میخواد منم حوصلشو دیگه ندارم والا راحت میشه دلالی کرد

یه روش تو دلالی که 100% جواب میده اینه قبل بازی های مهم (مثل بایرن من سیتی که هفته پیش بود)
بازیکن های تو بورسشون رو بخر بعد بازی اون بازیکن ها چند روزی قیمتشون شدید میره بالا

من که فعلا لیگ ایتالیا دارم بازی میکنم
افلاین بیشتر انلاین کیف میده :D
========
راستی دیگه نمیشه ترکیب تیم دوستاتو ببینی؟
مصی بود دق میکرد که :D
======

دوستان یوتی باز منو ادد کنید
mamadbahal

saeedRKO

کاربر سایت
Apr 12, 2013
139
مخلصم امید جون
ببین دلالی حوصله میخواد منم حوصلشو دیگه ندارم والا راحت میشه دلالی کرد

یه روش تو دلالی که 100% جواب میده اینه قبل بازی های مهم (مثل بایرن من سیتی که هفته پیش بود)
بازیکن های تو بورسشون رو بخر بعد بازی اون بازیکن ها چند روزی قیمتشون شدید میره بالا

من که فعلا لیگ ایتالیا دارم بازی میکنم
افلاین بیشتر انلاین کیف میده :D
========
مصی بود دق میکرد که :D
======

دوستان یوتی باز منو ادد کنید
mamadbahal
دقیقا درست میگی
من سال ÷یش قبل بازی دورتموند با رئال یه تیمه المان بستم فرداش اومدم دیدم قیمته بازیکنا بعضی ها 2برابر و حتی 3برابر شده چه حالی داد:x=))

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مصی بود دق میکرد که
:biggrin1:
چرا؟:d
البته من دوست داشتم تركيب بچه هارو ببينم راهنمايي شون كنم اما بعضيا ناراحت ميشدن=((
كلا براى شروع بستن تيم برزيلى بهترين راه حله!
چون تنوع ليگ و بازيكن خيلى زيادى دارن!
تيمت هم خوبه فقط فوروارد emerson رو بخر قيمتش كمه اما از صد تا مهاجم گرون بهتر بازى ميكنه!!
فيفا13 چون فقط سرعت مهم بود برزيليا خوب بودن تو 14 كه قدرت بدني هم مهمه بازم ميگيد برزيل خوبه؟:-/

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
چرا؟:d
البته من دوست داشتم تركيب بچه هارو ببينم راهنمايي شون كنم اما بعضيا ناراحت ميشدن=((

فيفا13 چون فقط سرعت مهم بود برزيليا خوب بودن تو 14 كه قدرت بدني هم مهمه بازم ميگيد برزيل خوبه؟:-/

میدونم داداشی اتفاقا یادم چند تا بازیکن توپ هم بهم پیشنهاد کردی رو حساب شوخی گفتم
نمیدونم تو 14 چرا نمیشه ترکیب تیم دوستات رو ببینی
تو تب اخر my club یه قسمت داره به نامه play friends squad ولی واردش که میشی میزنه no match results to display و برمیگرده به صفحه قبل :(

سرعت که همیشه تو فیفا حرف اول رو میزنه ولی دیگه اونطور نیست که فقط دفاع های سرعتی تو بورس باشن
مثلا محاجم های من موریل و ابابا که کلمبیایی اند هستند اسپید جفتشونم بالاست و فوق العاده بازی میکنند

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
میدونم داداشی اتفاقا یادم چند تا بازیکن توپ هم بهم پیشنهاد کردی رو حساب شوخی گفتم
نمیدونم تو 14 چرا نمیشه ترکیب تیم دوستات رو ببینی
تو تب اخر my club یه قسمت داره به نامه play friends squad ولی واردش که میشی میزنه no match results to display و برمیگرده به صفحه قبل :(

سرعت که همیشه تو فیفا حرف اول رو میزنه ولی دیگه اونطور نیست که فقط دفاع های سرعتی تو بورس باشن
مثلا محاجم های من موریل و ابابا که کلمبیایی اند هستند اسپید جفتشونم بالاست و فوق العاده بازی میکنند
ممد جون بنظرت برزيل بهتره يا ايتاليا يا المان؟
من الان يه تيم ارزون BPLيي دارم بنظرت برم ايتاليا خوبه؟
المان كه قيمتاش خيلي بالاست ديدم كپ كردم

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
ممد جون بنظرت برزيل بهتره يا ايتاليا يا المان؟
من الان يه تيم ارزون BPLيي دارم بنظرت برم ايتاليا خوبه؟
المان كه قيمتاش خيلي بالاست ديدم كپ كردم

والا روز اول من دیدم بازیکن های سرعتی و خوب با قیمت پایین فقط لیگ ایتالیا داره
بقیه لیگ ها بی اندازه بازیکن هاش گرونند مثلا لیگ انگلیس این 2 تا تانکش لوکاکا و بنتک هر کدوم 15 ک مایشونه و فقط قدرت بدنی دارند
امروز با یکی بازی کردم خط حملش همین 2 تا بودن 30 دقیقه اول 4 تا خورد زد بیرون :D

واسه بازی به نظرم ایتالیا خوبه با هزینه کم.واسه دلالی انگلیس و المان

---------
این تیم ملی کلمبیا عجب بازیک های شاخی داره ها
اکثرا سرعتی هم هستند لاکردار انگار تیم دو میدانی عوض تیم فوتبال =)))
اینجور پیش بری یه پایه فینال جام جهانی میشن که :|

آخرین ویرایش:

ςℜαζϒ Åηℐξℒ

کاربر سایت
Mar 10, 2013
89
آقایون یوتی باز عرض ارادت :D
همونطور که پست قبلی ـم اشاره کردم قرار نیست تا عرضه PS4 گیم جدیدی بخرم و برای همین از طریق وبسایت ea کار های یوتی رو پیگیری میکنم :D فقط اومدم بگم که آقا یک روش خیلی عالی برای دلالی پیدا کردم قشنگ روزی 10 ک سود میاره تازه این برای منی هست که هنوز سکه هام کم هست و اگه بیشتر بشه طبیعتا میزان سکه تو روز هم بیشتر میشه :D
خلاصه ما یه بازیکنی رو میخریم از طریق bid و نه buy now چون خرید از buy now وقتی میخوای اون بازیکن رو بلافاصله بفروشی اشتباه بزرگی هست :D بازیکن میخرم 3500 - 4000 و همونو 4500 میفروشم :D جاتون خالی امروز خیلی حال داد بازیکنی که قیمتش مینیموم 4600 تا هست قیمیتش در buy now, تونستم از طریق بید با 1300 سکه بگیرمش و خیلی سریع فروختمش :D
اسم بازیکن رو نمیتونم بدم چون طبعا مارکت به هم میریزه و هم دلالی ما چون فقط از طریق این بازیکن فعلا دارم سود میکنم :D ولی در کل توصیه ـم براتون این هست که برای دلالی ، از طریق بید بخرین و هیچوقت buy now اقدام نکنید البته فکر کنم بیشترتون تا حالا میدونین اینو :D

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
آقایون یوتی باز عرض ارادت :D
همونطور که پست قبلی ـم اشاره کردم قرار نیست تا عرضه PS4 گیم جدیدی بخرم و برای همین از طریق وبسایت ea کار های یوتی رو پیگیری میکنم :D فقط اومدم بگم که آقا یک روش خیلی عالی برای دلالی پیدا کردم قشنگ روزی 10 ک سود میاره تازه این برای منی هست که هنوز سکه هام کم هست و اگه بیشتر بشه طبیعتا میزان سکه تو روز هم بیشتر میشه :D
خلاصه ما یه بازیکنی رو میخریم از طریق bid و نه buy now چون خرید از buy now وقتی میخوای اون بازیکن رو بلافاصله بفروشی اشتباه بزرگی هست :D بازیکن میخرم 3500 - 4000 و همونو 4500 میفروشم :D جاتون خالی امروز خیلی حال داد بازیکنی که قیمتش مینیموم 4600 تا هست قیمیتش در buy now, تونستم از طریق بید با 1300 سکه بگیرمش و خیلی سریع فروختمش :D
اسم بازیکن رو نمیتونم بدم چون طبعا مارکت به هم میریزه و هم دلالی ما چون فقط از طریق این بازیکن فعلا دارم سود میکنم :D ولی در کل توصیه ـم براتون این هست که برای دلالی ، از طریق بید بخرین و هیچوقت buy now اقدام نکنید البته فکر کنم بیشترتون تا حالا میدونین اینو :D

عزیزم این روش رو اصغر آقا سبزی فروش هم بلده چون ساده ترین راه دلالی هست. اکثر بازیکن های سرعتی و قدرتی که تو بورس هستند هم بهترین گزینه برای دلالی اند.اینجا کلا 5 تا یوتی باز نداره که حس حال دلالی هم ندارند پس اسم بازیکن بدی ندی فرقی واسه کسی نداره

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
عزیزم این روش رو اصغر آقا سبزی فروش هم بلده چون ساده ترین راه دلالی هست. اکثر بازیکن های سرعتی و قدرتی که تو بورس هستند هم بهترین گزینه برای دلالی اند.اینجا کلا 5 تا یوتی باز نداره که حس حال دلالی هم ندارند پس اسم بازیکن بدی ندی فرقی واسه کسی نداره

محمد اروم باش داوش:x
قطعا یوتی بازام بیشتر از این چیزاست ولی همون نداشتن حس و حال باعث میشه که تو تاپیک مشارکت نکنن

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
لیگ المان خیلی خوبه
یکم گرون هست ولی از انگلیس بهتره
من انگلیس داشتم اومدم المان
الان فقط bla رو کم دارم و piszezek
البته piszezek رو خریدم 8 ک اون اولا
بعد ی هفته دیدم شده 22ک:-oالانم 22ک ه
فروختم حالا باز میخوام بخرم:|

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
لیگ المان خیلی خوبه
یکم گرون هست ولی از انگلیس بهتره
من انگلیس داشتم اومدم المان
الان فقط bla رو کم دارم و piszezek
البته piszezek رو خریدم 8 ک اون اولا
بعد ی هفته دیدم شده 22ک:-oالانم 22ک ه
فروختم حالا باز میخوام بخرم:|
خيلي گرونه
منم با نظر ممدباحال موافقم بازم ايتاليا بهترين ليگه البته از نظر قيمت;;)

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
قیمت ها سرسام آوره، یحیی توره تو 13 25000 تا قیمتش بود اینجا شده بالای 100.000 !! تا آخر عمرمون هم یوتی بزنیم نمیتونیم تیم فصل قبلمون رو ببندیم!
خیلی سیستم مزخرفیه که یک سال جون بکنی تیم مورد علاقت رو بسازی بعد سال بعد دوباره از صفر شروع کنی ! لااقل 10% پول بازیکن های فصل قبلمون رو EA میداد الان تیم خوبی داشتیم! نه با یک دسته تن لش که عرضه دویدن هم ندارن از صفر شروع کنیم!!

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
قیمت ها سرسام آوره، یحیی توره تو 13 25000 تا قیمتش بود اینجا شده بالای 100.000 !! تا آخر عمرمون هم یوتی بزنیم نمیتونیم تیم فصل قبلمون رو ببندیم!
خیلی سیستم مزخرفیه که یک سال جون بکنی تیم مورد علاقت رو بسازی بعد سال بعد دوباره از صفر شروع کنی ! لااقل 10% پول بازیکن های فصل قبلمون رو EA میداد الان تیم خوبی داشتیم! نه با یک دسته تن لش که عرضه دویدن هم ندارن از صفر شروع کنیم!!
اوزیل هم 13 10000 تا بود اینجا 110000 تاس:|
ولی بعضیا که گرون بودن اینجا ارزون ترن مثلا نیمار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر